Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Guest mačona

To ni res! Spet sem sanjala kače! Mislim da v roku dobrega mesca že tretjič! In to množico kač, ki me je lovila oz. me hotela napasti! Grde črne, zelene, rumene kače, ki lezejo iz vseh strani. Tokrat je bilo isto, le da sem najprej zagledala eno črno z rumeno progo in glas od nekje mi je rekel, da je to črna mamba. In potem začnejo lesti iz vseh kotov, jaz pa bežim in vsa v strahu ... Pridem nekam na prosto, prostran prostor je naokoli ... Vijolično nebo, bliska se ... Zagledam svoje starše in vprašam, zakaj to bliskanje na nebu? In reče oče, kriv je internet.

Mah, jaz si to kar po svoje razlagam ... Ne zaupam ti več! Simbolika je očitna! :xx!:

Kače so sovražniki.

Ampak na srečo me nikoli ne napadejo, vedno se nekako rešim, s pomočjo ali sama.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To ni res! Spet sem sanjala kače! Mislim da v roku dobrega mesca že tretjič! In to množico kač, ki me je lovila oz. me hotela napasti! Grde črne, zelene, rumene kače, ki lezejo iz vseh strani. Tokrat je bilo isto, le da sem najprej zagledala eno črno z rumeno progo in glas od nekje mi je rekel, da je to črna mamba. In potem začnejo lesti iz vseh kotov, jaz pa bežim in vsa v strahu ... Pridem nekam na prosto, prostran prostor je naokoli ... Vijolično nebo, bliska se ... Zagledam svoje starše in vprašam, zakaj to bliskanje na nebu? In reče oče, kriv je internet.

Mah, jaz si to kar po svoje razlagam ... Ne zaupam ti več! Simbolika je očitna! :xx!:

Kače so sovražniki.

Ampak na srečo me nikoli ne napadejo, vedno se nekako rešim, s pomočjo ali sama.

Mačona, kače so v različnih obdobjih mojega življenja ena večjih nočnih mor. Kakšen strah!

 

Pred časom pa spoznala človeka, ki sem ga sprejela za svojega učitelja. In eno od učenj, ki mi ga predaja so tudi sanje. Po njegovem so kače simbol življenja in partnerstva. Opazovala sem sebe in obdobja v katerih bežim pred kačami. In res bežim pred življenjem. In res se spredvsem bojim globokega iskrenega partnerstva. Zdaj se zavestno učim, da se v sanjah poskusim soočiti s kačo. Včasih mi uspe in takrat se kača spremeni v mojo prijateljico.

 

Zanimivo je, da sem že 2x po daljšem stiku s svojim učiteljem, ko sem čutila da se v meni ponovno prebuja življenje, srečala zeleno kačo. In obakrat sem se je ustrašila le v prvem trenutku, potem pa začutila, da se v meni zbuja življenje.

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Sanjala sem, da sem model. Pred mano je bil ogromen fotoaparat in postavljena scena za slikanje. Po svoje sem se veselila fotografiranja, obenem pa sem se izogibala temu, da bi me slikali. Pomen ni nič kaj dober....
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zakaj ne?

 

Pomen fotoaparata in fotografiranja je, da se držim preteklosti in, da se moram bolj fokusirati na neko določeno zadevo. Predvsem pa moram o tej zadevi dobiti jasnejšo in bolj odločno sliko. Mislim, da vem zakaj se gre....in da se prav sedaj nanaša na neko mojo situacijo. Želim spremeniti pogled, pa me strah omejuje. Kar ne gre...

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo. Jaz o sanjah nimam pojma, ampak me je pa prebiranje tvojih sanj takoj asociiralo na to, da si lepa in bi se rada slikala, pa si potem malo podvomila v svojo lepoto.

 

Pa tudi tvoja razlaga ... zakaj naj bi bil slab pomen? meni se zdi dober. saj očitno slutiš / čutiš za kaj gre. Strah boš pa tudi premagala ...

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimivo. Jaz o sanjah nimam pojma, ampak me je pa prebiranje tvojih sanj takoj asociiralo na to, da si lepa in bi se rada slikala, pa si potem malo podvomila v svojo lepoto.

 

Pa tudi tvoja razlaga ... zakaj naj bi bil slab pomen? meni se zdi dober. saj očitno slutiš / čutiš za kaj gre. Strah boš pa tudi premagala ...

 

Ne, sanje se nikoli ne kažejo dobesedno. Se pravi, v sanjah sem igrala vlogo modela, vendar je imel fotoaparat večji pomen. Prav spomnim se kako ogromen je bil, in vso zakulisje. Pa fotografa, ki me naj bi slikal... Slab pomen je....ker sem sedaj na prelomnici in čakam na neko odločitev. Se jo zelo veselim, obenem pa me non stop daje dvom, da si to resnično želim. Sanje pa to izražajo. Sem se veselila slikanja, obenem pa izogibala...

