Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Kar sem sanjala to noč, je bilo pa blazno! :2src:

Bila sem zunaj pred domačo hišo, ponoči in se zazrla v nebo, polno zvezd! Zvezda pri zvezdi! In videla sem povezave med njimi (Tako kot recimo vidiš v kakšni enciklopediji Velikega medveda)! Pa sem zagledala pet medvedkov, ki so se držali za roke. xDDx Prišla sta še foter in brat in bratu sem rekla, kaj vidim, on pa, kje kje za vraga in sem morala kazati kot mutava, da je videl tiste medvedke. x:Dx Kmalu so začeli zvezdni utrinki, celo komet sem videla. Brat pa je začel spuščati ognjemete čudovitih barv ... Vse to se je dogajalo bolj na severnem nebu. Na koncu sem pogledala na južno nebo in videla zvezdo za spoznanje večjo od ostalih, bleščečo in mi je mežikala ...

Ampak zvezda na zvezdi! Kaj za vraga? x?x

Naj bi pomenilo potovanje ali bogastvo, sam nič od tega ne bo. Kaj pol?

 

Pred časom sem sanjala nekaj podobnega. Tudi jaz sem sanjala, da sem opazovala nebo in videla komet in utrinek. Sicer v drugačnem pomenu oz. v drugačnih podobah...Te sanje so zelo lepe in ko se zbudiš, ti dajo dober občutek.

 

Zvezde v sanjah simbolizirajo tvoje visoke ideale, srečo in usodo. Simbolizirajo tudi tvoje želje po uspehu. Medvedki v tvojem primeru simbolizirajo krog življenja, smrt (simbolno) in ponovno rojstvo. Signalizirajo obdobje introspekcije, pogleda v lastno notranjost in premišljevanja. Zvezdni utrinek predstavlja samoizpolnitev in napredek, uspeh. Predstavljajo ponovno rojstvo oz. spremembe v tvojem življenju. Tudi komet predstavlja potrebo, da se osvobodiš emocionalnih in fizičnih ovir, ter se usmeriš proti svojim ciljem. Ognjemet podobno simbolizira zanos, kreativnost, talent. Kaže se potreba po tem, da se izpostaviš. Severna stran neba simbolizira realnost. Nakazuje na uspeh in napredek v tvojem življenju. Južna stran pa simbolizira življenje, pričakovanja in vprašanja, ki se ti postavljajo. Lahko simbolizira tudi ljubezen, strast in toploto. Lahko je tudi opozorilo, da ne bi zgrešila poti, ki se ti odpira.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

O najlepša hvala, Nelika. :2src: Res je, imam polno idealov. Že dolgo brskam po sebi in si želim še večje poglobitve. Ja, najhujše so emocionalne ovire. Iz njih izvira grozen strah in slaba samopodoba. Škoda mojega ustvarjalnega zanosa.

 

No, to noč sem pa sanjala, da nas je šlo pet prijateljic z letalom na Kanarske otoke.. Kot prvo sem skoraj zamudila letalo oz. sem se pripeljala z vlakom in potem iskala letalo ... 3 prijateljice so me pustile za sabo, a sem se znašla po svoje. Drugi problem je bil, da nisem bila sigurna, ali sploh imam letalsko karto sabo in sem premetala vso denarnjico, ven privlekla vse možno, steklenice neke in na koncu končno karto. Pride nek tečen starejši moški do mene, češ, da ne morem v London, da moram it delat v neko tovarno ZASTONJ, ker sem že nekoč, ko sem delala pri njih za denar, zahtevala višje plačilo. Skoraj sem se zjokala tam, da mi ne more prekrižati načrtov. Nekako sem se rešila tega deda. Sedela sem pa čisto v začetku letala. Naenkrat sem se znašla v čolnu na vodi ... Tukaj se konča ..

 

(Sem potovalka skozi življenje, ki mora odložiti bremena in se ne pustiti in uklčanjati) ... Tako si razlagam.

 

Drug scenarij ... Groza ... Sem sanjala ogenj. Tam so bili ljudje, NOBEN ni opazil, le mene je skrbelo. Dima ni bilo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

živjo!

