Skoči na vsebino

McDonalds


Recommended Posts

pa da mam enga takega pod sabo, ga lastnoročno zvežem in iz njega nardim šnicle al pa golaž :vragec: :inocent:

 

:wOOt: :wOOt: :zoro:

Pa ti si hujša kot Mac... x:Dx :vragec:

Kdo bi pa to jedel... :eek: :xx!: :vragec:

 

OK, Fast Food ni samo Mac, to menda veste... xDDx

Problem ni tolk v tem koliko kakašna hrana stoji nekje...

Je bolj v tem KAKO je pripravljena vnaprej.

Da dalj časa obstane(se ne pokvari)

Da se jo da HITRO pripravit... xDDx

HRANA niso samo kalorije.

So še razni vitamini, minerali... itd.

Tud PET dni stare vampe je mogoče jest (če jih ustrezno "prepariraš"...)

Iz hrane in surovin je ODSTRANJENO precej snovi ki jih organizem potrebuje... :eek: :vragec:

Ker zmanjšujejo OBSTOJNOST te hrane ali surovin...

TO je večji problem kot pa Mac al pa dva dni stara solata

Ampak ta problem ni samo v Macu...

Je povsod...

Nad tem se zamislite...

Pustite Maca...

Naj ga žre kdor hoče.

Drugje ni bistveno boljše

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hrana,ki jo prodajajo v Mcdonaldsu ni nič slabša od sendviča,katerega si pripravite doma,ali pa pogrevanje v trgovini kupljene že pripravljene jedi,ali pa če si sami doma scvrete jajca,al pa zrezek.Negativni predzvok fast fooda je v tem,da hrano dobesedno zbašeš vase v 2 minutah,ob tem pa ne pomisliš,da je sam gastronomski užitek tudi zreduciran na minimum.Hrana naj bo užitek ne pa potreba po basanju.Še vedno je najbolj zdravo,če kupite sveže sestavine in jih sami pripravite,pa naj bo to vegeterjanska al pa običajna.Torej sam fast food je čist ok,samo,če se to zgodi izjemoma.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No meni je vseeno, kaksno žalitev bom dozivela, ampak zame je McDonalds (in vse podobne verizne fast food restavracije) veliko slabsi od hrane, ki si jo JAZ pripravim doma.

Nihce me ne bo preprical, da je moja hrana enaki shit, kot hrana iz McDonaldsa, kjer pite plavajo v olju, prav tako pomfri ( ki je res tako ali tako slaba hrana ). Vem, da ni popolna, vem da so kje konzervansi ( ceprav iz konzerv tudi ne jem....oz. tako redko ), ampak toliko natrija 100% nima. Ni cvrtja, masti, kar se odlično odraža v moji ravni holesterola...in vsekakor nikjer ni toliko cukra.

Tako da, tudi ce kupim jabolka v Merkatorju, ali pa v moji priljubljeni bio trgovini ( kjer ja, jabolka imajo čisto drugačen okus, pa če verjamete ali ne...bom šla v Italijo pred kakim srečanjem in jih kupila ), se vseeno ne morejo primerjati z klobasami ( ki so mimogrede "svinjarija"...sem poslusala oddajo, kjer so se razlicni zdravniki pogovarjal in klobasa je najhuje od mesa ). V Tusu ne kupujem, ne vem, ce sem sploh kdaj v zivljenju bila tam.

Aja pa ne mi nabijat, koliko casa mora bit zemlja cista, da je hrana bio, ker vem vse to.

Glede na to, da ne jem mesa, cvrtja in toliko cukra ( kar se mi na telesu se posebno zadnje case zelo pozitivno vidi), ne pomeni, da potrebujem za pripravo mojega obroka toliko casa, da sem temu podrejena. Pa vsekakor je hrana okusna, tudi ce ni vseh teh magnetov za holesterol.

 

Ce si pa pripravljate doma bel kruh s majonezo, salamo, sirom in ne vem vsem cem, potem je pa druga zgodba.

