Skoči na vsebino

Privlačnost


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 333
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Katere lastnosti ali značilnosti so tiste, ki delajo nekoga privlačnega?

Kaj je privlačno vam?

Ste sami privlačni?  ;)

 

 

Marsa

 

Privlačen je tisti, ki je drugačen na tisti način, ki ga občudujemo....

 

Privlačna mi je mlada deklica

privlačna mi je starka

privlačno mi drevo je

privlačna mi je barka...

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x Ne morem točno opredelit, kaj je tisto, kar me pritegne pri človeku. Vedno najprej opazim oči, zobe in roke. Ali mi nekdo 100% ugaja ali pa me ravno tako 100% odbija. Kaj pa vem, določen občutek,ki mu zaupam in me nikoli ne izneveri! x:Dx

x;)x Recimo za kakšnga privlačnga dečkota, ki ga vidš v lokalu, kolk daješ na izgled, velikost in za uporabnost njegovega orodja x?x x:Dx

x:)x Volkec, v streptease bare ravno ne hodim veliko x:px nisem pa še srečala nekoga, ki bi mu to pisalo na čelu! x:Dx

Nooo x:Dx , pa mi vsaka prjatlca in tudi moja partnerica pove, da se v ženskem društvu, velikokrat pogovarjajo o uporabnosti in velikosti orodja, ko zagledajo kašnga taluškanga in dobrega izgleda.

Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda se mi vedno iči zapičijo v moškega, ki je prijeten na pogled, a to je le tisti prvi vtis, ker se zna naredi, da ko usta odpre, da lahko rečeš le bljek.

 

po drugi strani, se mi je pa že naredilo, da nekdo, ki ni bil nič posebnega, so se mi šibila kolena, ko sem se nekaj čas pogovarjala z njim.

 

Mene predvsem privlači energija, ki jo človek izžareva. Če je pa zraven še dober za pogledat, pa še tolk boljš x;)x

ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 6 months later...
aha, se mi je zdelo, da imamo radarje za zaznavo, če kaj od tega manjka...........hm..........pa smo spet tam x^x x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako to misliš: pa ja mi SPET kaj ne manjka :eek: :eek: :eek: in kaj drugi čutijo bolje kot jaz :eek: :eek: :eek: ..........

 

evo, spremenila sem se v :irs: x:)x x;)x x:)x

 

dobro jutro tudi tebi x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx ....borism se je spremenil v frajerja x^x ..........hm..........pa noče nč povedat :sori: ............hm.............jaz pa tle jokam :C: ............hm ...........in sem kot vedno pri vsem skupaj do konca resna x8Dx ...........hm

 

x:Dx jutri so bom na ekran namontirala špegu, pa se bom mal opazovala x:Dx

 

x:)x x;)x x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uf, borism, zdej pa ne vem al misliš resno al me sam tolažiš x:Dx x;)x

 

prej sem pravzaprav mislila na to, kako se omenjene štiri lastnosti ne nahajajo v vseh naših odnosih in kako to pač zaznavamo. v nekaterih odnosih (pa naj gre za partnerske, prijateljske al poslovne) čutimo, da "nekaj manjka" oz. da odnos ni celosten al tako nekako. z nekaterimi ljudmi se dobimo samo na ozkem spektru, z nekaterimi pa je ta razpon precej širši in zajema "celo mavrico" in še nevidni del spektra x^x .

 

pol se mi je pa zdelo, da sem "obtožena" x:Ix x:Dx zahtevnosti. no, saj v bistvu sem res x:Dx x;)x x:Dx

ko prizna pola mu se dodaje je nekoč rekla moja cimra x:Dx x;)x

 

jupi, taka sem so what :onfire: :onfire: :onfire:

 

borism x:)x :palec: x:)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Poznamo štiri vrste privlačnosti....telesno, čustveno, umsko, duhovno :

 

- nova telesna privlačnost poraja SLO, x:px

- čustvena privlačnost poraja NAKLONJENOST, x^x

- umska privlačnost poraja ZANIMANJE, :eek:

- duhovna privlačnost poraja LJUBEZEN. x:Xx

 

Prava oseba nas privlači na vseh štirih področjih x^x

To si dobro povedal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Drgač pa me privlači kaka zanimiva osebnost, malo karizmatična, izvirna... Kar pa se zunanjosti tiče, pa močne moške roke, širok vrat in ramena, globok pogled...

 

jest tud zadnje čase ugotavljam, da me privlačijo močne moške roke... ampak ne tiste preveč mišičaste in nabite, ampak zgolj športno oblikovane, tko, da se vidi, da je tip v življenju poprijel še za kaj drugega kot za TVdaljinca in svojega Mick-enega x:Dx x:Dx x;)x

 

po mojem take roke simbolizirajo neko varnost in gotovost...

 

glavna pa je seveda pozitivna in široko razgledana osebnost, s smislom za humor in neko otroško naravnano odprtostjo, ki kljub letom še vedno stremi po odkrivanju in preizkušanju vedno novih in novih stvari...

 

x:Xx x:Xx x:Xx

SI SAPIS SIS APIS.

http://www.clipartsalbum.com/cliparts/garfield/107450.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne maram mišičastih moskih - tistih ki so ful nabildani in zgledajo kot da zivijo v fitnesu...

Tudi drugace nisem mahnjena na mišice, ampak me pa trebuh mojega fanta neznansko privlaci.. Ne morem se upret kvadratkom na trebuhu, ki so res seksi!! x;)x x;)x

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni pa ni vsec debel moski. Tip mora imeti ploski trebuh, docim bejba ima lahko malo trebuscka - ampak tako sexy, ne da klobase totalne. :8):

 

Saj to smo pa ze obdelali - da tip ima lahko pirski trebuh, bejbi ga pa ne sme imet (recimo poporodnega).

 

Meni telo samo po sebi, se tako lepo, ne more biti privlacno, hocem reci - moski mi NIKAKOR ne more biti privlacen samo zaradi dobrega bodija (kar je itak relativno, meni so vsec recimo suhi in veckrat celo manjsi tipi) - potem ocenjujem meso ali kaj.

 

Ali je to pogled ali kaj takega.

 

Aja, ful me privlaci, ce jaz koga privlacim (in mi je on vsec) in to opazim. :8): x:Ix x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja, ful me privlaci, ce jaz koga privlacim (in mi je on vsec) in to opazim.  :8):  x:Ix  x:Xx

Spet eden Marsinih simpatično zavozlanih opisov x;)x

 

Razmišlajm, da meni fizično ni glih nekaj full in - npr. višin, moj mož je manjši od mene, pa mi je všeč tak kot je, si sploh ne predstavljam, da bi bil višji, po drugi strani pa ne morem reči,da so mi simpatični moški s tako višino.. Kaj pa vem, zagledaš, energija in to je to x:px x:Xx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...