Skoči na vsebino

Privlačnost


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 333
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Me primte za besedo, če bomo kdaj kje skupaj, ko bo klavir zraven! Pa boste dobil mole in dure! x:Ix  :palec:

 

uau, a ti to resno? eh, me hudo mika, da bi te držala za besedo. se mi je zmer dopadla muzka v manjši zasedbi. tak filing, ko je nekaj "for your ears only"... x:px :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam Fredy Miler je pa še zmeri zakon! x:Dx

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma bom res morala 1x v IE pogledat tega modela al kaj... :)

 

Kaj mi ni privlacno?

Kar smo tamle nekje govorili - ko se pa nekdo PREVEC ufura, da je zdaj tolk dobrega videza... OK, samozevast je dbest, sam ta izzareva iz notranjosti in se pac preslika tudi na zunanjost... a ce je ono, tumach, mi pa dol pade vse.

na primer vceraj mi je frendica prinesla ene revije, da mal pogledam, pa vidim ('gole', eroticne kao) fotke mislim da rokometasev... :sori: :xx!:

Ej, to mi NI privlacno. :sick:

Sportnik je sportnik, ima lepo telo, ker spona tam po igriscu in ne zato ker bo sel pol na snemanje v studi oz. fotkanje. xrolleyesx

In to mi je pa ne sam neprivlacno, ampak se tud prav zalostno, ubogo... :V:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

skrajno neprivlačna mi je vulgarnost, vsiljivost, agresivnost, umazanost, "kalimero" ali pa ful "mačo" sistem...oh...bi se še kaj našlo. menda posebne privlačnosti ne zbuja nič, kar ni v resničnem skladu s posameznikom...tako nekako...

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta fant, imitator Fredy-ja..bundesliga frizura ..:madpro:

 

Na posnetku (pri casu 2:40) najbolj zazge njegov kolega, ga pokaze za trenutek, ko mu 'vtrga' x:Dx

 

P.S. Fredy (orginal, jasno x;)x ) bil vceraj na Kanalu A.Podn.Mislim, voditeljica, on je kaksen je, se vsaj ne spreneveda... Voditeljica pa...ne vem, kako si lahko televizija sploh dovoli kaj takega :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma punce, triplex...to je pac en fant kmecki, domaci, prijazen, ki je en komad naredil.

 

totalen fenomen pa je, da se ta njegov video in komad po celi sloveniji predvaja in posilja po internetu ze kak mesec. tudi svoj portal ima zdaj in vse...fenomen pac.

te ne more (glasbeno ) prepricat, ker je seveda stvar totalno mimo, ampak te lahko preprica v rubriki 'saj ni res...pa je!'

 

tako da: ne se sekirat, ce vam ni vsec, bi bilo kar nenavadno, ce bi vam bilo vsec.

je pac ena tistih zadev, ki so tako slabe, da so ze dobre.

kot roza sminka iz osemdesetih, hamburger za vecerjo ali arhitekturni koncept nove gorice.

Variety is the spice of life.

Kdo lahko spremeni svet?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah sem sita tega modela, ker je v vsaki temi, pa ceprav me zanima model, se mi ne da ne vem cesa zdaj instalirat da bom videla to cudo... :||

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx ou Marsa, veliko veselja ob poslušanju in gledanju x:Dx

 

 

p.s. jest ne štekam a je tole vse zares ali ...... xrolleyesx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, privlačnost....

K se ti tip do ušes nasmeje, pa nima filmsko ravnih zob, ampak mal tko drakulske, pa se mu ob tem še učke zasvetijo...pa veš, da ni zaigran....to je zame magnet....

 

 

 

 

 

Glede Fredyja - tip ma "jajca" - that's it!

Mogoče je ljubezen tudi to, da se naučimo spustiti,da spoznamo, kdaj se je treba posloviti. Da s svojimi občutki ne oviramo nečesa, kar bo nemara boljše za tiste, ki jih imamo radi.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...