Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Spet sanje, da sem prepozna ... pozabila, da je že petek in da moram oditi na umik ... pograbim stvari in valjda najpomembnejše pozabila. Samo da sem v tokratnih sanjah imela tudi otroka, sina. Prijeten občutek, čeprav nisem imela oblačil zanj. Sem se odločila, da grem na delavnice kar z njim in z nj. očetom. Zanimiv občutek ...

 

Tudi meni se to velikokrat sanja, ponavadi, ko mi kaj ful dogaja oziroma ko se bližajo malo večje spremembe. Pomeni pa lahko dvoje: da se ti zdi, da še nisi vsega opravila, kar bi morala (in ti bo za prvo stvar zmanjkalo časa, ko se boš že morala lotiti druge) ali pa, da (če se ti zamujanje niti ne zdi neki big deal), da mogoče malo omahuješ okoli tiste druge, nove zadeve. Ne veš, če si jo sploh želiš.

 

 

dons sm mel pa tko lepe sanje: s skupino prijateljev smo se potepali po hribih, ko nenadoma jaz padem v nek majhen (3x3 metre) "jezerček"... ni bla mlaka, samo čista voda v kateri so rastle rožice in travice vseh vrst :eek: in potem ugotvim, da se ta jezerček zliva v drugega, ki je bil eno teraso nižje in ta v naslednjega še nižje... polno lepih bazenčkov čiste vode v katere smo začeli skakti in se zabavati, na koncu pa je vsak obležal in počival v svojem jezerčku na terasah različnih višin :2src: ful lepo je blo, pa mirno tud :2src:

 

girly, imajo te sanje kakšen pomen? :inocent: x:o)x

 

prabha, kje točno na Bledu si kupila te lovilce sanj?

 

 

Ja čosta voda, pa rožice in travice vseh vrst vsekakor nič slabega ne pomenijo, sploh, če si še se ti krasno v tem okolju počutil. Voda naj bi na splošno simbolizirala stanje duha. :palec: :palec: :palec:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hja v bistvu ti že sama narava tornada pove, da stvari niso pod kontrolo. Ali na čustvenem, ljubezenskem, poslovnem ... področju. Zdi se ti, da te neka situacija premaguje, da ji nisi kos, čisto možno pa je, da imaš v bližini človeka (ljudi), ki se mu nenehno izmenjuje razpoloženje (in ponavadi ni ravno pozitivno).

 

Če imaš v bližnji prihodnosti kake načrte, te mogoče okoli tega skrbi. Malo bodi pozoren, če se ti bodo kje kakšne ovire pojavljale ...

hehe...moj lajf je itak en cel tornado...v glavnem nič novega, vse pod kontrolo.

 

Malo več pozornosti pa ne bo škodilo. x;)x

Thanks :palec:

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje sanje!

Že spet sem sanjala mojo rojstno vas.

Zadnje dni se mi kar naprej ta vasica prikrade v sanje! Zakaj to?

No tokrat sem bila kakor šofer avtobusa. Ker se nihče ni javil, sem se odločila da bom to jaz opravila!

Vendar nismo šli daleč, naredili smo par sto metrov ker je bila ovira na cesti, sem se ustalina na skrajni desni strani, preveč desno seveda!

...

 

Lep pozdrav od tigrote!

 

Se mi zdi, da imaš ful poudarek na barvah, da morajo biti blazno pomembne, sicer si jih ne bi tako zapomnila ... Pri barvah je tako, da se moraš zanašati na svoje občutke, najprej se vprašaj, kaj ta barva tebi pomeni. Recimo rdeča (rdeč avtobus) ... na kaj te spominja, kaj je prva asociacija, ki jo dobiš, ko se spomniš na rdečo?

 

Načeloma barve, ki jih omenjaš (bež, rdeča, zelena) ne nakazujejo nič slabega, mogoče siva (strah, nesigurnost?).

 

Tudi glede domače vasice malo razmisli, kakšne spomine imaš na njo. V kolikor so dobri, lahko to povezuješ z željo po ustvarjanju družine, stabilnosti, nečesa svojega. Mogoče si želiš ustalitve. V kolikor so spomini slabi, te verjetno preganja (podzavestno) nekaj, kar se je tam začelo, pa še s tistim nisi razčistila.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pomeni sanjati grozne dinozavre,ki te preganjajo-preganjal me Trex in manši ,tudi plezali so za mano po drevesu? :vio:

Da te preganja slaba vest, bi rekla.

http://img1.jurko.net/avatar_4162.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa ze 2 dni sanjam zivali.