 

danes sem imela pa re grozne sanje. :eek: še zdaj se počutim neprijetno. sanjalo se mi je, da je moja prijateljica umrla. (ne vem kako, ampak vedela sem, da je mrtva). potem sem se znašla v kuhinji (prijetno okolje) pri nekem starem debelem patologu. tisti dan je imel za opravit 5 obdukcij. in kako je opravljal obdukcije? spekel si je jetra svojih pacientk, :xx!: jih poizkusil it tako ugotovil vzrok smrti. ko sem videla, kaj počne, me je zagrabila panika, da bo pojedel mojo prijateljico. stekla sem do mize, kjer je imel papirje in na sečo ni bilo nikjer vmes imena moje prijateljice. :vio:

zakaj za vraga se mi je to sanjalo? mislim, da sem pod stresom zaradi bližnjega izpita. če mi uspe razvozljati simboliko, sporočim. če pa ima kdo kakšno idej :inocent: o... prosim da jo deli z mano

 

Hoj. Tudi jaz sem imela podobne sanje, ki pa se jih ne znam čisto dobro razložiti. Bila sem v stanovanju svojih bivših sošolcev iz faksa. Eden od sošolecev mi je ponudil kosilo. Po kosilu je pospravljal in videla sem da je iz nekje povlekel človeško lobanjo, na kateri so bili že črvi. Groza me je bilo spoznanja, da smo jedli človeško meso. Potem sem se preselila v spalnico, kjer smo skupaj spali. Motil me je vonj smradu po gnilem in razpadajočem.

 

Kanibalizem predstavlja uživanje oz. uničenje človeškega življenja. Lahko predstavlja tvoje področje življenja (kariera, šola, partnerski odnos, otroci..), ki nenehno izčrpava, izmozgava tvoj zanos, sposobnost za življenje, življenjsko silo, vitalnost. V mojem primeru smrad pomeni tudi, da ne čutim podpore iz svojega okolja in v svoji socialni mreži oz. okolici. Se mi zdi, da je kar pravilna razlaga za mojo trenutno situacijo.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se mi je pa sanjalo, da sem bila z enim tipom, potem pa naenkrat pride do mene neka znana oseba in mi reče, da sem bila skoz s tistim tipom in da zato ni mogel do mene. Potem pa sem jaz vozila avto in on je bil zraven. Peljala sva se mimo vrtca, po eni stranski cesti, če je to sploh bla, mislim, da je bilo na morju, nakar mislim, da ga je kap, mislim, da srčna. Potem sem ustavila avto, izstopila in počakala na reševalce.

 

Razlaga: Mislim, da mi nekdo nakaj skuša povedati, vendar nima moči.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes je bilo pa tako, da sem sedela na tribuni, spodaj je bila pa nemsto trave voda. V vodo sem vrgla ene 2 nemški knjigi (za učenje nemščine), vendar tega folk ni odobraval. Nato sem vrgla še nek oklep, ki je spominjal ne želvinega. Potem pa je iz vode hotel skočiti morski pes in me napasti, vendar ga je oklep ustavil. Potem je morski pes še enkrat napadel, vendar se tudi tokrat ni nič zgodilo.

V drugem delu sanj, sem pa prezračila hiško, bila je taka manjša in sicer tako, da sem odprla okna na veliko.

 

Razlaga: Kaj pa vem. Morski pes lahko simbolizira sovražnika, nevarnost. Nekaterim otrokom, ki jih zlorabljajo se sanja, da jih napada morski pes. Morda bo napad v tem primeru ustavila previdnost (oklep).

Drugi del pa se nanaša na osebnost (hiša). In ker so bila okna odprta, bi to lahko pomenilo nove priložnosti, upanje, intuicijo, ali pa, da moram jt v svet.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

Hitro je minil dopust. :o|o: To noč so me strašile kobre, ena od njih prav z dvignjeno glavo proti meni grozeče, sam sem že jst ustvarla neko blokado, da me ni mogla pičt, pa kr v luft sem se dvignila in ji spizdila. Sam kaj, če je pol pod posteljo bil nek miceni aligator, pa škorpijon se je plazu malce stran po tleh, pa sm ga ubila, sm ga potolkla z nečim, in še ena grda žival. Vse smo rešili. Aja, sm spizdila na polico nad posteljo, pa sm mela obleko, pogledala dol proti postelji in se mi je un aligator, ki se je v tem času preobrazu v kameleona, prilimal na obleko, gnus grdi, pa sem ga otresla dol. Pa da sm hodila nekje po mestu in je bla ena goveja muska in čudn folk in sm sam spizdla. Bedne sanje brez pomena.

