Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Pozdrav!

 

Sanjala zelo čudne sanje dni nazaj!

Pred hišo kjer sem stanovala v otroštvu je bila mala mlaka(voda je bila dokaj čista še poizkusila sem jo z žlico in si sama rekla verjetno je oporečna) v nej so plavale zlate ribice, veliko jih je bilo vse na površju in sva se z možem spraševala kako to, da so vse na površju, pravi verjetno so lačne, ker jih je veliko in mali prostor. Nato jim vrže v vodo veliko gmoto, delovalo je kakor meso a je bilo sive barve, ribice pa kakor nore v momentu so vse snedle kot piranje, od ihte so kar v zrak letele. Primemo eno v roke in je bila videti kakor da je polna zračnih mehurčkov, mož pravi, vidiš so gloltale zrak in zato so se tako napihnile in v sebi imajo veliko zračnih mehurčkov. Kaj bi to lahko pomenilo če bi lahko kdo tako prijazen in mi razložil. lp x:)x

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to, da je bila voda čista, pomeni čista, pozitivna čustva, ki si jih delita skupaj z možem, čeprav se včasih zdi, da ni tako. Sreča in blagostanje v zakonu. Morda se vama z možem zdi, da premalo negujeta odnos, oziroma malo pozabljata na skupno srečo? Paziti pa je treba, kako skrbita za vajin odnos in blagostanje. Vse lepo.

 

Glede na to, da si se peljala v avtu boš priča dogodku, ali pa boš zanj zvedela in ni nujno, da si direktno vpletena vanj. Ja kakšen dogodek? Nekaj oziroma nekdo, kdo točno, ne veš, bo uničil kako združenje ipd, lahko tudi kako idejo. (Ne vem kakšna so bila drevesa, velika? , majhna? izrazita? zelena?) Otrok predstavlja, da ne veš točno, kaj je prav in kaj ni v tem primeru, notranjega otroka, nedolžnost in učljivost. Mati pa pomeni, da ti bo nekdo pokazal pot in te odvrnil od tega, da bi preveč razmišljala o tej zadevi, ki te skrbi in zaposluje tvoj um.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to, da je bila voda čista, pomeni čista, pozitivna čustva, ki si jih delita skupaj z možem, čeprav se včasih zdi, da ni tako. Sreča in blagostanje v zakonu. Morda se vama z možem zdi, da premalo negujeta odnos, oziroma malo pozabljata na skupno srečo? Paziti pa je treba, kako skrbita za vajin odnos in blagostanje. Vse lepo.

 

Hvala, trenutno je res malo čustvene krize, katera ne vem kam pelje! xrolleyesx x:)x

 

 

 

 

 

 

Glede na to, da si se peljala v avtu boš priča dogodku, ali pa boš zanj zvedela in ni nujno, da si direktno vpletena vanj. Ja kakšen dogodek? Nekaj oziroma nekdo, kdo točno, ne veš, bo uničil kako združenje ipd, lahko tudi kako idejo. (Ne vem kakšna so bila drevesa, velika? , majhna? izrazita? zelena?) Otrok predstavlja, da ne veš točno, kaj je prav in kaj ni v tem primeru, notranjega otroka, nedolžnost in učljivost. Mati pa pomeni, da ti bo nekdo pokazal pot in te odvrnil od tega, da bi preveč razmišljala o tej zadevi, ki te skrbi in zaposluje tvoj um.

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Ja, kakorkoli že. Ko se je meni sanjalo, da bilo posekano veliko zeleno lepo drevo, se je nekaj takega tudi dejansko zgodilo. Videla sem tudi delavce, ki so ga posekali. Se pravi, ljudje so posekali podjetje.

 

V tvojem primeru pa ne vem, kaj je tisto, kar uničuje. Nekaj ti pravi, da "sevanje", vendar ti ne veš točno, ne vidiš te sile. Celo nevidna je (tko kot sevanje, mogoče pa je res sevanje, neke vrste). Mogoče notranja moč, ki je nekontrolirana in zato uničujoča, namesto, da bi bila konstruktivna. Ne vem. A tebe to ne bo doletelo, ti boš samo opazovalka. Tudi ni nujno, da se nanaša na podjetje. Lahko se nanaša tudi na določeno obliko združbe ipd.

