Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Sanje o zobeh pa očitno res ne pomenijo nič dobrega :ermm: . Upam, da si nihče ne umiva zob ...

 

Zob brez bolečin izgubiti: smrt daljnega sorodnika

Zob, novega dobiti: preden govoriš o kakšni reči, moraš vse prej dobro vedeti

Zob, votel: pozabljiv si

Zob z jezikom majati: dobro znamenje

Zob, če izpade: bolnikom zdravje, drugim hudo

Zobovje, umetno: tvojim lažem nihče ne verjame

Zobovje, umetno izgubiti: huda bolezen, življenje v nevarnosti

Zobovje, prav lepo: začetek dobrih razmer, blagostanje

Zobovje, pravo, a slabo: hudobije in obrekovanje

Zobovje iz ust vzeti: žalost

Zobovje umivati: dolga bolezen ali pa hitra smrt

Zobovje, če boli: kratka nejevolja, potem veselje

 

 

Striženje las pa naj bi pomenilo, da se rešiš skrbi.

 

Isa, to naj bi pomenilo skrbi in neodkritosrčne prijatelje.

 

Vir:Razlaga sanj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
par dni nazaj sem spet sanjala nebo polno zvezd in zvezdnih utrinkov ... sprehajala sem se z neko osebo, zrla v nebo vsa navdušena in kazala tej osebi zraven mene, poglej, pa ni imela moči ali volje, pogledati v nebo.

ker lahko samo jaz sama uresničim vse, kar se skriva v zvezdicah in utrinkih. x:)x in uspelo mi bo.

 

mi lahko kdo že enkrat končno razloži, kaj pomeni sanjati ognjemet? prosim lepooo. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ker lahko samo jaz sama uresničim vse, kar se skriva v zvezdicah in utrinkih. x:)x in uspelo mi bo.

 

mi lahko kdo že enkrat končno razloži, kaj pomeni sanjati ognjemet? prosim lepooo. x:)x

 

Ognjemet, bi lahko pomenil veselje po praznikih za Novo leto...

 

 

iztok :wOOt:

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons ponoč sm sanjala, da smo mel en izlet (nas je blo kar veliko) in jaz sem neprestano bruhala, kar ni bilo konca! WTF is that?

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi jaz sem sanjala, da mi izpadajo zobje, en za drugim ... grozno. :sori: Ta druge sanje se mi pa

 

Meni se je pa že večkrat zgodilo, da je prišel en in me ustrelil, lahko bi zbežal a je pri meni tako,

da v sanjah nenavadno velikorat ne morem stran...

pa tudi to, da mi zobje izpadajo

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons ponoč sm sanjala, da smo mel en izlet (nas je blo kar veliko) in jaz sem neprestano bruhala, kar ni bilo konca! WTF is that?

 

 

 

no za tvoj problem:

 

Mesec: September 1. 2. 3. 4. imajo dober pomen tudi ostali ne kažejo ničesar zelo slabega...

dan 5.: slab znak, nimaš sreče UNIVERZALNO

dan 6.:Bodi previdna in dobro se bo končalo...

 

sanjala si v tehtnici in to pomeni tolažbo...

Se pravi, da lahko pridem do takih zaključkov: sanje so bile slab znak, ki pa se ne bo uresničil, če boš

previdna, če pa se bo znamenje izpolnilo, te bo nekdo toalžil... xnckrivx xnckrivx to bolj natančnih zaključkov bi prišel, če poveš še tvoje nebesno znamenje.

 

ćimveč sreče univerzalno!!!!!

 

O aja, če ima še kdo kakšno vprašanje kar se sanj tiče sem tukaj!!

 

 

Napovedovalec iz sanj

 

 

Iztok :wOOt:

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a te zanima kaj pomenijo?

Ja, me zanima. Mislim da sem celo vedela... mensezdi da nič slabega. :inocent:

 

Pred leti sem jih skoz, ampak res skoz sanjala- isti scenarij, ampak vedno malce drugače- moj dom, akvarij in vedno so se želve namnožile in sem jih morala loviti naokoli. Take sanje sem imela VSAJ 1x tedensko.

