Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Bela vrtnica lepo, pravijo da kar delaš z veseljem ni nič težko!

 

Danes se je meni sanjalo nekaj lepega, pestovala sem dojenčka moj je bil, potem sem ga hotela tudi podojiti, nič flaške, naravno je najboljše!

Prav videla sem tega dojenčka v lepi beli obleki, a se mi je dozdevalo da vidno raste!

Kaj je mogoče kaj slabega?

bodite fajn vsi!

lp od vrtnice

 

halo, sem pa vsekala mimo tigrote!

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole z dojenčkom morda pomeni, da te čaka nova pot v življenju, morda nek nov projekt, nekaj novega boš začela delat. In ker je bil v beli oblekici to pomeni, da ti ne po povzročal skrbi in boš že od začetka poztivno naravnana. Misli pozitivne in čiste. Da pa je vidno rastel, pa najbž pomeni, da ti bo uspelo.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja

[KAKO SE NEJ TEGA REŠIM? KAKŠNA IDEJA?

 

Hm...

1. Zelo dobro analiziraš svoje sanje. Jaz nikakor ne zmorem biti toliko ...objektivna(če je to sploh ta prava beseda) in mi je šele čez daljši čas jasno, če mi je sploh.

2. Strah... se mi zdi da si že 65% uspela. Kar je že dobro :) .. En tak nasvet je, če ga bom prav opisala, da definiraš svoj strah, ga analiziraš, kdaj se pojavlja in kako itd., od kod je (kar si vse že storila) in ga poimenuješ v stilu: to in to je moj strah, nisem pa to JAZ. In potem stvari tako pustiš... na silo se ga itak ne moreš rešiti, veš pa da ni realen, ni smiseln...torej ne obstaja ali pa se bo razgradil s časom.

Mene vse te grozljivke in bedaste rač. igrice s svojo ogabno strašljivostjo spravljajo v bes...ker se da tako lepo služit s prodajanjem malo večjih doz adrenalina in ustvarjanjem prestrašenih potrošnikov. Ker je pa normalno da imamo neke primarne strahove in ti filmi to izkoriščajo. Zarota? :) Se opravičujem za tole oddaljitev od teme...

3. Ima mlaj kak vpliv na sanje? Zadnje dni imam spet bolj žive sanje. Včeraj se mi je sanjalo da sem v predalu gojila oziroma skrbela za miške, skrivala sem jih pred nekom pa kar breje so bile vse, pa izčrpane, ena bolana.

Prevčerajšnjim sem čisto filmsko z bratom in ogromnim rdečim priklopnikom zletela s slabe, premočene ceste. Odprla sva vrata in priklopnik je zletel v prepad, midva pa sva kar lebdela v zraku nad pragozdno pokrajino. In sem začela razmišljati, da ne bova mogla kar večno obstati na tistem mestu. Rečem bratu: izgleda da se bova morala naučit letet (točno tako :)!!!!) , njemu pa kar ni bilo ..v stilu:ma kaj si zmišljuješ, s ceste sva zletela ti pa težiš. Pusti me da visim v zraku! Potem sem ga pa učila letet! In je ugotovil potem da nisem tolk napačna sestra..

>A ne bi bil dober film... !!! Tele sanje se mi sicer zdijo čisto jasne, opis realnega stanja,sicer pa v realnosti pa tudi brat mene dostikrat uči "leteti".

Ene izmed najbolj upičenih so bile pred časom npr. te da sem želela it raziskovat plutona. In sem šla še z eno žensko z nekim plovilom tja, do kao plutona. Očitno sem bila jaz odgovorna za navigacijo, saj smo zgrešili. Prišli smo do majhne, zelo zelo majhne (v velikosti recimo 3 povprečnih hiš) "kepe" črne kovine, čisto zluknjane od trkov meteoritov,za katero se mi je zdelo, da bi lahko bila pluton, svetlobe s Sončeka je bilo zelo malo, zato se je sopotnici kar mudilo naprej. Jaz pa sem se nekaj čudila itd. in kao zbirala neke kamnine. Bala sem se da bom dol padla, pa nisem.

> In te sanje so bile tako žive, da sem šla preverit, kako pluton izgleda in ... ugotovila da je zelo zelo plinast in malo večji od tistega mojega kometeka. :) No, to ne vem, če ima kaj veliko smisla.