 

Meni se je pa danes sanjalo o črnem napisu: "NI VREDNO". Potem pa si mislim, ni vredno živeti v Sloveniji v tako pokvarjenem sistemu,.... ah kr neki. Če nisi na ta pravi strani (levi) je res težko, a simoblika Jezus mi pravi: "NIKOLI NISEM REKEL, DA BO LAHKO, SE PA SPLAČA."

 

Zakaj vztrajam?

Ker mi je tole prišlo do živega:

Popravljeno -> light
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... men se je pa dons sanjal vse zivo (kot ze dolg, sam nepovezano al pa sam men pomen in pove pa ni nc tacga za pisat) med drugim pa, da sm bla na nekaksni obali in sm pol rekla, a tko, a zdej bom pa kar na Korculi al kaj...

In pol sem po enem klancu vidla prihajat Heatha Ledgerja, 2x, in sm rekla pr seb: aha, zdej bom pa vsak dan lohk vidla heatha ledgerja. x?x :eek:

(tko da sm mela kr cudn filing dons.... ker h.l. lohk 'vidim' sam na *oni strani* x:)x)

je bil zamisljen in zlo zhiv. :vio:

 

Zandjic (pred kakim tednom) se mi je pa sanjal, da sem na odstavnem pasu parkirala z vsemi zmigavci (iz ne vem kerga razloga), vmes pa je zapadel sneg in je prekrival in prekrival avto, pa me je skoz skrbel, ce bom prvic sploh nasla/vidla avto, ko se bom vrnila in 2., ce ga noujo kr kej zgazil al pa kej, glede na to, da ga nihce ne bo videl, tam pod snegom.

vendar ko sem odhajala oz. ko sem ga zadnjic vidla, je bil sicer prakticno ves prekrit, vse je blo belo, sam lucke so spodaj rdece se svetlikale pod snegom. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
zadnje 3 noči pa sanjam, da joj. dogaja. to noč recimo sem se nekam odpravila z avtom. cesta ob morju. pa naenkrat neke ovire, razkopana cesta, folk dela na cesti. me preseneti, zakaj niso dali znaka nobenega opozorilnega. pa sem se kar počasi prebijala naprej. prišla na cilj ... vmes ne vem, kaj je bilo ... spomnim se pa še ujede, ki je letala okoli mene in se vrtela v zraku.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj dones sanjala, da je hotel znanec na silo me poljubiti- ogabno, prav čutila sem njegovo drgetanje telesa in odpor do njega, a ob enem pa mislila kako bi bilo če bi bil pravi človek. Hotela kričati na pomoč(čutila nemoč ob kričanju) a nisem uspela izustiti glasu, iskala moža okoli po stanovanju, v kopalnici pa videla da ni bilo več straniščne školjke in si rekla odšel je stran s straniščno školjko. Kam pa ne vem. Take grde sanje že dolgo ne!

Kaj bi nakazovale?

lp od tigrote xredx

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blibliblib, blublublub, sanjalalala, stopničke, rdeč trak, o ja, gospa z zelenim jezikom, uuuuuuuu, a bad omen, a bad omen,

let't dream baby, potem pa moj ex, oh joh, leteča krava nad trikotno teraso, sanjska knjiga povej kdo je najbolj zasanjan

v deželi tej. Slaughter me with a bread knife while i sleep.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Marsa

Morda ti življenje hoče nakazati, da se malo ustavi in uživaj življenje (lahko da preveč energije porabiš za nepotrebne stvari), lahko da te čaka čisto nov začetek, a tebe skrbi oziroma ne veš, če je to res to, oziroma ali se bo ideja, zamisel, pot ipd. prijela (vidiš neko oviro, oziroma se zadržuješ). Morda se hočeš ustaviti in razmisliti, morda misliš, da ne boš našla poti nazaj, če se ustaviš, a podzavestno veš, da jo boš.

 

VilaSonca

Imaš neke ambicije, cilje katerim slediš, vendar se znajo spremeniti brez opozorila.