Edin za kače sem prepričana, da me nonstop opozarjajo na eno in isto stvar, pa še ne morem dojet. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjal sem, da sem bil nadzorni na enem gradbišču (ta job sem res delal pred kakimi desetimi leti) in na platformo nad gradbiščem pripelje rdeč osebni avto, v katerem sem vedel, da so en moj dobr prjatu, en dober znanec in dva obična znanca. Izstopali so, in takrat se nekje na zadnjem sedežu pojavi plamen. Nekdo zakriči - "pazi, kanta z bencinom!" v tistem pa odjekne eksplozija - razčefukalo jih je na najmanjše koščke.

 

Danes, pred pol ure pa skušam zakuriti, da bi spekel mrtvo ribo. Jebem se z vlažnimi vejami in ogenj ni nkakor hotel zagoreti. Nakar rem po kanto z nafto in malo polijem. Pristavim vžigalnik, ogenj pa butne vame k prasica, da me je odneslo tri metre nazaj, kocine po rokah mi je pa itak dobro pobralo.

 

Bo treba razmilit, kaj tile dve znamenji pomenita ...

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A razen ožganih kocin po rokah, je pa s tabo vse v redu? Milsm, glede "požara" :vio: (očitno da, drgač ne bi tuky klofal)

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A razen ožganih kocin po rokah, je pa s tabo vse v redu? Milsm, glede "požara" :vio: (očitno da, drgač ne bi tuky klofal)

 

Vse kul. Jaz poleti delam vse zunaj. V skalni škarpi mam plac za pečt, zraven miza, gor lap top, okol pes pa trije mački ... Skratka idila. Zunaj žrem, delam, vse ... Zdele bo pa počas žerjavca zrihtana, in bom ribje truplo fuknu na mrežo.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hitro je minil dopust. :o|o: To noč so me strašile kobre, ena od njih prav z dvignjeno glavo proti meni grozeče, sam sem že jst ustvarla neko blokado, da me ni mogla pičt, pa kr v luft sem se dvignila in ji spizdila. Sam kaj, če je pol pod posteljo bil nek miceni aligator, pa škorpijon se je plazu malce stran po tleh, pa sm ga ubila, sm ga potolkla z nečim, in še ena grda žival. Vse smo rešili. Aja, sm spizdila na polico nad posteljo, pa sm mela obleko, pogledala dol proti postelji in se mi je un aligator, ki se je v tem času preobrazu v kameleona, prilimal na obleko, gnus grdi, pa sem ga otresla dol. Pa da sm hodila nekje po mestu in je bla ena goveja muska in čudn folk in sm sam spizdla. Bedne sanje brez pomena.

Edin za kače sem prepričana, da me nonstop opozarjajo na eno in isto stvar, pa še ne morem dojet. :o|o:

kače so sovražniki, ki ti hočejo škodovat..očitno ti nič ne morejo :palec:

kameleon je pa lahka ena oseba, ki se ti prilagaja..da ne vidiš kaj hoče(kameleon pač menjuje farbe, skladno z barvo okolja)

malo bodi pozorna na ljudi okoli sebe

 

misilm vsaj :inocent:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, se strinjam s Klarus. Morda bi se morala vprašati, kako se počutiš v družbi, ki jo imaš? Morda niso vsi ravno iskreni do tebe. Če bi bila jaz na tvojem mestu bi bila zelo previdna v odnosih z drugimi. Vprašala bi se, če so res taki, za kakršne se izdajajo.

Ali pa, če hodiš zvečer ven,... se malce vpraši s kom. Ampak škorpijon ni tebe pičil, ampak ti njega, tako da, ti bo uspelo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

NELIKA, kje si se ti tako fajn naučila interpretirati sanje? Kar mi praviš je res, to človek vidi šele kasneje. Berem knjige o sanjah, pa nisem zadovoljna z razlagami.

