Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Danes sem sanjala, da sem točila vodo iz pipe, ki je bila pritrjena na hišo. Bilo pa je tako, da je nekdo iz hiše spustil vodo in ta je pritekla iz pipe na zunanji strani hiše. Pri pipi sva bile dve, imele sva neke kangle v katere sva točile vodo, potem pa dam roko v vodo in ugotovim, da je premrzla, zato zaprem mrzlo vodo in začela je teči topla voda, obenem sem pa iskala po okolici plastenke, kamor bi lahko spravila vodo.

V drugem delu je bilo podobno, le da mi je pri tem pomagal en fantek, ki mi je dal neko prozorno plastenko, še plastenko ne, bolj vrečo in notri se je stekala voda, ki je imela okus po bonbonih, kot nek sledek sirup,... Ko je bila vrečka polna sem jo zaprla in hotela najprej nesti na en plac, pol sem pa ugotovila, da je dolgočasen,... zato sem poskusila na drugem, pa sem tudi ugotovila, da je dolgočasen,....

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od kar sem si kupila lovilec sanj v Bledu, opažam, da sanjam čisto drugačne sanje, za neverjet. Lovilec sanj sicer že nekaj časa kupujem in noben mi ni padel v oči kot tale, ki ga imam sedaj.Točno takega sem želela. No prve sanje , so bile zelo čudne, prvič v življenju sem sanjala kri! Ni blio nič groznega, samo simbolika je bila, ampak vseeno sem si rekla, ajoj tale lovilec sanj pa deluje, samo kako? No s časom opažam, da so se sanje stabilizirale in je lovilec sanj dobil svojo pravo nalogo, kot da bi se nekako poštekala in uglasila z njim:)))

Ja neverjetno, kako deluje. No, sedaj imam sanje zelo jasne, v snjih se točno zavedam kaj se dogaja in vem da sanjam.Istočasno so sanje zelo prefinjene in polne jasnih sporočil.

No, danes sem sanjala sanje, ki se mi ponavljajo konstantno.Kolikokrat sem sanjala isto in sicer, da dobim v dar stanovanje, hišo,....vanjo se vselim, odkrivam prostore in medtem ko odkrivam opažam, da je vedno več sob in prostor s časom postaja vedno večji.Noter je vse kar si človek lahko zaželi, vse!

xDDx

Kdo tukaj razlaga pomen sanj? Me res zanima, kaj naj bi pomenilo stanovanje ali hiša v dar.Mačona mogoče ti veš?

Prabha

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hiša baje pomeni tvoje telo, notranjost pa osebnost. Klet pomeni nezavedni um, tisti nagonski, najnižji. Podrešje pa tvojo zavest, um, višji. Tako si jaz predstavljam. Če pa sanjaš o krvi, moraš biti pa previdna in ugotoviti kje je bila kri,....

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... dons se mi je sanjal, da sem rped sabo vidla svoje oci (ne spomnim se, a sem se gledala v spegu al kaj).. in so ble ciste, kristalno jasne... belocnica je bla cist cist bela, kar vpadljivo, barve pa kot sicer, morda mal bolj na olivno.

v bistvu *cist brez veze* (a so to kaksne sanje?? k al pa ce bi se pac v spegu pogledal xDDx), po 2. strani se mi zdi pa dbest. xokx x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men tud, laNI 1x, sam sm mela zivooranzhne zarece.. xDDx

zdej so ble pa pac naravne, v bistvu....

sam mi ni blo nc grozn... bl me je nekak presenetl... pa ne vem zakaj....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men tud, laNI 1x, sam sm mela zivooranzhne zarece.. xDDx

 

x:Dx :palec:

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem spet sanjala, da sem letela... Kar preveč je bilo. Hkrati me je bilo strah in adrenalinsko. Visoko sem bila in ko sem se spustila je bil občutek podoben tistemu, ki se v dvigalu spuščaš v nižje nadstropje. Full sem letela in čez streho sem prodirala, ko sem vzletela iz hiše... počutila sem se kot da sem napredovala in zmeraj težje prepreke sem iskala, da sem prodrla skozi. Bil je nenavaden občutek, zanimiv in nekaj novega, kar me je privlačilo. hehe, če bi se dalo v resnici kaj takega, bi si še mislila, da sem nora, dokler se na bi navadila in razširila meje razuma x:Dx

 

Drugi del sanj: sanjala sem, da sem eni punci trgala lase iz glave, ni je motilo... Bila sem jezna nanjo, ker mi ni vrnila denarja, čeprav je ogromno zaslužila.