Lahko tudi da te čakajo neke ovire na poti do cilja na katere sicer ne boš pripravljena a jih boš uspešno prebrodila, le da boš za to porabila več časa. Zelo si boš prizadevala za dosego zastavljenih ciljev/ambicij.

Popravljeno -> light
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tigrota

Nakazuje na kakšen prehlad (nekaj manjšega) ali pa le neprijetno izkušnjo (z jezo). Seveda bi rada olajšanje čimprej (a te nekaj zadržuje).

 

Korenje...

Življenje (ambicije/cilji) se ti bo začelo hitro odvijati (proti tvojim prvotnim pričakovanjem). Sprva boš presenečena, nato pa se boš prepustila in vzela vajeti v svoje roke. Na tej poti ne bo mnogo ovir, dobro ti bo šlo, srečna boš, bodo vzponi in padci, a ne večjih. Lahko pa te čakajo neprijetnosti. (Ti je všeč vročina, puščava?). Najbrž boš spoznala mnogo ljudi, se udeležila raznih zabav. In lahko, da te čaka dobiček.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog si ga vedi, kakšne pizdarije vse so v mojem nezavednem. V zadnjih desetih letih sem trikrat ali štirikrat sanjal, da koga ubijem, skrijem truplo in se potem potim, da ga ne bodo našli. Danes pa sem sanjal, da sem imel truplo nekoga, ki sem ga pred časom sam frderbal, skrito pod posteljo in je oživelo (tako, da je napol gnila roka prebila modroc in rjuhe ter pogledala ven). Pa nobene groze ni bilo pri tem - sekiral sem se le, da od gnilega trupla ne bo vse posvinjano, ko sem ga skušal spraviti ven (kle se spomin na sanje konča).

Drgač je pa strah/pošast pod posteljo menda neka arhetipska zadeva. Se morm mal izobraz't o tem ...

 

lalala

 

P.S. - Me zanima. če sem bil v kerem od prejšnjih lajfov kiler*

 

Legenda:

 

*kiler: mišljen je morilec, ne recimo tista zadeva, ki z vodo hladi motor avtomobila

 

lalala No2

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
VilaSonca

Imaš neke ambicije, cilje katerim slediš, vendar se znajo spremeniti brez opozorila.

Lahko tudi da te čakajo neke ovire na poti do cilja na katere sicer ne boš pripravljena a jih boš uspešno prebrodila, le da boš za to porabila več časa. Zelo si boš prizadevala za dosego zastavljenih ciljev/ambicij.

valda jih bom prebrodila. x^x vedno rabim malo več časa kot drugi. itak bom dosegla. x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ciao light! x:)x

 

Marsa

Morda ti življenje hoče nakazati, da se malo ustavi in uživaj življenje (lahko da preveč energije porabiš za nepotrebne stvari), lahko da te čaka čisto nov začetek, a tebe skrbi oziroma ne veš, če je to res to, oziroma ali se bo ideja, zamisel, pot ipd. prijela (vidiš neko oviro, oziroma se zadržuješ). Morda se hočeš ustaviti in razmisliti, morda misliš, da ne boš našla poti nazaj, če se ustaviš, a podzavestno veš, da jo boš.

thanx za ukvarjanje.... sej si dobr razlozila... razen v prvem delu, ker je to pac ze zdaj. ze predolgo sem 'ustavljena' in ja, cutim nove stvari in taksno.... ovir je pa ful, v bistvu, ja. in ja, vem, da bom vse spedenala, sam predolg je *vmesni cas* (zima). xDDx

skratka, kako sm pa sama si to razlozila s tem avtom pa zimo?

da sm v bistvu v zimi (sem v nezavidljivi zivljenjski situaciji), popolna ohladitev in osamitev, 'zima' pac, ki je tudi sicer nekaksno *spanje* (v kakrsni fazi sem ze nekaj casa), a not pod vsem tem se vedno utripam rdece. x;)x

 

sem pa tud ugotovila ze, kaj je pomenil heath Ledger in Korcula pa te sanje, sam ne bi razlagala, ker je povezano z nekom in je specificno in bi morala bit se kr natancna, sicer ne bi mel smisla razlagat, pa bom tko rajs kr tih. x:)x

(*ampak hocm rect, se mi je poklopl ze istega dne! oz. 1 dan po teh sanjah)

