Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

:D

 

ti si cist odbita! x:o)x

ker sem se smejala SANJAM, se ti zdi tok strahotn, da me primerjas z opicami in svinjami, sanje pa ocitno z biseri.

eh ja. x:Dx

 

Nikjer nisem tega napisala kar trdiš. Seveda si lahko vsak to razlaga po svoje. Če bi vedela skozi kaj sem morala jt,... in kaj vidim kamorkoli pogledam,... in kakšen "urok" sem fasala od nekje,... se zgrozim. Ko mi je bilo najhuje zaradi groznih sanj o meni sami, so mi ljudje govorili,... vsi po vrsti crkni, mi se bomo pa smejali,... tudi na tem forumu, povsod,... Ampak sedaj, po enem letu sem se sprijaznila s tem. Celo nasprotno, sedaj mislim, da je na drugem svetu ful boljš kot na tem,....

 

To se je začelo dogajati po tisti temi o ciganih in džamiji,.. tako da se ve,.... kdo bi lahko bil,... Ampak najhuje je to, da potem najebajo otroci,... okoli mene jih je cel kup,... edino to je žalostno,... najbolj,.... grozno. To dobiš, če se zavzemaš za red,... najbolj, da začnem krast, k cigani,... pol bom pa najbrž dobla blagoslov,.... ja tak je naš svet dones,...

 

Že nekaj dni se mi sanja o dežju,.... vedno dežuje.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni so se pred najbolj pomembnimi točkami v življenju vedno sanjale takšne sanje, ki so napol v simbolih, napol dobesedno nakazovale kaj se bo zgodilo oz. kakšno pot naj izberem.

torej nisem edina x^x

sanjam 2x mesečno...včasih večkrat včasih nič....ampak vedno kak dan al pa dva predn se začneko kakšne korenite spremembe...okvirni potek, ljudi, ki mi bojo pomagal...svarila...navodila ali pa o ljudeh, ki rabijo pomoč :palec:

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjala ponoči, da sem Mickenemu nekaj črgolila zdaj pa ne vem točno ali po blogu njegovem ali sliki ali na ozadju, ki ga ima nekje.. skratka bilo je tisto temno modre barve - olje - in jaz z kulico objestno pisarim nekaj gor. Vsebina mi je ušla iz spomina. In si nekak dopovedovala, da se itak ne bo videlo, potem odstopim nazaj pa se hudiča je vse razločno in natančno videlo. in me postalo sram..

xDDx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nikjer nisem tega napisala kar trdiš.

ok, potem pa sory za neutemeljeno sklepanje.

 

Seveda si lahko vsak to razlaga po svoje. Če bi vedela skozi kaj sem morala jt,...

ja, ce bi, samo nisem.

smejala sem se sanjam (ko sem se, saj se ne smejim glih vsakic pa glih vsem) - in ne ozadjem, stiskam itd.

sem mislila, da je to pac jasn.

saj bi se tud svojim, pa magar ble more - ko bi gledala nazaj.

 

***

 

vcer sem sanjala, da sem hodila po eni cesti in prisla do ene vasice (kot kaksna J Italija ali J Francija, lahko pa bi blo tud v Sloveniji), vse soncne, drevesa so zelenela in se bohotila.... idilicen pogledek, popoldanska svetloba, ki mi je tko vsec.

Pa mi prileti po cesti nasproti ena zival, sem mislila da je pes (recimo velikosti in malo tud oblike mopsa), ko pa se pribliza, sem pa vidla da je zhaba. xDDx

In me nekak sploh ni presenetlo, o zhaba! fino... xDDx x8Dx

 

dons sem sanjala, da so bli okol mene postavljeni nekaksni avti, novi, spomnim se srebrne alfe, ena je bla tud rumena, sportna, bli pa so tud drugi avti (teh alf se najbolj spomnim)... no jaz sem se pa nekak vrtela okol svoje osi, kot v pocasnem posnetku...

in cim sem pogledala posamezni avto, so se mu prizgale luci. xDDx

tko postopoma po vrsti so se prizigale.....

