Skoči na vsebino

POROKA


alena

Recommended Posts

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Jaz poznam enga muskantarja, ki samo na ločitvah špila :vragec:

Zna namreč samo dve melodiji in pravi, da mu še nkol ni bilo treba cel repertuar odigrat. x:Dx  x:Dx

Ta bistveno si pa pozabil napisati - da zraven vedno postreže s cvičkom. Niti ni treba dopisati, da s takislim. Ker dugačnega itaq ni. x:Dx :fool:

 

P.P. 12:31 - Ojej ojej, sem se še spomnil, da je cviček v EU zaščiten kot slovenska posebnost... ojej ojej! Sicer ne vem, kako kisel mora biti, ampka lani so menda imeli cvičkarji težave z letino, ker je bilo preveč sonca in s tem vinček premalo - kisel...

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Saj zato pa je toliko ločitev!! x!x Strinjam se s tabo Piko. Vse preveč na easy jemljemo te stvari. Tudi priprave na zakonsko življenje bi mogli bolj resno jemati. Vsak, ki se pri nas poroči, se zaveda, da se lahko tudi loči na lahek način, kar si že ugotovil. Ne znamo cenit in jemljemo resno poroke.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js pa ne zastopim glih, zaka se ljudje ločjo xnckrivx

eni pravjo, da se vse spremeni po poroki x?x

zaka že?! a ne žvijo že prej skup, to je ja sam še en list papirja pa ena dobra žurka :vragec: x:Dx

 

res nea vem, zaka se okol tega tolk komplicira. xrolleyesx če lahk dva skup žvita se lahk pa še uženta! :2src: x!x xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>js pa ne zastopim glih, zaka se ljudje ločjo xnckrivx

eni pravjo, da se vse spremeni po poroki x?x

zaka že?! a ne žvijo že prej skup, to je ja sam še en list papirja pa ena dobra žurka :vragec:  x:Dx

 

res nea vem, zaka se okol tega tolk komplicira. xrolleyesx  če lahk dva skup žvita se lahk pa še uženta! :2src:  x!x  xsrcx

Točno to tudi jaz pravim pa me le malokdo razume....vsi govorijo, da je poroka le papir, toda zakaj pa se bojijo tega papirja? x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče nama lahko pomaga kdo, ki je izkušen.....razumem,da se nočjo več poročit tisti, ki so bili že razočarani v življenju, ne razumem pa, zakaj tega nočejo niti tisti, ki se imajo radi, ki se ljubijo in živijo skupaj.....saj je le papir.... x?x :o|o: V vsakem primeru je treba biti zvest......in se prilagajati drug drugemu....vse je enako, le papirja ni xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ta bistveno si pa pozabil napisati - da zraven vedno postreže s cvičkom.    Niti ni treba dopisati, da s takislim. Ker dugačnega itaq ni.  x:Dx  :fool:

 

P.P. 12:31 - Ojej ojej, sem se še spomnil, da je cviček v EU zaščiten kot slovenska posebnost... ojej ojej! Sicer ne vem, kako kisel mora biti, ampka lani so menda imeli cvičkarji težave z letino, ker je bilo preveč sonca in s tem vinček premalo - kisel...

 

 

Če si butel , si pač butel in tle ti ni pomoči. x:Dx x:Dx

Maš samo to srečo, da mi nisi na dosegu roke. Če b pa bil pobec ti tlele, bi pa vidu kuk te je u hlačah, pa b mi lahko tako na štiri oči povedal svoje mnenje o CVIČKU, če b imel jajca. x:Dx

 

Vi otroc asfalta itaq poznate samo kokakolo in pa bobi palčke. pol ko si pa nmav veči, boš pa kakšno travco zvil, pa nmav se boš špiknu, pol boš pa še kr take blesrije govoru aaaaaaaa. x:Dx x:Dx

 

Te bom najdu smrkavec, ti bom jebal mater, drogiranec blesav. x;)x :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če si butel , si pač butel in tle ti ni pomoči.  x:Dx  x:Dx

...Te bom najdu smrkavec, ti bom jebal mater, drogiranec blesav. x;)x  :vragec:

Halooo! Če tako govoriš s svojim očetom, še ne pomeni, da lahko tudi z menoj! :eek: :eek: :sori: :xx!:

Ali si padel na glavo ali pa piješ cviček! :vragec:

 

Puncam pa priporočam, da pred poroko preverijo, če bodoči mož ni kak ljubitelj cvička, še posebej šmarnice in izabele. Kot vidite, zna cvičkov metilni alkohol v človekovi glavi narediti svašta! Za take so vsi drugi butli, pa smrkavci, blesavi in zadrogiranci. Skratka, normalen si lahko edino tako, da piješ cviček.

 

Pikojot

 

P.P. In če katera še ne pozna slovenskega rekla: Če piješ merlot, f..aš kot trot, če piješ cviček, adijo tiček! x:Dx x:Dx x:o)x

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
<{POST_SNAPBACK}>Poroka! :O:  Nein,danke! x:Dx  Raje živim v razvratu! :vragec:  x:px  :yumy:

 

x:o)x Jaz tudi x:Dx x;)x

Tudi ob tapravem,v danasnjem casu, ne vidim haska xnckrivx

Sej je lepa stvar, poroka, ceprav men je sam obred dolgocasen ( nazadnje sem "umirala", ko je bila cerkvena in civilna - matr je trajalo x:o)x ).

No sej nima veze, glavno da glavna akterja uzivata in zapecatita nekaj, kar mislita, da je potrebno.

 

Aja, seveda, triple cestitke http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/d065.gif

Popravljeno -> Michelle
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kako pa naj ugotovim ali je cvičkar? xrolleyesx  Ker ponavadi fantje znajo dobr skrivat svojo pravo naravo dokler punce za zmer ne dobijo x!x

Mislim, da dobiš tisto, kar želiš. Vprašanje, kaj si želiš. Bogatega ženina? Nezaneslivega boema? Dobrega očka svojih otrok? Karierista, ki ga nikoli ne bo doma? Zmagovalca Toura? Zgolj pravega življenjskega sopotnika? Možnih želja je toliko... kateri bi bil pravi, moraš pa vprašati tudi svoje srce. In ne pozabi Vrbinega nasveta, da morata biti čustva in razum v ravnovesju. Zelo na široko si ne upam tolmačit, kaj vse to pomeni, ker bi gotovo kaj izpustil ali po svoje razložil.

 

Mislim pa, da dajo Slovenke zelo veliko na lepe besede, palijo na take, ki znajo rožice sadit...

 

A poznaš Šifrerjevo pesem Lepa dekleta?

x:Dx x:o)x

Sem učit se šel v mesta,

da od pametnih izvem,

kaj je bolje v življenju,

biti slab ali pošten.

Žrl knjige sem s polic,

da naučim se vseh resnic,

da izumil bi smodnik,

a postal sem mlad sodnik.

Vrnil sem se v svoj kraj, vzljubil

brhko sem dekle,

obljubil nežne sem ji roke, plavooke otroke

in dober meter knjižne zbirke na obroke.

A prišlo je do razprave, kjer naj padale bi glave,

da pred dekletom se postavim,

na razpravo jo povabim.

A moja draga Lila se je na razpravi

zaljubila v največjega zmikavta

in ga rešila je iz avta.

 

Lepa dekleta ljubijo barabe,

Lepa dekleta jim padajo v objem

Imajo jih rade, dokler so mlade

Nato gredo z nekom, ki je star in pošten.

 

Kaj pomenijo diplome,

svet drugače se vrti,

danes najbolje živijo

izučeni lopovi.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da sem jaz izjema. Če mi je fant bolj rožice sadil, manj sem mu verjela. Po naravi sem zelo nezaupljiva in ponavadi človek pri meni potrebuje kar nekaj časa, da pridobi moje zaupanje. To je včasih kar obremenjujoče. Toda razlog ni v tem, da bi že bila od koga drugega prevarana. To je samo moja krivda, kajti jaz sem že nekaj takega nardila x:Ix . Čeprav sem vedno mislila, da se meni ne more to narediti, ker imam fanta preveč rada. NAUK TEGA JE: NIKOLI NE RECI NIKOLI!! x:o)x Sem se pa iz tega marsikaj naučila!

