Skoči na vsebino

POROKA


alena

Recommended Posts

Aja, glede financ....... :xx!: :xx!: :O: x:o)x

 

:vragec: :V: ....to si mislim!!!

 

Če kupiš navaden zlat prstan, ga dobiš že za 20 tisočakov, ampak ker gre pa za "poročni prstan", pa lahko za skoraj enaki prstan plačaš dva ali pa trikrat več!!! :xx!: :xx!: Ni logike.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>:eek:  :xx!:

 

Kake fore, kaki razlogi...

Ja...... xrolleyesx mal čudn se sliš vse tole, kar sem napisala. Se pa ljudje na splošno preveč obremenjujemo z mnenji ostalih.

 

A ja, pa da res ne bo pomote, vedno sem si želela poroke, le ne iz kakšnih drugih razlogov kot pa samo zaradi ljubezni. Mogoče sem malo zapletla stvari, ker si nisem še čist na jasnem, ali si moj dragi to zares zares želi, ali pa so tukaj še drugi razlogi. Dejstvo pa je, da veliko da na tradicijo.... xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Po resnici bom povedala kako je pri meni. Midva se bova poročila kmalu. ...

Draga Kaja, xsrcx xsrcx

mislim da ene stvari niso nujne, so pa lahko udobne ali celo pomembne. Kako bo poroka vplivala na vajin odnos, če bo, je pa odvisno predvsem od vaju. Saj tudi to, da se ne bi poročila, bi na nek način lahko vplivalo na vajino zvezo.

 

Ne vem, kaj bo na to menila Vrba, a v diskusiji med razumom in čustvi je treba včasih vprašati razsodnika - srce.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot berem - Kaja, ti se kar poroči! :palec:

Saj si napisala zakaj. Pa mnenje tega foruma ne more biti nič pomembnejše in boljše od mnenja tvojih staršev. :vragec: x:o)x

 

Torej tudi od tega mojega. Pa smo tam. x:o)x

 

Poslušaj srce, pa razum in čustva spravi v ravnovesje... xsrcx

(oj Vrba, en samo reč se da porabiti na neskončno število načinov... še nekaj dobrih tvojih sem pral, pa jih moram spet najti)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Punca, ne poslušaj svojih staršev! Ni ti jih treba upoštevati samo zato, ker so tvoji starši. Najprej spoštuj sebe, nato ostale s starši vred, če so spoštovanja sploh vredni! Povem ti, to ni to, da ti želijo dobro, ampak je samo njihov egoizem! Pa kaj, jaz sem tudi iz majhne vasi, pa sem si dala pirsing in drede delat, čeprav sta rekla, da bom letela iz hiše, domov sem pripeljala punkerja. To je bila moja želja in pika, noben se ne bo vmešaval, kaj bodo rekli sosedi, je njihov problem, če imajo tako bedna življenja, da samo ogovarjajo. Ja, kake starše pa imaš? Ne vejo, da je moderno živeti na koruzi? Punca, najprej so tvoje želje! Ne smeš biti preveč ustrežljiva, te bojo poteptali. Ne podleži fijakarstvu in egoizmu svojih staršev!

xrolleyesx o tem mam tud svoje mnjenje x;)x

 

ampak bojo zamere pa jeza pol pa bom raje :shsh:

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A se ti ne zdi, da pol nekatere stvari delaš samo zato, da sosedje govorijo....v bistvu druga skrajnost. Na njih gledaš nakak zviška... xrolleyesx , sej kaj pa oni vejo telički, jaz sem 100x boljša od njih. xrolleyesx

 

Prosim ne jemlji tega osebno, ker te ne poznam...

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A se ti ne zdi, da pol nekatere stvari delaš samo zato, da sosedje govorijo....v bistvu druga skrajnost. Na njih gledaš nakak zviška... xrolleyesx , sej kaj pa oni vejo telički, jaz sem 100x boljša od njih.  xrolleyesx

 

Prosim ne jemlji tega osebno, ker te ne poznam...

 

xrolleyesx Ma ne razumem čist dobr kaj misliš s tem.....A da zarad drugih to delam, to da se poročim..... xrolleyesx :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>xrolleyesx Ma ne razumem čist dobr kaj misliš s tem.....A da zarad drugih to delam, to da se poročim..... xrolleyesx  :o|o:

 

Ni bilo namenjeno tebi.

