Skoči na vsebino

Moje sanje 2


Marsa

Recommended Posts

Guest mačona
jaz tudi dostikrat sanjam vodo, največkrat morje, kako me zalije in v tem uživam ali pa se potapljam. včasih sanjam tudi kakšen umazan ribnik ali pa plavam v morju, kjer mrgoli kakšnih nevarnih rib in stvorov. ampak večinoma sanjam čisto modro morje. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o vodi sanjati je kul xsrcx - tudi jaz veliko sanjam o njej. predvsem o morju in plavanju ter potapljanju, velikokrat z delfini xsrcbumx ...

umazana voda pa naj bi prinašala bolezen... :sori:

no, na srečo skoraj vedno sanjam kristalno čisto vodo :palec:

na splošno pa naj bi voda predstavljala čustva in vse kar je povezano z njimi...

Morigenos

“Sometimes we are lucky enough to know that our lives have been changed, to discard the old, embrace the new, and run headlong down an immutable course. It happened to me ... on that summer's day, when my eyes were opened to the sea... “ J. Y. Cousteau

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem imela pa danes zelo grde sanje in bi rada vedla,če to pomeni kaj slabega.

Namreč sanjala sem,da je moja mama prečkala cesto in en norc je z avtom pridivjal in jo do smrti povozil, :V:

Grozne sanje, :C:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

naj te potolazim, smrt navadno ne pomeni fizicne smrti, tud osebe ki v takih sanjah nastopajo so navadno nakljucne, nimajo zveze z dejanskim stanjem.

Sanje itak navadno kazejo nas same; morda si pred kako pomembno odlocitvijo v zivljenju (preckanje ceste), pa te je nekak strah oz. nimas dovolj zaupanja v pozitivne izhode....

 

drugac sem pa napovedovala tud mocne sanje, lohk so tud moraste, tko da mal je tud planetarnega vpliva tole, da se ne bos prevec zasekirala.

 

*

 

Jaz sem dons tud cudn sanjala, da sem se morala shunjat v enem stanovanju, potih bit pa tko, pac, svercala....

mislim da so mroda clo kapsi uletel, pa je na notranji strani omare blo nekaj napisano, pa se mi je se zdelo, da se bomo s tem izdali. x:)x

 

potem pa sem hodila navkreber, ker sem bila na vrhu hriba z nekom zmenjena. in se je izkazal, da je TOK strm hrib pa ona tla so bla kar nekak slamnata, da je sve drsel... kot v oni zgodbi s polzhem.. mal sem prilezla (sem morala prav plezat), pa me je nazaj dol odnesl.

Zlo nekak simbolicno, se v sanjah sem to vedla.. me je zivciral...

sam pol je bil pa hec, ko nekak je bil pa kar naenkrat vrh hriba... kar zlo na simple..,. prej pa tak matr k da nom nikol gor prisla.

no pol se z onim (pojma nimam kdo je bil) dobiva in on je pol ful castil, skratka, nad zabava je bla.... na vrh hriba.

ampak vmes! :sori:

 

pol se mi je pa se sanjal, da je ena frendica v daljavi spuscala zmaje, ki so bli v obliki avionov in tud nekak tko veliki so bli x:o)x, hec pa je bil ta, da je to blo na vodi, sirnem brezkoncnem morju, a ona pa je bla na kolesu (pa pac v/na morju) - pa te zmaje/avione spuscala. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sanjala sem,da sem pisateljica ... in moja prva knjiga je bila izdana :D ... tako zadovoljno sem se zbudila x:Dx

 

Cool... vsaj nekaj... jaz sem sanjal, da sem na loto zadel - prav bedne sanje in sploh nisem bil vesel in to... samo tisto, aha x8Dx Verjetno bi malo drugače reagiral, itak... freeeeeedooooommmm x:Dx Je pa res, da sem popoldne tisti dan listek izpolnil xrolleyesx in to je verjetno to... nobene duhovne rasti xnckrivx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js sm pa po dolgem času spet sanjala. in to da sm tekla zvečer, oz ponoči po mestu, pa je blo kot v raćunalniški igrici-js sm tekla in se izogibala bad guys-om pa pijancem. sam pol proti konci sm hotla hitreje teči pa nisem mogla-vse je bilo tako slow motion... frustrirajoče. pol se pa spomnem še drugega dela sanj, ki pa so nepovezane s prvimi- tu sem se pa dričala po rolki in sicer sem na njej klečala in se porivala z rokami. swashta :xx!:

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cool... vsaj nekaj... jaz sem sanjal, da sem na loto zadel - prav bedne sanje in sploh nisem bil vesel in to... samo tisto, aha x8Dx Verjetno bi malo drugače reagiral, itak... freeeeeedooooommmm x:Dx Je pa res, da sem popoldne tisti dan listek izpolnil xrolleyesx in to je verjetno to... nobene duhovne rasti xnckrivx

 

si dobil na lotu? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz pa največkrat sanjam živali..predvsem pse in mačke,včasih pa tudi ptiče in žuželke..V vsakih sanjah nastopa vsaj ena žival in voda obvezno...Pa letim večkrat..Ma se mi kr ponavljajo sanje..

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

si dobil na lotu? x:Dx

 

tut ene samcate nisem zadel xnckrivx Buh drži roko nad mano, da me denar ne bi pokvaril x:Dx x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jest sem pa to noč mela grozne sanje, ki se mi že par dni ponavljajo, sam ka se malenkost spreminjajo, in sicer, že par noči se mi sanja da me nekdo lovi, preganja... :xx!:

danes sem sanjala, da se s kolegico sprehajamo po ulici blizu mojega doma, nato pa pridemo do mesta, kjer na pločniku sedi moj sosed. najprej nama nekaj govori, ko pa stopiva nekaj korakov naprej, začne teči za nama in naju preganja...on teče vse hitreje, jest in kolegica pa vse bolj počasi. obe se zgrožene oziramo nazaj in okoli naju je vse temno, mračno. tik preden naju ulovi se zbudim vsa nemirna in prestrašena :V: :O:

...ve mogoče kdo kaj pomeni, če te v sanjah preganjajo x?x

Never let the fear of striking out keep you from playing the game!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
kok sanjam zadnjih 14 dni, to ni res. celo noč in svašta, vse pomešano. in če grem popoldne spat za kakšno uro, sanjam še bolj intenzivno. kaj je kje kak Neptun ali kakšen hudič? :eek:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaaaa, jz tut kr neke čudne sanje sanjam :xx!:

 

izseki iz današnjih:

- bli smo nekje na busu, pa so bli eni bad guys fantje s tistimi velikimi reprskimi radiji,

-pol se spomnim da sm bla v hiši in sem skozi okno videla kako se je razširil požar iz drevesa na listje in potem proti hiši. klicala sem na pomoč pa mi nihče ni verjel, potem pa so le prišli in pogasili smo ogenj, najbilj smešni pa se mi zdi da se spominjam vonja po gorišču, ko ga poliješ z vodo...

-vmes enkrat sem pa sanjala da me ena ženska otipava pa nadleguje- :xx!:

-aja pa še to se spomnim da smo bili na nekem ogromnem polju in namesto pšenice so bili na njivi konfeti (uni za maškare) in to ogromno konfetov, tako da smo plavali po konfetih-to je blo pa fajn x:Dx

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

začudo meni se je tudi danes sanjalo xDDx

 

Joj kakšne sanje...sanjala o ljudeh, ki jih že zeeelo dolgo nisem vidla....v bistvu od prijateljice iz otroštva, iz osnovne šole....

 

pa fora od enga znanca, ki se je zgražal kako si drznem taka hoditi okoli...kazal s prstom name in nekaj govoril...

he sej sem bila res smešno oblečena...samo sem se tako fino počutla v tistem xDDx

jaz pa kar veselo k njemu....kaj ga briga..pa da se mi naj kar lepo opraviči....

ni štekal, da sem to zahtevala...se je opravičil...hm jaz pa v smeh.

 

to je prvi del sanj ..drug del sanje pa ni bil tako zabaven....nekdo me je hotel zvezati...dobesedno in zadušiti....ne vem kaj je to bilo...