 

Jaz si želim predvsem zvestega moža in dobrega očkota. To je vse kar si želim. Če se mi bo ta želja izpolnila, bom srečna.

 

To Šifrerjevo pesmico pa poznam....pa tud veliko resnice je v njej :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>js pa ne zastopim glih, zaka se ljudje ločjo xnckrivx

eni pravjo, da se vse spremeni po poroki x?x

zaka že?!

 

Stvar je izredno preprosta. Dokler se bodo ženili nezreli bedaki, kakršen sem jaz, bodo tudi ločitve. Poglej za ilustracijo kretenizem, ki ga nosi mati Zemlja:

 

- Pri dvajsetih ali morda celo devetnajstih, kwa pa wem, sem začel z eno tetko živeti skup. Vidiva, da ne gre in se dogovoriva, da greva narazen. Zmeniva pa se za zadnjo večerjo - nanjo greva v Operno klet v Lj. Tam srečava eno druščino, nažremo se ga k svina in se zmenimo, da se bova midva poročila, ne razšla. Dalje - poroka je bila napovedana pozimi, neko soboto dopoldne, na gradu Bogenšperk. Prejšnji dan - v petek - greva z mojo pričo na nek koncert in se ga totalno nažreva. Zmeniva se, da se dobiva naslednji dan ob devetih dopoldne v nekem bifeju na Miklošičevi in se odpeljeva na poroko. Tam se res dobiva, spijeva vsak ene par špricarjev, zarola naju na nivo prejšnjega dne in začneva se spraševati: "A čva sploh it?"

Na poroko sva sicer šla, a sva krepko zamudila. Zgovorila sva se na snežne zamete. Ja - a se lohka sploh konča kako drgač, kot z ločitvijo, če se poročiš v takšnih okoliščinah in če zamudiš na lastno poroko?

x:o)x x:o)x x:o)x

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

<{POST_SNAPBACK}>js pa ne zastopim glih, zaka se ljudje ločjo xnckrivx

eni pravjo, da se vse spremeni po poroki x?x

zaka že?!

 

Stvar je izredno preprosta. Dokler se bodo ženili nezreli bedaki, kakršen sem jaz, bodo tudi ločitve. Poglej za ilustracijo kretenizem, ki ga nosi mati Zemlja:

 

- Pri dvajsetih ali morda celo devetnajstih, kwa pa wem, sem začel z eno tetko živeti skup. Vidiva, da ne gre in se dogovoriva, da greva narazen. Zmeniva pa se za zadnjo večerjo - nanjo greva v Operno klet v Lj. Tam srečava eno druščino, nažremo se ga k svina in se zmenimo, da se bova midva poročila, ne razšla. Dalje - poroka je bila napovedana pozimi, neko soboto dopoldne, na gradu Bogenšperk. Prejšnji dan - v petek - greva z mojo pričo na nek koncert in se ga totalno nažreva. Zmeniva se, da se dobiva naslednji dan ob devetih dopoldne v nekem bifeju na Miklošičevi in se odpeljeva na poroko. Tam se res dobiva, spijeva vsak ene par špricarjev, zarola naju na nivo prejšnjega dne in začneva se spraševati: "A čva sploh it?"

Na poroko sva sicer šla, a sva krepko zamudila. Zgovorila sva se na snežne zamete. Ja - a se lohka sploh konča kako drgač, kot z ločitvijo, če se poročiš v takšnih okoliščinah in če zamudiš na lastno poroko?

x:o)x x:o)x x:o)x

x:Dx :vragec: jasno, da ne...boljše, da bi na čopovi poiskala drugi bife xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Halooo! Če tako govoriš s svojim očetom, še ne pomeni, da lahko tudi z menoj! :eek:  :eek:  :sori:  :xx!:

Ali si padel na glavo ali pa piješ cviček! :vragec:

 

Puncam pa priporočam, da pred poroko preverijo, če bodoči mož ni kak ljubitelj cvička, še posebej šmarnice in izabele. Kot vidite, zna cvičkov metilni alkohol v človekovi glavi narediti svašta! Za take so vsi drugi butli, pa smrkavci, blesavi in zadrogiranci. Skratka, normalen si lahko edino tako, da piješ cviček.

