Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

vprašanje kaj pomeni če se v sanjah noč za nočjo ne moreš oblečt in če istočasno v realnosti ljudem pojasnuješ odkrito kar misliš občutiš? v sanjah se mi non stop mudi in nikakor ne najdem al nogavic, al bunde al so hlače strgane... nisem gola ampak skoz imam opravka s cunjami? si želim natakniti nazaj masko?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem pa imela zanimive sanje. Sanjala sem medveda.Pred par leti nazaj sem sanjala istega medveda,ki ko sem se ga dotaknila,sem se od straha zbudila.Danes pa ne.Bila sem v hiši in skozi okno opazovala na dvorišču stoječega velikega črnega medveda.Kar stal je tam.Šla sem ven,da se malček približam in takoj ko me je zagledal, se mi je hotel približat.Malček sem se ustrašila,saj je bil ogromen in se zaprla v avto.Gledal je kje sem,vendar ni doumel, da sem se skrila v avtu.Počasi sem zlezla nazaj v hišo on pa za mano.Gledal je skozi okno kje sem.Zgledal je zelo prijazen,miren,celo sočuten,....vendar sem bila pazljiva.Na nek način me je celo privlačil,vendar sem se spovnila prejšnjih sanj in tokrat pazila in si vzela čas:) Ko se je odstranil,sem šla ven,na dolg sprehod.Naključje je bilo tako,da sem srečala skupino ljudi,s katero smo morali prenočiti v neki koči.Ko smo noter čepeli je noter vetopil ta medved.Za neverjet,.....Bila sem začudena.Neka ženska je rekla,ooo ne se bt,on je dober medved.Vsedel se je poleg mene.Malo sem trepetala,ampak nič mi ni naredil.Pogledala sem ga v oči in bil je naravnost čudovit,imel je prekrasne črne svetlikajoče oči.Dal mi je taco.Z veliko težavo sem to tudi jaz naredila.Stisnil me je tako močno,da sem mislila, da bom od straha onemela.Pa nisem.Poznal je mejo.Po končanem spoznanju mi je sledil kot moja senca in ostal z mano.

Wauu kakšno zadoščenje:)))))) :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lepo prabha :2src:

 

jaz sem pa sanjala Marso x8Dx

sva sedeli ob neki reki ala Soča, ampak mislim, da je bila Neretva,

in sva se ful pogovarjali...bil je lep sončen dan, rekica je tekla mimo,

midve sva pa na eni skali debatirali do onemoglosti in prišle do enega kupa pametnih spoznanj,

ki se jih zdaj ne spomnim x:o)x

ampak je bilo super za spremembo v kopalkah sedet na sončku x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spet se mi je sanjalo, da sem bila premočena, sicer se mi pa zdi, da so moje sanje dobile drugo dimezijo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To kar sem danes sanjala se mi je pripetilo drugic v zivljenju.

Sanjala sem da sem noseca.

Bila sem ze tako visoko, da se je videl trebuh.

In malo me je bilo strah v smislu da je to prislo tako hitro. Da nimava niti izbranih imen.

Hkrati pa me je bilo strah iti rodit. Strah me je bilo da me bo bolelo. x:Ix Prosila sem fanta (v sanjah) naj jih preprica da mi dajo inekcijo da me ne bo bolelo ce bo videl da ne morem vec.

Ampak mene nikoli ni bilo strah rojevanja (ceprav se nisem rodila); tudi na splosno se ne bojim bolecine (fizicne).

 

Ima kdo kaksno smiselno razlago teh sanj? x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nosecnost je pogosto metafora za 'nosenje' idej, za zorenje in obdobje, ko ideje rastejo...za fazo pred delovanjem, torej. morda se enostavno bojis nekaj zacet, neke spremembe, novega zacetka itd...

morda je v igri kaksna odlocitev, ko je neka ideja morda predcasno na vrsti za udejanjanje (predcasno v smislu, da se nisi pripravljena na 'akcijo'). najverjetneje je povezano s fantom, ce ne drugace v smislu podpore z njegove strani, se morda bojis, da je ni/ne bo, ali pa zelis zagotovilo, da bo, ker se nekaj plete,

in se bojis, da temu nisi kos...

