Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

morda:

je pred spremembo ali v njej

 

:medal: :palec:

 

Odlicno opisana situacija, natanko tako se dogaja, sem posredovala razlago naprej, pa so rekli, ti moram reci Gracias x:Xx x;)x .

 

Hvala xsrcx .

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Primsk! xokx

da sem bla kakorkol koristna s *pametovanjem* xDDx

razlago

ma ne....

to so (ble) sam asociacije..

ne morem (in tud nocem xDDx) jaz, ne-maher, zdaj znalsko razlagat. x:)x

lohk se pa igram, plesem s tem, *berem* to... :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj v bistvu v podzavesti ve, da se to dogaja... Pujsita naredila stalo s selitvijo, clovek, ki je otopel cemel v kotu in ni imel nobene volje in zelje za nic, enostavno je zivel sivo rutino je ozivel, razmislja kaksen lajf ima in si priznava, da to ni to, ima pa strasne bitke v sebi, ker vedno dela vse "kar je prav" poleg tega je tule drug svet, drugacna tradicija in locitev je mal da ne bogokletna (v nekaterih familijah).

 

Ampak si res opisala odlicno, kaj se v njem dogaja, spremenil se je res neverjetno, nenormalno prijazen je bil, ko sem prisla, ustrezljiv in tak, samo to je bilo pa vse. Zdaj pa hoce zivet, videt stvari, poceti stvari, heca se v vseh situacijah na vse mozne nacine, cist drug je in preskok iz ene slike v drugo se je zgodil v 6 mesecih, bolj intenziven pa v 2, odkar zivimo v istem mestu. In po mojem ga je res groza, ker ne uspe vec tlacit razocaranj in nezadovoljstva dol in zeli biti srecen, povrh se pa se bojuje s tradicijo.

 

Ampak ima da zmaga in vem da bo, ko bo pravi moment, ker on je darilo Lajfa meni, je vse zadeve, ki sem jih morala in moram urejati tule naredil 95% lazje.

 

Znalka si, vsekakor, ker tegale nisi vedla prej :flowerface: :medal: :palec:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o:

 

ja no sory. :sori:

 

sanjati o zobeh skoraj nikoli ni dobro... ne vem, a je to zarad tega, ker smo si v globalu nekak vsi to *privzel* al je pac ena simbolika v sanjah nekak... hm, neizpodbitna.

kot na primer v primeru sanjanja vode ni... je pomembno predvsem, v kaksnem kontekstu so sanje in kaksen odnos imas sam do vode..

seveda je tud pr zobeh pomemben kontext.. ampak zakaj pol tok malkrat, ko kdo opisuje sanje o zobeh, slisim, da gre v sanjah za zdrave, cvrste itd. zobe. x:o)x xDDx

saj sem čutila, da ni nekaj ne vem kako dobrega, ker ni bilo fajn imet tiste črnine v ustih. kar si štejem v sanjsko dobro (in če to res pomeni, da je to neka piškarija iz preteklosti) je to, da sem tisti zob vsem kazala in se nekaj čudila nad tem kdaj se mu je uspelo tako spiškat in kako jaz tega nisem opazila že prej. tako, da če bom odkrita v zvezi s tisto preteklostno gnusobo (za katero si tud znam predstavljat kaj je), bodo šle morda stvari hitreje v kanal. oz. kamorkoli že grejo, ko jih predelamo.

 

hvala za komentar. če ga ne bi bilo bi se pol manj ukvarjala s tistimi sanjami.

 

tistele sanje za časa vojne, al karkoli je že tist bilo, so pa kar malo strašljive :OoO: a velikokrat kaj tako sanjaš?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa sem danes imela ene res čudne sanje ... In sicer glede delfinov. Meni so delfini najbolj "simpatična" žival od vseh in pred kakim desetletjem sem že imela sanje z delfinom - zelo pozitivne in lepe.

 

Danes sem sanjala nekaj popolnoma drugačnega ... Bila sem nekje na počitnicah - kot kak kamp ali srečanje. Bilo nas je večje število udeležencev iz različnih držav in različnih starosti. Z nami so bili tudi organizatorji. Kot del programa tega srečanja, so nas organizatorji peljali v en poseben prostor, ki je bil popolnoma pokrit z vodo (različne višine) in razdeljen na različne bazene. V teh bazenih pa je bilo ogromno delfinov.

