Skoči na vsebino

POROKA


alena

Recommended Posts

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ja imaš prav x;)x sem pisala o ljubezni ker sem jo tudi že doživela in jo živim tisto pravo Ljubezen... x:o)x saj še pišem.. pa zakaj bi x;)x če..... saj veš x;)x jo raje živim v življenju... saj post ni bil namenjen tebi, kot da ti ne bi vedela :eek: vidiš kako je tukaj vse narobe razumljeno xcivx xrolleyesx važno je da je volk sit in koza cela :mex: xscratchx :farb: no zdaj pa res grem moji ljubezni naproti..... x;)x xrainbowx xyiyax xhypnox :P
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vi vsi k tle gor modrujete sploh ne veste kaj je pravi lajf, beda, pisat je lahko tuki , doživeti marskej u lajfu , poznat ljudi k so to dožvel ( od porok do ločitev) pa k ne tumbajo tle neki brezveze u prazn, da jim čas mine... :xx!: beda od vas... k se tko fine pa lepe delate xcivx xcivx ja seveda sej ste na luninmu forumu :vio: mal caplajte za luno, ha ha ha x:Dx
sem najlepša in najboljša kreacija narave :))))
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mick, prebrala sem tvoje poste, ki so mi zelo všeč in iz njih razbiram, da si moški na mestu, ampak nisi našel še tiste "taprave"..... :2src: xDDx

Želim ti, da najdeš sam sebe in "pravo" ljubezen svojega življenja, s katero ti bo dano deliti najlepše trenutke svojega življenja in upam ter hkrati vem, da takrat,ko boš našel tisto pravo, po dveh letih ne boš razmišljal, da boš šel....NE, takrat boš ostal za vedno...... :2src: x;)x

Vso srečo ti želim :palec: xDDx

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x a dej a  se hecas al kaj :vragec: jaz pridem sem počivat pa traparije brat  :xx!: pa mi nekam pride  na kozlanje :xx!:  :vio:  :eek: sory na besednjaku sam tko je x:Dx  :vragec:

 

 

A prideš počivat po fuku, pol ti gre pa na kozlanje k vidš kok si zamudila? x:px x:Dx x;)x

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>x:o)x he he kje pa vidš da se razburjam .se zabavam miky x:o)x  x:Ix  kar koli preberem crkavam od smeha x:o)x  x:o)x

 

Sebe povzdiguješ, druge podcenjuješ. x;)x Saj veš kako je s takimi.....zlo ajfno diagnoza. :vragec: x;)x Namest bi nam bila hvaležna, da te tolk fajn zabavamo..... x:o)x x;)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mick, prebrala sem tvoje poste, ki so mi zelo všeč in iz njih razbiram, da si moški na mestu, ampak nisi našel še tiste "taprave"..... :2src:  xDDx

Želim ti, da najdeš sam sebe in "pravo" ljubezen svojega življenja, s katero ti bo dano deliti najlepše trenutke svojega življenja in upam ter hkrati vem, da takrat,ko boš našel tisto pravo, po dveh letih ne boš razmišljal, da boš šel....NE, takrat boš ostal za vedno...... :2src:  x;)x

Vso srečo ti želim :palec:  xDDx

 

Thx kokica x:)x x:Xx Kaj pa vem, kokica, sm bil že kdaj prepričan, da je prava, pa sm zafural pol nekak :o|o: ......no, mogoč pa res še ni bilo prave do sedaj. x^x

 

Aja, ti ti ti tripl.... x;)x :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Thx kokica  x:)x  x:Xx Kaj pa vem, kokica, sm bil že kdaj prepričan, da je prava, pa sm zafural pol nekak :o|o: ......no, mogoč pa res še ni bilo prave do sedaj.  x^x

 

Ko bo res "prava" prava boš že vedel..... :palec: xDDx

Zafural? No, morda pa si se le ustrašil situacije,ki je nisi znal rešiti in si zato pobegnil stran :o|o: .....Sicer pa,celo življenje se učimo, tudi na lastnih napakah x;)x ......

Smisel življenja je največja sreča
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne Mick, sama sem taka. Po razvezi pa itak previdna 100 km/h. No, ne vem če sem "previdna", bolj sem .... pa ne vem kako bi to povedala. Težko mi je. Mislim, da je to -to, pa potem ni to - to, razumeš? Ne vem, jaz pravim, ko bo prišel tapravi, bom že vedela, če pa ne pride več v tem življenju, pa tudi prav. Učitelj bo prišel, ko bo učenec pripravljen! Pa še kako drži. xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vrba, :palec: ! Zelo si fejst ko te takole prebiram! Vse tvoje besede so na mestu. :palec: Zato pa smo tukajle na forumu, da malo poklepetamo, da si pomagamo.....Le kdo lahko reče, da mu je v življenju z rožicami posuto x?x Če težave deliš z drugimi, če se pogovarjaš z drugimi, spoznaš, da nisi edini na svetu, ki ima težave.