 

~~

 

vcer sem sanjala vse zivo (sam me je zbudil sosed), pa se spomnim sam, da sem z blazno andahtjo nekaj stimala in zelo posveceno dajala rozmarin na vrh tega... kot bi al nekaj pripravljala kako hrano, sam nisem kuhala, ali kot bi kak sopek oblikovala, skratka, z rozmarinove vejice sem cufkala dol posamezne 'listice' (tiste bodicke) in jih gor dajala in blazno pazila, da se ne bodo dol raztresl. x:o)x x:)x

 

to je najbrz dobro znamenje, glede na to, da rozmarin zdravi oz. deluje zdravilno, ga uporabljamo za zascito, ker tud odganja duhove, privablja pozitivne vibre, pomaga recimo ravno pri kaksnih nocnih morah tudi, pogosto se ga uporablja tud pri raznih obredih ociscevanja itd. itd.

K sm zivela pr eni cudni gazdarici in so se cudne stvari dogajale, sm mela povsod po kotih rozmarin pa vse zivo. x:)x xyesx

 

dons sm pa sanjala, da je mela Mimi kr mladicke spet, enga kao od prej, je bil mal vecji, pa se vedno cist micken, 3 so bli pa novi, cist miceni, tok srckani!! :2src:

tocno taki k shizim in tocn taki k so bli res mimini! (taki a la whiskas xDDx). In sm prav fizicno cutla jih, sem jih bozala in stiskala in ful smo se igrali, ful so disale pa mehke pa tople so ble, pa zaupljive, skratka, kakrsne so lohk sam mlade mucke! x8Dx aja in skoz so predle, vse je predlo. xokx

kaksne simpaticne sanje! x8Dx

sm pomislila v sanjah, a dej, a zdej mamo pa kr spet mladicke? no ja, sej smo se zmer vse zrihtal pa to... skratka, tolk zivo je blo, prav na otip pa vse in vonj....

 

pa se ful sanjam, sam me sosed prehitr zbudi, pol se mi pa vse odmakne, se spomnim sam psoameznih sekvenc. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog si ga vedi, kakšne pizdarije vse so v mojem nezavednem. V zadnjih desetih letih sem trikrat ali štirikrat sanjal, da koga ubijem, skrijem truplo in se potem potim, da ga ne bodo našli. Danes pa sem sanjal, da sem imel truplo nekoga, ki sem ga pred časom sam frderbal, skrito pod posteljo in je oživelo (tako, da je napol gnila roka prebila modroc in rjuhe ter pogledala ven). Pa nobene groze ni bilo pri tem - sekiral sem se le, da od gnilega trupla ne bo vse posvinjano, ko sem ga skušal spraviti ven (kle se spomin na sanje konča).

grozljivo. :||

 

hm, moznih je vec variant; morda gre za nekaj iz preteklosti, kar ti ni vsec pri sebi oz. kar si hotel 'pospravit pod preprogo', pa se ti vraca, morda kaksen dogodek, morda kaksna faza ipd. recimo da bi slo za kako zadevo, kjer nisi ravno kul ravnal in bi zdaj drugace, pa se bojis, da bo to nadte prislo nazaj.... ali da kaksne zadeve nikakor ne pokopljes, pa bi jo moral...

al pa tud, da hoces spremembo sebe, ki pa se ne zgodi oz. jo zaviras...

mozno pa je tudi, da se to dogaja, ce/ko gledas kaksne grozljivke (ce gledas to), pa se ti pol vtisne v podzavest in prirola v sanje.

seveda bi blo *mozno*, da bi bli flashi iz kakih prejsnjih lajfov al pa kej....

lohk pa seveda nc od tega oz. ti mroda kej rpesine se.

