Skoči na vsebino

Česa sem se danes naučil/a?


ID-ka

Recommended Posts

  • Komentarji 318
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

:vio: nikar ne dajajte izjav, dokler ne pride vaš odvetnik

:vragec:

 

pa pazte de ga ne pohodte....che bo mick-en... x:Dx x:Dx x:Dx

..............

ne govorite svojih sanj naokoli....morda pridejo na oblast frojdisti.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naučila sem se:

- da smisel življenja ni samo ležanje na plaži z možgani na off in....

- da s svojim pretiranim razumevanjem okolice razkazujem lastno neumnost in naivnost

- da je okoli mene ogromno egocentrikov, ki to zgornje s pridom izkoriščajo

- da se bom morala znebit svojih točno začrtanih poti in kdaj kaj prepustit naklučju, drugač bom kar crknila :V:

- pa najpomembnejša, DA STE DRUGI POMEMBNI SAMO TOLIKO KOT VAM SAMA DOVOLIM!!!

Popravljeno -> monia
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Js sm se pa ponovno naučila. da je v vsakem slabem nekaj dobrega oz., da je vse za nekaj dobro! x^x

 

Sem šla s fantom narazen in me je kr mal potrlo :cry: , čeprav sem se zadnje čase preveč presekirala zaradi tega, ker je deloholik in mi ni posvečal nič pozornosti in časa, pa še ohladil se je. Ampak sm spoznala, da je bolje da končava, kot pa da se oba trpinčiva naprej.

 

Sem pa spoznala tudi, da imam veliko prijateljev xloveyx , ki me podpirajo in me imajo radi in da imam super starše, brata in sestro xloveyx , ker so mi stali ob strani in me vedrili (v tistih nekaj težkih uricah)... x8Dx

V glavnem, vzela sem si tudi čas in dve urici sedela na klopci na sončku in samo razmišljala xscratchx in sem ponovno ugotovila, KAKO JE ŽIVLJENJE ČUDOVITO!!!!

 

xsmx

 

 

 

Aja, pa še neki:

 

zdj bom vsakmu tipu, ko bo pokazu kej zanimanja zame najprej rekla, da rabim moškega, ki mi posveča pozornost in čas - ne rabim materialnih dobrin in potepanj... - sam kvalitetno preživet čas in ljubezen. In če mi tega ne more nudit, potem se naj ne trudi...

x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ugotovil sem, da ne morem in ne smem mimo lastne narave in osebnosti...če sem tak, ne morem biti drugačen ob še tolikem trudu xnckrivx

 

medica, čestitam za pogumno in težko odločitev xsrcx verjamem, da se bo tvoja odločitev sčasoma izkazala kot edina modra xyesx

in lepo, da se tekom zveze nisi oddaljila od prijateljev, ki so ti sedaj še kako pravv prišli z svojo podporo x:)x

 

veliko sreče pri iskanju sanjskega fanta x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za dobre želje, Cashy... xDDx

 

Pravkar prebiram knjigo Knjiga o sreči in sem čist vesela in polna energije :wOOt: :hepko: . Pa ne zarad knjige same,

ta mi je sam misli usmerla v to, da vidim dobre plati mojega življenja, kaj vse imam... Ker v končni fazi mi tudi nič ne manjka; imam vse kar rabim oz. imam odprta vsa vrata, da dobim, kar želim... (upam, da tole ne zveni preveč bahavo, sem pač zadovoljna s svojim življenjem! xsrcbumx )

 

Mene je trenutno ena sama velika LJUBEZEN do vsega in vseh!!! xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem ugotovil, da bo potrebno iti do konca in še naprej. Nič več posedanja na sredini poti :8):

Mal že paše počit, ampak velikokrat pa obstaja nevarnost, da vse življenje preživimo na eni polički vmes med strahom in tistim kar bi od življenja želeli. Tako je trdil ža veliki pisatelj Andrič.

 

Lep dan,

 

N

 

Hvala za zaželjeno doborodošlico

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naučil, da nima smisla živeti sam zase in samo za svoje potrebe. Sreče tako ne bom našel.

Na svetu smo zato, da delamo dobro in da si to delimo med sabo. Nisem prepričan ali to vključuje tudi to, da dobro jemo. x;)x

Dobrota je morda res sirota. Vendar če ji ostane samo sreča, je zadosti. x;)x

 

Yes! x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naučil, da nima smisla živeti sam zase in samo za svoje potrebe. Sreče tako ne bom našel.

Na svetu smo zato, da delamo dobro in da si to delimo med sabo. Nisem prepričan ali to vključuje tudi to, da dobro jemo. x;)x

Dobrota je morda res sirota. Vendar če ji ostane samo sreča, je zadosti. x;)x

 

Yes! x:Dx

We are here to do good to others, what others are here for, we have no idea x:Dx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmm, da mi očitno res na čelu piše: Vsi lahko delate z mano, kar hočete! :o|o: Ampak na žalost nekaterih, to že dolgo ni več res. xrolleyesx

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:2src: :2src: :2src:

 

 

Da se nikoli ne smem obračati nazaj,saj ne živim včerajšnjega dne, da jem ko sem lačna, da pijem ko sem žejna in da spim, ko sem zaspana.

 

 

x:Xx o ja sem pozabla, da delim pohvale, kadar so upravičene, pa tud lupčka svojemu možu, saj je z mano že dolg časa in je poln razumevanja zame, tudi takrat, ko sem zoprna.

 

 

x;)x

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

če ima še kdo podobne težave, lahko v troje... :D

hmm, no, kar se mene tiče, se lahko v dvoje marsikaj počne, vendar pa v troje lahko edino samo jamram, sploh če je tretji tip xrolleyesx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... da znajo ljudje, ki jim ni postlano z rožicami, življenje bolj ceniti in se ga zato tudi bolj veseliti. pravi sončki so!

"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."

- C. G. Jung

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... da znajo ljudje, ki jim ni postlano z rožicami, življenje bolj ceniti in se ga zato tudi bolj veseliti. pravi sončki so!

 

tole si pa tko lepo povedala... x:Ix :flowerface:

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
da se splača vztrajati in odrekati nekaterim stvarem zato, da svoje delo opraviš po najboljših močeh ... kajti sledi nagrada ... če drugega ne, lepa beseda ... xsrcx

... nočem obljub, le iskren obraz, le iskren obraz ...

 

http://freeweb.siol.net/fotomax1/mediac/450_0/media/DIR_249/DSCF0008.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko ti prijatelji,katerim si slepo zaupal, pokažejo svoj pravi obraz in končno zgruntaš,da si bil dober ,dokler je bila kakšna korist od tebe......

 

Najprej si presenečen, potem ne moreš verjeti in iščeš razlog, kje si ga biksnil,

 

potem si žalosten in premišljuješ,premišljuješ.....

 

 

Na koncu pa prideš,do zaključka.-Hvalabogu.da je tako,ker lahko greš naprej in spozaš resnično prave prijatelje,kateri ne poznajo zamere in te imajo radi takšnega kot si z vsemi tvojimi napakami in vrlinami.

 

Raje živim z resnico ,kakor v zmoti.

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...