Skoči na vsebino

Privlačnost


Marsa

Recommended Posts

meni zunanjost niti ni "tisto", razen čupa me tako prevzame, da se moram kar pod kontrolo dat, da sploh slišim, kaj mi govori, če vidim, da mi je fuuul všeč :2src: Lahko mi kdo sploh ni "moj tip", recimo, da je brez las, a je taka energija, da kar spontano laufa kak humor ali debate in mi je to: :2src: :palec:

Življenje je PLES do nebes...

Imejte se radi med seboj, vedno!

live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 333
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:

 

privlachno je tisto, kar pritegne pozornost

ja, danes ponoci sem razmisljala o enem aspektu... in pridem do magnetizma... in ugotovim, da je to preprosto in lepo slovensko in zelo in popolnoma zadovoljivo (prevod pojma v slovenscino, kar ni vedno primer, da je ql) - namrec privlacnost. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kot denimo pravi aakhut za micka, so kdaj mene kateri doziveli, le da vcasih namesto pri- na-. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Katere lastnosti ali značilnosti so tiste, ki delajo nekoga privlačnega?

Kaj je privlačno vam?

Ste sami privlačni?  ;)

Marsa

 

 

privlačno mi deluje oseba ki je taka inteligentna, pa direkt, pa bolj tko no opazna... kaj čem levji mars pa tko... in aja da obvlada polozaj ne neko zgubljeno pišče, ker potem se moram jaz delat da obvladam polozaj, kar me ne ra.. ker ne bistvenega kontrasta moski- zenska. pa sploh ni odvisno od spola to... pač všeč so mi taki ljudje, torej jih občudujem. ker če jih ne morem look up to, me nekako vse rahlo mine na dolgi rok. pomembna mi je enakopravnost v smislu jaz in ti, in ne JAZ in ti ali pa jaz in TI. večinoma se počutim bolj pametna, pa zrela, pa tko...veliko vem hm. in potem mi nekako ni dovolj povprečje. pa tudi če sem jaz povprečje recimo, si sama sebi nisem dovolj pa tko... x:Dx x:px

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>privlačno mi deluje oseba ki je taka inteligentna, pa direkt, pa bolj tko no opazna... kaj čem levji mars pa tko... in aja da obvlada polozaj ne neko zgubljeno pišče, ker potem se moram jaz delat da obvladam polozaj, kar me ne ra.. ker ne bistvenega kontrasta moski- zenska. pa sploh ni odvisno od spola to... pač všeč so mi taki ljudje, torej jih občudujem. ker če jih ne morem look up to, me nekako vse rahlo mine na dolgi rok. pomembna mi je enakopravnost v smislu jaz in ti, in ne JAZ in ti ali pa jaz in TI. večinoma se počutim bolj pametna, pa zrela, pa tko...veliko vem hm. in potem mi nekako ni dovolj povprečje. pa tudi če sem jaz povprečje recimo, si sama sebi nisem dovolj pa tko... x:Dx  x:px

 

:vragec:

 

x:Xx x:Xx x:Xx

(a pa je blo res treba tko direkt vse povedat :inocent: )

 

666 zlomkou...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisi, aira, ker si tehtnica; ta rabi nasprotni pol se bolj, torej ga nima tako izrazenega ze v sebi... mi je bilo fajn zdaj pisat tele tocke... in ne glede na nic ali na vse, posamezne lastnosti gledas iz aspekta znaka... kaksna je torej privlacnost tehtnice in kaksna skorpijona?

kdo je 'bolj'? :) :D

kdo je 'sploh'?

 

ZA KOGA - in kaj sploh - TO JE POINT.