 

Pikojot

 

P.P. In če katera še ne pozna slovenskega rekla: Če piješ merlot, f..aš kot trot, če piješ cviček, adijo tiček! x:Dx  x:Dx  x:o)x

 

Piko, mislim, da si šu res predaleč in ne me še kar naprej dražt, ker tole se ne bo dobr končalo. Če misliš, kot si napisal, da so mi že odmrle celice, pol veš, da so odmrle tud tiste za kontrolo in pol če jst srečam slučajno kdaj tebe, se bo stvar slabo končala. Če pa si butl in ne veš kaj je šmarnica, kaj izabela, morda atela, pol sigurno tud ne veš kaj je cviček in x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

In za take kot si ti, bo vedno obstajal cviček od samorodnic in ga naj tud pijejo taki. Mi ki se pa spoznamo na kvaliteto, bomo pili pa vino, ki pogreje srce in dušo. :vragec:

 

Verjeten so bli tam u evrop sami cvičkarji, ko so le tega priznal kot priznano sorto. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kako pa naj ugotovim ali je cvičkar? xrolleyesx  Ker ponavadi fantje znajo dobr skrivat svojo pravo naravo dokler punce za zmer ne dobijo x!x

 

 

Ne boš nč zajebala, če boš dolenca vzela in če bo tud nmav dobrga cvička spil. Ti le glej, da ne vzameš tistga, ki trdi, da ne pije nč, pa ne kadi.

V resnici ima pa flaše po vseh omarah, non stop visi po gostilnah, kdaj pa kdaj se pa še nmav v žilo pikne. Tistih se boj, hinavcev in zahrbtnežev.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:sori:  :8):  :O:

ja, kaj se hocemo vec, da povaramo druge in da ne bomo prevarani  x:Dx  xDDx  xrolleyesx

Bog pomagaj jim, saj ne vedo kaj delajo, kaj govorijo, kaj se iz vsega tega se ucijo  :O:

.

Ja prov smešno se sliš a ne? V bistvu si človek po varanju zasluži povratni udarec, pa me ma un tam gor :palec: zgleda še mal rad x;)x in mi zaenkrat še ni blo treba tega doživet od mojega lubija. Sem pa razmišljala, da pa jaz najbrž ne bi toliko tolerirala kot je on pri meni. Tako mi je pokazal, da me ima res rad. On je vedel, da sem jaz "tista ta prava" že po pol leta najine zveze, jaz pa sem to ugotovila šele pred pol leta. :2src: :2src:. A si lahko mislite, da me je zaprosil za roko že prvo leto, ko sva bila skupaj? Vedno sem mislila, da so fantje tisti ta nezrel narod na zemlji, pa sem na koncu ugotovila, da smo punce lahko še veliko hujše. x:Ix x:Xx .

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ne boš nč zajebala, če boš dolenca vzela in če bo tud nmav dobrga cvička spil. Ti le glej, da ne vzameš tistga, ki trdi, da ne pije nč, pa ne kadi.

V resnici ima pa flaše po vseh omarah, non stop visi po gostilnah, kdaj pa kdaj se pa še nmav v žilo pikne. Tistih se boj, hinavcev in zahrbtnežev.