Dosti mam teh sanj, res ej, pač sprejemam, da mam intenziven sanjki svet, sam bi rada tudi kdaj imela mir, tako kot to noč, ko sem imela ene zabrisane sanje in mi je zjutraj bilo čisto kul, da se ne spomnim prav ničesar in tako ni pomembno. Ko ti sanje sporočajo preveč in se ne znajdeš, si zaželiš malo odmora, ker se je nabralo dovolj gradiva za interpretacijo.

Pa zadnje čase dosti sanjam neke "eksplozivne", revolucionarne sanje, res nekaj v meni umira in se čisti in bom kot nova.

Lahko pa bi si v teh 12-ih letih, odkar me zanima razlaga sanj, že sama uspela razložiti simbole, ki se vedno ponavljajo. :o|o:

Nočem več sanjati nikakršnih živali, niti mačk, niti konjev, niti najbolj micenih nežnih mačic ne, nočem, da me kdo lovi, strelja name, me bombardira, zasleduje, da molim, da mi kdo umre ali izgine, da sem prazni hiši, da sem s slavnimi osebami, da zamujam na vlak, izgubim prtljago, da me silijo nekam delat ali sem kaj dolžna. Hočem opraviti s krivdo, strahom, neznanjem.

 

Hmmmm, Ai Matjaža Regovca ima neko Jungovsko terapevtsko sanjsko skupino ..

 

kače so sovražniki, ki ti hočejo škodovat..očitno ti nič ne morejo :palec:

kameleon je pa lahka ena oseba, ki se ti prilagaja..da ne vidiš kaj hoče(kameleon pač menjuje farbe, skladno z barvo okolja)

malo bodi pozorna na ljudi okoli sebe

 

misilm vsaj :inocent:

saj res v čisto vsakih sanjah, kjer so prisotne kače, me reši nek glas od daleč, ali splezam na polico, ali me pride cela skupina ljudi rešit dol z drevesa oz. je naenkrat potem nekdo drug namesto mene na drevesu in ga pomagam reševati.

celo tista mamba z rumeno progo je točno določena oseba, prav zanimivo, kaj mi sanje sporočajo. samo poslušati jih moram, tako me zadnjega pol leta opozarjajo, da je že nesramno do same sebe, da jih ne vzamem resno in se priključim kakšni terapevtski skupini, sama namreč ne vem, če bi zmogla, zmogla že, a nimam toliko znanja.

 

aja, jaz sem pa kameleona vrgla dol z obleke, ker se mi je zdel tak hecen občutek. x:Dx meni se pa že nihče ne prilagaja, nisem človek, ki bi mu drugi sledili. x:)x nimam tega v sebi.

 

hvala Klarus, od kje se pa ti učiš?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hitro je minil dopust. :o|o: To noč so me strašile kobre, ena od njih prav z dvignjeno glavo proti meni grozeče, sam sem že jst ustvarla neko blokado, da me ni mogla pičt, pa kr v luft sem se dvignila in ji spizdila. Sam kaj, če je pol pod posteljo bil nek miceni aligator, pa škorpijon se je plazu malce stran po tleh, pa sm ga ubila, sm ga potolkla z nečim, in še ena grda žival. Vse smo rešili. Aja, sm spizdila na polico nad posteljo, pa sm mela obleko, pogledala dol proti postelji in se mi je un aligator, ki se je v tem času preobrazu v kameleona, prilimal na obleko, gnus grdi, pa sem ga otresla dol. Pa da sm hodila nekje po mestu in je bla ena goveja muska in čudn folk in sm sam spizdla. Bedne sanje brez pomena.

Edin za kače sem prepričana, da me nonstop opozarjajo na eno in isto stvar, pa še ne morem dojet. :o|o:

 

Hmm, kače res imajo več simbolov:

-lahko pomenijo skrite strahove in skrbi, ki te pretijo. Lahko je opozorilo na nekaj v budnem stanju, česar se trenutno še ne zavedaš ali pa se še ni pojavilo.

