Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Guest Mineja
Joj dones sanjala, da je hotel znanec na silo me poljubiti- ogabno, prav čutila sem njegovo drgetanje telesa in odpor do njega, a ob enem pa mislila kako bi bilo če bi bil pravi človek. Hotela kričati na pomoč(čutila nemoč ob kričanju) a nisem uspela izustiti glasu, iskala moža okoli po stanovanju, v kopalnici pa videla da ni bilo več straniščne školjke in si rekla odšel je stran s straniščno školjko. Kam pa ne vem. Take grde sanje že dolgo ne!

Kaj bi nakazovale?

lp od tigrote xredx

 

Ta mož(?) ti je zelo pomemben, čeprav je v ozadju po navadi..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja

Mačke so aktualne izgleda.. Jaz sem tudi par dni nazaj v sanjah dobila mačka (žival mačka). In sem ga tako jasno videla kot da se dejansko sprehaja po naši mali sobici. Za hip sem pomislila, kako bo pa cimra reagirala na to novost, samo za hip. x:o)x

Maček je bil kot en moj novi zaveznik. Pa prav poseben karakter, že po videzu: delno tigrast, delno oranžen..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Spomnila si me na sanje iz pred nekaj dni!

V vrču sem pustila jajčka, mucka jih je vse ubila da so odtekle.

Ko pridem pogledat je bila v veliki kvadratni škatli vsa tekočina od jajčk, samo beljaki in v njej so spale male mucke, ogromno jih je bilo, zbala sem se da so poginile, ker niso dajale znakov življenja. Odlila sem tekočino in so prihajale k sebi, čez čas se je tekočina zopet napravila v škatli in spet sem jo odlila. Ta moja voda, bistra tekočina, mi ne da miru.

Voda, na miljon mestih a vedno zajezena. No tokrat je bil jajčni beljak a bister kakor voda. xrolleyesx

morda mors pripravit sveza tla za nove projekte, ki jih na nek nacin pirpravljas v glavi oz. tla za njihovo podlago. Morda se ti zdi, da ti priloznost vedno znova uide (morda zato, ker hoces zadeve ohranjat nepremaknjene in nespremenjene in se torej -morda podzavestno- izogibas spremembi/-am). Morda se bojis, ce bos komu zaupala svoje nacrte oz. jih sksuala udejanit, da ne bos dobila podpore, da se ti bo kaj sfizhilo itd., pa tako nekako 'cakas na primernejsi trenutek' in odlasas pravzaprav z necim, kar bi bilo dobro, da bi naredila/spremenila...

 

Mačke so aktualne izgleda.. Jaz sem tudi par dni nazaj v sanjah dobila mačka (žival mačka). In sem ga tako jasno videla kot da se dejansko sprehaja po naši mali sobici. Za hip sem pomislila, kako bo pa cimra reagirala na to novost, samo za hip. x:o)x

Maček je bil kot en moj novi zaveznik. Pa prav poseben karakter, že po videzu: delno tigrast, delno oranžen..

hmm, morda kaze na tvoj odnos s cimro in je cas, da 'pokazes zobe', se postavis zase, se posebej ce je bil zaveznik: se pravi bos *z njegovo pomocjo* lohk boljse bivala s cimro....

kaj tle lohk prestavlja ta macek (ki spominja na tigra)?

spomni se na kitjaski pregovor: 'kjer ni tigra, se ima clo zajec za vladarja', kar lohk nakazuje, da se mors naucit po miz tolct.

Nadalje kaksen je macek?

sproscen in lezeren in zelo dobro poskrbi zase.

Nic se denimo ne vznemirja, se ne krega, ne popizdeva itd., pac pa si rpeprosto vzame kar misli da je zanj dobro, se pretegne, se uleze, zazeha in ne jebe! x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa hvala, ja morada je res, ne vem se vrtim v začaranem krogu, ni enostavno baje, da tudi planeti imajo svojo težo!

Kaj pa ti vem, bomo videli!

Lp od tigrote :mezik: xredx

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta mož(?) ti je zelo pomemben, čeprav je v ozadju po navadi..

 

 

 

Oprosti Mineja, nisem sigurna o razumevanju tvojega komentarja!

Mož je mišljeno kakor zakonski partner, vsaj v mojih sanjah, kaj pa pri tvojem komentarju?

Kaj si pa mislila v ozadju po navadi...(Nisem na val. dolžini, a mi lahko malo obrazložiš?)Prosim?? xredx :mezik:

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
Oprosti Mineja, nisem sigurna o razumevanju tvojega komentarja!