 

Sedaj pa kakšno leto in pol NIČ. Niti 1x.

 

Danes pa spet. :eek: :inocent:

Scio mi nihil scire
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, me zanima. Mislim da sem celo vedela... mensezdi da nič slabega. :inocent:

 

Pred leti sem jih skoz, ampak res skoz sanjala- isti scenarij, ampak vedno malce drugače- moj dom, akvarij in vedno so se želve namnožile in sem jih morala loviti naokoli. Take sanje sem imela VSAJ 1x tedensko.

 

Sedaj pa kakšno leto in pol NIČ. Niti 1x.

 

Danes pa spet. :eek: :inocent:

 

Zelo prav imaš, če želve štejemo kot vodne živali, to pomeni zdravje, če pa o nenadnem bivanju mnogih bitij

pa srečo, in če sanjaš o živalih, se pri septembru poveča pomen srečnih sanj od 1-17 ne od 1-4

 

Larsy ti pa imaš srečo danes x^x x^x

 

 

iztok :wOOt:

 

P.S. zdaj pa povej pod kaj šteješ sanje pod vodne živali ali pod mnogo bitij?

 

o aja ali pa to, da bi rada imela kakšno žival po možnosti želvo...

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

napoved je za danes njeno sporočilo pa za dolgo časa, če si včasih sanjal želve po enkrat nateden se ti je očitno ta stvar praznila 1 leto in pol.. kakšno je bilo tvoje zdravje v tem času, če smem vprašat?
http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej Iztok....kaj pomeni če sanjaš šolo? pa enga zavaljenga profesorja matematike, ki se dela pametnega, kot da samo on obvlada vse?

aja pa vmes je šlo pol folka na dopust pa žurat nekam z letalom...jaz pa učila in učila pa vaje delala...na izpitu pa nisem mela pojma...tip je sedu v temnomodri obleki in gledal kot sokol pa smejal se je , ker so ble ful težke naloge...pojma nimam,, a sem na koncu naredila al ne...vem samo da je bil en krasen sončen dan xcivx xcivx xcivx

 

RAZLAGA== :eek:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej Iztok....kaj pomeni če sanjaš šolo? pa enga zavaljenga profesorja matematike, ki se dela pametnega, kot da samo on obvlada vse?

aja pa vmes je šlo pol folka na dopust pa žurat nekam z letalom...jaz pa učila in učila pa vaje delala...na izpitu pa nisem mela pojma...tip je sedu v temnomodri obleki in gledal kot sokol pa smejal se je , ker so ble ful težke naloge...pojma nimam,, a sem na koncu naredila al ne...vem samo da je bil en krasen sončen dan xcivx xcivx xcivx

 

RAZLAGA== :eek:

hmmm bli je en krasn sončn dan - dan za dopust

ti si mela izpit - raj bi žurala verjetn

mela si zoprnega učitelja - pomeni problemi pri retultatih

ful ljudi je šlo na dopust se met fajn ti se morš pa učit¨...

 

naloge so ble težke nisi jih znala... znal bi bil strah pred testom, ali pa kar se tiče prihodnosti - dons je 6.

sonce v tehtnici, to si sanjal s 5. na 6. verjetno?

boljša prihodnost,(lep dan) malo sreče,(tečen učitelj) a nekaj razočaranj (izpit)

no rekel bi, da se te tiče dokaj lepa prihodnost z nekaj slabimi stvarmi...

 

 

če imaš kaj za pripomnit kar povej,

 

 

 

Sanjski(;)) Iztok :wOOt:

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm bli je en krasn sončn dan - dan za dopust

ti si mela izpit - raj bi žurala verjetn

mela si zoprnega učitelja - pomeni problemi pri retultatih

ful ljudi je šlo na dopust se met fajn ti se morš pa učit¨...

