Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

In ta dobra bejba v kačo, ki je potem zlezla Alanu v usta :)

Se vam dogaja ponoči. x:Dx :palec:

 

Meni se je tudi. Sem bil na zelo visoki granitni gori, ki je imela na vrhu nadmorsko višino 0 m (na moji desni se je namreč razprostiralo morje). Moral bi iti dol še podnevi, a ker sem se na vrhu igral z avtomobilčki, me je ujela noč; a še dobro, da je svetila polna luna, tako sem mirno sestopil z gore.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma jzt pa zmerm sanjam avte.Vseh oblik, in to takih, k se na cestah niso še peljal.

Jebenti, če bi mel prst od arhitekta bi še lahk kej od sanj vn potegnu, tko pa sam uživam v vožnji.

Npr. dns, dobim ključe od enga biznis men tipa, zgleda d smo bli na tenis igrišču.

Cak, avto ma zgornjo školjko in je popolnoma pokrit, komej sm se not spravu pa pol u paniki, k sm si spustu vezir, d nbom nč vidu, se panele u avtu uklopjo.

Zgleda, d ma ta reč zunanje kamere pa si pol od znoter zablindiran ko u tanku.

Spomnem se tud volana, k se je minimalistično premikov, za menjavat si pa mel sam lev pa desn stranski obroč, zlo nežen.

Sam barva mi je bla grda, taka rjavobela, sm se pa furu po nekih cestah in sm se zgubu v enem mestu in zadnje kr se spomnem je blo to, da so tel met 50€ z neko obično kosilo v mal bl fini restavraciji..

zadnjič sm pa sanju podobn belorjav avto, prasko gor pa 10-20km na števcu k se je zgodila drug dan prometna nesreča s smrtnim izidom.

v rangu 10-20 km od moje bajte : )

zdej čakam, d smi kšn motorist kam pribije.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole moram zapisat: zelo žive sanje, zelo dober občutek

 

Da sem se prijela nekega neznanega moškega v bazenu za rame in da me je za nogo pognal iz vode, da sem naredila salto nazaj v vodo.

Mož pa me je gledal ob bazenu in potem ko sem šla iz bazena so ljudje za mano gledali.

 

Naslednji dan sem imela zelo dober, čeprav sem bila prej skeptična in res sem hočešnočeš morala biti bolj v centru pozornosti.

 

no en zelo zapis...hahaha

Lepe sanje vsem!

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mačona
jaz sem sanjala pa neko čudno žival, kako je na mojem balkonu, me gleda in hoče, da jo spustim not ... nek kozel ali kaj ... ga spustim not in se spremeni v veliko pikapolonico. zmedeno hodi po moji sobi in hoče na mojo posteljo, ampak je ne pustim.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...tole s psi..psi so prijatelji, zascitniki....ne vem, kako si to razlagas, morda pa te je/bo kdo razocaral oz. se pocutis, kot da ne mores zaupat...morda tudi fantu ne, ker te je zignoriral, ko si mu zaupala srivnost,

ce sem prav razumela... :eek: ker lisica je tudi simbol prevare, ampak ker so jo tu psi dotolkli, morda vseeno:

dober konec :palec:

Hej thx! Milim da štekam ... v kontekstu v mojem lajfu seveda.

Prijateljstvo / ljubezen je pač močnejše od prevare in psički si bodo zlizali rane :)

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tokrat sem videla jablano. Sprva se spomnim lepih jabolk. Nato pa sem se odločila, da bom gnila pobrala iz jablane in spomnim se, kako sem v vedro dajala gnila jabolka. Na koncu je ostala samo še jablana brez jabolk.

 

Skratka spet nekaj slabega, kot vedno zadnje čase. To bi lahko bili slabi ljudje v moji bližini, kot da se bom ločila od njih, ali nekaj podobnega. Najbrž bom morala res organizirat tajno društvo za zaščito, potem bo šlo pa bolje, do takrat se bo pa samo sranje prodajalo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnje cajte se sprašavam, kko nej se lotim delat stvari, k jih moram nardit, sam vedno najdem način, da se jim izognem.

V sanjah sm pa vidu tale prizor.

 

Z avtobusom smo prišli v neko neznano vas.Okoli mene so bli ljudje, k jih poznam, glih tko leni.

Vedu sm, da smo prišli gledat grad.

Grad je bil na vrhu hriba, če si premaknu pogled si vidu, da grad v resnici ni na začetku, ampak je postavljen nekje še bolj v ozadju teh "gora".