Mož je mišljeno kakor zakonski partner, vsaj v mojih sanjah, kaj pa pri tvojem komentarju?

Kaj si pa mislila v ozadju po navadi...(Nisem na val. dolžini, a mi lahko malo obrazložiš?)Prosim?? xredx :mezik:

 

Ja, včasih se mi uspe zelo nejasno izražat, pardon. w:Iw

(Mogoče sem ga polomila da sem sploh komentirala ker je tako lahko sfalit pri tujih sanjah. Se oprem na nek občutek, ki ga dobim, če ga dobim. Kar pomeni da interpretiram isto kot bi svoje sanje. To pa gotovo ni edini način.)

 

Pomislila sem -če imaš moža v dejanskem življenju (tega ne vem in sem vprašaj napisala zraven), potem ti je zelo v oporo, kot temelj..(kot da cele sanje opozarjajo na to) "V ozadju" : ker ga ni videt v sanjah, je pa... nekje.

Če pa v resnici moža ni, potem pa ne vem, ali je mož v sanjah neka druga oseba ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
hmm, morda kaze na tvoj odnos s cimro in je cas, da 'pokazes zobe', se postavis zase, se posebej ce je bil zaveznik: se pravi bos *z njegovo pomocjo* lohk boljse bivala s cimro....

kaj tle lohk prestavlja ta macek?

spomni se na kitjaski pregovor: 'kjer ni tigra, se ima clo zajec za vladarja', kar lohk nakazuje, da se mors naucit po miz tolct.

Nadalje kaksen je macek?

sproscen in lezeren in zelo dobro poskrbi zase.

Nic se denimo ne vznemirja, se ne krega, ne popizdeva itd., pac pa si rpeprosto vzame kar misli da je zanj dobro, se pretegne, se uleze, zazeha in ne jebe! x;)x

 

Ja! Zanimivo, da se meni to ni "razjasnilo"... Mogoče ravno zato, ker se izogibam tega "tolčenja po mizi". Na tak opisan mačkasti način bi bilo lažje, ja... xflirtx :vtz: :mex:

Hvala.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, včasih se mi uspe zelo nejasno izražat, pardon. w:Iw

(Mogoče sem ga polomila da sem sploh komentirala ker je tako lahko sfalit pri tujih sanjah. Se oprem na nek občutek, ki ga dobim, če ga dobim. Kar pomeni da interpretiram isto kot bi svoje sanje. To pa gotovo ni edini način.)

 

Pomislila sem -če imaš moža v dejanskem življenju (tega ne vem in sem vprašaj napisala zraven), potem ti je zelo v oporo, kot temelj..(kot da cele sanje opozarjajo na to) "V ozadju" : ker ga ni videt v sanjah, je pa... nekje.

Če pa v resnici moža ni, potem pa ne vem, ali je mož v sanjah neka druga oseba ...

 

 

 

Hvala Mineja, nič se opravičevat, ti si že vredi napisala, sedaj mi je bolj jasno!

Ja mož je mišljeno kakor sopotnik, je in sedaj si bom pa obrazložila po svoje, čeravno imam neko sanjsko knjigo, a žal iz nje ne morem iztržit želeno. Ker se mi pa zadnje čase v sanjskem svetu dogajajo kar velike stvari si potem malo tukaj privoščim postnit, vem pa da tudi to ni, ker bi potrebovalo večje povezovanje.

Bo že nekako, iz enega ali drugega fonda izvem!

Pozdravljena in fanj bodi, si še kaj dovolim napisati!

Lp od tigrote :hepko: xsmx xyesx

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz imam vedno neke čudne (akcijske in borbene) sanje :O:

Največkrat se mi sanja, da me kdo lovi in me največkrat ne ujame, ker se tak fajn skrijem,ampak v zadnjem času se mi to ne sanja več. V zadnjem času sem dvakrat sanjala, da je bila pri nas vojna in smo se skrivali, pa to, da sem imela skrivno nalogo, da sem prenesla neke podatke, stvar čez sovražno ozemlje. Še prejšnje sanje so bile, da sem med redkimi preživela padec kometa na Zemljo in, ko se je prah polegel, smo lahko videli nekaj čudovitih novih planetov - to je bilo prav lepo za pogledat.