 

Ta grdi grdi Oven ali z nečim v Ovnu! :P

x:o)x x:Dx x:px x;)x

 

(sej ne vem, ce je, najbrz itak sploh ni, pa je pol kaka riba al pa rak al pa raca al pa kej x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog si ga vedi, kakšne pizdarije vse so v mojem nezavednem. V zadnjih desetih letih sem trikrat ali štirikrat sanjal, da koga ubijem, skrijem truplo in se potem potim, da ga ne bodo našli. Danes pa sem sanjal, da sem imel truplo nekoga, ki sem ga pred časom sam frderbal, skrito pod posteljo in je oživelo (tako, da je napol gnila roka prebila modroc in rjuhe ter pogledala ven). Pa nobene groze ni bilo pri tem - sekiral sem se le, da od gnilega trupla ne bo vse posvinjano, ko sem ga skušal spraviti ven (kle se spomin na sanje konča).

Drgač je pa strah/pošast pod posteljo menda neka arhetipska zadeva. Se morm mal izobraz't o tem ...

 

tv. x;)x

 

naslednjič ga lahko razrežeš na koščke in skriješ v hladilnik, da se ne boš sekiral.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tv. x;)x

 

naslednjič ga lahko razrežeš na koščke in skriješ v hladilnik, da se ne boš sekiral.

 

Najbrž imaš prav. Sem se spomnil, da sem predvčerajšnjim ponoči na HTV gledal film "Prišli so od zgoraj", v katerem so imeli eni tipi ujeto bitje iz vesolja, zavito v rjuhe in nato ovito s selotejpom, ki se je čez čas osvobodilo tako, da je z roko prebilo "oklep", ko pa se je popolnoma osvobodilo, je bilo videti, kot "moj oživljeni mrlič".

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

spominjam se le dveh delov sinocnih sanj. Prvi del: v moji sobi je verizica iz bakra, v kateri je zelen kristal. In nekdo (ne spominjam se osebe) je hotel ta kristal nositi. Zelo me je razjezila ta trmasta oseba, ki je na vsak nacin hotela imeti to kar je moje.

Drugi del sanj pa je govoril o letenju ... in sicer se ne spomnim tako dobro, vendar me je nekdo ucil necesa v zvezi z letenjem. Nato sem imela kot nek test, kjer sem morala preleteti iz enega konca v drug, vendar je bila vmes kot nekaksna crna luknja in sredi te luknje oz nad njenim srediscem je bilo nekaj okroglega in oranznega ... kolikor se spomnim sem morala po to in priti na drug konec hmm 'prostora'. Ko mi je uspelo so bili vsi veseli, jaz pa nisem vedela, ce je slo za sreco ali resnicno vem ... spomnim se namrec, da sem se vpralsala, ce ponovim to ali bo mi tudi takrat uspelo ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem se spomnil, da sem predvčerajšnjim ponoči na HTV gledal film "Prišli so od zgoraj", v katerem so imeli eni tipi ujeto bitje iz vesolja, zavito v rjuhe in nato ovito s selotejpom, ki se je čez čas osvobodilo tako, da je z roko prebilo "oklep", ko pa se je popolnoma osvobodilo, je bilo videti, kot "moj oživljeni mrlič".

 

ja, tv je fajn shramba idej... glede na to, da je edina realnost, katero poznamo, prirejena s strani nas samih (aka možgani),

so tovrstne ideje "idealna" hrana za gojenje naše osebne realnosti... v sanjah je to seveda še toliko lažje,

saj med tem ponavadi nismo ravno kritični.

 

bogsigavedi kako bi sanjali, če tv (in npr. vsi efekti, ki spadajo zraven) ne bi obstajal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tigrota

Nakazuje na kakšen prehlad (nekaj manjšega) ali pa le neprijetno izkušnjo (z jezo). Seveda bi rada olajšanje čimprej (a te nekaj zadržuje).

 

Hvala light-ja nekaj je bilo upam da ne pride še kakšna pošiljka, tega nebi! x;)x xDDx

 

Korenje...

Življenje (ambicije/cilji) se ti bo začelo hitro odvijati (proti tvojim prvotnim pričakovanjem). Sprva boš presenečena, nato pa se boš prepustila in vzela vajeti v svoje roke. Na tej poti ne bo mnogo ovir, dobro ti bo šlo, srečna boš, bodo vzponi in padci, a ne večjih. Lahko pa te čakajo neprijetnosti. (Ti je všeč vročina, puščava?). Najbrž boš spoznala mnogo ljudi, se udeležila raznih zabav. In lahko, da te čaka dobiček.

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...