Tko smo se ustavli in se sam gledal, fakof, sm gor pa ne mormo it.

Pogledam možne poti, več jih je blo. Spomnim se, da je na levi strani bla prow čista jasna uhojena pot, sam začetek te poti sta varovala 2 črna zavezana psa.

Pol maš tle še ene druge poti, katerm nism dajow dost detajlov, k so glih tko zgledale zajebane.

Je pa bla okrog hriba prow asfaltirana cesta.Finta je pa bla v tem, da so neki maratonci, v glavnem tekmovalci so tekli iz vrha hriba, gradu, dol v vas.

Glih obratno.

Pol blabla in nauk je bil naučen.

Bodte pridni.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zadnje cajte se sprašavam, kko nej se lotim delat stvari, k jih moram nardit, sam vedno najdem način, da se jim izognem.

V sanjah sm pa vidu tale prizor.

 

Z avtobusom smo prišli v neko neznano vas.Okoli mene so bli ljudje, k jih poznam, glih tko leni.

 

Ko sem prebral do semle, sm biu zihr, d si u sanjah vidu raj.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če sanjam krokarje, ki me obletavajo najbrž ni uredu, ane? Bilo jih je ogromno ... vsaj deset. Potem sem se pa zbudila. :o|o:

Sanjsko knjigo sem posodila.

 

Nima kakega hudega pomena. Krokar/ji simbolizira določene neprijetne navade, ki jih imaš oz. tvoj temačnejši del karakterja.

Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem. Marita Golden
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nič kaj dobrega vse skupaj, cel kup negativnih simbolov. Saj ti v bistvu že same sanje povejo, da te je nečesa strah, ali pa se mogoče bojiš iti naprej, zdi se ti, da je okrog tebe en kup sovražnikov (ni nujno, da so, kljub temu, da se tako zdijo na prvi pogled - medveda) ...

 

Sklepam, da nisi ravno v eni ta boljših faz svojega življenja in da te nekaj dokaj skrbi ...

Hvala za odgovor in veliko imaš prav...Hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanje so čudna stvar. Js sm danes sanjala da je ena moja dobra prijateljica dobila nekaj v glavo (mislim da kamen) in je mogla bit operirana da bi tisto odstranili. Kar naenkrat jo je ukradu en starejši mož, ki živi sam v gorah. In js sm se odločila da jo bom šla sama rešit, ko naredim del poti se mi je pridružu vaški župnik (zelo fajn človek). Skupi sva prehodila kar nekaj ur zelo lepo pokrajino. Na koncu smo njo rešli niti ne vem kako, župnik je zginu in domov nas je spremljala moja družina. Ona je bila pozdravljena (zgleda da jo je starec). :inocent:

 

Zanimivo je da sem to pokrajino (gozdove, hribe, travnike,...) že sanjala in tudi sedaj si jih lahko predstavljam pred očmi. Večkrat se mi zgodi da sanjam iste pokrajine.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm,

 

sinoči sem imel take čudne sanje, da me je kar vrglo pokonci in tako nisem več niti poskušal zaspat.

Sanjal sem, da hodim po neki poti s svojim najboljšim prijateljem, ki je umrl januarja to leto. Hodiva in se nekaj pogovarjava, ko naenkrat zagledam svojo bivšo punco, ki hodi proti nama. Bil sem zelo vesel, da jo vidim toda ona je kar odšla mimo mene in mi namenila nek čuden pogled češ: "kaj bi pa ti zdaj rad?"

Prijatelj me objame in reče, daj pozabi no... Saj veš, kakšne so ženske in se odpraviva naprej. Hodiva, se še vedno pogovarjava toda mene pa kar še vedno "drži" tisti občutek grenkobe, kako je Ona šla mimo mene...

Ok, naprej... Hodiva in kar naenkrat se znajdeva pred mojo hišo. Vstopiva, naj bi nekaj spila toda nimam ničesar doma. Odpravim se na bližnjo črpalko in vidim avtobus ter na njem se spet pelje Ona. Gleda vame, toda z nekim hladnim pogledom in spet nič... Niti nasmeha, besede... Nič! Odide. Kupim pijačo, se vrnem domov, z Prijateljem pijeva, ko nekdo pozvoni pri vratih. Odprem in tam stoji... Ona. Drži v roki torto in reče, da mi je samo prišla čestitat rojstni dan. Vzamem torto, jo spustim na mizo in se hočem obrniti nazaj proti Njej... Toda ni je več. Ni niti Nje, niti Njega... Prijatelja. Spet sem ostal sam.