Ne dolgo nazaj sem sanjala, da smo doživeli močan potres, dogajanje pa je bilo v enem čisto neznanem kraju in v nekem drugem času. Seveda sem se uspela rešit nepoškodovana iz hiše in vse kar me je skrbelo, je bil moj prenosnik :inocent:

Še ene sanje so bile zanimive. Sem šla nekam, v glavnem v en čuden kraj, ki je bil obdan z vodo, na eni strani pa je izgledal kot naša hiša. Tja smo se pripeljali s čolni in naslednje, kar se spomnim, je bil odhod..takrat se je vse zakompliciralo. Jaz sem začela pakirat in takrat je eden prišel z novico, da je požar v hiši. Jaz sem nekaj svoje prtljage znosila skozi okno, ampak iz hiše pa nikakor nisem mogla skozi okno, tak da sem šla skozi hodnik, ker smo morali vsi ven. Jaz nikakor nisem mogla iz hiše priti do verande, kjer so čakali čolni za odhod. Iz hodnika si lahko prišel v klet ali pa v sobe, vendar ni bilo nujno, da si prišel v isto sobo skozi ista vrata. Po tavanju tam notri, sem se odločila za klet. Tam je bilo nekaj folka, pa nabrala sem si nekaj nakita tam..aha pa dim je počasi začel pronicati notri. Na koncu sem potem odšla z zadnjimi končno ven in ko smo bili na čolnih, so za nami pritekli sovražniki, ki so po vsej verjetnosti zanetili ogenj. Oblečeni so bili kot kaki domorodci in začeli metati kopje na nas. Jaz sem se spomnila, da imam na drugi strani hiše še svojo prtljago in čoln, kjer sem bila, jaz je zavil tja. Bilo nas je res malo na čolnu in pred pomolom nas je čakala že druga skupinica domorodcev s kopji. Še preden smo prišli do pomola, smo se začeli boriti. Jaz sem obvladala vse načine obrambe in napada xDDx . Boj se je prevesil v notranjost stavbe, ki je sedaj izgledala kot ena votlina ali skladišče napolnjeno z 20 cm vode, tako da smo se borili v vodi. Na koncu so me dobili v past in sem bila obkrožena s parimi doborodci. Tisti, ki se je prej z menoj peljal v čolnu, se je potem nekako pogodil, da sva ostala živa. Nekaj si je izmenjal s sovražniki in midva sva ostala edina živa in potem na hitro odplula stran. Tako prežeče so gledali na naju. Spomnim se tudi, da sem takrat ugotovila, da imam še vedno eno verižico z obeskom velikega križa, ki sem jo našla v tisti hiši. Uh, pa takrat mi je tisti tip, s katerim sva preživela, rekel, da je z mojimi starši vse v redu in da so na varnem :O: Potem sem se pa zbudila... tisto s starši mi res ni jasno. V glavnem, ene odštekane sanje.

Najbolj zanimivo se mi zdi, da skoraj vedno sanjam vse dogajanje v vasi, kjer je bila doma mami in je nekako rešilna cona hiša od babice in deda. Zelo malokrat je vse dogajanje postavljeno v moj rojstni kraj, večkrat od tega je vse postavljeno v neko daljno deželo, podobno Škotski, Irski.

Nekaj tednov nazaj sem sanjala, da sem ugotovila, da sem noseča. Nisem imela pojma ne kako, ne zakaj, v glavnem kot strela z jasnega ta novica. Tako sem se zasekirala, kako bo zdaj s študijem, kako bo z denarjem, če ga še zase nimam dovolj, pa kako se bo klapalo z mojim domnevnim odhodom na tuje. V glavnem cela štala. Sem premišljevala ali naj grem splavit, čeprav sem že toliko stara, da ne bi bilo prav nič čudnega, če bi imela otroka. Nimam pojma, kaj se je izcimilo iz tega, ker sem se zbudila in bila dejansko presrečna, da sem spet v normalnem stanju. To je bila pa res huda nočna mora. To je bilo desetkrat huje kot pa sanje, kjer se znajdem sredi bojnega polja ali sredi vojne.

Kar se tiče mojih sanj, se jih največkrat ne spomnim, tko ene 10 krat do 20 krat na leto - res malokrat, ampak ko se jih spomnim, so pa daleč od normalnega :blink:

http://shrani.si/f/n/lZ/46ldb8qZ/byrdpixelbyfruitkait-d4l.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nečesa te je bilo strah. Bežala si sama pred seboj, nisi se hotela soočiti s problemi. Ti problemi so prešli, ostali so za teboj, morda si jih prerasla.

