Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

zhe spet sm v sanjah mrknu :vragec:

samo da sem tokrat she naprej po svetu hodu in so mi mogl drugi povedati da sem gin,,,

he he,,,zapleteno za mi dokazat,,,

trdil sm da je mrtu en drug ne pa jst,,,

imel sm neko chudno ime,,,

in oni drugi tudi,,,

................................................................

kljuchni preizkus za lochevanje zivga od mrtuga:

 

kapljica neke tekochine v usta :vragec:

zhivi mrtvi ne chutjo nich... :vragec:

.................................................................

in she eno zhensko so ravnotako testiral x:Dx

kako so me v trugo spraul pa ne znam opisat... :palec:

 

so mi pa izpolnili zadnjo zheljo x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojoj :horro-cb:

ja, sej se preko mailov meniva...sicer je neki v bedu...ampak ok...a nismo vsi?

pa ful se mu odpira za delat...joj...jaz pa ne morem, kamor gre on...to pa je frustracija xrolleyesx

no, upam, da vseeno moje sanje prinašajo samo dobro...če ne že za oba, vsaj za njega :palec:

 

Vidiš, s tem si potrdila pravilnost mojega ugotavljanja tvojih sanj...

Sem ti rekel, da je v prelomnici, saj to ne pomeni slabo, veš, vendar je bistvo v tem, da

ti ne moreš, kamor gre on in lohk dobi službo ali kaj pa se ti oddalji in to je problem, ki se ti kaže v sanjah...

Preteklost preko sedanjosti v prihodnost...

Lahko se tudi motim, zato ne jemlji mojih besed za dejstva, ker je to le moje mišljenje, k se ravnam po intuiciji, čeprav vidim, da sem bistvo zadel...

Bodi lepo in se ne sekiraj, kajti ponavadi se stvari uredijo, če je želja dovolj velika...

 

Glede sanj se nič ne boj, saj nikoli ne kažejo, da bo kdo umrl, le spremembe nakazujejo...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se full full dostkrat sanja da sem nekje pa pol vidim en full velik res ogromen val kako čisto počasi prihaja proti meni potem se pa kar naenkrat znajdem na neki ladji in že je val bližje in nas vzdiguje in premetava po ladji nato pa se zbudim... :inocent: sam fora je k se mi to res večkrat isto sanja
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se full full dostkrat sanja da sem nekje pa pol vidim en full velik res ogromen val kako čisto počasi prihaja proti meni potem se pa kar naenkrat znajdem na neki ladji in že je val bližje in nas vzdiguje in premetava po ladji nato pa se zbudim... :inocent: sam fora je k se mi to res večkrat isto sanja

 

 

Pa vendar si na ladji, ane...

Močna čustva te bremenijo, še dobro, da se znaš sprostiti v družbi, kajti družba je na ladji, ker praviš " nas premetava "in val so emocije, čustva, ladja pa tvoj način, na katerega se običajno izogneš tem čustvom in nihanje je valovanje...

Ničesar ni, česar ne bi mogla sama rešiti, le odloči se, kaj zares želiš in bo morje mirno...

Bodi lepo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa vendar si na ladji, ane...

Močna čustva te bremenijo, še dobro, da se znaš sprostiti v družbi, kajti družba je na ladji, ker praviš " nas premetava "in val so emocije, čustva, ladja pa tvoj način, na katerega se običajno izogneš tem čustvom in nihanje je valovanje...

Ničesar ni, česar ne bi mogla sama rešiti, le odloči se, kaj zares želiš in bo morje mirno...

Bodi lepo

 

 

:eek: hvala za pojasnilo x:)x

 

Aja mam pa še eno vprašanje! Kakšna je razlika če sanjaš kačo ali pa da sanjaš kačo, ki te piči ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: hvala za pojasnilo x:)x

 

Aja mam pa še eno vprašanje! Kakšna je razlika če sanjaš kačo ali pa da sanjaš kačo, ki te piči ?

 

Joj, a misliš, da sem vedeževalec xDDx

Jst povem le tisto, kar v tistem trenutku mislim in, če je kaj v tem, pol sem vesel za tistega, kateremu bi lohk pomagal, veš...

Ja, razlika je pa v tem, ko te ne piči, imaš še možnost razmislit, na kakšen način ti lahko škoduje oseba, katero sumiš, da ti lahko, nakar je v primeru, da te je pičila, to že udejanjeno in moraš ukrepat, da ti ne škoduje še bolj...

Sicer se pa kača običajno umakne, razen, kadar se počuti ogroženo...Kdaj pa to je? Kadarkoli... xDDx

 

Lepe sanje v bodoče xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem si zaželela lepe sanje, saj so bile po eni strani ampak zaželela sem si, da ga nebi spet sanjala in... sem ga xrolleyesx spet sva se vozila, tokrat po avtocesti, cilja nisem začutila, vse je blo tko mirno in spokojno in bla sem zaželjena :sori: samo midva ki se voziva, brez besed...