Samo jaz mislim, da se bodo te stvari dolgoročno poznale.

 

Nič ne rečem, če greš v McDonalds enkrat na mesec, samo zame tudi to ni to. Pac ni po mojem okusu.

No sicer pa, od necesa mormo umret. Ce bomo zaradi zamasenih zil, potem pa zato.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče zaradi hrane umremo in se staramo!? Isto nekako, kot da recimo vzameš odvisniku od heroina, heroin so simptomi podobni kot če bi vzel hrano.

 

 

U napad.

Sem takšen, ker sem živ.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tipicno ... recimo temu amerisko; x:Dx na uc, na hitr dobr zgleda, to je pa tut use. x:Dx

 

prvzaprav pa ni ravno use... vsebuje lahko celo precej skodljivih sestavin...

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c...u=13&c_id=13763

precej zanimivih statistik, mnenj in opomb, ter navedb raziskav je navedeno na tej in podstraneh...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tipicno ... recimo temu amerisko; x:Dx na uc, na hitr dobr zgleda, to je pa tut use. x:Dx

 

prvzaprav pa ni ravno use... vsebuje lahko celo precej skodljivih sestavin...

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c...u=13&c_id=13763

precej zanimivih statistik, mnenj in opomb, ter navedb raziskav je navedeno na tej in podstraneh...

Kaj pa če je notri sojin polpet? x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sojin polpet? x:Dx

x:Dx x:px x;)x

 

Michelle, kok si resna - po mojem tule NIHCE si ne stima takih sendvicev kot v macu.

nenazadnje - kdo mara ta ogaben sladkast kruh penast ki se drobi kot.. en xx material in ne kot kruh. x:Dx

 

Itak podn od podna.

vendar me nou konc, ce dva na let pozrem. xyesx

vcas ti tak sranje zadisi, kot recimo cocacola, ki je vsa sladka umetna in plasticna... pa si jo prav narocis. in popijes. in zopet ugotovis, kok je ogabna in da kul ko tega ne pijes.

sam pa gres cez pol leta in si jo pac spet narocis. nekak spomin na ta okus al kaj ti pase.

in pol pride mim marsa al pa michell in vidi, kako oni *fura kokakolo* in o groza. x:Dx

pa jo 1x pije. big dil.

 

Tus pa da ne pol pravte... x:o)x ne vem, se nisem bla nikol not (sam kao bom zdaj veckrat)..... a mislite res, da je eta senf slabsi kupljen v tushu kot v mercatorju? x:px

ker zelenjavo pa jaz itak na trgu kupujem.

pa se - tud pr zelenjavi sem ful cajta mislila, da kupujem domaci cesen, ko sem enkrat vidla da so mini spodaj napisal poreklo madzarska.

 

torej - KJE kupljeno je zdravo??

in ce bo zdaj odgovor - doma gojimo - vprasam nazaj - KJE zivite?

 

xrolleyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nč ne pomaga, če doma gojiš, ker so tudi semena, ki jih kupiš gensko spremenjena x:Dx .

Doma pripravljena hrana je sigurno boljša kot v restavracijah, pa ne samo McD ampak v vseh. Jaz sem mela obdobje ko sem nenormalno velik jedla zunaj, pa sem se tako naveličala :o|o: , skoz eno in isto...........veliko boljš je doma....včasih mi kej full dobr rata, drugič je pa spet za en drek xrolleyesx . Ne bom nikol pozabla, ko sem delala prvič gobovo omako x:Dx je nastal na koncu en gobji narastek.............. da ne bom zašla.......McD pa vseen paše sem - tja x:px

Support bacteria, they're the only culture some people have!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:px x;)x

 

Michelle, kok si resna -

 

torej - KJE kupljeno je zdravo??