 

Če je tole neumesno, pardon...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se je pa danes sanjalo, da sem bila veverica in, da skačem po drevju. Enkrat sem tako skočila , da sem se zaletela z vso silo v vejo s čelom. V tistem trenutku sem se pa v postelji (poleg postelje imam mizo in nočno omarico) z vso silo s čelom zabila v rob mize (hihih :sori: x:o)x x:Ix x^x ). Še sedaj me glava kar precej boli. HIHI
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole z dojenčkom morda pomeni, da te čaka nova pot v življenju, morda nek nov projekt, nekaj novega boš začela delat. In ker je bil v beli oblekici to pomeni, da ti ne po povzročal skrbi in boš že od začetka poztivno naravnana. Misli pozitivne in čiste. Da pa je vidno rastel, pa najbž pomeni, da ti bo uspelo.

 

 

 

 

 

 

Hvala, vrtnica od tigrote :palec:

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
Meni se je pa danes sanjalo, da sem bila veverica in, da skačem po drevju. Enkrat sem tako skočila , da sem se zaletela z vso silo v vejo s čelom. V tistem trenutku sem se pa v postelji (poleg postelje imam mizo in nočno omarico) z vso silo s čelom zabila v rob mize (hihih :sori: x:o)x x:Ix x^x ). Še sedaj me glava kar precej boli. HIHI

 

 

omg w:Iw :blackeye: ..kot da si vedela, da se bo to zgodilo? Drugače pa je kako tako in podobno letenje v sanjah samo :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Miš lahko pomeni skromnost, ponižnost, morda malce strahu in pomanjkanje trdnosti. To, da jih skrivaš pred nekom pomeni, da se drugim nočeš kazati na ta način. Ta zadeva te lahko izčrpava, morda že misliš, da se boš spremenila, delno se spreminjaš, pa vendar nadaljuješ s takim ravnanjem.

 

(Glede sanj o prikopniku)

Morda si si naložila preveč "bremen", vendar bodo kmalu odpadla od tebe, hočem reči, se jih boš rešila, osvobodila, morda ne po svoji lastni volji. Glede na tovor in da sta bila z bratom skupaj morda pomeni, da bolj slediš drugim, kot sebi (ker morda si taka, kot te razkrivajo prve sanje in če si je razumljivo). To, da si bratu predlagala, da bosta letela so zelo pozitivne sanje. Namreč to pomeni, da boš lahkotno hodila skozi živlenje (če bi letela). O letenju sanjajo srečni ljudje.

Vse skupaj bi lahko povzepela, da si skromna osebe, ki noče, da bi jo drugi tako videli, bremena se boš osvobodila in zajadrala v lepše in lahkotnejše čase. Sčasomo bo tudi brat videl, da imaš prav.

 

Na koncu moram še povdariti, da se lahko motim, ker tako bi si jaz razlagala sanje. Ker če se miši bojiš, potem je več poudarka na strahu, če se jih ne, je več poudarka na skromnosti ipd.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjam te, pleševa, dvorana je čudovito razsvetljena, pleševa kot sva si že dolgo želela, pa nikoli nisva mogla iz takih in drugačnih človeških razlogov,...

 

dan2 Sanjam te spet, sva na zabavi, vsi zaspijo od utrujenosti, igram ti kitaro... glasba se konča, poljubim te, vrneš mi poljub, poljubljava se, nekdo se prebudi in naju vidi: "Vedela sem, da bosta vidva skupaj..." Nasmehneva se in se poljubljava naprej, nežno, menjava zgornjo in spodnjo ustnico, jezička se nama prepletata, toplo nama je,... Predstaviš me po telefonu tvojemu očetu, sumičav je, a hitro spremeni svoje mnenje... Obiščem te, spet se poljubiva, neverjetno je, sanjski poljub... spet se poljubljava...

 

zbudim se:) ves čas sem imel sanjsko žensko pred nosom, ali kaj? Naj jo pokličem? Js sanjam dve stvari zaporedoma samo, če se zgodijo...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjalo se mi je da mi je dragi prinesel velik šopek rož,sam ta prizor je bil,on nasmejan s šopkom rož,belih.

vmes sem se zbudila,se nasmejala,nazaj zaspala in spet sanjala ,da je prišel s šopkom rož,tokrat je bila barva rož magentasto lila oz. svetlo vijolična. x:)x

prizor pa čist isti.kaj pomenijo rože oz.te sanje?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

El nino čestitam. Našel si ljubezen, torej, kaj čakaš?