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem si zaželela lepe sanje, saj so bile po eni strani ampak zaželela sem si, da ga nebi spet sanjala in... sem ga xrolleyesx spet sva se vozila, tokrat po avtocesti, cilja nisem začutila, vse je blo tko mirno in spokojno in bla sem zaželjena :sori: samo midva ki se voziva, brez besed...

 

Ja, lepo je, ko se ti želja predstavlja v sanjah, torej so lepe sanje, vendar je avtocesta dolga in hitra, pa vse spokojno in brez besed...hmmm...opaziš, da si sama? Brez besed, spokoj..., torej le želja...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, lepo je, ko se ti želja predstavlja v sanjah, torej so lepe sanje, vendar je avtocesta dolga in hitra, pa vse spokojno in brez besed...hmmm...opaziš, da si sama? Brez besed, spokoj..., torej le želja...

Da. In vem tudi zakaj sem sama, kaj si želim in zakaj ni cilja :V: in ni ga zato, ker nikoli ni bilo in nikoli ne bo zaključka. In da, imam preveliko željo po zaključku, po čustveni odrešitvi do katere pa sama ne bom nikoli prišla... samo želja in samo jst na cesti do večnosti :C:

 

 

Sovražim sanje, še bolj sovražim da moja podzavest pozna vse odgovore!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da. In vem tudi zakaj sem sama, kaj si želim in zakaj ni cilja :V: in ni ga zato, ker nikoli ni bilo in nikoli ne bo zaključka. In da, imam preveliko željo po zaključku, po čustveni odrešitvi do katere pa sama ne bom nikoli prišla... samo želja in samo jst na cesti do večnosti :C:

Sovražim sanje, še bolj sovražim da moja podzavest pozna vse odgovore!

 

Hej, hej, nikar se ne prični smiliti sama sebi!!!!

Vstani in se bori, stori, kar želiš, nikakor pa se ne prepusti takšnim nesmislom...

Praviš nikoli, pa večno...pa želja in zaključek...pusti takšna razmišljanja...reci SEDAJ, ta trenutek in si vzemi neko izhodišče ter preko tega stori karkoli, česar sedaj zaradi dvomov vase ne storiš...

Pazi nase xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da. In vem tudi zakaj sem sama, kaj si želim in zakaj ni cilja :V: in ni ga zato, ker nikoli ni bilo in nikoli ne bo zaključka. In da, imam preveliko željo po zaključku, po čustveni odrešitvi do katere pa sama ne bom nikoli prišla... samo želja in samo jst na cesti do večnosti :C:

Sovražim sanje, še bolj sovražim da moja podzavest pozna vse odgovore!

 

moje mishljenje je tako>

podzavest ne pozna vseh odgovorov, temvech>

pozna pot do vira informacij>

hm.....................................> x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, še toliko bolje, do vira informacij x:px kar je exactly my point v tem primeru x:Dx

 

In sploh se borim in delam na tem in točno vem kaj moram storit pa ne dobim za to nobenega posluha --- quite frankly me popizdi to, da končno zaupam sama sebi pri nečem in ko hočem KONČNO rešit zadevo, moj VIR gladko malo jebeno odpove in naj se *** sama s sabo!!! Sploh pa ne pričakujem da bi kdorkoli razumel zakaj jst dojemam tako moje sanje, when you feel it you know it, velikokrat so bile sanje že odgovori na določene zadeve v mojem življenju in moja f* intuicija je v tem trenutku na tako visokem nivoju, da je ne mislim kar tako spedelirat!

 

In ja včasih se res zasmilim sama sebi, samo zato da sem tak pathetic ass, ki moleduje medtem ko se mi na drugi strani nekdo smeji v faco in uživa ob tem da me j* in da trpim! In to mi gre na živce in zato sovražim sanje, ki ponujajo en kup odgovorov od katerih na koncu koncev nimaš nobene koristi!

 

 

Btw ZVEZANI, a ni to Dianina ikonca :inocent:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, še toliko bolje, do vira informacij x:px kar je exactly my point v tem primeru x:Dx

 

In sploh se borim in delam na tem in točno vem kaj moram storit pa ne dobim za to nobenega posluha --- quite frankly me popizdi to, da končno zaupam sama sebi pri nečem in ko hočem KONČNO rešit zadevo, moj VIR gladko malo jebeno odpove in naj se *** sama s sabo!!! Sploh pa ne pričakujem da bi kdorkoli razumel zakaj jst dojemam tako moje sanje, when you feel it you know it, velikokrat so bile sanje že odgovori na določene zadeve v mojem življenju in moja f* intuicija je v tem trenutku na tako visokem nivoju, da je ne mislim kar tako spedelirat!