 

xrolleyesx

 

ja, michelle je zadnje case zelo stroga in resna. taka si najbrz do sebe pa se to kaze tudi tukaj :irs: x:Dx

 

ma, saj smo o tem ze nekje debatirali, se mi zdi. ko zacnes secirat poreklo in nacin pridelave in vse to, ne prides nikamor. se lahko samo odselis nekam v divjino in si tam vse sam pridelas, ampak, saj vem, da to ni resitev x:Dx

koneckoncev mi je korenje, ki ga pridela tecna, zafrustrirana, privoscljiva zenska in mi ga proda z mislijo, da kako me je okoli prinesla, ker mi je enega poturila gnilega enako sumljivo kot zelenjava v sparu. ce najdes fajn kmeta in mu zaupas, tako po filingu, potlej si mislim, da si na zeleni veji. saj vsi kmetje niso pokvarjeni, lahko pa je njihov sosed in na veliko sipa vsegaboga skropiv in hormonov in vsega, ki se prenese vse naokoli. pa saj vse to ze vemo, ane. kaj potlej naj storimo zdaj, ce se hocemo zdravo prehranjevat xscratchx za mcdonalds nisem, pa tudi vegetarijanska mi je premastna. sem clovek, ki o tem razmislja in sem prisla do tega, da si sama pripravljam vecino hrane, da vcasih grem ven jest, cca 1x na mesec, da kupujem pri isti branjevki, ki mi je prava, ceprav ne vem, ce je njena solata res *neoporecna*. in to mi je kul. kaj cem drugega x?x x:px x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

koneckoncev mi je korenje, ki ga pridela tecna, zafrustrirana, privoscljiva zenska in mi ga proda z mislijo, da kako me je okoli prinesla, ker mi je enega poturila gnilega enako sumljivo kot zelenjava v sparu. ce najdes fajn kmeta in mu zaupas, tako po filingu, potlej si mislim, da si na zeleni veji. saj vsi kmetje niso pokvarjeni, lahko pa je njihov sosed in na veliko sipa vsegaboga skropiv in hormonov in vsega, ki se prenese vse naokoli. pa saj vse to ze vemo, ane. kaj potlej naj storimo zdaj, ce se hocemo zdravo prehranjevat xscratchx za mcdonalds nisem, pa tudi vegetarijanska mi je premastna. sem clovek, ki o tem razmislja in sem prisla do tega, da si sama pripravljam vecino hrane, da vcasih grem ven jest, cca 1x na mesec, da kupujem pri isti branjevki, ki mi je prava, ceprav ne vem, ce je njena solata res *neoporecna*. in to mi je kul. kaj cem drugega x?x x:px x:Dx x;)x

xyesx :palec:

natancno to je bil moj point (sam da ga znam blazno razvlect in razkomplicirat xDDx x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osebno ne maram McD in Coca Cole. Zakaj? Včasih so kolonizirali z ognjem in mečem (dobr, nekje dans tko izvažajo demokracijo), danes pa je bolj popularno z McD & CC.

 

Oba men nista dobra; na začetku (ko je McD pršu v SLO - čeprou mislm , da je bil prvi Dairy Queen v LJ, lah se pa motim) sem poskusila hambi posamično. Se prav, najprej mal kruha (sladkasto, drobljivo pocasto), pol meso (zdrobljena lepenka), sir (stopljena plastika), kisla kumara (čigumasto), kečap (od kje tak ogaben sladkast okus s tako divjo barvo? sej še paradajzi niso tok rdeči, kt je kečap). V glavnem, bljak :xx!:

Pol (ker sem usekana na reklame) sm enkat gledala po TV, kako snemajo TV reklame za reklamiranje hrane ala McD; groza! :O: :O:

 

Tko da, jst nism fan McD, Coca cole ne pijem (dobr, tut Cockte ne, v bistvu vseh mehurjev ne), pomfri mi že tkoaltko ne paše, pita mi ni dobra, ker se mi tist testo popa na zobe in si morm pol preč ostanke praskat (zobne ščetke glih ne nosim s sabo).