No, ti delfini so prosto prehajali med odprtim morjem in bazeni. Najprej mi je bilo čist ok, ker imam rada delfine in sem jih želela pobožat in to. Potem pa sem ugotovila, da se ti delfini čudno obnašajo. In to samo do mene. Do drugih so bili normalni, mene pa so želeli spraviti v vodo in me nekam odpeljati (ves čas smo bili v vodi do kolen oz. do pasu). Verjetno v širno morje.

 

Jaz sem se ustrašila (ker nisem vedela ne zakaj me hočejo odpeljati ne kam, nisem se počutila prijetno) in sem hotela zbežati proč od teh bazenov. Poskušala sem priti do vhoda, potem pa sem ugotovila da me tudi organizatorji tega "srečanja" ovirajo in želijo zapreti vhod, da ne bi mogla uiti. :eek: Bila je kot ena velika zarota. kot da je bilo to srečanje organizirano samo zato, da pridem JAZ tja, da me spravijo do delfinov in da me delfini odpeljejo, kamorkoli že.

 

Kljub vsemu mi je uspelo zbežati in kmalu po tem sem se zbudila. Sem pa se hkrati vsaj malo zavedala, da so to sanje in da nekaj kontrole imam ... Sedaj pa sem zelo zmedena. Ker imam rada delfine. Zakaj bi imela tako bedne sanje? In to z živalmi, ki jih imam rada?

 

če ima kdo kakšno idejo, je dobrodošla ...

 

lp

ks.

Ona išče samozavest, on pomen njegovih nočnih mor.

Skupaj odkrijeta skrivnosti davno pozabljene družinske preteklosti,

na katero ju veže dvestoletno prekletstvo. Prekletstvo družine LeRoy.

 

http://ksenija.argentinaslovenia.com/leroy

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj sem čutila, da ni nekaj ne vem kako dobrega, ker ni bilo fajn imet tiste črnine v ustih. kar si štejem v sanjsko dobro (in če to res pomeni, da je to neka piškarija iz preteklosti) je to, da sem tisti zob vsem kazala in se nekaj čudila nad tem kdaj se mu je uspelo tako spiškat in kako jaz tega nisem opazila že prej. tako, da če bom odkrita v zvezi s tisto preteklostno gnusobo (za katero si tud znam predstavljat kaj je), bodo šle morda stvari hitreje v kanal. oz. kamorkoli že grejo, ko jih predelamo.

 

hvala za komentar. če ga ne bi bilo bi se pol manj ukvarjala s tistimi sanjami.

 

tistele sanje za časa vojne, al karkoli je že tist bilo, so pa kar malo strašljive :OoO: a velikokrat kaj tako sanjaš?

 

Meni so v sanjah izpadali zobje in pred smrtjo mame in očeta... Tako da, drži, zobje res ne pomenijo dobrega. Samo, saj po moje lahko pomenijo tudi konec nečesa...nč bat...saj stvari se morajo prečistit in zaključit, če je treba...

 

Nocoj sem sanjala sanje, ki se mi ponavljajo. Več vrst sanj se mi ponavlja in hec je, v sanjah zraven mislim, lej, sej to sem že večkrat sanjala ali to se mi je že dogajalo. Potem se napol zbudim in napol še spim in si skušam zapomnit sanje in takrat še točno vem, kaj se mi je v sanjah dogajalo. A glej ga zlomka, potem vsaj pol pozabim. Samo ene sanje še vedno lahko točno podoživim, in sicer, kako sem bila na pokopališču, nesla sem mami sveče, da jih prižgem in ugotovila, da sem jih pozabila doma. Medtem, ko sem klicala moža na gsm (moderne sanje), naj jih pripelje, sem videla, da se na pokopališču odvijata dva pogreba naenkrat. Vsi strogo v črnem, sama žalost. Pri grobu moje mame, pa je mama ležala na bolniški postelji. Vedela sem, da je mrtva, pa vendar je izgledala živa. Še premaknila se je v krču... Tako čudno je bilo. Kot da je prav in kot da ni prav....Ah...