Vceraj da sem imela morskega prasicka ali zajcka, nekaj takega... in pa malega kuza (tak mali mali kuza).

To sem imela doma.

Mogoce je to povezano zgolj s tem, da si zelim potiho teh stvari?

Vceraj sem imela se eno malo ribico...ki sem jo skoraj zgubila (velika je bila 1 cm :) )

 

Danes pa sem sanjala ogromno ribo... ki da glavo ven iz vode...in ki mi je kar po suhem sledila.

Groza.

Pa se grda je bila

:sori:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem sanjala zadnjič, da je hotel sosed ubiti svojega psa. V resnici ga nima, je pa imel prejšnji lastnik..

No in na tem istem mestu,kjer je bil prejšnji pes, je tale naš sosed pripel psa, ki je bil čisto pri miru, s spodvitimi tacami in nepremično, vdano čakal, kaj se bo zgodilo. Sosed si je pripravljal neko lopato s katero bi mahnil po pasji glavi. In malo vstran smo stali jaz, soseda, sosed in dedc..pa jaz med jokom prosim:ne ubit psa,prosim..ne ga ubit...soseda še pametuje, kaj se jaz oglašam, ker itak ni moj pes ampak njihov in imajo pravico narest kaj njim paše..jaz pa kar jokala dalje..sosed zamahne in se lopata odlomi, ter mu pade na glavo. Jaz skočim do psa, ga odpnem z verige in navržem: s tem so vaše pravice do psa prenehale. Pes gre v zavetišče..

In pol se zbudim.

objokana

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem sanjala zadnjič, da je hotel sosed ubiti svojega psa. V resnici ga nima, je pa imel prejšnji lastnik..

No in na tem istem mestu,kjer je bil prejšnji pes, je tale naš sosed pripel psa, ki je bil čisto pri miru, s spodvitimi tacami in nepremično, vdano čakal, kaj se bo zgodilo. Sosed si je pripravljal neko lopato s katero bi mahnil po pasji glavi. In malo vstran smo stali jaz, soseda, sosed in dedc..pa jaz med jokom prosim:ne ubit psa,prosim..ne ga ubit...soseda še pametuje, kaj se jaz oglašam, ker itak ni moj pes ampak njihov in imajo pravico narest kaj njim paše..jaz pa kar jokala dalje..sosed zamahne in se lopata odlomi, ter mu pade na glavo. Jaz skočim do psa, ga odpnem z verige in navržem: s tem so vaše pravice do psa prenehale. Pes gre v zavetišče..

In pol se zbudim.

objokana

kak super zgodba! Lopata je soseda po glavi x:Dx ! Uh, hvala bogu, da se je vse srečno izteklo... :palec:

http://img1.jurko.net/avatar_4162.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men pa se je ucheri sanjal, da sm biu na krvodajalski, pa da so kloshaji medicinski kr u ene čudne ajmarje pumpal, pa se sprot mal posvetoval, kolk nej nalijejo... swašta... menda je slab znak, če kri sanjaš... in pol čez dan... nč pretresliuga, edin telefon sm po pomoti razbiu. pa ker to niti slučajn ni biu ta prvi... tut to ne štejem kot kšno hudo smolo.

ma u bistvu sm meu srečo, ker un čas, k sm porabu za it po nou telefon, bi drgač šu na pir, pa se tam zalubu u naključno gostjo, se uženu in ona bi me pol ceu žiulene za ušesa ulekla x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veliko različnih sanj je bilo, najbolj pa so mi ostale v spominu sanje s tigrom. Glavo je naslanjal na mojo ramo, imel je zaprte oči in je predel, čeprav je bilo bolj podobno grmenju x:Dx očeta sem prosila da naju slika, ker se to ne zgodi ravno vsak dan in naju je. Zelo prijetne sanje, nobenega strahu ali neugodja ni bilo. xsrcx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa ze 2 dni sanjam zivali.

Vceraj da sem imela morskega prasicka ali zajcka, nekaj takega... in pa malega kuza (tak mali mali kuza).

To sem imela doma.

Mogoce je to povezano zgolj s tem, da si zelim potiho teh stvari?

Vceraj sem imela se eno malo ribico...ki sem jo skoraj zgubila (velika je bila 1 cm :) )

 

Danes pa sem sanjala ogromno ribo... ki da glavo ven iz vode...in ki mi je kar po suhem sledila.

Groza.