 

ne vem, koliko je bilo to smiselno, je pa razlaga x:o)x

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem biu pa čista crka dons ponoč... bil sem namreč... zaljublen x:Ix

 

katastrofa x:Dx

 

ampak opa, pazi... nič seksa x:px x:Dx

 

pa sej to ni res... xrolleyesx

 

x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjala mrtve mačke na gnoju, pol pa so se začele nekaj premikat in soseda pravi naj vržemo nekaj nanje, da se bojo zadušile. A bile so od sosedov, nič ne vem kaj so na našem gnoju iskale..skratka poskušali so jih ubiti tako, da jih udarili po glavi..in potem opet jaz nekaj prosila zanje, da jim bom preko neta probala nove lastnike najt..

Ma kaj imam to neke čudne sanje. Zadnjič psa reševala, zdaj mačke... :vragec:

Včeraj pa sanjala, kako se sestra zastrupila z nekim plinom, zraven nje pa še njena dva mačka in njen pes, pol pa pravim nečaku, dajma tote mačke ino psa k njej v krsto, ker jih je imela tak rada..pol pa nekaj molima in začne v krsti not mačka mijavkat..pa dvignema krsto in en maček oživi, pol še drugi, pes pa proba migat z repom, pa rečem sestri; daj pomigaj še prstom, če si še živa..in je pomigala...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

celo noč sem rezala velikanski por in narezanega nosla v posteljo, kjer sem izdelala gnezdo x:Dx

 

zjutraj ko ap sem se zbudila, sem imela kovter, dekno povšter dejansko oblikovan v tako gnezdece x:o)x

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Por! :D

 

Jaz sem pa zadnjic najprej sanjala celo paleto shamshnit pa kremshnit! :eek: (*sicer ne shizim na sladkarije, skoraj nikoli jih ne jem, tortice pa taksno mi pa nikol ne zadishijo, tko da je to cist cudn)...

Da sem vstopla v eno sobo in so ble tam, cist svezhe pa lepo razvrscene - 1 vrsta teh in ena drugih. xDDx

 

Potem pa se, da sem mela ogromno bajto.. in je bla na dva dela locena. In en del je bil cist ves orpemljen pa tak, se clo skor mal natrpan, tko k v kaksni knjiznici pri kom doma, k se police kar shibijo od knjig pa razni kipci pa slike pa fotke pa tko... mal nekak 'starinsko'.

Potem pa grem v drug del bajte, je bla pa cist prazna, kot nanovo da se nekaj rihta, visoki stropi in svezhina, stene pa pobarvane v pastelno modro, pravzaprav sinjo, kot kaksen sladoled al pa kej, lepa, prijetna barva... barva neba, v bistvu.

skratka: 1 del bajte starinski in cist nafilan, en del pa tak nebesni, novejsi, se ves prazen, cakajoc na 'filanje'. xDDx

 

No dons se mi je pa sanjal, da sva se s frendico sprehajali po enem vrtu in je mene nenadoma ena sila, kot en turbo zracni vrtinec, dobesedno pozaugala v luft in me nosila navzgor pa posevno se mal - proti drevesom pa nekaksnim zidovom tega vrta...

in zraven se je ful nekaj bliskalo in tko.... kot kaksni oni otroski fluorescentni meci, ki se blescijo v temi...

najprej sem se kr ustrasla.

frendica me je s totalno prestrasenimi ocmi nemocno gledala, kako jo 'zapuscam'...

Je blo tok fizicno, telesno, da so se mi kar roke pa noge spotile, v zelodcu se mi je vse obrnil, cist resnicno je blo!

Ko sem letela proti drevesom, sem se ustrasla da se nabijem v veje - ker nisem imela nobene moznosti upravljati, krmariti, me je kr samo nosil z vso silo - no pa sm nekak vedno sla mim, k v filmu Jetijeva vrnitev oni medvedki med drevesi. xDDx

Nakar me zarola proti zidu in sem vidla da NOT VANJ letim in ni blo vec moznosti, da se ne zabijem..... pa se kr prepustim in me odnese brez praskice SKOZI zid!

Tam pa vidim drug del vrta, ful nasponanih barv, kar eno drugo dimenzijo she, vse nekako... 'v globino', cist en odstekan pogled.... barve so ble pa cist nasponane, kot bi s photoshopom do fula kontraste pa oranzhno rdeche pa zelene nabila.

Noro, takih sanj mensezdi se nisem mela*, me je vse skup to zbudil, sem se zmer cutla vse to cist telesno....