 

In ja včasih se res zasmilim sama sebi, samo zato da sem tak pathetic ass, ki moleduje medtem ko se mi na drugi strani nekdo smeji v faco in uživa ob tem da me j* in da trpim! In to mi gre na živce in zato sovražim sanje, ki ponujajo en kup odgovorov od katerih na koncu koncev nimaš nobene koristi!

Btw ZVEZANI, a ni to Dianina ikonca :inocent:

 

Verjamem, da ti bo uspelo, ker veš, kaj hočeš, ni mi pa jasno, zakaj bi se ti kdo smejal v faco in užival, ko trpiš...

Ja, se najde preveč takšnih, vendar jih ignoriraj, ker ni vredno se ukvarjat...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moje mishljenje je tako>

podzavest ne pozna vseh odgovorov, temvech>

pozna pot do vira informacij>

hm.....................................> x8Dx

 

 

:o|o: moje pa tako...

da je to sam labirint, kjer samo lutaš

hm............................ x^x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Labirint, ja, kaj pa druzga, tko kot lajf, k se lohk tud izgubiš al pa ne, sam pr sanjah je fora, da k se zbudiš, so spomin in sanje eno in isto, pr lajfu pa je spomin kvečjemu lohk izkušnja....

kaj bo spomin na ta lajf ko to beresh che se vmes zbudish in chez chas spet zaspish,,,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeeeeeeeee, jst se pa danes ne spomnim kaj sem sanjala x:px :onfire: life is good :flowerface:

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa sanjala, da se lubčkam z nekom x:Ix Hehe x:)x

 

Samo trije lubčeki so bili, ampak hudi x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sedaj buljiš ta tekst in verjamem, da večina od vas vas tega ne bo prebrala, večina vas misli, da sem si vse skupaj sproti izmišljeval in večina itak nima kej delat in bo dajala kake super komentarje.

rob peskovnika.Stopim na rob sanj.

In tam me čaka.

meja.

meja v sanjah.Meja, ki se ti prvič v življenju pokaže, ko se vprašaš.

Kaj je sploh pomen sanj? Zakaj mi sanje ponujajo vsa ta razkošna doživetja, v dobrem in slabem smislu?

Zakaj se mi zdi, da mi sanje nekaj prikrivajo.Kot, da bi me nekdo opazoval z vrha in mi ponudil v roke igračko s katero bi se zamotil.

Glej, v sanjah mi ponujaš življenja, ki jih nimam.

In s čim to plačam?

kaj dobiš ti od mene?

kaj mi skrivaš? kaj je tam?

DOVOLJ.

nadme pošlješ nočne more.Nadme se spraviš z grozotami.Mrtvi ljudje, kri, razcefrani udi raztelešencev vsepovsod.Najbolj me impresionira, kako mi ustvariš ta živ občutek smradu, od njega sem velikokrat bruhal v sanjah.

DOVOLJ

ne pustim ti.Zbriši mi to, ne verjamem ti več.Lahko mi pokažeš tisoč in več dogodkov, ne bom ti nasedel.

 

in po dovolj, dovolj ukanah, prispem tja.

 

predstavljaj si neskončnost.

belo neskončnost

in ti z zrcalom v roki.

 

Kaj je smisel življenja?

 

z vsakim vdihom v tisti neskončni belini, dobim odgovor.

Kakršenkoli odgovor.

vseskozi mi uha para neznosni hrup.Nerazumljivo cviljenje.

možgane para.Resnično.

V tem prostoru, v tej svetlobi, se nič ne spreminja.

lahko zakričiš dovolj, misleč, da je to le še ena stopnička izmed mnogih utvar.

DOVOLJ

nič se ne spremeni.Tistega občutka, da je še vedno nekdo tam zgoraj, ki bi se igral s tabo, ni več.

Sam si.

Prvič v življenju, odcepljen od lastnega uma, odcepljen od lastnega razuma, odcepljen od lastnih čustev in lastnih želj, lastnih strahov in lastnih idej.

Sam.

 

Zbudiš se in pogledaš naokoli.Vesel si.

a tvojega boga ni.

tvoje ideje o dobrem in slabem, tvoja verovanja in vse drugo sranje...preprosto zbledi..

vsaj tako, kot ga tvoje svete knjige, sveti spisi in tvoji občutki in doživetja kažejo.

na vse to ti lahko rečem samo eno in edino modrost, ki sem jo sam spoznal.Reci vsemu temu samo

 

DOVOLJ.