Pa se grda je bila

:sori:

 

Spomnim se, da smo neko obdobje imeli vsi "vodene" sanje. Takratnih svojih se sicer ne spomnim, se mi pa zdi, da je Marsa o enih ribah sanjala ... Samo se več ne spomnim, do kakšnih zaključkov smo prišli. Se mi zdi, da nekaj v povezavi z mularijo ... xnckrivx

 

Drugače pa naj bi vsaka žival, ki jo sanjaš, predstavljala neko lastnost, ki je več ali manj splošno znana (npr. pes = zvestoba). To lastnost naj bi imel človek sam in se mu je začela intenzivneje razvijati (ali pa bi jo moral), ali pa jo ima kdo blizu njega.

 

Za morskega prašička mi sicer niti približno ni jasno, kaj naj bi predstavljal, zajci pa me na blazno hitro razmnoževanje spominjajo x;)x x:Dx

 

Pred nekaj dnevi sem sanjala ene ogromne kače, bile so praktično povsod, prav grozno je bilo (pa se načeloma ne bojim kač, recimo pajki so mi veliko večji problem). Nisem niti šla gledat, kaj pomeni, ker sem ravno tisti večer gledala oddajo o kačah in sem prepričana, da so bile sanje samo posledica tega ...

 

 

 

Sem sanjala zadnjič, da je hotel sosed ubiti svojega psa. V resnici ga nima, je pa imel prejšnji lastnik..

No in na tem istem mestu,kjer je bil prejšnji pes, je tale naš sosed pripel psa, ki je bil čisto pri miru, s spodvitimi tacami in nepremično, vdano čakal, kaj se bo zgodilo. Sosed si je pripravljal neko lopato s katero bi mahnil po pasji glavi. In malo vstran smo stali jaz, soseda, sosed in dedc..pa jaz med jokom prosim:ne ubit psa,prosim..ne ga ubit...soseda še pametuje, kaj se jaz oglašam, ker itak ni moj pes ampak njihov in imajo pravico narest kaj njim paše..jaz pa kar jokala dalje..sosed zamahne in se lopata odlomi, ter mu pade na glavo. Jaz skočim do psa, ga odpnem z verige in navržem: s tem so vaše pravice do psa prenehale. Pes gre v zavetišče..

In pol se zbudim.

objokana

 

Uh, jaz sem imela ta tip sanj že en čas nazaj. Mislim, da sem celo tukaj nekaj bluzila o tem. Samo, da sem jaz mačke sanjala cel čas (mi imamo pač mačko doma in sem totalni cat lover :2src: ). In mi že takrat ni bilo jasno, kaj to pomeni. Se mi je zdelo, da v bistvu ni v zvezi z živaljo samo, nekaj drugega je moralo biti. Trajalo je pa ful dolgo, kakšen teden menda ... Vedno različne sanje, ampak v principu iste. Umirajoča mačka, jaz pa osebek, ki dejansko lahko nekaj okoli tega naredi, ali pa tudi ne. Groza. Skrajno neprijetne sanje, čisto utrujena sem se zbujala. :C:

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men pa se je ucheri sanjal, da sm biu na krvodajalski, pa da so kloshaji medicinski kr u ene čudne ajmarje pumpal, pa se sprot mal posvetoval, kolk nej nalijejo... swašta... menda je slab znak, če kri sanjaš... in pol čez dan... nč pretresliuga, edin telefon sm po pomoti razbiu. pa ker to niti slučajn ni biu ta prvi... tut to ne štejem kot kšno hudo smolo.

ma u bistvu sm meu srečo, ker un čas, k sm porabu za it po nou telefon, bi drgač šu na pir, pa se tam zalubu u naključno gostjo, se uženu in ona bi me pol ceu žiulene za ušesa ulekla x:Dx

 

Kri ni nujno slaba, saj je to tekočina življenja. Če jo izgubljaš v eni masovni količini, to verjetno res ni nič kaj dobrega (prevelika izguba energije?), odvisno pač od tega, koliko so ti je stočili v "ajmar". x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pa sanjala enega krasnega skorpijona :eek:

kar tako, filmsko se mi je prikazal: skorpijon, narejen iz nekih dragih kamnov, zlato-bordo barve,

kot bi bil iz mesanice draguljckov ali vsaj tigrovega ocesa in rdecega jantarja....

bil je torej simbol, ne ziv.

 

PUF....se mi je prikazal....in to je bilo to! nekaj momentov je bil tam, sem si ga ogledala, potem je izginil.

vse to med 'drugimi' sanjami....kot nek filmski vlozek xDDx

 

zdaj sem pa ne morem spomnit, kaj simbolizira ... xscratchx

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...