 

Prevčerajšnjem sem sanjala, da smo se vozili s kanuji po reki, kjer je bilo rastlinje pri rastlinju, zelo gosto. Zaplavala sem, vendar sem kmalu zatem šla ven, ker me je gostota rastlinja zelo motila...

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tezje prepreke, gostota rastlinja.... hm hm. x;)x

daj posekaj ze to gosco da se bos lahko neovirano gibala. xokx

 

sem se pa zdajle TOLK zabavala, k sem brala mal vase sanje (ne bom citirala k bi blo prevec tega pa tud prevec za komentirat)... res, prav na glas sem se ponekod smejala zraven" :D

recimo ko sem rpebrala one sanje o kucanu (mislim da so sanje bele vrtnice), ki da je imel take oci, ki so kolutale kot oni hypno nas, sem umrla od smeha....

 

(sem iskala nekaj, pa se pod razno ne spomnim, iz kerga obdobja je in je tezko najdt, sem se pa zato zabavala ful). xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
eh, Marsa ... so zabavne kakšne, ja ... meni so pa ... moje sanje v pomoč ... če ne gre tam in tako, bo šlo pa tako in v sanjah ... da me spodbudi ... saj je luškano ... tako raziskovat in si razlagat .. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ne.. vcas so res.. ceprav pa praviloma ne shizim zlo na poslusat (al brat) sanje drugih. x:o)x

prvic je navadno prevelika zblojada v ubesedovanju (ker gre pac za sanje), drugic pa za odsotnost predstave, celostne, ki je ne mors met, ce oni se tok slikovito razlozi.

sam vcas pa pac je pa zabavno. xDDx

zato k si predstavljas kt en filmcek, k se unmu recimo lohk clo blazno trga... ti pa ves da so sanje in se ti zdi zabavno, gledas iz te perspektive, kot da se mu to res dogaja...

 

ja, jaz jih tud sem oa tja zato semle zabelezim (glih zato sem pa prej nekaj iskala), k je fajn ubesedit.. al pa za nazaj kej pochekirat.. al pa clo z drugimi ocmi vids.. al pa ce gre za nekako ponavljajoce sanje... al pa kej,.

 

zadnje cajte velikX sanjam avto (spet).. in da pozabim, kje sem ga parkirala in da je vse cist drugac, kot ko sem ga pustila.... sam pol se cudezno znajde tam kamor pridem nekak in si nad oddahnem vedno. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni v navado prihaja, ker toliko sanjam, da jih sproti pripovedujem prijatelju. Mi je pa full dobra ta tema, ker se jih da zapisat. :vio:

 

prepreke... jim bom že dala vetra!

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se mi je sanjalo, da sem bila na veliki ladji, ne vem točno kam smo šli,...

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes slišala v sanjah trobento,...

 

Ljudje. Nekateri ljudje trpijo in drugi se naslanjajo s smehom nad njihovo bolečino, ker ne razumejo pointa,.... Ne razumejo pomena, ne razumejo simbolov,... ima me, da bi jim dala banano v roko in rekla, to je pa za opico. Pa ne zato, ker tako izgleda, ampak ker je toliko dojemljiva, hočem reči nedoumljiva.

 

Ljudje ne govorijo zastonj, NE MEČI BISEROV SVINJAM,....

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sem sanjala, da sem vozila avto po klancu navzgor. Prišla sem do križišča z ostrim kotom. Vprašala sem se, kako naj zavijem in notranji glas je velel, da če se ne bi dalo, ne bi bilo tako narejeno cestišče. Odpeljala sem.