 

Macona me je pa tamle spomnila, ko je omenjala mavrico, da sem jo pa tud jaz sanjala par dni nazaj, samo brez dezja pa tega.. pa cist drugacna je bla.... kot kaksen ogromen neonski napis oz. logo... ampak blazoten.... kar pred mano se je pojavila.

bla je zlo divjih barv, posamezne barve pa niso ble tko prelivajoce kot pr mavrici pac, ampak je bla vsaka barva posebej, pa kot v nekaksni "cevi"... mislim prav vidna, otipljiva in taka..... xDDx xrainbowx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem imela tudi pestre sanje. V enem delu se mi je sanjalo, da sestavljam streho, no ta moja streha ni bila tam, kjer bi morala bit, ampak vseeno sem jo sestavila. V drugem delu se mi je sanjalo, da je bil zraven en balkanec (neslovenec) in imel balkanski radio, potem pa jaz vzamem eno kroglico od dveh ven in jo obdelam ter rečem, da bomo pa sedaj imeli svetovni radio, ne samo balkanski.

 

Zadnjič sem pisala o enem "uroku", imam pa še enega. Tale je pa tak (se tudi konstantno dogaja, enkrat na leto ali dve, tisti prejšnji je bolj nov), najprej začutim neko svetlobo, neko zračnost, ki v bistvu ni slaba, je kul, potem čez nekaj časa pa slišim smeh od osebe, ki me je spravila v globoko depresijo (čeprav nikoli ne grem raziskovat od kje je prišel smeh, to se ponavadi dogaja na ulici) in takrat spet padem v "depresijo" za kakšno uro, odvisno, kako hitro sem se sposobna čustveno dvignit. In takrat podoživim vso bolečino in trpljenje, ki mi jo je povzročila dotična oseba in znova vidim kako globoko sem bila nekoč na tleh,...

 

Enkrat se mi je sanjalo o Kučanu in Štefki, in Štefka reče, da bi bil pa Pahor dober kandidat, jaz pa začenem o manekenu. Nakar se jim začen miza tresti in jaz jo primem,....

Hja čudne, čudne stvari se mi včasih dogajajo,... Puzzle pa pokažejo sliko spletk in prevar,....

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem imela res nenavadne sanje ob katerih sem se počutila super. Namreč bila sem čarovnica in sem znala čarati, pa sestavljat uroke. In razmišljala sem o magiji in kako nenavadno, da imam to sposobnost. nakar se je prikazal čarovnik. Vedela sem, da se bom morala z njim spopasti in sicer s pomočjo magije....Potem pa me je telefon prebudil

 

Zaspim in sanjam druge sanje, ki pa so bile grozljive. Bila sem v kleti, v nekakšnem zaporu. Tam sem morala pomivati posodo.Natikala sem si rokavice za pomivanje posode in razmišljala o tem, kako bi pobegnila. Opazovala sem druge ljudi, ki so bili prav tako v tem zaporu: kuharji, ....počutila sem se grozno utesnjeno, razmišljala sem o begu, vendar mi je bilo nekako jasno, da izhodani. grozno.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem imela res nenavadne sanje ob katerih sem se počutila super. Namreč bila sem čarovnica in sem znala čarati, pa sestavljat uroke. In razmišljala sem o magiji in kako nenavadno, da imam to sposobnost. nakar se je prikazal čarovnik. Vedela sem, da se bom morala z njim spopasti in sicer s pomočjo magije....
ah, kaj bi dal za takšne sanje :^:

--==[ x X x ]==--

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dans sem mela pa full grozne sanje..vmes sem se zbudila..in potem sanjala še nekaj bolj groznega. :xx!:

 

Najprej sem full živo sanjala ,da ležim v svoji postelji...da sem budna in da se je postelja začela trest..jaz pa v paniko..potres,potres... :xx!: In že mislim vstati iz postelje..ampak ne morem..nimam energije...Na srečo se potem zbudim. :xx!:

 

Druge sanje so ble pa tud podobne..

V veliki ,kalni reki se utapljam...Najprej me nese tok reke,jaz nimam moči ,da bi se uprla...da bi zaplavala...Kak grozen občutek... Utapljam se..:xx!: Potem zberem misli in se odločim da bom plavala v nasprotno smer -proti toku in nekako se mi z veliko muke uspe rešit...Splezam na nek balkon v stanovanje dveh moških...

Potem se zbudim...z mokrimi lasmi in majčko...

Matr sem švicala. :xx!:

 

Mi zna kdo malo obrazložit moje sanje???