 

Ampak nocojšnje sanje. Šla sem mimo vode, nekakšno jezero, v njem so krokodili. Ko greš mimo,moraš pazit, ker nenadoma skočijo iz vode... Kar orngi hudobni zgledajo:) Nekako se zmuznem mimo in zagledam majhno deklico, primeva se za roke in zarajava, veseli. Potem spet nekje hodim v enih prostorih...srečujem ljudi...naprej pozabila:)

 

Jejhata, le kaj bi to pomenilo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjala sem

stanovanje, ki ga ne poznam, (pa je bilo moje) v obupnem stanju... vse je bilo razmetano, starinski predmeti so bili nakopičeni kar tako po pohištvu in prahu je bilo na tone... stanovanje je bilo zelo temno... zelo sem bila jezna na partnerja, ker mi je v kratki odsotnosti zopet vse založil...

staro šaro sem izpred hiše nalagala na lojtrnik in se jezila, ker me je zopet pustil samo, da pospravljam za njim... ob zidu je bil pod tanko plastjo zemlje v volneno odejo zavit snežno bel jogi, pojavil se je smetar in ga hotel odnesti, pa sem se spomnila, da sem ga jaz tam skrila in sem smetarja napodila...

slišala sem partnerja govoriti v bifeju, ki je bil ves temen in založen s šaro. On je stal za šankom in z jokavim glasom prepričeval natakarico, kakšna žrtev da je, ker mora živeti z mano... meni je zakuhalo in sem ga začela tolči s pestmi po hrbtu, nobenega usmiljenja nisem čutila... dobesedno sem ponorela...

... naročila sem, naj tri mačke odpeljejo in jih usmrtijo, potem sem pa eno iztrgala ljudem, ki so jih vlačili stran. Skrila sem mačko v naročje in sama pri sebi obljubila, da jo bom imela rada in da bom skrbela zanjo. Mačka je bila zadovoljna, skočila je iz naročja, v tem je s trebuhom podrgnila po moji dlani in začutila sem, da ima sveže šive na trebuhu... nisem vedela za operacijo, in nisem razumela zakaj so jo operirali...

 

... s partnerjem sva bila na velikem starem kmečkem dvorišču, ograjenem z visokim zidom, ki ga poznam iz zgodnjega otroštva. Namenjena sva bila k njegovemu kardiologu, mene pa je tiščalo lulat. Na dvorišču je bila straniščna školjka, in od stiske sem sprejela dejstvo, da moram lulati kar na odprtem. Zelo mi je bilo neugodno. Približala sem se kovinskemu umivalniku, da bi si umila roke, a voda ni pritekla iz pipe, samo iz dozatorja za milo je pritekla temno vijolična tekočina. Kardiolog je stopil iz hiše, postal na pragu in se mi smejal: "To je normalno, saj ni nič hudega... ne vidim potrebe, da vas je sram..." Moj partner se je pa smejal, češ: "Kaj pa moreš..."

 

Ko sem se zbudila, je občutek jeze ostal...

 

Nekako si poskušam razložiti sama to zmedo, moti me, ker se določenih stvari ne spomnem, preganja me občutek, da sem sanjala nekaj pomembnega, kar mi je ušlo...

 

Vaša pomoč bi mi bila dobrodošla, predvsem zato, ker se imam na sumu, da si nečesa nočem priznati... mogoče se pa motim, mogoče pa sem samo pes, ki grize lastni rep...

 

Vnaprej hvala.

 

p.s.

na forum sem se vpisala danes, vsem lep pozdrav.

Kadar koga obsojam, ne definiram nje ali njega, temveč sebe.

(Wayne W. Dyer)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jazpa danes ponoč :eek:

 

sem morala enemu dilerju plačat 1000 evrov.

in me je lovil, pa sem se znašla pred blokom mojih staršev na dvorišču, mu prinesem zavitek z denarjem, začne štet in je bilo samo 900 evrov, zraven pa en bon za baby center za 500 evrov. :eek:

 

seveda sem mu morala še 100 evrov, sem bila pa vesela unga bona x:)x

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjala sem, da sem pri starših pregledovala neko vrečko z čestitkam, kjer sem našla pismo v katerem mi je bivši pred letom dni pisal kaj vse čuti do mene...ko sem ga prebrala sem šla takoj k njemu...ful me je bil vesel...bila sva zelo srečna in nežna drug do drugega tudi ko sva vedela, da se morava posloviti nisva bila žalostna ampak pomirjena, ker sva drug drugemu želela le najboljše...

joj kakšne prijetne sanje...že dolgo niso bile...