 

In sem se zbudil!

 

 

Mi lahko kdo to interpretira... Prosim!

 

Hvala in lp

 

Sanny

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm,

 

sinoči sem imel take čudne sanje, da me je kar vrglo pokonci in tako nisem več niti poskušal zaspat.

Sanjal sem, da hodim po neki poti s svojim najboljšim prijateljem, ki je umrl januarja to leto. Hodiva in se nekaj pogovarjava, ko naenkrat zagledam svojo bivšo punco, ki hodi proti nama. Bil sem zelo vesel, da jo vidim toda ona je kar odšla mimo mene in mi namenila nek čuden pogled češ: "kaj bi pa ti zdaj rad?"

Prijatelj me objame in reče, daj pozabi no... Saj veš, kakšne so ženske in se odpraviva naprej. Hodiva, se še vedno pogovarjava toda mene pa kar še vedno "drži" tisti občutek grenkobe, kako je Ona šla mimo mene...

Ok, naprej... Hodiva in kar naenkrat se znajdeva pred mojo hišo. Vstopiva, naj bi nekaj spila toda nimam ničesar doma. Odpravim se na bližnjo črpalko in vidim avtobus ter na njem se spet pelje Ona. Gleda vame, toda z nekim hladnim pogledom in spet nič... Niti nasmeha, besede... Nič! Odide. Kupim pijačo, se vrnem domov, z Prijateljem pijeva, ko nekdo pozvoni pri vratih. Odprem in tam stoji... Ona. Drži v roki torto in reče, da mi je samo prišla čestitat rojstni dan. Vzamem torto, jo spustim na mizo in se hočem obrniti nazaj proti Njej... Toda ni je več. Ni niti Nje, niti Njega... Prijatelja. Spet sem ostal sam.

 

In sem se zbudil!

Mi lahko kdo to interpretira... Prosim!

 

Hvala in lp

 

Sanny

 

sanjati bivšega partnerja v grobem smislu pomeni sprejeti ali ne sprejeti dejstvo, da ga ni več v našem življenju.

Glede na tvoj (podzavestni) odziv v sanjah, se še nisi soočil z izgubo.

Na koncu sanj si ostal sam.Zapustil te je mrtvi prijatelj in bivša punca, ki je tudi ona "mrtva", glede na vajin odnos.

 

Čeprav izgledajo sanje na zunaj kot kruto soočanje z vednostjo, da nič ni večno in vse je umrljivo, ti je prijatelj stal ob strani in punca ti je prinesla torto.

Vedno imaš ljudi okrog sebe, ki skrbijo zate pa čeprav se na prvi pogled ne zdi tako.

 

Rojstnodnevna torta v grobem pomeni, da se ti bodo tvoje želje izpolnile.Med drugim je tudi pripravljenost deliti svoje življenje z drugimi ljudmi.

Si našel novo punco?Je tvoja bivša z drugim? (ne mi odgovarjat, sam za sprot razmislt)

 

Vožnja z avtobusom, nekdo drug vozi. Going with the flow, you know Sanny life goes on..

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjati bivšega partnerja v grobem smislu pomeni sprejeti ali ne sprejeti dejstvo, da ga ni več v našem življenju.

Glede na tvoj (podzavestni) odziv v sanjah, se še nisi soočil z izgubo.

Na koncu sanj si ostal sam.Zapustil te je mrtvi prijatelj in bivša punca, ki je tudi ona "mrtva", glede na vajin odnos.

 

Čeprav izgledajo sanje na zunaj kot kruto soočanje z vednostjo, da nič ni večno in vse je umrljivo, ti je prijatelj stal ob strani in punca ti je prinesla torto.

Vedno imaš ljudi okrog sebe, ki skrbijo zate pa čeprav se na prvi pogled ne zdi tako.

 

Rojstnodnevna torta v grobem pomeni, da se ti bodo tvoje želje izpolnile.Med drugim je tudi pripravljenost deliti svoje življenje z drugimi ljudmi.

Si našel novo punco?Je tvoja bivša z drugim? (ne mi odgovarjat, sam za sprot razmislt)

 

Vožnja z avtobusom, nekdo drug vozi. Going with the flow, you know Sanny life goes on..