 

 

Vojna tudi nakazuje, da te je nečesa strah, da se nečemu upiraš, a kljub temu greš uspešno čez »ovire«, ne povzroča ti blokade. Soočiš se in uspeš.

 

 

In komet. To bi lahko imelo več pomenov. Lahko nakazuje na nek dogodek, ki bo nate vplival, pač nekaj, kar je povezano s teboj (karkoli že počneš v lifu). Marsikomu ne bo uspelo, tebi bo. Kaj točno, pa res ne vem. Lahko bi pomenilo neko osebno vznemirjenje, novica, katera ni negativno vplivala nate, za razliko od drugih. To pa pomeni, da se ti odpirajo nove možnosti za uspeh. Novi projekti v življenju in prijatelji. Pač neka selekcija, skozi katero ti je uspelo priti.

 

 

Sama v sebi biješ borbe. Soočiti se moraš sama s seboj in svojimi težavami. Zunanje težave se ti bodo drugače vsidrale v podzavest. Tudi kar se tiče spolnosti, ne smeš v sebi držati nobenih kompleksov. Sanje nakazujejo na določeno nevšečnost, ki te zna doleteti, sama pa ne boš točno vedela, kako priti iz nje. Na koncu se boš odločila, ko boš videla, da nekako ne moreš najti rešitve, oziroma se vrtiš v krogu, da se podaš v raziskovanje svoje podzavesti, same sebe. Tu bi bo uspelo najti rešitev in pridobila si boš razumevnje za izhod iz krize. Pridobila si boš neke vrste »zaklad«, spoznanje, lekcijo, ki te bo osvobodila problemov. Tvoje težave, nevšečnosti je povzročil nek star problem s katerim se boš prisiljena soočiti, druge opicije že ne boš imela. Uspelo ti bo.

 

Tako bi si jaz razložila sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ponoči sem sanjala našega gospodiča - v mlajših letih, z daljšimi lasmi, kot jih nosil tedaj in so seveda bili tistega fajnega rjavega odtenka(zdaj sivina neka prevladuje x;)x ), nekam veselo in vroče sva se k ljubljenju spravljala. madonca...kuj za zamislit tole. ne samo za zamislit..pismo pogrešam malo tisto spontanost, porka duš, bo treba nekaj ukrenit v tej smeri x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

današnja mora:

sodelavka ( s katero se v RL zelo zastopiva) je bila izpitna profesorica nekega predmeta (kombinacija slovenščine in ekonomije) - pisni izpit; in mi da pisna vprašanja (k so sproti izginevala iz listov) o renesančni književnosti: in vse, kar sem jaz vedela o tem, sem zapisovala s kulijem, ki je jasno vse pacal, sploh se ni dal pisat z njim, zato sem jo prosila, da bi ji ustno odgovarjala. In začnem razlagat o renensančni umetnosti, slikarstvu, vpletem Monetov ribnik in lokvanje, opisujem tedanjo modo xrolleyesx kiparstvo in arhitekturo, da je šlo za vrnitev/oživitev antičnih idealov...ona pa: Cookie, to ni dobro, sami veste, da vas to ne vprašujem, držite se izpitnih vprašanj...a meni se mudilo na predavanje na drugem koncu LJ s sopotnikom, k ni znal avta vozit xrolleyesx

in pol jst tej profesorci/sodelavki razlagam, da pisno ne morm nič napisat, ker imam pokvarjen kuli, njena knjiga (za izpit) je pa total zanič, ker polovica teksta kar sproti izgineva, čim začneš brat stran za stranjo. In ji kažem, kako zanič knigo je dala za izpit, notri pa vse napisano z vsemi formulami, še vaje za računanje so bile :O:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Ponoči sem sanjala našega gospodiča - v mlajših letih, z daljšimi lasmi, kot jih nosil tedaj in so seveda bili tistega fajnega rjavega odtenka(zdaj sivina neka prevladuje x;)x ), nekam veselo in vroče sva se k ljubljenju spravljala. madonca...kuj za zamislit tole. ne samo za zamislit..pismo pogrešam malo tisto spontanost, porka duš, bo treba nekaj ukrenit v tej smeri x:Dx

 

Ja, take sanje že videla, celo v knjigi. Pomeni "obnovo" ljubezenskega življenja, obnovljena vitalnost, ozirma duša te je spomnila na to, da ne zapadeš v rutino. No, pa sej to je to, da pogrešaš tisto nekoč,...

 

Če bi bil zraven pa še kakšen kres,... uf, to bi bilo šele vroče,....