 

Pred dnevi sem pa npr. sanjala, da rišem jadrnico. Vlekla sem črte in risala jambor. Risanje- sploh pa risanje črte pomeni uspeh oz. doseg cilja. Pa sem res dobila pozitivno informcijo glede te situacije. Kakšen pa bo končni rezultat vsega tega, pa še ne vem. Upam da pozitiven.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja se strinjam. Res hude sanje :2src: Namaar!
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

u bistvu sva bila kot dva magneta, ki sta se našla in skup sprijela... v nebesih xsrcbumx ...

 

Naj ta trenutek traja za večno!! :2src: :2src:

 

spomnim se le ekstaze xloveyx

 

 

Veš : to JE možno tudi v življenju. Za to ne obupaj. ZAUPAJ :palec:

Jaz vem , da je tko......ko se čas ustavi :vio:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
vem xsrcx

 

če bi bil mal optimista, bi reku, da mi je blo dano zvedet kako se bom počutil, ko jo spoznam (ker če bi si obraz zapomnil, bi blo čist prelahko :P)...

 

žal pa nism tolkšn optimist :o|o:

Saj nima veze obraz ... Tut če bi si ga zapomnil, ga lahko sploh še nisi videl.

 

Bom pa jaz optimist namest tebe in ti bom prerokovala, da se boš enkrat že počutil tako. :2src: x:Dx :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjala sem, da sem prišla v internet caffe in na moji levi je bila Pika Pikica x:Dx , na desni pa še en moški iz luninga foruma, katerga imena pa se ne spomnim več. Vsi smo pisali v lunin forum neki o špagetih. x:px Smešno.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Nisem človek, ki bi ga mučile nočne more, še manj, da bi se zaradi njih zbujala sredi noči. Mogoče sem v celem življenju imela nočne more v pravem pomenu besede petkrat. Ampak to, kar me je mučilo to noč ... Nikoli prej tako hudo. Ves čas sem nekam bežala. žal se ne spomnim ravno vsega, ker slutim, da je bilo kmalu po tem, ko sem zatisnila oči. Ampak kot prvo se spomnim, da so tri moške osebe merile vame s pištolami, jaz sem nemočna sedela na tleh in se umikala nazaj, vedela sem, da je to konec, molila sem ... A naenkrat sem bila v neki drugi sceni in bežala pred neko množico vsa prestrašena ... Vem, da sem bežala po nekih gozdnatih hribih in dolinah kar so me nesle noge .. Ves čas sem si želela, da me nekdo zaščiti, vem, da je nekje bil nekdo prisoten, a ga nisem našla. čisto na koncu sem bežala čisto v luft po nekem snegu ... Po tunelu pravzaprav ... Led in sneg po tleh, jaz pa kvišku, kar je šlo ... ne vem, kaj je bilo, a umrla nisem, nekako sem ubežala.

:sori:

Tiste sanje s kačami mi niso všeč, te pa še manj!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisem človek, ki bi ga mučile nočne more, še manj, da bi se zaradi njih zbujala sredi noči. Mogoče sem v celem življenju imela nočne more v pravem pomenu besede petkrat. Ampak to, kar me je mučilo to noč ... Nikoli prej tako hudo. Ves čas sem nekam bežala. žal se ne spomnim ravno vsega, ker slutim, da je bilo kmalu po tem, ko sem zatisnila oči. Ampak kot prvo se spomnim, da so tri moške osebe merile vame s pištolami, jaz sem nemočna sedela na tleh in se umikala nazaj, vedela sem, da je to konec, molila sem ... A naenkrat sem bila v neki drugi sceni in bežala pred neko množico vsa prestrašena ... Vem, da sem bežala po nekih gozdnatih hribih in dolinah kar so me nesle noge .. Ves čas sem si želela, da me nekdo zaščiti, vem, da je nekje bil nekdo prisoten, a ga nisem našla. čisto na koncu sem bežala čisto v luft po nekem snegu ... Po tunelu pravzaprav ... Led in sneg po tleh, jaz pa kvišku, kar je šlo ... ne vem, kaj je bilo, a umrla nisem, nekako sem ubežala.

:sori:

Tiste sanje s kačami mi niso všeč, te pa še manj!