 

če je tvoje življenje še vedno polno strahov in lagodja, žalosti, veselja, še vedno sanjaš.

In v sanjah sanjaš svoje življenje naprej. In ona se ti smeje.In ona ti ponudi sirup ali pa strup v tvojem sanjskem svetu.štekaš?

 

Predno greš spat, vedi, da si na lastni meji razumevanja vsega.

 

in ko se zbudiš, se nisi zbudil.In ko zaspiš, nisi zaspal.

 

sam sem nekoč v težki agoniji in po več urnem joku rekel vsemu dovolj.

Tako kot v sanjah.

dovolj sem rekel vsemu sranju in vsemu dobremu, vsemu namišljenemu v rem resničnem svetu.

In tukaj je.

ta svetloba, ta neskončnost in to pofukano cviljenje v ušesih.

Nevem koliko noči boš še imel pred sabo in nevem ali boš sploh kdaj sam prišel do tega.

ni dneva in noči, ne moreš se ločit.

v sanjah ali v resničnosti, razlike prave ni.

bela svetloba in neskončnost v belem je tukaj in zdaj.

moja osebna izkušnja, moja osebna zgodba.Vsakdo ima svojo zgodbo in vsakdo ima svoje sanje.V prostranem okolju, v katerem zdajle dihaš in se ga niti ne zavedaš, da je tukaj.

Kako bi lahko vedel, da je tukaj, če si pa ti del njega?

ne moreš ji ubežati.

nima smisla se skrivat.

a tvoj bog in tvoje prepričanje in ti, ki predstavljaš sebe kot popolnega pizduna v tem času in prostoru, tega preprosto ni.

Je samo pofukana projekcija v pofukanem kar neki belem okolju.

pa lepe sanje ti želim.

 

 

čudno res čudno, včasih se sprašujem a boš z leti vse tole pozabil, ali ti bodo situacije prinesle čist nove poglede na sebe in lajf....

 

čist možn, de si ti bo počas v kontra smer obrnlo...pa boš začel ko sveti Frančišek hvaliti prevzvišenega in njegovo kraljestvo x:Dx x:Dx x:Dx

 

tud božanska sporočila sanj x:o)x

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet sem (ga) sanjala :sori: to ni več ničemur podobno, zakaj me preganja?!!! V mislih sem šla spat s popolnoma lepšimi mislimi celo na nekoga drugega, zbudila pa sem se sredi noči za par sekund in hotela sem se spominjat sanj, da bi vedela kaj mi tokrat sporočajo ampak --- so ble z vsako sekundo dlje, prav kot da bi jih nekdo vlekel stran od mene :V: zdaj se spomnim samo to, da je bil tam on, nasmejan in tam je bil neki avto, stala sva in se nekam odpravljala... sva se spet vozila ??? sem jst narekovala pot ??? :sori: nič mi ni več jasno, hočem da se to konča :C:

 

Kako pregnati neželene sanje, v zadnjem mesecu se mi je to začelo dogajat konkretno on regular basis, torej vsak dan, vsak drug dan? Nočem več tega, zjutri se zaradi sanj zbudim vsa cunjasta in brez volje, hudo mi je, jokala bi :C: nočem vedet kaj se dogaja, rada bi samo v miru spala in se v miru zbudila v nov dan, vesela!!!

 

 

 

 

 

 

 

unis xcrossfingx xrainbowx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hecne sanje zadnjič.

Sanjam, da papcam pri sodelavki - najprej svaljke in neko zeleno omako. Dobro kot šus. Potem da na mizo meso. Ga prerežem. surovo na sredi..si mislim, mater..kaj pa zdaj tole gor daje...kar kri šprica..se zbudim potem..

 

 

In drugi dan sodelavcu pravim kako hecne sanje sem imela...on jo pokliče in ji pravi Nat te sanjala..ter ji pove moje sanje..ona pa v šok...KAJTI ona sanjala, - isto noč - kako nekomu servirala meso, za katero ni bila ziher, da je dovolj pečeno...

 

Iste sanje......v bistvu..

 

Ker pa imam pač renome x:)x se je ženska potem pazljivo peljala v službo, nikogar upala prehiteti...kaj se je izkazalo za čisto božjo previdnost..ker en tipo pa je in ga je odneslo s ceste..

Lahko bi bila tole ona..

kdo ve...

 

coprnica.com

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx aja fajn se to sliši....

kje so tisti lepi cajti, ko je meni tud blo vse kristalno jasno xrolleyesx

 

nea plešem, rahlo krumpam, me je edn z biciklom zbil, k sem že mal naglušna....

 

***

 

 

bemu, dans mela prav grde sanje, tak da sn bla na konc prav vesela, ko sem se lahko zbudila x:o)x x8Dx

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...