Popravljeno -> light
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepe sanje ...prav fajn sem se počutila ko sem se zbudila.

Z našo kužo sva leteli-tekli, po pokrajini o kateri sem že večkrat sanjala ...zeleni travniki, pa gozd. Čeprav se ravno ne spomnim da sem se v realnem življenju res že sprehajala tam. Jo pa večkrat sanjam- ta kraj oz. pokrajino. Občudovali sva tudi eno staro kmečko hišo, ki pa je bila zelo lepo urejena. Sklepam po tem , da je bil tudi kuža prav razigran .... xDDx

 

Prav dobre volje sem bila v sanjah tudi, ko sem se zbudila x:)x

 

 

Zelo pomembno je razpoloženje, tvoje je bilo seveda pozitivno, tako da te čakajo veseli dogodki. Profit zaradi pametne odločitve (precej stare) v preteklosti. Lahko pa tudi druženje s prijetno družbo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Blagor.

 

jest že spet moraste imela.

In čudne, bože, dvojni lunin mrk, sej to ne moreš vrjet. (ubistvu sta bli dve luni na nebu..ena je počasi prekrila drugo in nato se je pomikala naprej in potem se ne spomnim več kaj je blo naprej) In spet leteče zadeve vpletene..

enostavno ne gre brez napredne tehnike... x:o)x

 

Zanimive sanje. Če se ne nanašajo na tvojo slikico, ki jo imaš pod izjavo (včasih sanjamo kar vidimo, ali po tvju, ali časopisu ali preberemo kje) :) potem bi lahko pomenilo nekaj v zvezi z ljubeznijo, tvojo srečo v ljubezni. Hm, MRK, ena luna prekrije drugo, hm, malo razmisli. Pomembno je tudi jasno nebo, ipd.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons sm kr na štengah nek v eni službi (ne pri nas) razlagala mlajšima sodelavcema (pa sploh nobenga tazga nimamo pr ns zaposlenga) kako se pri nas dela, vmes pa sodelavko tolažila, (k je mela kurje oko na D stopalu in je niso hotl sprejet na urgenco) da naj nogo namaka v topli vodi, pol pa počas z britvico preč secka kurji oko. Aja, pa med mentoriranjem x:o)x smo gledal po velikem TV na steni kaj je novega v svetu :vio:

za sprememebo se nism zbudila total povožena, ampak sam mal x:Ix

sam sodelavca sta bla pa luštna x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

današnja mora:

sodelavka ( s katero se v RL zelo zastopiva) je bila izpitna profesorica nekega predmeta (kombinacija slovenščine in ekonomije) - pisni izpit; in mi da pisna vprašanja (k so sproti izginevala iz listov) o renesančni književnosti: in vse, kar sem jaz vedela o tem, sem zapisovala s kulijem, ki je jasno vse pacal, sploh se ni dal pisat z njim, zato sem jo prosila, da bi ji ustno odgovarjala. In začnem razlagat o renensančni umetnosti, slikarstvu, vpletem Monetov ribnik in lokvanje, opisujem tedanjo modo xrolleyesx kiparstvo in arhitekturo, da je šlo za vrnitev/oživitev antičnih idealov...ona pa: Cookie, to ni dobro, sami veste, da vas to ne vprašujem, držite se izpitnih vprašanj...a meni se mudilo na predavanje na drugem koncu LJ s sopotnikom, k ni znal avta vozit xrolleyesx

in pol jst tej profesorci/sodelavki razlagam, da pisno ne morm nič napisat, ker imam pokvarjen kuli, njena knjiga (za izpit) je pa total zanič, ker polovica teksta kar sproti izgineva, čim začneš brat stran za stranjo. In ji kažem, kako zanič knigo je dala za izpit, notri pa vse napisano z vsemi formulami, še vaje za računanje so bile :O:

 

Začenja se obdobje novega učenja, najbrž glede lastnih financ (mogoče kaj bolj osebnega), ni pa nujno, ker so tebi pomembnejše druge stvari, ozrioma se osredotočaš na tiste stvari, ki niso tako nujne. Hm, pred prijateljico hočeš izpasti boljša. Dobila si svarilo pred lahkomiselnostjo, namreč mogoče boš določen namen dokaj težko dosegla, vendar boš vedno našla določen izgovor, opravičilo, češ, da ti nisi kriva, da se je tako končalo. Potem, sama moraš vzeti vajeti v lastne roke in slediti svojim ciljem. Ne se preveč zanašat na druge (pač odvisno od tega, če ti nisi znala vozit avta in je moral peljat sopotnik). Še preden se boš rešila ene zagate, že boš drvela v drugo. Alternativa pa bi bila, da ti je prijateljica svetovala glede določenih stvari v življenju, pa jih nisi upoštevala (čeprav si jih poskušala), ugotovila si, da so nepopolna, ali niso zate, čeprav prijateljica pač meni da so. Mogoče bi rada, da nekaj storiš, delaš, mogoče ti svetuje, vendar ti vedno najdeš določene izgovore,...

:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dons sm kr na štengah nek v eni službi (ne pri nas) razlagala mlajšima sodelavcema (pa sploh nobenga tazga nimamo pr ns zaposlenga) kako se pri nas dela, vmes pa sodelavko tolažila, (k je mela kurje oko na D stopalu in je niso hotl sprejet na urgenco) da naj nogo namaka v topli vodi, pol pa počas z britvico preč secka kurji oko. Aja, pa med mentoriranjem x:o)x smo gledal po velikem TV na steni kaj je novega v svetu :vio:

za sprememebo se nism zbudila total povožena, ampak sam mal x:Ix

sam sodelavca sta bla pa luštna x:px

 

 

Hm, zanimivo. V bistvu se boš malce povzpela nad druge. Imaš za izkušeno in sposobno (od nekaterih drugih, morda pa le meniš, da so določene tvoje rešitve boljše). Morda o tem le razmišljaš, morda meniš, da je čas za določene novosti. Sodelavka bo imela nek problem, katerega boš poskušala rešiti (ker ji tisti, ki bi ji moral pomagati ne bo). Morda problem ni tako velik, kot izgleda. Morda boš le razmišljala o sodelavki (njenem problemu).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem spet imela ene odštekane sanje...

 

Najprej se spomnim, da sem bila na nekem mostu čez katerega je bila postavljena železniška proga. Ne vem, kako sem prišla do tja, ker se ne spomnim, kaj sem pred tem sanjala, bilo pa je ponoči. Z mosta sem opazovala, kako tam na eni strani prihaja vlak - po tirih, ki niso vodili, do mostu, kjer sem bila jaz. Potem sem videla še eno progopod mostom in takrat je čez peljal vlak, ki se je prav smešno prekopical, ker je bila proga tako neravna. Potem sem se pa končno spomnila, da sem sredi železniške proge in, če pride vlak, me lahko zgazi. Hito sem stekla na naslednji breg in tekla po hribu navzgor in kar naenkrat ni bilo več železniške proge in lahko sem hodila po cesti, ki je vodila čez neko mestece, ki se je raztezalo od vrha hrba do obale, kjer se je hrib končal in začelo se je morje ali pa eno res veliko jezero in ljudje so se kopali. Prej, ko sem prišla na vrh hriba, je kar naenkrat postal dan. Potem sem iz obale gledala na nek čuden most in na koncu ugotovila, da je most, čez katerega sem prej šla, zadaj za mestom in se ga ne vidi, ta čudni most je pa bližji... Nekako sem se potem znašla pred svojo hišo in spet je bila noč. Pogledala sem v nebo in videla tri čudne lučke, ki so letale po zraku, to se mi je zdelo nekam čudno za letalo. Nato pa je ena priletela prav do naše hiše in se usedla na okrasek, ki je bil nad oknom. Takrat sem videla, da je to v bistvu sokol z zastavo. Potem se je spustil na tla in takrat je postal človek in me vprašal, če bi rada letela. Seveda sem bila za to in se ga prijela za pas. Hotel je dobiti zalet, da bi se dvignil s tal z mano, vendar sem bila na koncu pretežka, in ko sva že nekaj časa tekla, sem rekla, da to ne bo šlo, ker sem res prevelika, da bi eden dvignil v zrak dvojno težo kot pa je ima, ko sam leti. Takrat je ta sokol odšel stran, jaz pa sem ugotovila, da sem prišla do neke skupine mladih ljudi - nakaj sem jih tudi poznala (v resničnem življenju jih še živi dan nisem vidla), ki so pred eno hišo nekaj čakali, mislim, da na fotokopiranje. Res malo časa sem bila tam in se potem poslovila ter odšla domov v svojo sobo. Čez nekaj časa sem pred hišo skozi okno iz moje sobe zagledala sestro (ona je edina oseba, ki je tudi v reničnem življenju) in kmalu so prišli še ostali in to prav tisti, ki sem jih srečala, preden sem šla domov, da bi šla spat. Potem so začeli nekaj igrati in peti in to pod mojim oknom. Potem pa so odšli okoli hiše na drugo stran. Jaz sem sedaj šla ven, ampak ne skozi vhodna vrata ampak skozi stranska, ravno na drugi strani hiše. Ko sem prišla ven, se je pred mano razprostrlo res veliko dvorišče, poraslo s travo in tudi hiša je bila s te strani čisto drugačna, tako večja je izgledala. Druščina je pela pesmi in nekam čudno zavijala, da mi je bilo prav smešno jih poslušat. Nato pa so začeli skozi ena res velika vrata poleg stranskih, skozi katere sem jaz prišla, prihajati ljudje. Na koncu pa je skozi vrata pridirjal nek možak, ki je bil v sanjah en moj sorodnik, in začel vpiti, naj nehamo tulit kot srake, ker mu bomo vse stranke spodili. :O: Ker nekateri še vedno niso nehali, se je zapodil za tistimi in so se potem lovili po trati, po cesti za trato... Jaz sem se lepo usedla za mizo poleg ene babice in gledala. Ko se je možakar utrudil lovljenja, je pri tistem velikem vhodu odbil iz stene nekaj ometa, ki je izgledal kot opeke. Vsi smo obstali in se zbali, da se bo vse podrlo. Takrat smo samo gledali... Ko smo ugotovili, da ni nevarnosti, so se prav tisti, ki so tako na veliko peli, šli v hišo in se nazaj vrnili preoblečeni v neko opravo - na ženskah je izgledala kot neka policijska oprava, samo da so bile v mini kiklcah. Pa dva tipa sta se napravila kot detektiva. Vsi skupaj smo sedli za mizo. Jaz sem se usedla zopet poleg tiste babice in še dedka. Takrat se je začelo daniti - bil je polmrak. Luči so bile še vedno prižgane nad mizo. Ko smo jedli, sem opazovala detektiva, ki sta sedela nasproti meni. Naenkrat se mi je zdelo kot, da je še eden zraven. Nato sem ugotovila, da sta si zelo podobna: ista velika nosova, ki sta bila nekam kljukasta, ista oblika obraza.. Potem sem to povedala babici, in ker je bil dedek tudi zraven, je tudi on to slišal. Babica ni verjela, da sta fanta to brata, ker sta izgledala tako drugače. Dedek pa je pritrdil, da je moje dognanje v bistvu resnično in tudi babici pojasnjeval to. Jaz pa sem poleg unih dveh videla še enega, čeprav ne vem od kod se je kar naenkrat znašel tam, in tudi za tega bila skoraj prepričana, da je prav tako brat od unih dveh, ampak tega nsem nikomur zaupala.... Hmmmm, potem sem pa prešla v budno stanje :vio:

 

Uff, cele romane pišem :inocent:

http://shrani.si/f/n/lZ/46ldb8qZ/byrdpixelbyfruitkait-d4l.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, take sanje že videla, celo v knjigi. Pomeni "obnovo" ljubezenskega življenja, obnovljena vitalnost, ozirma duša te je spomnila na to, da ne zapadeš v rutino. No, pa sej to je to, da pogrešaš tisto nekoč,...

 

Če bi bil zraven pa še kakšen kres,... uf, to bi bilo šele vroče,....

Kresa ni bilo, ampak obeti pa so torej dobri. Samo k delu se je še treba spravit in ne zaspat takoj ko klada, ko lezem v pojstlo x;)x

Hvala :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sem spet imela ene odštekane sanje...

 

 

 

Razmišljaš o eni novi odločitvi, kar se tiče dela/posla, življenskega cilja, a še nimaš jasne slike, oziroma še ni pravi čas, pa tudi v dvomih si. To bo šlo mimo tebe, izbrala si boš drugo pot , ta se bi bo zdela nevarna, ali pa se ti bo zdelo,da ni zate, lahko se celo zgodi, da ti ne bo ponujena. A ti se boš kljub temu zelo dobro zavedala, smeri, cilja v življenju in mu boš sledila. Zavedala se boš ambicij, usmeritve v življenju in to te bo gnalo dalje. Proti uspehu, napredovala boš. Srečna boš. Dosegla boš zastavljeni cilj. Srečevala boš mnogo ljudi. Imela boš priložnost zamenjati smer v življenju, ali premostiti neko zadevo, ki bo sedaj izgledala čisto drugače, kot na začetku.