 

Cigančica, same lepe stvari te čakajo od tvojega dragega. Ta oseba te ceni in ti je hvaležna (nedolžno, čisto, idealno). Morda te bo dragi presenetil s ljubeznijo, prijaznostjo, šarmom, mirom, nežnostjo.

 

Si morda dobila kaj takega od svojega dragega, ali pa se skriva za šopkom kakšna dejanska stvar (podaril ali dal). Skratka tvoj dragi te ma rad. Veselje.

 

Kul sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pozdravljeni!

Ja včeraj se mi je pa sanjalo, koruza!

V hiši mojega pokojnega nonota, velika izkopana luknja, no prostor kjer so bile zložene vreče koruze ogromno vreč, a na žalost že načete od škodljivcev molj. Nad temi vrečami so bili zloženi storži koruze, v luknjah zidu.

Ko pa sem stopila na cesto izpred hiše pa glej, sosed je posejal koruzo na tričetrt ceste,groza sem rekla pa saj niti avtomobil ne gre mimo!

Joj joj pa saj ni čas za obiranje koruze.

Za odgovor se zahvaljuje trigrota. :mezik: xredx

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
Hmmmm...

 

men se je pa sanjal o Jetiju oz. Bigfootu x:Ix :inocent: . Sedela sva ob potoku na gugalnici in se pogovarjala. Was a good enery. Potem so pa pršli folki, znanstveniki, k so ga hotli odpeljat .. in sem ga skrila v jamo.

xnckrivx

 

Mhmmm...!

Meni se zdi, da bi se tu lahko šlo za to, da odkrivaš en del sebe, ki ti je bil neznan do zdaj ... in malo nenavaden... zato ti izgleda kot kak BF. Si se že spoprijateljila z njim, ti znanstveniki pa... ne vem, ne morem se odločit ali bi to lahko bil res samo zunanji svet ali pa neki dvomi znotraj tvojega razmišljanja, ki bi radi vse razčlenili itd...

Mogoče bolj zunanji svet, ker je res vse tako znanstveno naravnano...

 

Še dobro, da si ga skrila. A greš kaj na obisk zdaj? x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
Miš lahko pomeni skromnost, ponižnost, morda malce strahu in pomanjkanje trdnosti. To, da jih skrivaš pred nekom pomeni, da se drugim nočeš kazati na ta način. Ta zadeva te lahko izčrpava, morda že misliš, da se boš spremenila, delno se spreminjaš, pa vendar nadaljuješ s takim ravnanjem.

 

(Glede sanj o prikopniku)

Morda si si naložila preveč "bremen", vendar bodo kmalu odpadla od tebe, hočem reči, se jih boš rešila, osvobodila, morda ne po svoji lastni volji. Glede na tovor in da sta bila z bratom skupaj morda pomeni, da bolj slediš drugim, kot sebi (ker morda si taka, kot te razkrivajo prve sanje in če si je razumljivo). To, da si bratu predlagala, da bosta letela so zelo pozitivne sanje. Namreč to pomeni, da boš lahkotno hodila skozi živlenje (če bi letela). O letenju sanjajo srečni ljudje.

Vse skupaj bi lahko povzepela, da si skromna osebe, ki noče, da bi jo drugi tako videli, bremena se boš osvobodila in zajadrala v lepše in lahkotnejše čase. Sčasomo bo tudi brat videl, da imaš prav.

 

Na koncu moram še povdariti, da se lahko motim, ker tako bi si jaz razlagala sanje. Ker če se miši bojiš, potem je več poudarka na strahu, če se jih ne, je več poudarka na skromnosti ipd.

 

 

 

Uau ... hvala! Marskaj je na tem (priklopnik= preveč bremen itd.)

Miši se ne bojim ...sem ugotovila, da so te miši pokazale, v kakšnem stanju so moje misli bile takrat.In so še malo...

Pa definitivno so bile te priklopniške sanje napoved dogajanja v prihodnosti, ker se nekaj od tega že dogaja. K sreči! x:Dx

 

Lepih pozdravov...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
uh, cela štala je bila to noč, ne spomnim se več vsega, edino tega se spomnim, da sem sanjala mlado kukavico, ki je lepo pela in letala okoli mene. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Totalna katalepsija [nepomičnost], "film dogajanja" se je pa rolal.