 

Hojla, bežanje v sanjah predstavlja neko situacijo, kateri se želiš izogniti oz. izogibanje neki odgovornosti za svoja dejanja. Če pa si bežala pred neko nevarnostjo ali napadalcem, pa pomeni, da se izogibaš soočanju s svojimi strahovi. Sanjati, da nekdo meri vate s pištolo bi lahko pomenilo, da, pravkar, v budnem stanju doživljaš neko soočanje. Morda se počutiš žrtev v tej situaciji. V kolikor si v sanjah res molila, to pomeni, da se moraš naučiti premagovati skrbi, ki jih imaš. Želja po zaščiti zopet pomenijo tvoja občutja nebogljenosti, nemoči. Ko pridejo težave v življenju se zanašaš na druge. Prevzeti moraš nadzor nad svojo situacijo.

Hoja/bežanje po tunelu predstavlja odpiranje novi zavesti, iskanje oz. raziskovanje novih aspektov tvoje zavesti. Sneg pa ima zopet pomen ovir, zadržanih/neizraženih emocij. Moraš se osvoboditi teh ovir ter izraziti zadržana čustva. Morda še posebej v tem trenutku čutiš osamljenost, zapostavljenost.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Hvala Nelika. :( Brez besed sem.

Ampak osamljenosti ne čutim .. Tudi zapostavljenosti ne ... To čutim na hipe že celo moje življenje, ko sem si sama kriva, da se izoliram od drugih, ker si lažem, da me ne sprejemajo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Koje sanje sem mela spet ...

 

No ja, prvič mi je ratalo (v sanjah), da sem se udobno peljala z vlakom ... Brez zamud, brez izgubljene prtljage ... Pa še dobro popotnico sem dobila od očeta, blazno vsoto denarja in sanjala, kako bom vse shranila, a vseeno si bom privoščila obisk savne. Se vstanem in grem po vagonih ... Nekje na sredi poti ugotovim, da imam prazno denarnico in osumim nekega moškega, da mi je sunil denar ... Vmes sem izstopila in se peljala zraven vlaka na peronu - čisto kul. :eek: Vrnem se nazaj na svoj sedež, odprem notesnik in ven pade ves tisti denar! Potem smo šli pa cela naša familija po stari Ljubljani, jaz sem peljala brata v vozičku (star je 17 let) x:Dx , zavili smo v ta in oni fancy butik in povsod sem spet jaz najbolj nekaj brskala :vragec: ... Prijazne tetke so nam podarjale sladkarije ... x:px

 

x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalo se mi je, da sem šla z grupo ljudi čez most, nakar pa je prišel čas, da bi šla sama čez most, vendar mi ni uspelo. Bila sem kot solzica, ki jo jo veter odnesel iz mostu v reko.

 

Razlaga pa je sledeča: Pred menoj je zadeva, ki bi mi lahko spremenila življenja, vendar sem premalo močna, da bi jo lahko sama izpeljala(ker me je odneslo z mostu, je bolje, če trenutno ne sprejmem sploh nobene odločitve). Nimam jasno začrtane smeri, zato me nosi tok življenja (padec v reko).

 

Lahko bi bilo pa tudi, da bom zaradi nejasno začrtane poti, nejasnih ciljev izgubila "dogodek", ki bi mi lahko spremenil življenje.

 

Skratka slepilo kot vedno.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponavadi kadar potujem imam s seboj dve denarnici, pač za dve valuti. In danes se mi je sanjalo, da mi je nekdo dal denarnico (ki je izgledala kot moja, čeprav nikogar nisem videla). In seveda sem šla v trgovino in kupovala, prvo za nekoga drugega potem pa še zase. In iz te denarnice se vsuje denar, tak malce nenavadno označen (kot bi bilo srebro na njem) in diamanti, no vsaj izgledalo je tako. In na blagajni po končanem plačilu, mi nekdo reče, da tega ne rabim in pokaže na diamante, nakar sem se zbudila, čeprav nisem imela občutka, da so pravi.

 

Razlage za tole še nimam. Sej ne morem vedeti, če so bili pravi diamanti, ampak če so bili,.... potem to morda pomeni, da bom jaz enkrat,... ah, sej so le sanje.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko sem bila majhna sem v vrtcu naredila roza miško iz pastelina in vsi so rekli, da miš, pa že ni roza. In danes se mi je sanjalo prav o roza miški. Bila sem na stopnišču, kjer sem videla miško in jo začela loviti, nakar, ko jo ujamem ugotovim, da je živo roza barve. Nesem jo ven in spustim na travo, v tem se je pa spremenila v belega zajca z dvema temnima lisama.