 

naloge so ble težke nisi jih znala... znal bi bil strah pred testom, ali pa kar se tiče prihodnosti - dons je 6.

sonce v tehtnici, to si sanjal s 5. na 6. verjetno?

boljša prihodnost,(lep dan) malo sreče,(tečen učitelj) a nekaj razočaranj (izpit)

no rekel bi, da se te tiče dokaj lepa prihodnost z nekaj slabimi stvarmi...

če imaš kaj za pripomnit kar povej,

Sanjski(;)) Iztok :wOOt:

...žurala bi raje kot bila nekje noter...definitivno...

...do sedaj še nisem imela težav z izpiti niti strahu...kaj pa vem...saj mogoče pa ni bil on tečen ampak sem bila jaz, ker sem v sanjah pričakovala nekoga drugega :inocent:

 

...ja sanjala sem iz 5 na 6...

...no jaz mislim, da me čaka kar precej lepega, le tisto kar si želim dobiti bom dobila....vmes bo treba odstranit malo ovir...

Bi lahko rekla tako???

 

HVALA xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se bolj zdi da to razlaganje sanj na nacin: aha vcerej sem sanjala bika in pogledas v neko knjigo sanj in ti pise zgodila se bo neka tragedija, da to sploh ni tako... Bolj se mi zdi da se za sanje ucis tukaj v tej pozornosti, v tem svetu, moram priznati da se spominjam svojih prvih sanj, ko sem bila se otrok in ce pomislim da so se sanje spreminjale z mojim odrascanjem oz. so sanje predstavljale moje strahove, kakor naprimer ce izgubis zob v sanjah te je nekako strah pred izgubo zunanje lepote in naprimer v puberteti ko mi je bilo se tako pomembno kako izgledam sem velikokrat sanjala to, potem naprimer v obdobju, ko si v zivljenju na nestabilnih tleh ponavadi sanjam, da padam oz. da me nekaj lovi in padem, ker se tako bojim padca. Najbolj grozno je ko se mi zdi da se mi ta film zvrti v tej pozornosti in tako hodim po cesti in padem ampak ne zares seveda, le iz strahu vidim sliko tega... Ampak sanj ti res ne more razloziti, nihce tam si sam in samo ti ves kaj si dozivel in kaj to pomeni... In bolj ko se tukaj ucis moci namere in bolj , ko dojames da clovek ni le clovek, oz. da je vecina zmozna se vec, se ti to odraza tudi v sanjskem svetu... Naprimer. sedaj ko sem prvic v zivljenju letela z avionom in bila v zraku, se mi je to zgodilo tudi v sanjah, da sem letela, nikoli prej se ne spomnim sanj, da bi letela... Ampak ker sem med poletom zatisnila oci in se predala obcutku zraka, modrega neba in belih oblackov sem si zapomnila ta obcutek, ki sem ga potem tudi sanjala...

Torej jst recem da sem sedaj tukaj da se naucim kako v svetu sanj...

Kjer smreka se vijuga nad spenjeno vodo, gugalnico vrag guga s porasceno roko.

Hahlja se in jo niha naprej, nazaj, nazaj, naprej, se deska zvija, skripa, napeto vrv pomika in drgne ob grce vej.

Zateglo deska stoce opisujoc svoj lok, vrag hrope, se krohoce in grabi se za bok.

Drzim se, mucim, zibam naprej, nazaj, nazaj, naprej, vrv grabim, se upogibam in svoj pogled umikam od vraga slej ko prej.

Z neba nad temno smreko halja se nad menoj: >Se gugas, sin clovekov? Zdaj leti, vrag s teboj!<

In v senci goste smreke cel roj vresci mi svoj >Rad gugas se, clovecek? Zdaj leti, vrag s teboj!<

Vem deske vrag ne ustavi hitece sem in tja, dokler zamah po glavi ne zbije me na tla,

dokler se ne predrgne konoplja cez in cez, dokler se ne povrne k meni moj svet cudes.

Nad smreko, visje sinem in s celom padem v prah.

Poganjaj, vrag, v visine, vse visje, visje...ah!