 

samo strelka se ne da x;)x

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kok sanjam zadnjih 14 dni, to ni res. celo noč in svašta, vse pomešano. in če grem popoldne spat za kakšno uro, sanjam še bolj intenzivno. kaj je kje kak Neptun ali kakšen hudič? :eek:

 

vse kaže, da si nemirna x;)x

 

 

x:Dx ... misliš, da bi te res?

 

Hmm, ne vem... bom probal x:px ... Sicer pa na noben način ne bi povedal nikomur. Rad dam vtis, da ne vem in nimam nič - tako bolje spoznam ljudi x;)x

 

Bi blo pa težko... kar eni utopični projekti - od kej mu lova x:Dx :palec:

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
nemirna sem itak vedno. počasi mi začenjajo iti na živce, ker sanjam stvari, ki si jih najmanj želim sanjati. :xx!: želim si noč brez sanj!!! pliiiiis! :sori:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni se je tokrat sanjalo, da so po sobi letale muhe, na sredi pa je bil pajek, ki je čakal na plen. Ena izmed muh se je ujela v past in pajek se je takoj lotil dela.

Moja razlaga je naslednje,... nekdo izmed ljudi v moji bližine se vpleta v moje energijsko polje, vendar jaz tega nočem, ker me preveč moti in občutek mam, da tista ujeta muha simbolizira to osebo, in da se bo ujela v zaščitno mrežo mojega energijskega polja in le ta, jo bo odstranil.

Non-cooperation with evil is a sacred duty.

Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.

Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.

Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz sem pa včeri sanjala erotične sanje ,pa tud predvčerajšnim... x:px x:px

 

Kaj pomenijo sanje nabite z erotiko in sexom??

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz sem pa včeri sanjala erotične sanje ,pa tud predvčerajšnim... x:px x:px

 

Kaj pomenijo sanje nabite z erotiko in sexom??

 

x:Dx x:Dx x:Dx ne se zaj***vat x:Dx x:Dx x:Dx

 

nemirna sem itak vedno. počasi mi začenjajo iti na živce, ker sanjam stvari, ki si jih najmanj želim sanjati. :xx!: želim si noč brez sanj!!! pliiiiis! :sori:

 

Poskusi z meditacijo pred spanjem...

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx ne se zaj***vat x:Dx x:Dx x:Dx

Nič se ne zajebavam... x^x Dva dni zaporedoma sem mela take vroče sanje in še to full v živo...

Sem pobrskala prejle mal po netu in sicer...

 

Prijeten spolni odnos s človekom,ki nam je čustveno blizu v sanjah le dodatno potrjuje,da smo notranje oglašeni.Zato bomo tudi z drugimi ljudmi lažje združili morebitna nasprotja,... x^x x:o)x

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjala.. :8): da sem bla z enim ful dobrim tipom.. :2src: mislim da seks ni sledil.. spomnim se namreč zelo slabo..

niti ne vem imena.. niiič ..razn da je bil oh in sploh :2src: x:Dx x:px

(pa večkrat sanjam to.. samo da je vedno drugi tip.. pa vedno je waaa x:Ix )

 

a to kaj kakšno prihodnost napoveduje, a?.. gremo namreč na en fest spet.. pa kampirat pa to.. :) .. :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanjala.. :8): da sem bla z enim ful dobrim tipom.. :2src: mislim da seks ni sledil.. spomnim se namreč zelo slabo..

niti ne vem imena.. niiič ..razn da je bil oh in sploh :2src: x:Dx x:px

(pa večkrat sanjam to.. samo da je vedno drugi tip.. pa vedno je waaa x:Ix )

 

a to kaj kakšno prihodnost napoveduje, a?.. gremo namreč na en fest spet.. pa kampirat pa to.. :) .. :inocent:

ma sj sanje ne napovedujejo prihodnosti.. x:Dx x:Dx Bolj stanje duha,naše duše..neki takega,pa na določene zadeve nas znajo opozoriti..

Sj sem že zgoraj napisala,prijeten spolni odnos ali prijetni kontakti -takšni in drugači s osebo,ki nam je pri srcu govorijo o notranji oglašenosti.

Poglej si mal tole sanjsko knjigo:http://www.sepet-sanj.com/simbolika/sanjska_knjiga.htm

Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.

Richard Bach

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...