A to pomeni, da če že reče, da ne pije, potem naj vsaj kadi :eek: Ne vem, če sem prav razumela :o|o: Jaz ne maram ne enega in ne drugega.... :xx!: Sama nikol nisem delala ne eno in ne drugo pa mogoče potem tud od drugih mal preveč pričakujem....predvsem od mojga :inocent: Pa tud cvička še nisem pila... x:o)x x;)x :rolleyes: Kar se tega tiče sem mal za luno...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ja, pa se spremeni. Vsi rečejo, da če se dva razumeta, bolj da se ne poročita, ker se ziher obrne na slabše! Veš česa pa jaz ne razumem? Da se poročajo, ker ne vejo, kaj je to kontracepcija in ker mislijo, da bo po poroki vse bolje. Dream on. Če se ljubita, ne rabita tistega papirja ali ne? Lahko se zmenita med sabo in sipripravita obred zase in v javnosti drug drugega omenjata kot "moj mož" in "moja žena", ni treba nikomur znati, ali sta ali nista. Pa še denar prihranita. Če pa se jima gre, da drugim pokažeta navzven, če hočeta vsemu svetu pokazati svojo ljubezen, pa OK.

Po resnici bom povedala kako je pri meni. Midva se bova poročila kmalu. Pa sva še dokaj mlada, jaz jih imam komaj 24 let, od tri leta več. Želela sva si skupaj živeti, začela sva urejati stanovanje, toda šment, ko pa tukaj nastopijo še najini starši, predvsem moji, ki se niso strinjali, da bi neporočena šla skupaj živet. Naj še povem, da prihajam iz zelo majhne vasi na podeželju. Ne vem če si predstavljate, kakšen pritisk je to! Moji starši pravijo, da jaz boš šla in mi ne bo treba te sramote prenašat, medtem ko bosta onadva še vedno živela na vasi in jih bojo vsi potrani gledali - češ, tvoja hčera je šla pa na koruzo živet. S fantom sva se pogovorila o tem. Jaz sem še vedno bila zato, da greva brez poroke skupaj živet, toda fant je razmislil in me zaprosil. Seveda sem privolila. Zatrdil mi je, da je to resnično njegova želja. Rekla se mu tudi, da niti slučajno nočem, da bi se po poroki karkoli med nama spremenilo. Vsak bo še vedno imel svoje prijatelje, vsak ima tudi kakšen svoj konjiček.....V glavnem, da se ne bova ovirala. Toda kakšna bo resnica...... x?x To bomo pa videli. Ali se po poroki res vse spremeni, vam bom lahko povedala že čez pol leta ali eno leto. Naj še povem, da ga nikoli nisem silila k poroki in da sem bila presrečna ker me je zaprosil, predvsem zato, ker je tako rešil marsikatero težavo. Če pa se ne bi starši toliko vmešavali, pa vprašanje, kako bi bilo..... x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Po resnici bom povedala kako je pri meni. Midva se bova poročila kmalu. Pa sva še dokaj mlada, jaz jih imam komaj 24 let, od tri leta več. Želela sva si skupaj živeti, začela sva urejati stanovanje, toda šment, ko pa tukaj nastopijo še najini starši, predvsem moji, ki se niso strinjali, da bi neporočena šla skupaj živet. Naj še povem, da prihajam iz zelo majhne vasi na podeželju. Ne vem če si predstavljate, kakšen pritisk je to! Moji starši pravijo, da jaz boš šla in mi ne bo treba te sramote prenašat, medtem ko bosta onadva še vedno živela na vasi in jih bojo vsi potrani gledali - češ, tvoja hčera je šla pa na koruzo živet. S fantom sva se pogovorila o tem. Jaz sem še vedno bila zato, da greva brez poroke skupaj živet, toda fant je razmislil in me zaprosil. Seveda sem privolila. Zatrdil mi je, da je to resnično njegova želja. Rekla se mu tudi, da niti slučajno nočem, da bi se po poroki karkoli med nama spremenilo. Vsak bo še vedno imel svoje prijatelje, vsak ima tudi kakšen svoj konjiček.....V glavnem, da se ne bova ovirala. Toda kakšna bo resnica...... x?x To bomo pa videli. Ali se po poroki res vse spremeni, vam bom lahko povedala že čez pol leta ali eno leto. Naj še povem, da ga nikoli nisem silila k poroki in da sem bila presrečna ker me je zaprosil, predvsem zato, ker je tako rešil marsikatero težavo. Če pa se ne bi starši toliko vmešavali, pa vprašanje, kako bi bilo..... x?x

 

 

:eek: :xx!:

 

Kake fore, kaki razlogi...

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...