 

(*oz. 1x sem mela nekaj podobnega, da sem v vesolje sibala in mi je izpod riti se spodmaknilo vozilo al nekaj tacga... kaksno leto in pol nazaj al pa kej tacga, se amis je komentirala - zdle sem se psomnila x:)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Hm, sanjala sem, da smo bili pri nas doma manjša družba in med drugim je bil na obisku tudi nekdanji znanec, ki je pred leti zelo mlad umrl. Debatirali smo o tem, kje naj bi potekala meja med Hrvaško in Slovenijo x:o)x . Nato sem se v sanjah zavedla, da je znanec, ki se pogovarja z nami, pred leti umrl. Obnašal pa se je popolnoma enako kot takrat, ko sem ga poznala. Odločila sem se, da ga na samem povprašam glede tega fenomena. Žal se potem sanje nadaljujejo na Hrvaškem, kjer sem opazovala čudovito pokrajino ob morju in nato izvedela, da je tudi Madonna tako navdušena nad tem delom Hrvaške, da bo tu posnela spot.

 

V mojih sanjah so se že pojavljali ljudje, ki so že umrli, ampak nikoli se nisem zavedala, da so tudi v resnici mrtvi. Tokrat je bilo prvič, da sem se spraševala, kako se lahko mrtev človek normalno pojavi med živimi, kot da se ne bi nikoli nič zgodilo. :?:

 

Noro, takih sanj mensezdi se nisem mela*, me je vse skup to zbudil, sem se zmer cutla vse to cist telesno....

 

(*oz. 1x sem mela nekaj podobnega, da sem v vesolje sibala in mi je izpod riti se spodmaknilo vozilo al nekaj tacga... kaksno leto in pol nazaj al pa kej tacga, se amis je komentirala - zdle sem se psomnila x:)x)

 

Tudi meni se zdijo to noro močne sanje x:)x .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...
Guest Mačona
jaz sem pa sanjala svoje ustnice in kako se šminkam. pa z maskaro sem vlekla po steni pred sabo. svašta.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v sanjah držal kitaro, katere les je bil popisan z nešteto imeni...

Kot da bi vsak, ki je kdajkoli igral na njo, urezal s pipcem svoje ime.

Kitaro sem samo gledal, nisem je igral.

 

danes mi ena punca pokaže nogavice, ki je imela narisano kitaro.

 

sej sm vedu d bo kurba.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Guest Mačona
jaz sm pa sanjala zvezdni utrinek kako se mi v srceke oblikuje,pa sm si nekaj zazelela.....!!!!ka mislite vi

vsekakor nekaj pozitivnega, izpolnitev nekih upov ali želja ... sama večkrat sanjam zvezdnato nebo in utrinke ... vedno nekaj lepega.

 

jaz sem se pa ponoči v sanjah ljubila z neko žensko, zelo ji je ugajalo, pa me je zmotil nek moški, da nisem mogla nadaljevati. :!!:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oli!

Jaz sem pa spet sanjala nekaj grdega, že tretjič v treh mesecij, sanjam mojo rojstno vas!

Sedaj je bilo pred sosedovo hišo!

Zaslišlala sem med rože čuden zvok, pa reče oseba katera je tisti trenutek bila z menoj, saj to prihaja od tu, v rožah je nekaj!

Dej poglej, med suho rožo je bila ovita taka sivo črna glista, ko je odvlekla stran vso suho površino rože, joj me meni, ta glista je postala tako velika in razširila usta do mene kakor da bi me hotela pogoltniti! Grozno odprla je svoje velike usta, tista rdeča notranjost, za umret!

Potem ne vem kako, smo tej ogromni pošasti zataknili rep v usta, tako da ne loti mene!

Prav slišala sem glas kako se to bitje davi ob požiranju svojega repa, če povem prav zastrašljujoče, kakor v filmu.

No nekako smo se te pošasti rešili, vendar umoriti se je ni dalo, trdovratna, zato so žival razkosali, vendar vseeno je migala!

Razkosano so prenesli, v kokošnjak med blato in tam je bilo od daleč videt kako se žival bori za obstoj, še razkosana je migala, obup!

Mnogo ljudi je še sodelovalo !Pa še nekaj je bilo med tem intervalom sanj. Bojazen za mojo taščo, zbala sem se zanjo,da se počuti slabo, ker uboga cele dneve samo dela, saj ni več tako mlada!

Kaj mogoče kdo pozna pomen teh mojih sanj?

lp tigrota

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
ojej ... moje sanje so bile očitno posledica predolgega branja Gospodarja prstanov x:o)x se mi je sanjal da sem bila z Gandalfom pa še z enim hudobcem pol me je pa ustrelil v nogo pa je bolelo k pes ... :eek: pol sm se pa kr naenkrat znašla pred babičino hišo pa moj bivši me je zasledovau xcivx skratka odbite sanje
OM. ŠANTI. ŠANTI. ŠANTI. http://www.maat-center.com/forum/img/forum_avatars/om.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oli!