 

Da skrajšam: v Mcd sama ne hodim, grem pa vanj 1-2×letno s fantom in pol pr njemu nardim kak žljuk kokakole glih zato, da si rečem da ta okus mi pa res ne paše, al pa griz pite zarad družbe (da ne jé sam, jst pa tm zravemn visim ko smrkelj).

 

Tak x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nema veze .. odvisno kolk je ta sojin polpet prehransko kvaliteten... itak, sej to je jasno.

Kaj pa če je notri sojin polpet? x:Dx

 

 

pomaga vsaka malenkost, ko smo rabvno pri tem...

pomaga, ce so semena zdrava, pomaga ce je zemlaj dobra, pomaga ce se gnoji tako kot treba in zaliva primerno, pomaga pozicija, pomaga primerno skladiscenje, pomaga primerna predelava, pomaga priprava in pomaga nacin serviranja ipd.... vsaka malenkost v procesu naredi svoje. zoterej je jasno, da je sadez, ki je zrastel na drevesu, ki ni bilo skropljeno, ki ne raste na rudninsko izcrpani zemlji in ga pouzijemo takoj ko smo ga utrgali najboljsi! pa tudi da smo ga odtrgali v primernem trenutku, ko je primerno dozorel, saj takrat vsebuje primerno kolicino encimov, ki pomagajo ta sadez tudi primerno razgraditi.

namrec ravno to se ceckrat pri sadju dogaja, da pouzijemo sadez, ki nam nekako obstane v zelodcu in ga tezje razgradimo, saj niam v sebi osnovnih encimov. najveckrat imam take izkusje z jabolki, ki niso bila iolosko pridelana in utrgana v neprimernem casu.

 

Nč ne pomaga, če doma gojiš, ker so tudi semena, ki jih kupiš gensko spremenjena x:Dx .

Doma pripravljena hrana je sigurno boljša kot v restavracijah, pa ne samo McD ampak v vseh. Jaz sem mela obdobje ko sem nenormalno velik jedla zunaj, pa sem se tako naveličala :o|o: , skoz eno in isto...........veliko boljš je doma....včasih mi kej full dobr rata, drugič je pa spet za en drek xrolleyesx . Ne bom nikol pozabla, ko sem delala prvič gobovo omako x:Dx je nastal na koncu en gobji narastek.............. da ne bom zašla.......McD pa vseen paše sem - tja x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pomaga vsaka malenkost, ko smo ravno pri tem...

pomaga, ce so semena zdrava, pomaga ce je zemlaj dobra, pomaga ce se gnoji tako kot treba in zaliva primerno, pomaga pozicija, pomaga primerno skladiscenje, pomaga primerna predelava, pomaga priprava in pomaga nacin serviranja ipd.... vsaka malenkost v procesu naredi svoje. ...

:palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

govoris o kompromisih! se strinjam!

hkrati pa so na trziscu dodatki prehrani, ki zelo dobro zapolnjujejo prehranske luknje! Taki, ki so dejansko naravni, primerno pridelani in z zelo visoko prehransko vrednostjo, toda le deloma predelani v tako obliko, da je tudi nam dostopna.

veliko ljudi ne mara MM (mrezni marketing)... ceprav vedno manj.... toda lkub temu, je kar nekaj podjetij, ki probajo vspostavljati ravnotezje farmaciji in lobijem.... so ogromne povrsine zemlje, kjer pridelujejo pravo hrano, resnicno zdravo hrano, brez svinjarije ipd... ened od takih je tudi david sandoval, ki je ucenec nobelove nagrajenge ann vigmor, ki prideluej v zvezni drzavi Ohio prehrano. tisoce km ni v blizini nikogar. vodo dobijo iz bliznjega gorovja. zemlja pa bivsa vulkanska prst. sadeze utrga v najprimernesjem cacu, jih v posebnih komorah dehidrira samo do 20 stopinj, tako da se obdrzijo encimi in koncni produkt je prah. ena zlicka tagega prahu je kot 5 vecjih obrokov zelenjave. to je eden od nacinov ki so bodocnost v pravo smer, delovanje v pravo smer. kakor v sloveniji zdruzevanje ekoloski pridelovalcev ipd...