Te sanje sigurno izvirajo iz kakšnega straha??

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes še hujše sanje. Sanjalo se mi je, da je nekdo videl angela, potem pa je šel z dolgim mečem nad njega. Angel je imel velika dolga krila in enega mu je odsekal, potem pa mu je hotel še enega,.... angel je bil na tleh in se je prekril z preostalim krilom, moški pa je mahal z mečem okrog njega in ga spraševal kam so šli, kam so šli, da bi ga dosegel,.... jaz sem vse to samo gledala in govorila ne, ne, ne,... in se zbudila še preden sem videla kako se je končalo,... Kot vojna med demoni in angeli, le da je bil angel neoborožen, jaz pa nekje vmes...

 

Kalna reka predstavlja čustveno stanje, torej tvoja čustva ne bodo najbolj čista, da pa bi se rešila iz dane situacije se ji boš morala upreti, saj tako, kot gre ne bo šlo več. To je zgolj moje mnenje, ki pa ni nujno prava razlaga.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sanjala kot ponavadi, da dežuje, jaz pa brez marele. Bilo pa je tako, da so prišle 3 punce pred mano na avtobusno postajo, nakar sem prišla še jaz. Nato ena reče, da tudi Ana nima dežnika in da ne bo šla na avtobus, zato tudi jaz nisem šla niti ona druga, Ana pa je šla, oni drugi je bilo žal, da je "zamudila" avtobus, čeprav je bilo dovoj časa, da bi šle nanj. Te sanje so že prav čudne, vedno se ponavljajo, skoraj vse moje kolegice sem že videla jt na avtobus, meni pa še ni uspel, čeprav sploh ne vem kaj to pomeni, ampak bo že prišel, ko bo prišel, če bo prišel. Sej življenje nikoli ni bilo pravično, zakaj bi to od njega pričakovala. Ene dobimo pedofile, druge dobre tipe, ene psihične zlorabe, druge ljubezen,.... pač jebat ga, tko je.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
tole čist ugibam... mogoče to pomen močan karakter, oz. notranja moč, pogum? Nekak se znam postavt v točno takšno situacijo in potem čutim to :)

bi znalo bit ....

 

to noč .... hodim po prodnati obali ... morje .... ful čisto, bistro, mirno .... se vržem not, zaplavam, uživam .... naenkrat kalna voda in vse polno uporabljenih flajštrov plava na gladini, skušam se izogniti ... postaja me strah, obrnem se, da zaplavam nazaj na obalo .... pogledam dno, vdim senco morskega psa (namišljeno ali pač ne) .... rešim se .....

 

nekje sem v neki prostrani, zračni, svetli stavbi ....neka ženska mi da neko nalogo .... nosim kupe nekih revij ali podobnega .... grem navzdol po stopnišču, širokem .... vmes med ograjo mi dol pade kup revij, jaz se režim in gledam, kako padajo ... grem dol ... neobremenjena ....

 

***

oni dan pa ... se peljem na busu ... opazujem skozi okno .... neki delavci na pločniku odpirajo kanalizacijo ... ven potegnejo neke kamne ... na nekih žerjavih ali kaj takega .... na busu je neka moja prijateljica ... obe sediva bolj spredaj .... vsaka na svoji strani .... se pogovarjava ... mislim, da šoferja niti ni, bus gre kar sam ... na drugi strani, na drugem pločniku zagledam črno muco, ki ulovi miško in jo drži v gobčku za rep. zdi se mi zabavno in rečem prijateljici, naj pogleda, ona pa ima slušalke v ušesih in bere. samo bežno s pogledom oplazi mačko. žalostna sem ... potem pa tisti kamni ... na žerjavu ... kar v bus skozi okno ... se ozrem nazaj .... polno starejših žensk ... skoraj eno udari v glavo, zbojim se zanjo in jo opozorim, da se umakne. konec.

 

***

zadnjič. ena oseba in jaz ... vsak pride iz svoje strani s sveže razvitimi fotografijami v nek ozek prostor ... hočem tej osebi pokazati svoje fotografije ... ne pusti mi, ampak vzame iz rok .... na fotografijah jaz in mi nekaj kaže in pripoveduje ... jaz jezna ... odideva vsak v svojo smer.