 

Danes pa sem sanjala čarovnico z "grdim", popačenim in nesimetričnim obrazom. Hotela me je zvleči v klet, vendar ji ni uspelo. Ko je stopila skozi vrata v kleti, ki je bila polna drv in smrdela je, sem jih zaprla in postavila kamne, da jih ni mogla odpreti, vsaj dokler nisem zbežala po stopnicah navzgor.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdrav vsem,

 

Opazil sm da je ta tema kar aktualna in zelo pestra.Priznam da nism bral vse strani zato upam da ne bo kdo zameril,če ponovim kaj kar je že napisano..

 

Sanje so zelo zanimiv pojav.Sam menim da se dogaja veliko stvari,ki so še skrivnostne današnji znanosti.Velika večina sanja ponoči.Obstaja veliko različnih sanj..nekatere so mimobežne,druge nesmiselne,tretje nam nekaj nakazujejo,nekatere pa so nekakšen prikaz prihodnjosti.Po mojem mnenju v sanjah najlažje oz. najdlje prodre naš duhovni vodič,ki nas vodi skozi življenje.mogoče malo zapelteno za razumeti pa vendar..če smo pozorni nam sanje lahko veliko povedo,vendar menim da ne moremo iskati razlag skozi knjige kaj kak simbol pomeni..razlage so za vsakega posameznika drugačne!vsak bi se moral zamisliti zjutraj oz.po sanjah kaj so hotele pokazati,ali so mogoče povezane z nečim,kako smo se odzvali na določeno situacijo(iz tega lahko razberemo marsikaj kot je naše želje hotenje saj pri zavesti mogoče ne upamo česa storiti ali pa pozavestno tlačimo v sebi..v drugem stanju,se pravi pri sanjah pa to pride na dan).

Zame so najbolj zanimive sanje,ki so tako žive in pri katerih ko se zbudiš se ti zazdi kot da nisi spal pač pa to doživljal v resnici..in kar je še najbolj zanimivo..da se te sanje v bližnji prihodosti tudi uresničijo..včasih dobesedno,včasih simbolično..je to že kdaj doživel?kakšne odzive ste imeli v sebi?ste kdaj sanjali tako nenavadne sanje da jih preprosto ne morete razložiti( če gledaš razumsko so logočne fizično,duhovno pa zelo kompleksne) pa vendar vesete da nosijo sporočilo?ima kdo take izkušnje?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljudje. Nekateri ljudje trpijo in drugi se naslanjajo s smehom nad njihovo bolečino, ker ne razumejo pointa,.... Ne razumejo pomena, ne razumejo simbolov,... ima me, da bi jim dala banano v roko in rekla, to je pa za opico. Pa ne zato, ker tako izgleda, ampak ker je toliko dojemljiva, hočem reči nedoumljiva.

 

Ljudje ne govorijo zastonj, NE MEČI BISEROV SVINJAM,....

:D

 

ti si cist odbita! x:o)x

ker sem se smejala SANJAM, se ti zdi tok strahotn, da me primerjas z opicami in svinjami, sanje pa ocitno z biseri.

eh ja. x:Dx

 

ceprav si mal spremenila post, mi je seveda jasno, da si pisala meni, tebi pa je jasno, da to vem - zato sploh ne vem, zakaj si se trudila s popravljanjem posta.

 

se velik lepih sanj ti zelim.

ce se pa bojis, da jih noujo svinje brale pa se rezhale zraven, jih pa ne pisat al pa si jih pis v svoj dnevnicek. :palec:

na banane pa ne shizim, ampak ob vseh bucah in klobasah tud te prenesem - in se clo zabavam zraven. :D ;)

 

~

 

... dons sem sanjala, da je bil na nebu ful lep oblak, kot smetanca, potem pa se je rped mojimi ocmi ck ck ck, kot v kaki risanki, nekako razdelil/razcepil na 5 ali 6 manjsih oblackov. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drugače pa sanjam. enkrat sem sanjala zlo intenzivno ....občutki močni, vonji ...vse kot v realnosti....bil super občutek, ker so bile tudi saje lepe.

vendar ko sem se zbudila....čutila veliko utrujenost. Temu se reče lucidne sanje?