 

 

 

Drugi del se nanaša na tvoje ideje, morda kaj drugega, kar inačiš s svetlimi točkami tvojega življenja. Ena izmed njih ti bo omogočila pot do uspeha, morda kake časti (zastava). Delala boš na tem, a potem se ti bo vse skupaj zdelo morda pretežko, ne vem točno. Lahko pomeni samo, da bo ena ideja ostala samo v mislih, ali pa da se bo delno uresničila.

 

 

 

Hm, morda boš šla na izlet z veselo druščino. Tvoje počutje se bo bistveno spremenilo. Hm, sedaj kako to razložiti. Lahko, da boste delali lumparije in da bo tvoj notranji glas hotel utišati tvoje pozitivno razpoloženje, lahko kaka zunanja neprijetnost. Hm, zna se zgoditi celo, da bo to povzročilo neke vrste »labilno mentalno stanje, nesproščenost, strah ipd«, a bo kmalu minilo, oziroma ne bo posledic. Posledice bodo le te, da se boš zresnila in ne boš hotela priznat (pač nečesa).

 

 

 

Lahko dobiš obisk. Zrele ljudi imaš okoli sebe (ni nujno stare, a odgovorne). Lahko pa se nanaša na tvojo notranjost, zrel, uravnotežen pogled na svet. Takrat ti stvari postanejo jasno, dobiš globje spoznanje, stvari se ti zjasnijo. Takrat se ti zna zgoditi, da boš razmišljala o svojih skritih zadevah, o zadevah, za katere nočeš, da se jih razve, ali o skrivnostih. Po eni strani si boš mislila, da sta dve stvari/problema, ki ju držiš v notranjosti sorodna a po drugi si tega ne boš hotela priznati. Tretjega problema/stvari, se boš samo zavedala, a o tem ne boš razpravljla.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjalo se mi je, da vozim očetov avto po izredno strmem klancu navzgor. Seveda je bil asvalt, a cesta je bila zelo spolzka, vedela sem, da se ne smem ustavit, ker če se bom, lahko obstanem. Na vrhu klanca, ko ni bila več ta hude strmine sem se morala ustaviti, ker je bila cesta tako ozka, da se dva nista mogla srečati in spustim druge v drugo smer. Ustaviti sem se morala tudi zaradi ovire na cesti, kajti nekdo je začel graditi jadrnico, ki pa je bila tako velika, da je segala tudi na cesto.

 

Takoj zatem se znajdem v enem velikem prostoru, kjer je bilo veliko ljudi. V avtu nas je bilo kar nekaj, a ne vem, kdo so bili drugi. Nato se hočeta dva tipa usest na sedeže in jaz lepo rečem, da je zasedeno. Nakar se začene oče jokat in mi govort, da se nihče ne zmeni, da nikogar ne briga (samo ni povedal za kaj). Jaz pa mu odvrnem, da mene pa briga, meni pa ni vseeno v objemu. Videla sem belo barvo. Oziroma mislim, da sva bila v belem. (moj oče je sicer pokojni)

 

Včeraj se mi je sanjalo, da sem kolegu dala bonbone, katerih je bil zelo vesel, ker naj bi jih povsod drugje že zmanjkalo. Sedela sva na tleh, nakar pride indijanec z rjavim konjem in sem ga šla jahat. Ful mi je bil naklonjen.

 

V prvem delu sanj se spomnim pogleda skozi okno, tam vidim temnejšega moškega (ne črnega) in že naslednjih hip je bil v moji sobi. Ob njem sem se počtila ok, nisem bila pa sama, bila je še ena ženska, ne vem kaj se je dogajalo vmes, vendar sem šla hišo raziskovat. Odprla sem vsa vrata, kar jih je bilo v hiši in v vsaki sobi je bila enaka scena. Notri je bil nekdo z "motnjo, kot neke vrste shizofrenik, pa niso bili shizofreniki". Hudo, res hudo.

 

In še ene sanje. Ne morem se zbudit. Prižigam luči, pa nič. Vmes sem se znašla doma, videla mojo mamo in pokojnega očeta. Mamo drugače kot očeta. Mama je bila taka kot je, oče pa kot "duh" itd. Nato sem pa kot padala in neke roke so me grabile, nakar začnem molit. In ko začnem molit se znajdem v eni sobi s kuro, ampak pazi, imela je modre oči. In te oči so me spominjalo na mojo staro ljubezen. Jah ne morem verjet in potem sem se zbudila.

 

Razlaga: kura lahko pomeni več stvari. Po stari sanjski knjigi (ni kokodakala), če bi bi pomenilo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...