Fjodor Sologub

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona

Skokica, se kar strinjam s tabo. kot prvo ima posamezen simbol v sanjah več različnih pomenov. v različnih knjigah različno. te knjige pišejo različni avtorji in vsak po svoje nekaj ...

so sicer neki splošni simboli, shranjeni v kolektivni podzavesti, Jung je že bil mojster sanj in psihe! ampak lahko ima zate nek simbol čisto svoj pomen, ne glede na kolektivnega. vsak bi naj sam pri sebi odkril, kaj pomeni nek določen simbol zanj osebno, sploh če se mu nenehno pojavlja in ga v sanjah "preganja" ali mu vzbuja začudenje.

 

in še zmotno prepričanje, da sanjati to in to osebo pomeni ravno to osebo. ne vem no, jaz sem pri sebi skapirala, da moje sanje nimajo veze s temi osebami ... da mi nočejo povedati nič o mojem bratu, mojem bivšem, moji prijateljici itd., pač pa o delih moje osebnosti ... o mojih najglobljih strahovih ...

razne situacije, ki se nenehno ponavljajo, recimo, da se peljem z vlakom in ne vem, kje imam prtljago, pomeni konkretno situacijo iz mojega resničnega življenja. način, kako se jaz v sanjah lotim iskanja tiste izgubljene prtljage, pa, kako se v resničnosti lotevam iskanja rešitev in kako reagiram na priložnosti.

 

nič me ni begalo bolj kot stalno zamujanje vlakov, izgubljanje prtljage v sanjah ... dokler enkrat nisem sanjala, kako se lepo udobno peljem, prtljaga sploh ni bila važna, oz. sem jo imela pri sebi na kolenih. pot je bila sicer malo ovinkasta, a počutila sem se prijetno in vedela sem, da grem nekemu cilju nasproti. potem sem iz torbe potegnila kipec angela in ga poljubila na krila. ob tem sem se počutila blaženo. od takrat so se nekatere stvari spremenile ... meni v prid. x:)x sprejela sem nek izziv ali pač priložnost ... izbrskala nekaj ven iz sebe ... dala na svetlo ... in želim to negovati. x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sanje razlagam po obeh načinih... ampak za drugi način se sanje razlaga na zelo zapleten način...recimo Audentin primer:

kaj pomeni če sanjaš šolo? pa enga zavaljenga profesorja matematike, ki se dela pametnega, kot da samo on obvlada vse?

aja pa vmes je šlo pol folka na dopust pa žurat nekam z letalom...jaz pa učila in učila pa vaje delala...na izpitu pa nisem mela pojma...tip je sedu v temnomodri obleki in gledal kot sokol pa smejal se je , ker so ble ful težke naloge...pojma nimam,, a sem na koncu naredila al ne...vem samo da je bil en krasen sončen dan

 

A ne take sanje se razlaga takole: na koga, te v resničnem življenju spominja debel tečen človek (po možnosti učitelj) itd.

 

 

 

 

 

Iztok :wOOt:

http://www.wizards.com/magic/images/whatcolor_isblue.jpgTake the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pred kakšnim letom, so se mi redno pojavljale določene sanje, potem je bil neki časa mir, zdj pa spet. In sicer: sanjam normalno, se pravi da neki počnem, vedno druge stvari potem pa kar naenkrat ne morem več gledat ker oči odpret ne morem... trudim se in škilil tko čist mal vidm npr. intenzivno zlato al pa močno belo barvo in ves čas nekak vem, da lahko odprem oči, če se potrudim... sam ne zberem moči... kot da bi mi nekaj preprečevalo odpret oči in to ni ravno prijetn občutek... vem pa, da mi je nekajkrat oči uspelo odpreti in takrat sm se dajnsko tud zbudil.

 

ima kdo kakšno razlago? :OoO:

 

Mogoče se ti odpira kak višji čut, npr. šesti, mogoče se ti odpira nova višja zavest ipd. Ne vem, zgolj moje mnenje.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...