 

***

pa še bolj nazaj ... pridem v tesen hodnik, malce temen, kao psihiatrična ambulanta, vrata levo, vrata desno ... najprej grem levo ... ne piše delovni čas .... samo to, da ena terapija traja 12 minut na enih vrath ... druga vrata so prazna. grem desno, prazna vrata, tudi dvojna. odidem, ne odločim se.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lebdela sem nad morjem.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še nekaj: nedolgo nazaj sem sanjala, da je stopila oseba ženskega spola do mene in me vprašala, če imam uhane v obliki češenj. Odgovorila sem ji, da imam uhane samo v obliki jagod.

 

Včeraj pa se mi je v resnici zgodilo to, da je starejša gospa stopila do mene in me vprašala, če imam uhane v obliki češenj. Bila sem presenečena, vendar sem ji vseeno odgovorila, da nimam uhanov v obliki češenj.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dans sem mela pa full grozne sanje..vmes sem se zbudila..in potem sanjala še nekaj bolj groznega. :xx!:

 

Najprej sem full živo sanjala ,da ležim v svoji postelji...da sem budna in da se je postelja začela trest..jaz pa v paniko..potres,potres... :xx!: In že mislim vstati iz postelje..ampak ne morem..nimam energije...Na srečo se potem zbudim. :xx!:

 

Potres v sanjah oz. občutek potresa bi znalo pomeniti, da se soočaš s pretresi, ki rušijo tvojo stabilnost, temelje. Nakazujejo na tvoje občutke negotovosti, strahu in nemoči. lahko prikazuje tudi nemoč v finančnem ali v poslovnem stanju.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kriza tole

 

Se mi je sanjal, da sem bil, al del tima, k je branu nekej al nekoga, al pa clo tist, k so ga branil. In to pred hudičem. Osebno sem streljal nanj, pa se je zlodej prelil v eno deklco in se ga ni dal več ustavt. Mater, k sem se zbudu, me je blo tko strah, da sem rabu kr ene par minut, da sem k seb pršu.

 

Ampak to še ni blo tko hudo. Naslednjo noč se mi je sanjal, da me napadajo vampirji in jst se nisem mogu brant drgač, kt z nogami. In sem modela brcnu dvakrat. Ampak hec. Dejansko sem brcnu dvakrat zapored kt norc v zid. Skor sem v nezavest padu od bolečine. Pol, k sem mal k seb pršu, sem se sam seb smejal, mislm, ajd, da enkrat brcneš in te zaboli, pa se zbudiš. To še gre a ne. Ampak jst sem prtegnu dvakrat. Zdej nisem čist ziher, a bo noht na palcu ostal, a bo šel dol. Zaenkrat je tko, plavočrne barve.

 

In obakrat, k sem se zbudu, je bila ura 1.

 

:eek:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

uh uh, Sharon Stone mi je uspelo zvabiti v posteljo. bilo je čudovito. w:Iw potem mi je pa ponudila še možnost nasetov pri izbiri oblek in moškh, če bi hotela. x:Dx

potem sem sanjala pa polno enih mucic, so bežale semintja v neki čudni hiši oz. prostoru, zelo nizkem in malo temnem in praznem, pa ni bilo ravno podstrešje, je bilo kar v pritličju in moj brat je bil zraven mene isva jih skupaj opazovala. ene so se mi pustile zgrabti, ene ne .... najbolj sladek je bil en miceni črni macek, ki je kar počival malo večji črni muciki na boku, oz. kot bi bil priliman gor na njo in je ona kar laufala z njim naokoli.

en oranžen muc je bil pa brez repa in je bežal zgubljen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

butl, tole pa tako zveni, kot: ob polnoči se začne ura duhov,... Men se je tud ene dvakrat sanjal o hudiču z grozo in dejansko na tistem mestu kjer se je pojavil se je zgodila groza, ne, občutek mam, da je točno tja prišel hudič. Npr. nekaj let nazaj se mi je sanjalo, da vidim hudiča pred lokalom, čez par let so oddali ta lokal za kurbarijo (pač hudiču, ki se dejansko ima za hudiča - black angel). Drugi se je pa pojavil pri osebi, ki mi greni življenje.

 

Pri tebi pa se je prevelil v punčko? Jo poznaš? Hm pri tebi zna biti še zanimivo.

