Skoči na vsebino

POROKA


alena

Recommended Posts

saj je zakonsko določeno, če živiš z nekom najmanj dve leti, v izven zakonski skupnosti - prijavljena na isti naslov, se smatra isto, kot če bi bila poročena. Iste pravice in dolžnosti.

 

 

ja, pač poroka je le en obret.

 

Huh fak, morem pazit, tam nekje po 729em dnevu bi treba brakat up al pa pazit... :) hehe, nocna mora trenutno bi bla da me kaksna tozi za prezivNINO.... (N marks the Name) mmm x:Dx

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 1,2k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

saj je zakonsko določeno, če živiš z nekom najmanj dve leti, v izven zakonski skupnosti - prijavljena na isti naslov, se smatra isto, kot če bi bila poročena. Iste pravice in dolžnosti.ja, pač poroka je le en obret.

 

ajsha,aja :8):

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx Kakor se spet vzame. Danes če nimaš nič, je zelo težko dokazovati. In pogosto se zgodi, da je beseda proti besedi. In ni pomembno kaj dokazuješ. x!x Pri skupnem življenju je lahko tudi ta past, da je partner prijavljen na naslovu partnerice ali obratno, pa se smatra kot da sta skupaj. :O:
Za vsakim dežejem posije sonce
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem imela tudi jaz v mislih ob zadnjem prebiranju te teme, da smo že na vprašanjih, kjer se vrtijo postani zakoni.

 

Sem enkrat eno krasno zgodbico prebrala, da sta bila skupaj noro zaljubljena deklica in fant. Ko sta imela možnost, sta se preselila v skupno stanovanje. Nista se mogla naužiti drug drugega, ljubila sta se povsod, v kuhinji, kopalnici, apdlnici, dnevni sobi, na hodniku, povsod. PO nekaj letih sta se ljubila samo še na hodniku oralno x;)x :vragec: :inocent:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...

A lahko malo tole spet aktiviram...glede na to da je že skoraj pomlad xloveyx

 

Prijateljica se želi poročiti in sicer na kaki bolj eksotični destinaciji. Mogoče kdo ve ali ima znance ali prijatelje, ki so se poročili na bolj nenavaden način in kje bolj daleč. Glede na to, da nimata veliko sorodnikov in si res želita to bolj intimno doživeti, sta se odločila za potovanje **nekam**, kar bo ob enem tudi **hanimun**.

 

Če ima kdo kak predlog bo zelo vesela.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..menim, da je tako razmišljanje zlo pogosto tukle v slo.

hmmmm, a je to res?

 

Poznam tri punce, ki so (ena pri 15-ih, ena pri 17-ih in ena pri 19-ih) dobile otroka pa se niso porocile. Tudi starsi pri tem niso vztrajali. Celo obratno. Starsi od ene so zeleli, da oceta tega otroka ne vidi vec, ker ni dovolj dober za njo....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..menim, da je tako razmišljanje zlo pogosto tukle v slo.

hmmmm, a je to res?

 

Poznam tri punce, ki so (ena pri 15-ih, ena pri 17-ih in ena pri 19-ih) dobile otroka pa se niso porocile. Tudi starsi pri tem niso vztrajali. Celo obratno. Starsi od ene so zeleli, da oceta tega otroka ne vidi vec, ker ni dovolj dober za njo....

Znova, glede na to, v kakšnih temah te danes najdem, bi te vprašal le - v katerem mesecu si? x:o)x x:o)x x:o)x

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..menim, da je tako razmišljanje zlo pogosto tukle v slo.

hmmmm, a je to res?

 

Poznam tri punce, ki so (ena pri 15-ih, ena pri 17-ih in ena pri 19-ih) dobile otroka pa se niso porocile. Tudi starsi pri tem niso vztrajali. Celo obratno. Starsi od ene so zeleli, da oceta tega otroka ne vidi vec, ker ni dovolj dober za njo....

Znova, glede na to, v kakšnih temah te danes najdem, bi te vprašal le - v katerem mesecu si? x:o)x x:o)x x:o)x

haha, zakaj pa to?

 

Verjetno v prvem.. xDDx x:Dx x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moški se oženi, da bi se umaknil iz družbe, žena se poroči, da bi vanjo vstopila
haaaa, mi kr je všeč to, sj se vid, de sm starinski x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

:palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sstane
Moški se oženi, da bi se umaknil iz družbe, žena se poroči, da bi vanjo vstopila
haaaa, mi kr je všeč to, sj se vid, de sm starinski x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

 

:palec:

Muzej x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Boris kaj si tako pesimisticen.. A imas slabe izkusnje s poroko?

Jaz se s tabo ne strinjam.. Poroka ( oz zakon ) je nekaj najlepsega, kar se cloveku lahko zgodi.. Ni lepsega, kot zivet in delit z osebo, ki jo imas rad!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...