Jaz sem pa spet sanjala nekaj grdega, že tretjič v treh mesecij, sanjam mojo rojstno vas!

Sedaj je bilo pred sosedovo hišo!

Zaslišlala sem med rože čuden zvok, pa reče oseba katera je tisti trenutek bila z menoj, saj to prihaja od tu, v rožah je nekaj!

Dej poglej, med suho rožo je bila ovita taka sivo črna glista, ko je odvlekla stran vso suho površino rože, joj me meni, ta glista je postala tako velika in razširila usta do mene kakor da bi me hotela pogoltniti! Grozno odprla je svoje velike usta, tista rdeča notranjost, za umret!

Potem ne vem kako, smo tej ogromni pošasti zataknili rep v usta, tako da ne loti mene!

Prav slišala sem glas kako se to bitje davi ob požiranju svojega repa, če povem prav zastrašljujoče, kakor v filmu.

No nekako smo se te pošasti rešili, vendar umoriti se je ni dalo, trdovratna, zato so žival razkosali, vendar vseeno je migala!

Razkosano so prenesli, v kokošnjak med blato in tam je bilo od daleč videt kako se žival bori za obstoj, še razkosana je migala, obup!

Mnogo ljudi je še sodelovalo !Pa še nekaj je bilo med tem intervalom sanj. Bojazen za mojo taščo, zbala sem se zanjo,da se počuti slabo, ker uboga cele dneve samo dela, saj ni več tako mlada!

Kaj mogoče kdo pozna pomen teh mojih sanj?

lp tigrota

 

 

Pomen najlažje odkrivaš sama, ker samo ti veš, kaj ti pomenijo simboli v sanjah in kakšne občutke ti vzbujajo. Verjetno imaš kakšne nerazrešene strahove iz preteklosti (če več ne živiš v rojstni vasi) oz. sedanjosti, če še živiš tam. Pomembno je vse, kar ti v sanjah vzbuja močne občutke. Na kaj se spomniš ob teh občutkih in sanjskih prizorih - s čim jih lahko povežeš v svojem realnem življenju? Kaj se v realnosti dogaja s tvojo taščo, kaj z vaščani, kakšni so vaši odnosi, itd. Tvoji občutki do njih. Na kaj te spomni pošast, požiranje repa?

 

Po moje se ti splača poglobiti v sanje, sploh če večkrat sanjaš isti kraj.

 

Upam, da ti bo kdo drug kaj več povedal, ampak po mojih izkušnjah je največ vredno, če se naučiš sama razlagati in razumeti svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Dragi sanjeslovci x8Dx ,

 

prosim, ce mi lahko pomagate razvozlati tele sanje.

 

Luisa je namrec tlacila mora danes in sicer se mu je sanjalo, da je v cerkvi na pogrebu malega dekletca. Nekdo ga je vprasal, ce ni zalosten, pa je rekel, da je, samo da se nekako spoprijema s tem. Ta ista oseba mu je rekla, ampak to je tvoja hci! Strasansko se je prestrasil in tudi v resnici mu je srce grozno nabijalo, medtem ko je se vedno spal. Pogledal je v krsto in zagledal malo deklico s puncko v desni roki in dudo v ustih in ni bila njegova hci.

 

Kaj bi bila razlaga teh sanj?

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz na vsaki tolk časa sanjam o vodi oz. reki in pa mostovih

voda je vedno dokaj čista in ponekod globoka, mirna, na nekateri predelih brzinčasta, podobno kot reka pač

in potem so vedno mostovi

in vsaj ena oseba zraven, ponavadi več

 

vedno gre za neko druženje, hoja po poti, prečkanje mostu

ali pa niti ne

včasih gre za skaknje iz mostu, kar ponavadi samo opazujem

tudi, če skočim ponavadi ne pristanme v vodi, ampak se zopet samo znajdem v očeh opazovalca -> torej nikol se ne znajdem v vodi in da bi moral ven plavat

ponavad je z vodo tudi prisoten občutek nevarnosti

mogoče adrenalina iz zornega kota kake druge osebe; nevarnost, adrelanlin, ravnodušnost en tak občutek multiple osebnosti v eni celoti

dans sem neki takega sanjal

pa večinoma je sonce al pa modra svetloba s soncem ali iza oblakov

pa doskrat sanjam, da hodim po kaki poti, ki jo že poznam

v čemer ponavad uživam

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...