 

Tokrat se mi je sanjalo o vrtu polnem zvončkov. Bili so eden zraven drugega, tako navadni kot kronice, ampak najbolj me je presenetilo to, da so bili eni ogromni. Bili so tako veliki kot koruza, seveda ne vsi, predvsem kronice. Zvončki sami so bili lepi,... le to ne vem, zakaj je bila pol tema.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

butl, tole pa tako zveni, kot: ob polnoči se začne ura duhov,... Men se je tud ene dvakrat sanjal o hudiču z grozo in dejansko na tistem mestu kjer se je pojavil se je zgodila groza, ne, občutek mam, da je točno tja prišel hudič. Npr. nekaj let nazaj se mi je sanjalo, da vidim hudiča pred lokalom, čez par let so oddali ta lokal za kurbarijo (pač hudiču, ki se dejansko ima za hudiča - black angel). Drugi se je pa pojavil pri osebi, ki mi greni življenje.

 

Pri tebi pa se je prevelil v punčko? Jo poznaš? Hm pri tebi zna biti še zanimivo.

 

Nak, ne poznam je.

 

No, zdej mi je pa začel noht na palcu odstopat. Zgleda, da znajo bit sanje tud nevarne za zdravje.

:eek:

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ne vem ali se sanje nanašajo nate ali so kolektivne. Če se nate, se zna zgodit, da te bo enkrat ena punčka še fejst obračala.

 

Danes sanjala marsikaj, počutim se, kot bi bomba padla v mojo podzavest, ni naključje, da ravno sedaj. Kot bi me nekdo hotel psihično zjebat,... spet bo treba najti ta prav folk in se sestavt. Počutim se kot: "v postelji s sovražnikom".

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

grozne sanje ... bila sem nekje v eni hiši in še ena oseba zraven ... v enem prostoru ... stojim, nekaj gledam ... in naenkrat mi s prsta na nogi odstopi noht. sam od sebe. oz. je fuul odstopil, jaz sem ga pa odtrgala stran ... in sem šla tisti osebi pokazat odpadli noht . grooooozen, na spodnji strani ves rjav, na sredini nekje pa vijočna pika.

 

kaj ne pomeni izguba nohta smrti? pa ne dobesedne smrti, lahko tudi simbolično?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da ne, vsaj v stari sanjski knjigi in marsikje drugje je tako. Lahko, da se noht nanša na delo ali nekaj podobnega.

 

Meni se je pa sanjalo o streljanju, najbrž posledica filma in o veliki zlati kači. Ta oseba je znala manipulirati s kačo, vendar se je zgodilo, da se je oseba zadela v steno, kjer so bile luči, elektrika in jo ubilo. V bistvu je bilo tako, da se je kača odvila in potisnila osebo v steno.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V prvem delu se mi je sanjalo, da vozi avto moj pokojni oče, zraven pa sedim jaz. (Najbrž ima še vedno vpliv name).

V drugem delu sem videla podrto drevo in slišala pok suhe vejice na katero sem stopila. (Obup, izguba).

V tretjem pa sem videla otroke, ki so nosili bele spodnjice, jaz pa kavbojke, potem pa so s prtom kazali name, da nosim hlače, kot bi bilo to smešno.

To tretje zna pomeniti, da bom zapeljana in bom podlegla (se pustila premamiti) sramotnim/brezčastnim aktivnostim. Hja, pa sej ne bom ta prva.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se pa točno ne spomim, kaj sem sanjala, samo vem, da me je spremljal lep občutek,...

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grozne sanje ... bila sem nekje v eni hiši in še ena oseba zraven ... v enem prostoru ... stojim, nekaj gledam ... in naenkrat mi s prsta na nogi odstopi noht. sam od sebe. oz. je fuul odstopil, jaz sem ga pa odtrgala stran ... in sem šla tisti osebi pokazat odpadli noht . grooooozen, na spodnji strani ves rjav, na sredini nekje pa vijočna pika.

 

kaj ne pomeni izguba nohta smrti? pa ne dobesedne smrti, lahko tudi simbolično?

 

Pomen: izogibaš se neki situaciji oz. odgovornosti. Bodi tudi pozorna, previdna oz. pazi kaj sporočaš drugim oz. kaj govoriš.

 

Sanjala sem, da se brat vozi v letečem avtomobilu. Bilo je razburljivo opazovati, saj sem v sanjah vedela, da to ni realno.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...