Skoči na vsebino

POROKA


alena

Recommended Posts

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>. Še tašča je prišla k sebi, čeprav še ne dojema čist, da sina kar ne bo več doma... :sori:  Zdaj hodi na posebne terapije k nekemu psihologu da ji bo pomagal prebroditi ta zanjo najtežji čas xrolleyesx  kot sama dostikrat poudari. Ja, res je revica x:o)x . Najin proračun se seveda vztrajno prazni. Toda oba upava, da bo vse tako kot si želiva - kot v pravljici :2src: .

 

se hecaš? xrolleyesx :sniky:

čudna tašča.. :mex:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hah, Mushi! x:Dx

nic tacga, ne rabim tega...

ampak cist stekam in se veselim z onimi, ki se za to iz ljubezni odlocijo. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A ja pa še to bi napisala: vedno bolj razumem tisti rek : Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal. Na začetku sva bila popolnoma sama, osamljena v svoji odločitvi, zdaj pa so naju kar naenrat začeli vsi podpirati... :palec: x:Dx . Tudi tisti, ki pravijo, da je poroka zares nepotreben strošek in brezvezna stvar. Vedno bolj se veseliva dogodka. Komaj čakava na skupno življenje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn, kaja. :palec:

Marsa, pa ja, hehe.. ne zdej kva ti v tej temi delaš, sam tko.. se mi je zdel, mogoč bo pa surprise.. pa grem pogledat, pa še vedno nč. x;)x

Zezam, normalno.. sej vem kaj misliš, pa tud men se zdi tko. Men se je zdel djedu že gat ne bom prala ko ena priležnica. Ko te FOLK tist bližnji tak obravnava. Malomeščansko. Res.

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najina je bla.. en fleš x8Dx. se nama je zdelo, da bova itak obbingljala skupi. in čeprou sovražim ceremonije, je blo prou fajn. nobenga kiča in nobenih dram, pa smo se eno uro prej še strigli, pa obleko obdelovali... joooj, kašne smo meli... x:Dx pol pa pač obredi, pa neki pojest, starci domov, mi (par frendov) pa še mal zažurali. in to je blo to. do naslednjega vikenda, ko smo meli pa res huuuudo žurko: v naravi, ob mlinu, par metrov muzike (dobro ozvočenje!), hrane in pijače pa tolk, da je pol folka odšlo naslednji popoldan. in vse se je samo organiziralo x:Dx. kakšne kul frende mava...! xyesx xsrcx (dons je 7. obletnica tega fleša xsuperx x:)x)

xyiyax

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ti si čisti dokaz da poroka ne pomeni konec življenja in mladosti, kot nekateri to pravijo....

x:)x hvala.

 

ne, ne pomeni konec življenja in mladosti,

 

ne pomeni pa niti začetek...

 

je le dogodek v življenju, ki mu pripišemo večjo ali manjšo pomembnost...

 

živet je pa itak treba sproti… x8Dx :2src:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, najbrz res obstaja nekaj tacga oz. je v zraku to... da je to nekaksen 'konec'.

jaz itak pravim, da je to zacetek odstevanja... ne maram prevec 'ovekovecat' zadev.

Tud tole - kdaj zacel hodit pa to, pojma nimam...

obletnice? x:Dx xscratchx...

Ni onega nekega datuma, da bi rekla, aha tole.

 

ceremonija pac.

 

jasno da ce se pa pac ufuras, si pa ufuran - in pol postanes del tega, komaj cakas, se veselis, vse tole... jasno, skoda bi blo, ce ne bi blo tko. xDDx

 

Bast, kaj pa vem, zakaj ne zgledas taka... valjda zato ker zgledas bolj taka... ... 'frikica'...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Tud tole - kdaj zacel hodit pa to, pojma nimam...

obletnice? x:Dx xscratchx...

Ni onega nekega datuma, da bi rekla, aha tole.

 

Jst tud ne vem kter datum bi dala da sva začela hodit..

pa me še po 5-tih letih to spravlja ob živce, če pomislim na to... ko v knjigah je vse tko dovršeno pa filmih.. mi pa kr neki..

Glih kontra jst MORAM met popredalčkane te stvari, to je taka dezorganiziranost. :o|o: A je kje na svetu kak par, ki ve za datum da sta rekla a bi ti, blabla.. al je vse takle nekak pridemo skup..

Pr poroki sej datum ostane.. če v glav ne, pa na prstanu al pa poročnem listu.. x:Dx

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sva prvič bila na predzakonskih pripravah. Moram povedat, da sem bila zelo POZITIVNO presenečena. Marsikaj, kar se mi prej ni zdelo pomembno, zdaj vidim, da je v resnici zelo pomembno. Vsakemu paru priporočam ta tečaj, tudi tistim, ki so že poročeni.

 

Poudarek je bil ves čas na pogovoru! POGOVOR, POGOVOR, POGOVOR......... xsrcx . To je bistveni razlog za razpad tolikih zakonov. Saj poznamo le še pehanje za materialnimi dobrinami, pozabljamo pa na medsebojne odnose.....Kaj ti pomaga denar, če pa zakonca zaradi tega postaneta tujca.....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaja Z, tej temi si dala pravo vrednost!  :palec:  :palec:  :palec:

Pik križ karo in predvsem xsrcbumx

Hvala Piko! Sem v fazi predzakonske vznesenosti in na zakon čakam zelo optimistično. Oprijemam se vsakih dobrih nasvetov, razglabljam nadolgo in počez o tem, kaj je prav in kaj narobe. Verjamem v to, da bo nama uspelo. Pripravljam se na težave, ki naju bodo doletele, in na to, kako se z njimi spopasti. Predvsem pa vem, da nama bo uspelo le z veliko ljubezni. :2src:

 

Danes bomo na pripravah govorili o družini. Predvsem bomo izpostavili situacijo, ko par ne more imeti otrok. Par je namreč v taki situaciji na veliki preizkušnji....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj je kul, saj se bos TI porocila. x8Dx xDDx :palec:

saj, kar vlagamo, sejemo, tud zhanjemo - in ce bos ohranila tegale pozitivnega duha, si ze zlo na dobri poti. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ob misli na poroko mene kr zmrazi... Nikol... Ne verjamem v večno zvestobo in tisti, ki verjamejo se mi zdijo mal naivni. To, da si bosta zvesta en drugemu celo življenje je tko kot zadet na loteriji.  x:Dx

Če srečke ne kupiš, potem sigurno ne boš zadel na loteriji, če jo kupiš imaš že večjo možnost (seveda moraš za to nekaj dati)...Hočem povedati, moraš poskusit, pa vidiš ali imaš srečo. :palec: Sem se pa spomnila še na en rek: Vsak je svoje sreče kovač!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem če sem že to omenila, toda moji in njegovi starši se še niso srečali po petih letih najine zveze. Dober mesec je še do poroke, pa še nič!! :xx!: Oboji se temu izogibajo. Sedaj pa sva šla midva v akcijo. Povabila sem njegove starše k nam pa so skoz eni izgovori. :vragec: Rada bi že, da se končno srečajo in si povejo, kar si imajo, po drugi strani pa me skrbi, da si ne bodo imelikaj povedati x:o)x . Kar predstavljam si - skupaj za mizo moji, njegovi in midva. Njegova mama nasprotuje poroki, moji so navdušeni, njegov oče nevtralen zaradi žene....popoln kaos. Sploh mi ni jasno, kaj se bomo pogovarjali, ker če bomo načeli temo poroka, zaradi česar se bojo sploh srečali, bo ogenj v strehi. Ne vem, če ga bova lahko sproti gasila xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...