Ljubezen.... xsrcx to je tako lepa tema. Nikdar ne zmanjka lepih besed.... :inlove: Dokler bodo še taki ljudje kot ste tukaj na forumu, ljubezen še ne bo izgubila pravega pomena.... xsrcx

Zato ....modratrobentica...ne bodi tako brezčutna....če se ti to zdi samo nakladanje, potem ta forum res ni zate x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma ne Mick, sama sem taka. Po razvezi pa itak previdna 100 km/h. No, ne vem če sem "previdna", bolj sem .... pa ne vem kako bi to povedala. Težko mi je. Mislim, da je to -to, pa potem ni to - to, razumeš? Ne vem, jaz pravim, ko bo prišel tapravi, bom že vedela, če pa ne pride več v tem življenju, pa tudi prav. Učitelj bo prišel, ko bo učenec pripravljen! Pa še kako drži. xrolleyesx

 

Mhm. xscratchx No, ja. Pol sva še tako ok, moj frend se je po razvezi čist sesul, kako leto životaril, se zgubu total, pol pa umrl (verjetn samomor). Enostavn se je zgubu, totaln. Tak, da, smo še kar dobri, ne. x;)x Ja, kaj pa vem, upam, da v mojmu lajfu ne bo preveč teh tojeto-tonito, čeprav zna bit tud to kdaj celo mal zabavn :vragec: x:o)x

 

Učitelj bo prišel, ko bo učenec pripravljen? Hihi, dober, mačkica, kjerkoli že ta hip si, priprav se, prihajam..... x:px x:Dx :palec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgleda, da nam je tuki gor občasno preveč lepo, pa se morjo vsake tok cajta pojavt razni ''moroni'' in zarjavele ''trobente''. Ker premal cenmo to, kar mamo....šele pol vidmo, kok nam je luštn kle gor in da se mamo radi. Sej, skup nam bo ratal vsako sranje prestat. Samo zdržat je treba, se ne prepustit provokacijam in ne odit....sčasoma se bedniki itak naveličajo in grejo, mi pa ostanemo.

 

Sm mimo teme pisala, ampak sej štekate, ne?

 

Bom mal osladna, pa vam bom poslala x:Xx x:Xx x:Xx

 

Ker ste mi fajn. x;)x :palec: x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

PO-roka. A je to nekaj, kar se zgodi po-tem? Kaj se mora še zgoditi prej? ne, ne, ne verjamem v to. Prej v podajta si roko... Brezveze, sploh nima nič s tem, kar sem hotel napisati.

 

Če sprejmeš božje zapovedi, se ravnaš po njih, in če si se namreč poročil z njo/njim v svojem srcu... potem bi rekel, da raniš tudi svoje srce, kadar si ranil partnerjevega. Koliko ljudi se tega zaveda (če je tako tudi res, kot mislim)? Pa ne bi rekel, da je zaljubljenost eno tako poročanje v srcu. Vzljubiti človeka, je to tisto tapravo? Pa ob misli na ločitev bi spet morali vprašati svoje srce.

 

Če bi bil poročni dokument kot šolsko spričevalo, potem bi predstavljal zaključek neke šole. Pomeni pa tudi, da gre sedaj pa zares in da je treba začeti delati... v bistvu pa se mi zdi samo vpisni list za eno od šol.

 

S poroko lahko dobimo neko materialno podporo, ki jo dobimo od staršev in sorodnikov, ki jo sicer brez nje ne bi dobili... pa družbeni status predstavlja neke pravice, kdo bi se jim kar tako odpovedal.

 

Morda dobi partnerska zveza s poročnim listom neko boljšo trdnost. Cerkvene razporoke ne dobiš kar tako... tako imajo Italijani tudi civilno razporoko precej bolj komplicirano kot mi. V dveh fazah je, prva traja semizdi kakih 5 let, potem moraš narediti novo vlogo za dokončno razporoko. Veliko parov, ki se v Italiji loči, ostaja ločenih kar v prvi fazi, ker je tako udobneje... zakaj sem to omenil, ker semizdi, da se je v Sloveniji strašno lahko poročiti in enako lahko ločiti. Pa da ljudje navajajo za ločitev banalne razloge.

 

Če s poroko "ne pozabiš" na božje zapovedi, ne more biti težav. Celo ob razporoki ne.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...