-simbol kače je lahko tudi faličen in zato predstavlja nevarno in prepovedano spolnost, seksualnost.

-lahko predstavlja tudi osebo v tvoji bližini, ki je neusmiljena, kruta in ji ni zaupat.

Aligator predstavlja v sanjah izdajo, prevaro in skrite instinkte.

Škorpijon pa predstavlja sizuacijo v tvojem budnem stanju, ki je boleča in zate ranljiva. Predstavlja tudi lahko destruktivna občutja, boleče pripombe oz. opazke, grenke besede ali negativne misli, ki jih izražaš ali pa jih drugi izražajo na tebi. Hmm, lahko tudi predstavlja osebo, rojeno v znamenju škorpijona. No, vse si uničila, kar je tudi pozitivno.

Kameleon v sanjah predstavlja tvojo sposobnost, da se lahko prilagodiš novim situacijam. Si spretna, prilagodljiva in mnogostranska. Čeprav se pa po sanjah sodeč tega otepaš. Obleka v sanjah predstavlja tvoj javni JAZ, kako si v družbi videna. Predstavlja tvoja dejanja, ki jih kažeš okolici. Lahko tudi predstavlja tvoj družbeni status.

 

No, potem pa nekako skombiniraj pomen. Se mi malo mudi! Sanje so kot resnično stanje, samo da se pomeni kažejo v simbolih. Sanje se tudi zelo intimne.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, jaz sem pa kameleona vrgla dol z obleke, ker se mi je zdel tak hecen občutek. x:Dx meni se pa že nihče ne prilagaja, nisem človek, ki bi mu drugi sledili. x:)x nimam tega v sebi.

 

hvala Klarus, od kje se pa ti učiš?

no vidiš, kak znaš opravit z kameleoni...ampak so vseeno prisotni x;)x

 

js bi tud rada vedla od kot se učim :inocent: x:o)x po mojem neki v sanjah....ne berem nobene take literature....

prej bi rekla,da ma tu prste vmes uran, ki mi je šel čez jupitra....pač so se mi prebudile določene lastnost..oz vse črpam iz preteklih lajfov xnckrivx čeprav mi je sama misel čist glupa x:o)x

 

*****

še ene par mojih x:o)x

 

 

stala sem na pomolu in se trudila, da bi zaklenila kovček, vsakič ko sem kovček zaprla in hotla zaklenit, mi je tigr(beli bengalski) odprl zaponke..neki časa se je sam to dogajal..potem je pa tigr skočil v jezero..spustim kovček, ki se odpre in skočim za tigrom..iz kovčka se pa usuje en tak vrtinec, papirja, slik :eek: ....kokr sem skočla v vodo, isti trenutek sem imela ribji rep x:Dx tiger mi sede na hrbet in odplavama na drugo stran jezera...hodima po enem takem temnem gozdu, ful megle..ampak zelo lepo je bilo....pridema do stopnic, ki sbile skoraj navpične....tiger kot da bi hodil po zraku....tud men ni nobenega problema hodit po stopnicah....je blo pa zanimivo, da ko sem stopla na stopnico so se na obeh straneh začele cveteti rože..večina so bile vrtnie...take rdeče :vio:

priden na vrh in se znajdem na eni livadi..tu je bila ena taka hiša..lesena..ful mi je bila domača....rože vsepovsod

stopim v hišio, me nekdo objame in reče: končno si prišla....s tem, da obraza nisem mogla videt xnckrivx

 

 

**

bla sem med nekimi ljudmi, pa niso bili zemeljski..neki višljega.... vsi so me gledali in mi rekli, da je čas, da grem naprej.... obrnem se in grem..spremenim se v orla in letim do ene indijanske vasice....tam grem pa do njihovega vrača oz zdravilca...

 

 

prve dva dni pred polno luno, druge na polno luno x:o)x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prve sanje pomenijo izgubo tebi zelo drage osebe(ni nujno smrt, lahko tudi prekinitev kontakta), kateri nisi mogla povedati vsega kar si želela.

 

Druge pa, da boš kmalu spoznala osebo, ki bo korenito spremenila tvoje življenje in pogled na svet. x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Sem šele danes čekirala. Nisem prepričana, vendar se razlaga najbrž nanaša name. Če se, hvala za razlago.