Bli v enem kempu, ob morju, kurl kres. Pa nabijal hard rock.

Pa pol znanih fac blo zraven. Hecno.

Aja, nabiju sm bobne. Čist tko brezveze, za relax. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tele sanje sem sicer sanjala dve ali tri noči nazaj, pa mi kar ne grejo iz glave. Jaz, še nekdo in nepremičninski posrednik smo hodili med hišami- praznimi, skoraj narejenimi. Cela vasica praznih hiš je bila in vse so bile živo rumene barve, take ki kar bode v oči. Okolica še ni bila urejena. Tako nekako je bilo kot da kupujem eno od teh hiš in da mi jih ta posrednik predstavlja, ampak on je samo nekaj šimfal, češ da dovoz ni v redu, men se je pa zdelo vse ok. Vem, da smo se pogovarjali tudi nekaj o žlebih, ki so bili zlo široki.

 

Potem sem se znašla v starem stanovanju in brala pismo svoje bivše cimre. Vsebine pisma se ne spomnem, vem pa da je bil vmes napisan nek datum. In ta datum je vseboval številko 23 in pa znak za neptun ( iz tega znaka je bila potem izpeljana beseda petek, potem pa sem ugotovila, da gre v bistvu za ponedeljek).

 

Ko sem se pa zbudila, pa sem ugotovila, da to sploh ni bil znak za neptun, ampak grška črka psi (nikoli prej se nisem spomnila na to podobnost) in ta znak sem dostikrat uporabljala ali kot nadomestilo za besedo psiha ali psihologija v svojih zapiskih, ali pa sem delala izpeljave iz znaka, recimo: (psi)-logija.

 

Prvi del sanj mi je nekako jasen: rekla bi, da se mi obeta energija za delo. Za število 23 mi je tudi jasno od kod se je pojavilo: pred časom sem namreč brala o ženskem številu 2 in moškem številu 3. Ni mi pa jasno tole s petkom in ponedeljkom: mogoče ponedeljek kot nek začetek. Pa tale neptun me tudi bega. :inocent:

 

Ima še kdo kako interpretacijo? :inocent: Anyone?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

ne morem pozabiti sinočnjih sanj.

 

sanjala sem, da sva bila z mojim očetom nekje. x?x in sva prišla do hiše ... in je bilo, kot bi šla nazaj v otroštvo. spomnila sem se te hiše iz otroštva in da sem tukaj imela dve prijateljici iz vrtca. klicala sem ju, gledala navzgor okna, pa nikogar. pa naenkrat pred hišo kup mojih sorodnikov. pa mi nekdo reče, da je moj oče umrl. :V:

sem šla na pogreb. in za mano sorodniki. in neznane ženske, slavnostno oblečene. ena je imela svetleči pas zavezan okoli obleke in sem se razjezila nanjo, kako more iti na pogreb nakičana.

pridem na "pogreb" in zdaj komaj vidim, da mi je nekdo narobe rekel, da gremo na pogreb. moj oče leži na postelji na boku, eno oko odprto, drugo zaprto, v zadnjih vzdihljajih. pogledam očitajoče zdravnika, ki ves skrušen sedi na stolu, sploh ni hotel pomagati, cel capelj je bil, sploh ni bil podoben zdravniku. potem pa reče "to je hudo, sladkorna bolezen."

 

 

aja, zdaj sem se pa spomnila, da sem še iskala in lovila mačke na začetku sanj, preden se je pojavil moj oče.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
Tele sanje sem sicer sanjala dve ali tri noči nazaj, pa mi kar ne grejo iz glave. Jaz, še nekdo in nepremičninski posrednik smo hodili med hišami- praznimi, skoraj narejenimi. Cela vasica praznih hiš je bila in vse so bile živo rumene barve, take ki kar bode v oči. Okolica še ni bila urejena. Tako nekako je bilo kot da kupujem eno od teh hiš in da mi jih ta posrednik predstavlja, ampak on je samo nekaj šimfal, češ da dovoz ni v redu, men se je pa zdelo vse ok. Vem, da smo se pogovarjali tudi nekaj o žlebih, ki so bili zlo široki.