<{POST_SNAPBACK}>Slabo bereš, ali kaj. Sem rekla, kaj je bila moja želja in se pri tem nisem ozirala na sosede in starše. Sicer pa kdaj pa kdaj moraš nalašč provocirati ali ne. Ne misli, da sem pa spet tak ekstremist, ker nisem. Nič ne jemljem osebno, samo povem ti, da se mi nič ne čudi.

 

ja no, ne znam brat ... xrolleyesx

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>fajni ste, vcasih prav nic ne zastopim x:Dx

 

Pa ce se tak zasledujem, se nisem nasla odgovora, kaj zares igra vlogo pri tistih, ki trdijo, zakaj poroka, ce se imas rad, ne rabis tistega papirja...

Pa obrnem vprasanje pa pride, zakaj pa nekoga moti poroka, ce ima tistega itak rad. Ali so to materialne stvari, ali je to protest, ali je to ohranjanje nekih "svobod", mogoce pa mu bo le enkrat prekrizala ta prava njegovo pot... se vedno nisem postudirala, ali se nekateri nocejo porocit, ker se bojijo samega sebe? No potrudte se, tisti ki ste proti, samo ne s praznimi frazami  x:Ix  xsrcx

Jaz poznam zaenkrat samo primere ko se je slo za materialnost - se pravi nic veze z ljubeznijo...

 

vedno sem trdila, da jaz se že ne bom poročila... hm, zadnje čase pa nisem več takšnega mnenja... mah ne vem, mogoče sem to trdila ker sem podzavestno vedela, da si nisem izbrala pravega... ampak če bi živela v pravljici z nekom, bi prav z veseljem sprejela njegov prstan (pa čeprav iz železa in prenašala njegove muhe - kot da jih sedaj ne) in se podpisala z njegovim priimkom (hehe poštarji že vedo ;))... v bistvu imam občutek, da ta Ne izvira iz podzavesti in prav mogoče da ga kdaj prebijem... haha a sem vam povedala da nosim obroček na levem prstancu :vragec: pa nisem ničesar podpisala... ampak če daš nekomu srce, ga daš s podpisom ali brez.. pismo preveč cvička sem danes spila, neumnosti klaftram

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

no ja upam, da bom čez nekaj časa napisala - ej folk, poročila sem se - čeprav sem mogoče bolj poročena kot tisti ki so podpisali in si obljubili nebesa ;)

sej sem že nehala cvičkat, mnenja sem pa še vseeno istega x;)x

jah lepe sanje - tud jaz sanjam, to je vse kar ostane x;)x

Popravljeno -> Selene
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem ena od tistih, ki verjamejo v večno ljubezen. Ne znam si predstavljati, da ga po tolikih letih zveze, po tolikih vzponih in padcih, kar ne bi več ljubila. Jaz si to tako predstavljam: najprej je zaljubljenost, potem je ljubezen, konča pa se še na višjem nivoju, na nivoju, ki je več kot ljubezen, še močnejša povezanost. Starejši ko si, bolj potrebuješ partnerja. Vsaj jaz tako mislim. Ni nujno, da zakon zamre, če sta oba resnično odprta in si zaupata in se spoštujeta.

 

Zdaj pa vprašam to: zakaj so naši starši in stari starši po desetletjih zakonske zveze še vedno poročeni in še vedno srečni.....? x?x Jaz mislim, da predvsem zato, ker so jih njihovi starši bolje pripravili na življenje, ker materialne dobrine niso bile tako pomembne, ker so že zgodaj začeli skrbeti za sebe in niso bili razvajeni, tako kot nas je večino od nas sedaj. Kje piše, da je življenje vedno posuto z rožicami? Toda včasih so se znali s tem spopasti, sedaj pa že ob prvi krizi vržemo puško v koruzo in se nehamo truditi.....zakoni propadajo kot po tekočem traku, vedno manj se jih odloči za to. Le kam gre svet in predvsem osnovna morala? Danes je modno, da se človek loči. Če je kdo poročen več kot pet let, je to že skoraj čudež!! x!x

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem ena od tistih, ki verjamejo v večno ljubezen. Ne znam si predstavljati, da ga po tolikih letih zveze, po tolikih vzponih in padcih, kar ne bi več ljubila. Jaz si to tako predstavljam: najprej je zaljubljenost, potem je ljubezen, konča pa se še na višjem nivoju, na nivoju, ki je več kot ljubezen, še močnejša povezanost. Starejši ko si, bolj potrebuješ partnerja. Vsaj jaz tako mislim. Ni nujno, da zakon zamre, če sta oba resnično odprta in si zaupata in se spoštujeta.