Vendar sem kmalu zatem, šla res na morje in mislim, da so še isti dan prišli na plažo in enega odpeljali, pa potem še enega čez enega 2 dni. Ampak mogoče pa to ni bilo to.

Za drugi del sanj pa sem že pred časom spoznala nekoga, vendar je obseg sprememb bistveno manjši, kaj pa vem, morda se pa nanaša na prihodnost. Res pa je, da mam v planu selitev (konec meseca). Dost mam, da ljudje stalno hodijo po meni in karkoli rečem dobi veljavo šele čez leta,... in zato grem, daleč stran.

 

Pa dones se mi je sanjalo o dveh službah. V prvi sem jih jaz zavrnila, drugo sem pa sprejela, ah, več se pa ne spomnim več, sej ni skrivnost, da mi niso podaljšali pogodbe.

 

Razlaga je najbrž ta, da še nekaj čase ne bom imela službe, plačevala bom pa najemnino za stanovanje, stroške in kredit za avto in to vse sama. Komaj čakam, da vidim kako bo to meni uspelo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se mi je sanjalo, da je bil lep dan, okoli hiše pa so letali majhni avioni in jaz sem jih gledala skozi okna.

 

Kakšen teden nazaj pa se mi je sanjalo, da so neki ženski izruvali zadnji zob spodaj. Čutila je bolečino, pa tudi zoba niso celega izruvali, ampak so ostanki ostali notri.

 

Razlaga: Za prvi del mislim, da pomeni, da se bom postala bolj zavestna, svobodna in da bom premagala oviro.

Za drugega pa ne vem, mogoče kaka slaba vest. Ampak ne vem ker ženske nisem poznala. Večkrat imam sanje, ki se nanašajo na druge. Eno obdobje se mi je sanjalo v prvi osebi, kar sem potem gledala v črni kroniki, ali pa se peljala mimo. Skratka totalna nočna mora.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo moj prvi post na LN :).

 

Ce ima kdo kaj izkusenj z interpretacijo sanj, bi prosil, da mi proba pomagati. Namrec, moja punca ze nekaj casa sanja res cudne sanje. Sedaj lahko kopiram njen opis sanj minule noci:

 

am tko je bla skoz cele sanje skoz nevihta

pa noc je

bla

pa sm neki v klet mogla postimt

kk sm neki mogla skrit

eno skrinjico

kao k je nihce ni smel najti al kaj

ker je nekaj groznega vsebovala

sam nwem kva

in tam v kleti

je biu en clovek

ki je sicer biu dober

po dusi

ko da bi to videla

sam se ga bala

ker je biu tak cudn

pobirt

ful grozne brazgotine

pa oci je meu

pa skoz je take nejasne stvari ovoro

govoril

ivn

pol sm bla pa kar nekje

sred gozda

pa ena hisa je bla zravn

jst sm pa pokopavala

trupla

120 trupel

ampk nwem cigava

ne v krstah

p sploh se jih ne spomnm

ker jih ni blo

kot zgolj duse

pokopavala

pa obcutek sem mela

ko da sm jst smrt

ki jih pokopava

pol sm se pa zbudila

mal premocena

ob ene 2

pa ko sem jih pokopavala

je bilo to kot moje delo

in tud ce sm bla sama tam sredi

se nism bala nicesar

kar mi je blo se bolj cudno

 

Te zadeve me zelo skrbijo. Ce pomislim, kaj bi lahko to povzrocalo, je sigurno nekaj zelo negativnega.

 

Bi znal kdo malo vec povedat o tem, prosim?

 

Hvala!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se na sanje ne spoznam najbolje, vendar klet predstavlja podzavest, mogoče to pomeni, da se ti je zgodilo nekaj neljubega, ali si storila in se še nisi soočila s tem, vendar se zna zgoditi da boš. Ta grd lik bi bila lahko grda stvar (grd dogodek,..), ki so jo skrila nekje globoko v podzavest. Vendar to še ne pomeni, da si se je znebila, pomeni samo, da si jo zakopala. Seveda se pa motnje podzavesti na različne načine kažejo skozi zavest (kompleksi, strahovi ipd, seveda na negativne stvari). Zato se je treba s takimi stvarmi soočiti in jih rešiti, ampak zna biti težko, saj nimamo direktnega dostopa do podzavesti.