Drugi del pa se je nanašal na sode. Sanjalo se mi je, da čistim sod, vendar se je potem, ko sem bila nekje na polovici ponudil nekdo drug in dokončal delo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Kar sem sanjala to noč, je bilo pa blazno! :2src:

Bila sem zunaj pred domačo hišo, ponoči in se zazrla v nebo, polno zvezd! Zvezda pri zvezdi! In videla sem povezave med njimi (Tako kot recimo vidiš v kakšni enciklopediji Velikega medveda)! Pa sem zagledala pet medvedkov, ki so se držali za roke. xDDx Prišla sta še foter in brat in bratu sem rekla, kaj vidim, on pa, kje kje za vraga in sem morala kazati kot mutava, da je videl tiste medvedke. x:Dx Kmalu so začeli zvezdni utrinki, celo komet sem videla. Brat pa je začel spuščati ognjemete čudovitih barv ... Vse to se je dogajalo bolj na severnem nebu. Na koncu sem pogledala na južno nebo in videla zvezdo za spoznanje večjo od ostalih, bleščečo in mi je mežikala ...

Ampak zvezda na zvezdi! Kaj za vraga? x?x

Naj bi pomenilo potovanje ali bogastvo, sam nič od tega ne bo. Kaj pol?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tokratne sanje so bile nekam nenavadne. Najprej se mi je sanjalo, da je neko svetlejšo žensko zadela krogla v roko iz katere je potem zakrvavela okrog rane. Seveda je na kraj dogodka prišla policija itd. Pred tem sem videla Kučana, ki je bil kot pošast, oči so se mu spremenile in izgledati je bilo, kot da mu oči krožijo, tko rdečo špiralo je imel namesto oči kot tisti lik, ki simbolizira hipnozo in je krožilo v njegovih očeh.

Zjutraj pa se mi je sanjalo, da sta sem bila z dvema ženskama, čeprav ne vem zakaj, nakar se ustavita in pozvonita pri enmu tipu. Jaz seveda nisem vedela zakaj se gre. Potem pa ti dve ženski vzameta pištolo in začneta streljat v tipa, vendar se je tip ubranil. Pričakoval je streljanje, zato se je ognil v zaščitni sloj in prišel do žensk in streljal nanje, jaz pa sem se skrila za avtom, proč od njiju. Nakar vidim kako gre nekdo s pištolo proti meni in strelja name. Seveda sem bila neoborožena. V tem pa planem iz avta, vzamem tipu pištolo in po moje sem ga ustrelila v nogo, pač samoobramba.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Pa res nimam mira ... xrolleyesx Tokrat sem bila poročena z enim lepotcem, imela sva sina, ki sva ga oboževala, kamorkoli sva šla, je on šel z nama ... Enkrat, ko smo bili doma, smo šli iz kleti (kjer mi je moj mož xDDx x:Dx kazal neke čudne stvari ... odprl je neko loputo v kleti in spodaj so bili kamni ... samo gladki kamni ... jaz sem pa vedela, da so nekoč bili vklesani neki simboli tam ... od nekod sem privlekla kamen s prečudovito naslikanim nečim ... ne vem čem ...) navzgor po stopnicah. Zaslišala sem zvok letala, mož me vpraša, kaj je to, jaz rečem, neko čudno letalo in obraz se mu je zmračil .... bombardirali so nam hišo ... njegovi sorodniki .. V mislih sem bežala in rešila sem se ... Okoli mene kup enih muslimanskih mož z orožjem, a jaz sem bila popolnoma varna. xnckrivx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi danes mi ni prav veliko sanjalo. Spomnim se samo treh volkov, ki so me napadli, vendar če povem po pravici, se jih nisem pretirano bala, skušala sem jih odgnati in nekako mi je uspelo, čeprav me je en ugriznil za roko, ampak nisem prepričana, ker nisem nič čutila.

Drugi del pa se nanaša na bika.

 

Moja razlaga: Po Stari sanjski knjigi to pomeni, da se moram paziti pred hudobnimi ljudmi, očitno me bodo na nek način napadli, najbrž samo popljuvali. V glavnem nanaša se lahko tudi na izdajo oziroma neki na ta način.

Drugi del, bik pa pomeni, da se prebujam, na določenem področju, čeprav kaj pa vem,...

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo!

 

danes sem imela pa re grozne sanje. :eek: še zdaj se počutim neprijetno. sanjalo se mi je, da je moja prijateljica umrla. (ne vem kako, ampak vedela sem, da je mrtva). potem sem se znašla v kuhinji (prijetno okolje) pri nekem starem debelem patologu. tisti dan je imel za opravit 5 obdukcij. in kako je opravljal obdukcije? spekel si je jetra svojih pacientk, :xx!: jih poizkusil it tako ugotovil vzrok smrti. ko sem videla, kaj počne, me je zagrabila panika, da bo pojedel mojo prijateljico. stekla sem do mize, kjer je imel papirje in na sečo ni bilo nikjer vmes imena moje prijateljice. :vio:

zakaj za vraga se mi je to sanjalo? mislim, da sem pod stresom zaradi bližnjega izpita. če mi uspe razvozljati simboliko, sporočim. če pa ima kdo kakšno idej :inocent: o... prosim da jo deli z mano

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...