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sembla 15 let vegetarijanka, potem sem pa iznenada na obisku pri mojih starših iz lonca iz rižote požrla vse koščke belega mesa... potem sem zvedla, dasem noseča
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sembla 15 let vegetarijanka, potem sem pa iznenada na obisku pri mojih starših iz lonca iz rižote požrla vse koščke belega mesa... potem sem zvedla, dasem noseča

 

zanimiva izkušnja :D

 

sam mislim da nisem ;)

 

(misliti pomeni nič vedeti :D)

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej ne da bi od mesa zanosila :D

 

ampak mi je takrat noro zapasal

 

in na žalost ga še danes papam

 

 

vsakemu svoje :)

 

jaz imam dva otroka in nisem takrat nič jedla mesa in ga tudi sedaj - kaj bo pa čez pol leta - bomo pa vidli ;) (je rekel slepec :D)

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje včerajšnje sanje.. x:px

Nahajam se na enem prečudovitem travniku,občudujem cvetlice,ki so vseh možnih barv(prevladujejo žive barve),sonce sije ,veter pihlja..srečna sem..zelo zadovoljna.. x:)x

Kar iznenada pa me napade trop krokodilov. :O: So me scotali do konca... x:Dx

 

 

 

x?x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

3 leta vsako noč sanjam nočne more, o belih maskah pa stvorih k jih nosjo s črnimi ogrinjali kme kličejo, pa o gozdu, o dežju, megli, pečini, pa razburkanem morju,aja pa skos se konča s pogrebom, in pol zmeri pokoplejo al moje starše, brate, prjatlce, fante, in potem šer jst začnem nost belo masko in črn ogrinjav in kličem ene folke k sep (moj frende, pa sorodnike!) in mi ipadajo lasje pa zobje pa bele zenice dobim , in moj odsev v ogledalu bledi... in tkt hodm v spanju, pa se praskam po obrazu pa telesu do krvbi.HELP!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Najbrž naključje ali pa tudi ne. :inocent:

 

Zadnjič sem sanjala,da me je frizerka strigla in strigla...na koncu je prišla full čudna frizura ven.Nisem preveč paničarla...nič kaj podobno meni.. x:Dx

Ampak...

ker se mi je full v živo sanjalo,sem mal poguglala in poiskala pomen teh sanj.

Ok.

Našla.

Lasje,striči jih:skrbi se boš rešil...

 

Super..ane... x:)x

In to se je potem tudi zgodilo.

Rešila sem se ene skrbi..obremenitve,ki me je že nekaj časa dušila..kao..

Full sem zadihala zdj... x:px

Noro. x:o)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
sanjala rdečo, rumeno in modro, kako se prelivajo. upam na čimveč takih sanj, v katerih nastopajo barve, predmeti, karkoli, samo človeška bitja, prosim, ne. :vio:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

js sm mela dans take čudne sanje...

z mojo mamo sm hodila po nekem naselju... in šla v hišo (mama pa me je čakala zuni) in sm kr neki gledla pohišah..nobenega ni bilo kje... in potem pridem do zadnje hiše, grem spet noter in gledam gledam... in stopim do nekega velikega ogledala ki je bil na hodniku in vidim v ogledalu na nasprotni strani okostnjaka in zraven njega malega fantka ki je tako pihal na šipo da je bila zarošena..

ampak mi ni blo gorozno v sanja (nisem se ustrašla)... ko pa sem se zbudla pa mi ni blo glih hmm...

 

ma kdo sanjsko knjigo? kaj pomeni okostnjak + fantek ki piha na šipo??

http://shrani.si/f/43/XU/qoopp0D/160308hdvw.gif If you want something you never had, do something you never done...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mi kdo lahko prosim pove več o teh "mokrih" sanjah? :D

 

zelo me še zanima ker sem enkrat sanjal o eni punci, in mi je dala roko......... a ima to kakšen pomen? Nekje sem prebral da to pomeni prijateljstvo?

 

sanjala škorpijone in pajke. velike, črne in kosmate xcivx

 

omg, to pa mora bit hudo.....

everything
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...