 

Meni se je pa tokrat sanjalo, da sem bila v trgovini, kjer sem kupovala neke igrače, jajčka za druge in jih spravila v vrečo. Potem sem to vrečo nesla domov, vendar sem se naenkrat znašla v vodi in vreča je bila tako težka, da sem hitro tonila z njo, nakar sem jo spustila in rešila sebe. Vreča je padla dokaj globoko pod vodo, nekaj metrov. Prišla sem ven iz vode in pogledala nazaj notri. Vidljivost je bila dobra, vendar me je voda zelo odbijala, ker so se na dnu razrasle alge in mogoče jih je bilo videti na globini parih metrov, zato nisem hotela jt nazaj notri po vrečo, preveč me je odbijalo.

 

Drugi del pa je bila vožnja s kolesom. Sanjalo se mi je, da z mamo kolesarim (na dvokolesu), nakar se mi je okoli obeh nog začel ovijati povoj, morda tudi rok in to na kolesu. Mami sem spročila, da naj mi sname povoj, ker ne morem vozit, vendar se ni zgodilo nič, nakar sem padla s kolesom (ker je bil ovoj tako tesen, v bistvu se je z vsakim obratom ovijal okoli nog). Tedaj pa pristopi nekdo k meni in mi reče, zakaj nisem rekla že prej, da sem zvezana in mi sname vse 4 povoje. Tedaj pa se napotim v bolnico, kjer naj bi ležala mama in rečem dr. da je kritično, mislim, da se je šlo spet za srčni infarkt (vendar nisem prepričana, da je bila res mama z menoj).

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se mi je sanjalo podobno kot včeraj. Najprej sem morala nekaj pobirati po tleh našla sem solato in jagode. Potem pa je bila ob leseno hiško pristavljena lestev. Splezala sem po lestvi navzgor in na podstrešju te hiške je bila opica. Dala sem ji solato in jagode, nakar pa se je lestev začela odstopati od hiške, kot bi nekdo porinil lestev stran. Nato pa sem odskočila in nekako pristala z nogami na realnih tleh.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se mi je sanjalo podobno kot včeraj. Najprej sem morala nekaj pobirati po tleh našla sem solato in jagode. Potem pa je bila ob leseno hiško pristavljena lestev. Splezala sem po lestvi navzgor in na podstrešju te hiške je bila opica. Dala sem ji solato in jagode, nakar pa se je lestev začela odstopati od hiške, kot bi nekdo porinil lestev stran. Nato pa sem odskočila in nekako pristala z nogami na realnih tleh.

Razlaga: Podstrežje naj bi predstavljajo razum, samo ne vem zaboga kaj opica tam dela.

 

Hranjenje opice pomeni, da se ti je ali se ti bo izneveril nekdo, za katerega meniš, da se zavzema za tvoje interese.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
zdle unih sanj definitivno ni vec. vmes je bla enotedenska faza, ko si nisem nc zapomnila oz. niso ble pomembne. zdaj pa ze 3 dni: osebe in situacije, ki reflektirajo moje strahove. vseh moznih vrst. hvala, sanje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjala sem zaprt prostor, v gradnji oziroma zanemarjen .. nvm kaj sem tam iskala. Tam sta ble tud mami in sestra. smo tm v tistem prostoru, kao na počitnicah al čakamo neki al kaj vem kaj, ko mat od enkrat reče: sj je itak golazen tle.Se obrnem pa vidm podganjega mladiča, kako brzi čez sobo pod postlo ..hotla sem pobegnt pa ni šlo ... povsod sem jih videvala, tko za sekundo .. Js mam totalno fobijo pred podganami, itak sem bla čist panična. Dostkrat jih sanjam. Pa nikol se ne borim prot njim, poskušam prebegnt, se umaknt pa ne gre.. dokler se ne zbudim. . Strahovi, ki pa nevem kaj bi ponazarjal. Anyone? thnq
' "Remember when..." is the lowest form of conversation.' T. Soprano
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...