n nas pa je ali bomo podpirali lobije ali kmeta, na nas je ali bomo kupovali osvesceno ali ne in koga podpirali. tistemu kateremu bomo dajali energijo, tisto jo bo imel vec.

sicer je hrana mrtva, toda prehransko zelo zelo bogata.

potem so tukaj se vsa svetovna superzivila... aloe vera, kolostrum, spirulina, alge... etc... tega je kar nekaj.

prehranske luknje se da zapolniti. prehrana, pa cetudi mcdick, ki ga sicer ne podpiram... ima najveckrat kulturno druzbeni pomen. to pomeni, da ce gremo na vecerejo, druzenje ipd... pac pouzijemo pizzo ali pac kar imajo... pomembno je tisto druzenje in lih najbolj hrana. tisti obrok bomo s postom, z dodatki, s preciscevanjem ze nekako odstranili iz telesa, razstrupili telo. in nadomestili sestavine s kaksnimi sokovi, ki jih doma socimo, ipd... in pac dodatki prehrani.

torej prehranjevanje ne zadiovoljuje samo fizisa, temvec tudi psiho na nek nacin... dejstvo je, da mnogo ljudi, poslovnezev, ipd.. se hrani vzunaj, ker imajo pac tako delo, in poslovna kosila ipd... ponavadi restavracijah, hotelih, ipd.. in ce je hrana preslaba naodmescajo do z dodatki.

tko da, fajn je gledat vec vidikov... se mamo dobro, se veselimo z druzbo... kar je vcasih bolj pomembno kakor tisto kr smo pouzili. seveda pa je prava mera tista, ki je ob tem najbolj pomembna!

 

ja, michelle je zadnje case zelo stroga in resna. taka si najbrz do sebe pa se to kaze tudi tukaj :irs: x:Dx

 

ma, saj smo o tem ze nekje debatirali, se mi zdi. ko zacnes secirat poreklo in nacin pridelave in vse to, ne prides nikamor. se lahko samo odselis nekam v divjino in si tam vse sam pridelas, ampak, saj vem, da to ni resitev x:Dx

koneckoncev mi je korenje, ki ga pridela tecna, zafrustrirana, privoscljiva zenska in mi ga proda z mislijo, da kako me je okoli prinesla, ker mi je enega poturila gnilega enako sumljivo kot zelenjava v sparu. ce najdes fajn kmeta in mu zaupas, tako po filingu, potlej si mislim, da si na zeleni veji. saj vsi kmetje niso pokvarjeni, lahko pa je njihov sosed in na veliko sipa vsegaboga skropiv in hormonov in vsega, ki se prenese vse naokoli. pa saj vse to ze vemo, ane. kaj potlej naj storimo zdaj, ce se hocemo zdravo prehranjevat xscratchx za mcdonalds nisem, pa tudi vegetarijanska mi je premastna. sem clovek, ki o tem razmislja in sem prisla do tega, da si sama pripravljam vecino hrane, da vcasih grem ven jest, cca 1x na mesec, da kupujem pri isti branjevki, ki mi je prava, ceprav ne vem, ce je njena solata res *neoporecna*. in to mi je kul. kaj cem drugega x?x x:px x:Dx x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lahko tudi jaz povem nekaj svojih izkušenj... iz Anglije. Želim si, da pri nas ne bi imeli takih prehrambenih navad, standardov in življenskega stilla!! :xx!:

Verjetno si lahko mislite, kako se angleži prehranjujejo ali ste pa že slišali. Glede na to da so visoka kapitalistična družba...vseeno nisem mogla verjet!

V samopostrežnih trgovinah, ki so 3x večje od interšpara, imaš najlepšo hrano na prvi pogled. Koliko vrst kruha, pa sladic!! Ok, vsega! Ponavadi pa imaš kar cele vrste hrane že pripravljene in zapakirane, samo v mikrovalovno vržeš (curry, pice - brez tega tak ni nič). Zelenjava se kar sveti, ponavadi je kar zapakirana po kosih (nič ne rabiš tehtat). Razlike v cenah so itak....eh.. ali za bogataše ali reveže.