 

Potem sem se znašla v starem stanovanju in brala pismo svoje bivše cimre. Vsebine pisma se ne spomnem, vem pa da je bil vmes napisan nek datum. In ta datum je vseboval številko 23 in pa znak za neptun ( iz tega znaka je bila potem izpeljana beseda petek, potem pa sem ugotovila, da gre v bistvu za ponedeljek).

 

Ko sem se pa zbudila, pa sem ugotovila, da to sploh ni bil znak za neptun, ampak grška črka psi (nikoli prej se nisem spomnila na to podobnost) in ta znak sem dostikrat uporabljala ali kot nadomestilo za besedo psiha ali psihologija v svojih zapiskih, ali pa sem delala izpeljave iz znaka, recimo: (psi)-logija.

 

Prvi del sanj mi je nekako jasen: rekla bi, da se mi obeta energija za delo. Za število 23 mi je tudi jasno od kod se je pojavilo: pred časom sem namreč brala o ženskem številu 2 in moškem številu 3. Ni mi pa jasno tole s petkom in ponedeljkom: mogoče ponedeljek kot nek začetek. Pa tale neptun me tudi bega. :inocent:

 

Ima še kdo kako interpretacijo? :inocent: Anyone?

 

 

!Neptun pa 23 se mi zdita tako zelo tvoja osebna simbola,uf...

Če bi bile to moje sanje, bi bile opis sedanjega stanja, ne preteklosti, ne prihodnosti. Bi mi dale vedet, da sem zelo aktivna, da počnem sedaj nekaj, kar je dobro za mojo prihodnost, da imam jasno in pravilno vizijo tega svojega dela. Da bi mogoče morala pri nekem delu, ki vključuje spremembo materialnega/ finančnega stanja prevzeti pobudo. Tako, kot čutim, da je prav...

Rada pa bi imela oporo v nekom, ki ga že poznam in ta mi ne da nič oprijemljivega...

 

Mogoče sem sfantazirala preveč.

Skratka, srečno! So ustvarjalne sanje definitivno!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ej, hvala. :palec: Obcutek sem imela kar dober po sanjah. In res se lotevam enega projekta neptunovske sorte, pa ravno danes sem dobila eno ultra super idejo (luna v ribah). x:Dx x:o)x

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole morem pa prav napisat, danes sem sanjal zelo zelo hmm nenavadne sanje :)..

 

Veliko veliko bojev različnih dogodkov, dobesedno sem Preplezal najvišje gore, preplaval najglobje oceane, sledil moji izbranki do konca sveta in jo popeljal še naprej, potem je začel svet razpadat. Potresi vse živo, in ob koncu sanj sva se poročila.. : "DA, DA" Lupčka, tečeva ven iz te ogromne napol podrte katedrale, v vsem tem po akapoliptičnem stanju, se vse ustavi, posije sonce in se zbudim... No ja zbudim se v sivi Ljubljani, nobenega sončka, a lep spomin na krasne sanje, in tole prerojeno ljubezen...

 

Pomen?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole morem pa prav napisat, danes sem sanjal zelo zelo hmm nenavadne sanje :)..

 

Veliko veliko bojev različnih dogodkov, dobesedno sem Preplezal najvišje gore, preplaval najglobje oceane, sledil moji izbranki do konca sveta in jo popeljal še naprej, potem je začel svet razpadat. Potresi vse živo, in ob koncu sanj sva se poročila.. : "DA, DA" Lupčka, tečeva ven iz te ogromne napol podrte katedrale, v vsem tem po akapoliptičnem stanju, se vse ustavi, posije sonce in se zbudim... No ja zbudim se v sivi Ljubljani, nobenega sončka, a lep spomin na krasne sanje, in tole prerojeno ljubezen...

 

Pomen?

 

mogoče misliš, da moraš rešit svojo izbranko :inocent: ??

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole morem pa prav napisat, danes sem sanjal zelo zelo hmm nenavadne sanje :)..

 

Veliko veliko bojev različnih dogodkov, dobesedno sem Preplezal najvišje gore, preplaval najglobje oceane, sledil moji izbranki do konca sveta in jo popeljal še naprej, potem je začel svet razpadat. Potresi vse živo, in ob koncu sanj sva se poročila.. : "DA, DA" Lupčka, tečeva ven iz te ogromne napol podrte katedrale, v vsem tem po akapoliptičnem stanju, se vse ustavi, posije sonce in se zbudim... No ja zbudim se v sivi Ljubljani, nobenega sončka, a lep spomin na krasne sanje, in tole prerojeno ljubezen...