 

 

pa smo spet pri 'svojega malarja'. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Aira kaj ti pa je? :inocent:  V temle postu si pa popolno zmedena! Bi, pa ne bi, pa hočeš, pa nočeš, pa ja, pa ne....Kaj je to? Tehtnica. x:Dx

 

ne, nisi pozorno prebrala..... x:Dx

 

razlaga: glede na to da sem zgoraj pisala da mi je všeč direktnost ... značilnost tehtnice je pa da potrebujemo ravnotezje polov xDDx za občutek harmonične celote, je jasno da v meni te direktnosti ni ravno veliko, ker je drugače ne bi iskala zunaj sebe.... :inocent:

 

torej so tudi moji posti večinoma indirektno napisani x:o)x zakaj? ker je veliko dejavnikov tukaj vpletenih... nočem nikogar prizadeti ali kakorkoli izzvzeti xDDx i , skušam povedati kako RES je, resnica pa je relativna ker jo lahko vsak dojema drugače. jaz pa skušam poiskati univerzalno resnico xDDx kljub temu pa bi se lahko marskikomu ta resnica zdela neresnična, čemur se skušam izogniti x:Dx x:Dx :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to da sirse skusas gledat povsod, je tehtnica, to da pa si povsod vpletena, pa je rak...

In zdaj pa zdruzi to dvoje. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm...kaj je meni privlacno...pri nasprotnem spolu predvem to, da imajo kaj za povedat.

ce ze ni tega dovolj, morajo biti vsaj neizmerno zabavni. ponavadi se to itak dopolnjuje.

mora biti mentalna komunikacija na visku. mora biti obcutek odprtosti, ne, da imam obcutek, da nekdo stalno nekaj skriva. po drugi strani mi je pa vsec, da so ljudje zelo samo svoji. ne maram pijavk in plezalk in ovijalk. imam rada eno kombinacijo neodvisnosti in totalne povezanosti.

potem dolgo nic, potem je se vazno, da je nekdo direkten in da je zelo iskren.

to mi je ful privlacno. pa tople ljudi imam rada, ne rabijo biti super sladki in vljudni in ne maram nepotrebnih protokolov...ne znam prav dobro razlozit tegale..

fizicno gledano...ne vem, ne sme biti naparfumiran, vsaj - cimmanj. na sploh: primarnost,

ampak brez vulgarnosti.

ne mislim tu na mesene uzitke, ampak ne prenasam vulgarnosti brez potrebe. zalitev in takih zadev.

 

v bistvu bi na kratko lahko rekla: en zelo inteligenten jamski clovek x:Dx

 

v zivljenju so mi sploh privlacni ljudje, ki so jasno definirani in dobro 'sedijo' v sebi.

potem naprej ni tako bistveno, kaksni so, tudi, ce so totalno kontra od mene, so mi fajn, sem rada v njihovi druzbi.

 

pa privlacijo me raziskovanja. in to v vseh smislih. se poglabljat v ze znano ali odkrivat neznano.

oboje je enako zanimivo.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>hm...kaj je meni privlacno...pri nasprotnem spolu predvem to, da imajo kaj za povedat.

ce ze ni tega dovolj, morajo biti vsaj neizmerno zabavni. ponavadi se to itak dopolnjuje.

mora biti mentalna komunikacija na visku. mora biti obcutek odprtosti, ne, da imam obcutek, da nekdo stalno nekaj skriva. po drugi strani mi je pa vsec, da so ljudje zelo samo svoji. ne maram pijavk in plezalk in ovijalk. imam rada eno kombinacijo neodvisnosti in totalne povezanosti.

potem dolgo nic, potem je se vazno, da je nekdo direkten in da je zelo iskren.

to mi je ful privlacno. pa tople ljudi imam rada, ne rabijo biti super sladki in vljudni in ne maram nepotrebnih protokolov...ne znam prav dobro razlozit tegale..

fizicno gledano...ne vem, ne sme biti naparfumiran, vsaj - cimmanj. na sploh: primarnost,

ampak brez vulgarnosti.

ne mislim tu na mesene uzitke, ampak ne prenasam vulgarnosti brez potrebe. zalitev in takih zadev.

 

v bistvu bi na kratko lahko rekla: en zelo inteligenten jamski clovek  x:Dx

 

v zivljenju so mi sploh privlacni ljudje, ki so jasno definirani in dobro 'sedijo'  v sebi.

potem naprej ni tako bistveno, kaksni so, tudi, ce so totalno kontra od mene, so mi fajn, sem rada v njihovi druzbi.

 

pa privlacijo me raziskovanja. in to v vseh smislih. se poglabljat v ze znano ali odkrivat neznano.

oboje je enako zanimivo.

Tinka:evo znala obesedit, kar sem vse življenje rekla"klik"

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...