Najbolj znana je Pizza Hut, drugače pa so še na vsakem vogalu druge firme. Poleg pa Burger King, Mc Donalda, so priljubljeni še Fish&chips in drugi, pa pekarne, ki zgledajo zelo mamljive. Vsem so osnova same maščobe v prvi vrsti. V glavnem pa, kamorkoli greš jest v kako restavracijo, meni ni vredno pohvale. Ne spomnim se, da sem srečala kaj dosti suhih ljudi.

Za zajterk v Angliji radi pripravijo: kikirikijevo maslo ali vroči fižol s kruhom :inocent:

Način življenja vpliva na to, da so vedno v pomanjkanju časa in vse je pač "na brzino" in še sredi mesta poješ, če nimaš časa drugje. I really don't like it!!

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se briblizujemo njihovemu stilu.... :sori: sicer ap je zelo res kar pravis, sm zivel tam, tko da vem.

seveda pa je tudi tam razlika, ali zivis na podezelju, ali v mestu, kakor pri nas.

Lahko tudi jaz povem nekaj svojih izkušenj... iz Anglije. Želim si, da pri nas ne bi imeli takih prehrambenih navad, standardov in življenskega stilla, nikoli!!!!! :xx!:

Verjetno si lahko mislite, kako se angleži prehranjujejo ali ste pa že slišali. Glede na to da so visoka kapitalistična družba...vseeno nisem mogla verjet!

V samopostrežnih trgovinah, ki so 3x večje od interšpara, imaš najlepšo hrano na prvi pogled. Koliko vrst kruha, pa sladic!! Ok, vsega! Ponavadi pa imaš kar cele vrste hrane že pripravljene in zapakirane, samo v mikrovalovno vržeš (curry, pice - brez tega tak ni nič). Zelenjava se kar sveti, ponavadi je kar zapakirana po kosih (nič ne rabiš tehtat). Razlike v cenah so itak....eh.. ali za bogataše ali reveže.

Najbolj znana je Pizza Hut, drugače pa so še na vsakem vogalu druge firme. Poleg pa Burger King, Mc Donalda, so priljubljeni še Fish&chips in drugi, pa pekarne, ki zgledajo zelo mamljive. Vsem so osnova same maščobe v prvi vrsti. V glavnem pa, kamorkoli greš jest v kako restavracijo, meni ni vredno pohvale. Ne spomnim se, da sem srečala kaj dosti suhih ljudi.

Za zajterk v Angliji radi pripravijo: kikirikijevo maslo ali vroči fižol s kruhom :inocent:

Način življenja vpliva na to, da so vedno v pomanjkanju časa in vse je pač "na brzino" in še sredi mesta poješ, če nimaš časa drugje. I really don't like it!!

 

 

nocem x^x x:o)x

prehransko kvaliteten x?x bodi natnčnejši

 

eh bobnar... kaj pa ves o meni pravzaprav... skoraj 0.

seveda tudi v GB ni vse zanic, kakor tukaj ne, kakorkjerkoli ne... picajzlas brezveze.

konec koncev pa ta debata itak nima kaj dost smisla... iskati 'napake' in ne razumeti bistva ti je pac drago. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

free Objavljeno Danes ob 21:07

se priblizujemo njihovemu stilu.... sicer ap je zelo res kar pravis, sm zivel tam, tko da vem.

seveda pa je tudi tam razlika, ali zivis na podezelju, ali v mestu, kakor pri nas.

 

Aja,..to je v mestu. x:o)x

Ja, se da živet tudi boljše, verjamem. ...... :inocent: x;)x :grin: Ti si bil na podeželju ali oboje?

"Edino tveganje v življenju je, da nikoli ne tvegaš."
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...