 

Zdaj pa vprašam to: zakaj so naši starši in stari starši po desetletjih zakonske zveze še vedno poročeni in še vedno srečni.....? x?x Jaz mislim, da predvsem zato, ker so jih njihovi starši bolje pripravili na življenje, ker materialne dobrine niso bile tako pomembne, ker so že zgodaj začeli skrbeti za sebe in niso bili razvajeni, tako kot nas je večino od nas sedaj. Kje piše, da je življenje vedno posuto z rožicami? Toda včasih so se znali s tem spopasti, sedaj pa že ob prvi krizi vržemo puško v koruzo in se nehamo truditi.....zakoni propadajo kot po tekočem traku, vedno manj se jih odloči za to. Le kam gre svet in predvsem osnovna morala? Danes je modno, da se človek loči. Če je kdo poročen več kot pet let, je to že skoraj čudež!! x!x

 

xsrcx

 

Meni se moji stari starši sploh niso zdeli srečni, prej zelo naveličani en drugega :o|o: ...no pri starših je malo drugače :palec: ....ampak počakajmo še par let :sori:

Posej ne in zrasel bo nič. ( azerbajdžanski )
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ob teh besedah so se ljudje hitro odmaknili. Prisilna poroka!? Samo zato, ker je noseča. Groza. :O:

 

x:Dx hehe mojadva še zdaj nista poročena pa je že 22 let od kar je mamica zanosila. hehe najbrž je tko da ene ljudi je treba malo prisilit da kaj naredijo, drgač kr na koruzi živijo...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ali pride s poroko pri ljubezni tudi kakšna drugačna oz. nova vsebina , da ljudje mislijo, kako se s poroko nekaj spremeni in se bojijo, da se bo na slabše? Potem glejte, da boste s poroko dodali dobro in ne slabe vsebine. Potem bo še boljše in ne slabše. x^x

 

xsrcx Če imaš nekoga rad, oz. če čutiš, izražaš do njega ljubezen, potem avtomatično slej ko prej pomisliš tudi na poroko. xsrcx

 

xsrcx Ko morda zaideš v skušnjavo, da bi grešil, te lahko te skušnjave reši le ljubezen, ne poročni list. xsrcx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

KAJ PRAVITE NA TO:

 

Zaljubila sva na prvi se pogled,

iz tega se ljubezen je razvila.

Zato sva zdaj se odločila,

da večno si zvestobo bova obljubila.

Ljubek domek bova si zgradila,

in, če bog da, ga z otroki napolnila.

 

Nisem kakšna pesnica, izraža pa to, kar sem hotela. To naj bi napisala na najino

poročno vabilo.

 

Piko, glede tvoje zadnje objave... :palec:

 

Jaz sem začela misliti na poroko že kmalu potem, ko sem spoznala zdajšnega fanta. Res avtomatično misliš na to in se sprašuješ, kako daleč bo šla zveza oz. če bo uspela. xsrcx Tudi tisti, ki so proti poroki, mislijo na to x;)x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Že dolgo se ni nič pisalo na ta forum. Moje priprave na poroko so v polnem zagonu. Še mesec in 18 dni če sem prav izračunala. Moji prijatelji in prijateljice se mi nagajivo smehljajo in svarijo pred izgubo samskega stana. Seveda bodo vsi potolaženi, ko jih bom povabila na predporočno zabavo. Še tašča je prišla k sebi, čeprav še ne dojema čist, da sina kar ne bo več doma... :sori: Zdaj hodi na posebne terapije k nekemu psihologu da ji bo pomagal prebroditi ta zanjo najtežji čas xrolleyesx kot sama dostikrat poudari. Ja, res je revica x:o)x . Najin proračun se seveda vztrajno prazni. Toda oba upava, da bo vse tako kot si želiva - kot v pravljici :2src: .
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar mail mi pisi, marsa@lunin.net

 

(nisem spraznila osev, pa jih ne mroem kar tko, predno mal ne prechekiram vsega pa mal uredim)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...