 

Pomen?

 

Pojma nimam, a na drugi strani ( 'realnosti' ) so resnične dekliške osebe, ki še vedno čakajo princa na belem konju xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx yes plisss save me x:Dx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem sanjal, da delam v gradbeništvu. Delal sem visoko na višini, sonce je sijalo, vroče je bilo ampak bli smo pa normalno oblečeni. Spodaj je bilo gradbišče. Eden od sodelavcev, ki je po videzu znanec., nikdar nisva imela zapletov je v posameznih trenutkih postal 'nadležen'. Iz mojega delovnega mesta me je večkrat porinil, da sem obvisel na nekakšni vrvi visoko nad gradbiščem. Bilo je zabavno, nadležno, prestrašeno - ma vse po vrsti. Nato sem se v enem trenutku odločil, da ga imam dovolj in še preden sem popizdil sem se že znašel v popolnoma drugem okolju., nekje za eno meni znano telovadnico, kjer sem nekim neznanim slabo vidnim osebam v jezi in afektu zatrjeval, da ko ga vidim mu sigurno razbijem gobec. Citiram x:Dx " pizda, ko ga dobim ga ubijem, gobec mu bom razbil " " ja razbil ga bom , prisežem ". ( no tam sm nekomu sicer res razbil gobec - po krivem ) In tako se ta dečko znajde pred menoj, kjer ga seveda takoj začnem z vprašanji maltretirati ., grrrrrrr. V odseku se naenkrat znajdem v dvomu, kjer se spomnim prejšnjih sanj. naglo in hitro razmišljam, če nisem slučajno le sanjal, da mi je on prej tam na gradbišču težil., čeprav itak ne delam na gradbišču in mu sedaj tle težim, da zakaj mi je na gradbišču težil !!! skratka poštekam, da sem sanjal, da mi je težil. Dečko ne več isti kot prej v daljavi s sklonjeno glavo odide, kjer se jaz v rahli krivdi naglas opravičujem ; ejjjjj sorryyy , ejjj sorryyy - med vrsticami- ker sem ti skoraj gobec razbil ....

 

mal tko za hec, če kdo rad sanje bere ...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mel sem pa že kar nekaj časa nazaj ene takšne budne sanje. No bil sem v eni takšni veliki stavbi, podobno kot kakšen nakupovalni center v Pekingu v Olimpijski stavbi. Skratka vmes med šetanjem mi potegne, da ni realno, da se nahajam v Pekingu in da torej sanjam. Juhuuhuhu, lej to prostor ostaja isti, vse isto. Hmm kaj bi zej tle počel, hmm le kaj ??? x:Dx No mirno z dobrim prepričanjem, da sanjam sem hodil od ene bejbe do druge in jih šlatal za , emm, torej za joške :vio: hahahahaha x:Dx Lepo po vrsti od ene do druge, lepo odločno, konkretno z globokim interesom, da ocenim občutek v roki - podobno kot na študentu ocenjujejo paste za zobe. Reakcije so seveda bile različne., btw. klofute niso bolele nič xDDx

 

No sanje so se končale tako, da sem probal preskočiti več metrov dolgo stopnišče in sem se gladko razbil, za kar sem prepričan, da mi bralke tole prav lepo privoščijo x:Xx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lep pozdrav,

meni se je pa sanjalo, da sem bila v banki in je prišel noter moj brat, ki se je potem spremenil v nekoga drugega in me hotel ubit. ful sem se mu skrivala, pa mi je vedno nekako prišel na sled. potem sem pa šla v sosednjo cerkev, ki je imela vhod iz strehe, pa še tam notem me je lahko samo župnik spustil, ker je vhod čuval en ful hud pes. Ko sem bila noter, mi je župnik vse razkazal, ful je bil fajn, ponudil hrano, pokazal kje lahko prespim. S psom sva se spoprijateljila in me je ponoči čuval. Potem pa sem začutla, da je tista oseba spet v prostoru. S psom sva se naredila ''nevidna'', toliko da je on šel mimo, potem sva ga pa napolnila z božjo energijo ljubezni. kaj se je z njim zgodilo ne vem, ker sem se znašla v eni drugi sobi, s prijatelji.

 

any expanation? :)

 

pozdravček

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...