Če si se zavedala da si v sanjah, da sanjaš, potem so ble lucidne :)

 

Sicer pa se mi zdi, da je težko, če ne nemogoče analizirat sanje drugih. Sanje so preveč osebna sporočila, ključ leži v nas, da ga poiščemo in z njim razkrijemo pomen sanj.

 

Meni so zanimive prekognitivne (preroške) sanje, ki jih včasih sanjam, ki mi povedo, kaj se bo zgodilo. Žal vem, da so opisovale prihodnost šele takrat, ko se ta prihodnost zgodi... Najbolj pomembne sanje (ki ti res želijo nekaj sporočiti) pa so takšne, ki so nabite z močnimi čustvi...

 

No, to so moje izkušnje o sanjah :)

--==[ x X x ]==--

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sicer pa se mi zdi, da je težko, če ne nemogoče analizirat sanje drugih. Sanje so preveč osebna sporočila, ključ leži v nas, da ga poiščemo in z njim razkrijemo pomen sanj.

se strinjam. :palec: xyesx

 

*sej smo v zacetku teme mel kar lustne debate o tem in onem (niso ble sam nastete sanje)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zame so najbolj zanimive sanje,ki so tako žive in pri katerih ko se zbudiš se ti zazdi kot da nisi spal pač pa to doživljal v resnici..in kar je še najbolj zanimivo..da se te sanje v bližnji prihodosti tudi uresničijo..včasih dobesedno,včasih simbolično..je to že kdaj doživel?kakšne odzive ste imeli v sebi?ste kdaj sanjali tako nenavadne sanje da jih preprosto ne morete razložiti( če gledaš razumsko so logočne fizično,duhovno pa zelo kompleksne) pa vendar vesete da nosijo sporočilo?ima kdo take izkušnje?

Hihi, sm smotan, sem prepozno prebral kaj si napisal in sem sam napisal isto, le z drugimi besedami :) Meni so se pred najbolj pomembnimi točkami v življenju vedno sanjale takšne sanje, ki so napol v simbolih, napol dobesedno nakazovale kaj se bo zgodilo oz. kakšno pot naj izberem. Kot sm reku, to so ble čustveno izredno nabite sanje, takšne, da ko se zbudiš si al vesel da so ble sam sanje alpa ti je žal da so sam sanje :D

--==[ x X x ]==--

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm..odgovoril si ne eno stvar,ki mi je bila neznana..da sanjaš take stvari ob določeni točki v življenju..sem kar veliko premišljeval zakaj to pride na intervale in ne redno..hvala :palec:

kar se tiče izrazito čutvenih sanj..sm imel sanje ko so mi rezali nek simbol na trebuh krurgi oblečeni v črnem in ko sm se sredi noči budil me je zelo bolelo..2dni je trajalo..no to so ostale nepojasnjene sanje..:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar se tiče izrazito čutvenih sanj..sm imel sanje ko so mi rezali nek simbol na trebuh krurgi oblečeni v črnem in ko sm se sredi noči budil me je zelo bolelo..2dni je trajalo..

uhh...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

po dlgem času se spomnim, kaj sem sanjala. stala sem tik zraven neke hiše, najbrž domače ... bila je nevihta, kar huda, strele so kar pokale blizu strehe, mene pa ni bilo nič strah ... ko je nevihta ponehala, je bilo nebo še kar temno svo in že sem se nekam odpravila, nekam v prazen prostor, ko sem naenkrat glavo obrnila na levo, proti nebu in zagledala mavrico ...

 

vmes se izgubi ...

 

nekje sem videla micenega črno belega puhastega mačkončka, izgubljenega, s hrbtom proti meni, šel je stran, jaz sem ga klicala, on pa nič.

 

se izgubi ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bila je nevihta, kar huda, strele so kar pokale blizu strehe, mene pa ni bilo nič strah ...
tole čist ugibam... mogoče to pomen močan karakter, oz. notranja moč, pogum? Nekak se znam postavt v točno takšno situacijo in potem čutim to :)

--==[ x X x ]==--

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...