 

 

...hvala... :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pa sanjala enormnogromozanske kolicine rdecih redkvic :eek:

 

pri meni doma, nekaj sem kuhala, bilo je polno ljudi (v mojem stanovanju, ki ni bilo to, kjer sem zdaj, malo vecje, ampak zelo prijetno (to bi se mi res lahko uresnicilo, mimogrede xcivx )), skratka, pecem nek sufle in se nekaj, same neke zelenjavne dobrote, in kar naenkrat ugotovim, da so mi vsi ljudje prinesli cisto prevec hrane, in se branim, ampak...skratka totalno ogromno dobre hrane je bilo, predvsem sveze zelenjave,

sufle mi je nekaj dol padel (med sanjanjem sem se cudila, da imam pecico, ker v resnicnosti je nimam), ampak sem ga dala nazaj in je bilo ok na koncu, vse njam in ham....

in potem sem odprla hladilnik, ki je mali, tak, za na jadrnico, na primer...in same rdece redkvice, hrustljave, krasne....in kopljem noter, in se kar nadaljuje, kot, da je hladilnik 5x vecji in same redkvice.... x:o)x xcivx

 

 

(jih imam zelo rada, drugace, bom danes kaksno maznila za vsaj slucaj :palec: )

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pa sanjala enormnogromozanske kolicine rdecih redkvic :eek:

 

pri meni doma, nekaj sem kuhala, bilo je polno ljudi (v mojem stanovanju, ki ni bilo to, kjer sem zdaj, malo vecje, ampak zelo prijetno (to bi se mi res lahko uresnicilo, mimogrede xcivx )), skratka, pecem nek sufle in se nekaj, same neke zelenjavne dobrote, in kar naenkrat ugotovim, da so mi vsi ljudje prinesli cisto prevec hrane, in se branim, ampak...skratka totalno ogromno dobre hrane je bilo, predvsem sveze zelenjave,

sufle mi je nekaj dol padel (med sanjanjem sem se cudila, da imam pecico, ker v resnicnosti je nimam), ampak sem ga dala nazaj in je bilo ok na koncu, vse njam in ham....

in potem sem odprla hladilnik, ki je mali, tak, za na jadrnico, na primer...in same rdece redkvice, hrustljave, krasne....in kopljem noter, in se kar nadaljuje, kot, da je hladilnik 5x vecji in same redkvice.... x:o)x xcivx

(jih imam zelo rada, drugace, bom danes kaksno maznila za vsaj slucaj :palec: )

 

 

nasla nekaj, ce bo se kdo kdaj imel kaj podobnega:

 

To see a garden of radishes in your dream, signifies prosperous business and kind friends.

 

To dream that you are eating a radish, denotes that your feelings will be slightly hurt as a result of the thoughtlessness of someone near you.

 

To dream that you are planting radishes, foretells that your heart's desires will be happily realized.

 

Na sreco jih nisem jedla, in na zalost ne sadila, ampak :2src: za moje prijatelje!

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanny86, ja, tista torta na koncu pomeni, da ne bo slabih občutkov, prijetno življenje, morda je prav ona delček pripomogla k temu. Ne vem, boš sam videl.

 

Meni se je nedavno sanjalo, o eni znanki, ki je sedela za mizo, potem so prišle še druge in na koncu je prišla oseba, (ki je mojo srečo spremenila v nesrečo in seveda tega ne morem pozabiti, niti v sanjah,) in mi prinesla torto. Jaz sem samo vstala, dobesedno sesula tisto torto, da se je razpacala po tleh in odšla.

 

Moja razlaga je pač taka, da sem se zaradi osebnih zamer odpovedala "temu" prijetnemu življenu, ki bi ga morda bila deležna, če bi ostala notri.

 

Pri tebi je pa tako, da torta ostane in ženska odide. Morda se bo odselila, ali ustvarila življeneje z drugim v dvoje, ne vem.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src:

 

Danes sem imela malce drugačne sanje kot ponavadi. Sanjalo se mi je, da sem hodila po potki ob jezeru, nakar sem se naekrat znašla v jezeru, zmočila sem si obleko in močno sem se oklepala črnih korenin (od drevesa ob jezeru), da ne padla nižje v vodo. Hotela sem ven iz vode in trajalo je kar nekaj časa, da mi je uspelo in odšla sem nazaj v stavbo, kjer sem si zamenjala premočena oblačila.

 

V mojem življenju se nakazujejo spremembe in morda se to že odraža v sanjah. Premočena obleka in oklepanje korenin med kopnom in vodo bi lahko pomenila emocionalno čiščenje globokih vzorcev med zavestjo in podzavestjo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...