Skoči na vsebino

Lunin party


Lunin net

Recommended Posts

  • Komentarji 63
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Tole ravno nima nevemkoliko zveze s partyjem, a prav zares - res je lepa Slovenija. Koliko placev neraziskanih (vsaj zame), pa toliko lepih kotičkov.

 

Meni je všeč ne samo, da je veliko zelenja, ampak da je toliko zelenja, da je zelena atmosfera! :))

Modrozelena, seveda.

 

Pa daleč od ljudi, da ne motimo mi in da imamo sami mir. ;)

Prevozi pa se bodo itak organizirali - to je še najmanjši problem.

 

 

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Res je, ja, da se Soča nekako najbolj približa tej moji "zeleni atmosferi". Se mi zdi tudi nekako magično tam okoli (se mi je pa zgodil tudi že čudež v tem okolju - morda enkrat navržem pri "Čudežih").

Vsseno pa me je tudi predlog o Kolpi zelo razvnel...

Predstavljam si, da mora biti zelo kul in tudi magic.

Všeč mi je, če je morda malo divje in tako.

 

Tista varianta Otočec pa kot kaže ni več v igri.

 

 

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Teja se je zelo zavzela in pisala na nekaj koncev in nekje so ji tudi že odgovorili in en prostor se mi zdi zelo primeren, poleg tega pa tudi dejansko je možnost imeti party tam, ker so že odpisali in se da.

To je kamp ob Kolpi - na fotkah je videti blazno lepo in sem se navdušila.

Tako ne vem, zakaj ne bi bilo kar tam.

Seveda se je treba z lastniki še konkretneje dogovoriti, vendar mislim, da bi to lahko bilo to.

 

Še na temle mestu hvala Teji za pomoč in posredovane informacije! icon_smile.gif

 

 

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Party bo - kot smo rekli.

Prihodnji vikend - na Kolpi, tako kot je predlagala in posredovala informacije že Teja.

 

Okoliščine in info javiva v teh dneh (čez vikend) tule in na Novicah.

Zaenkrat toliko.

Se vidimo! ;>)

 

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"Jaz iščem le eno - da bi izrazil tisto, kar hočem... In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem". Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huh, ekvinokcij, huh dolgo me ni bilo, huh 21,22 huh naslednji teden, huh LP khm Lunin Party, huh ok najbrz bom tam ampak kje pravzaprav to je, na zemljevidu ki sem ga dobil na tisti strani ni ravno razvidno (bom pogledal seenkrat, ampak najbrz bi bilo dobro ce bi sestavili kaksen uraden Lunin Zemljevid, recimo po imenu...) za tiste ki ne vemo kje ob Kolpi je kaksen kamp... huh, taborniki drugi del. Hm za enkrat mi manjka samo se prevoz, bom videl kaj lahko prispevam, zgleda da ne ravno dosti morda toliko kot pokowc dobro voljo:), ampak te bo na pretek, hm polna luna - oven, uau, hehe ja nekateri pa znajo zbirati datum... ce citiram Marso "Dober dan za zabave"

 

Aries-Libra-Scorpio

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 9 months later...

kdo je za piknik 'koupa' - vikend paket x:Dx ?????

*topics:

- plavanje, colnarjenje, kajak, kanu-izposoja

- ogenj, prehrana - primerna vecini.

- delavnice: tarot, astrologija, kultura pitja cajev z pokusino,

- glasba po zelji (mesana muzika) lahko tudi brez.

- sotori, spalke (2 dni-vikend), nekej ob kolpi, iscemo prostor...

- razlicne delavnice (morda tudi marjetkini vilinski simboli,

hoja po zerjavici, etc...

// sprejemamo predloge za prostor na koupi,

ideje za delavnice, kljuc - vasa pobuda //

dogajanje: julij: vikend datumi: 5-6; 12-13, 19-20, 26-27.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free - thanx, ker skrbis in ker si tole chekiral in vse...

 

Sva pa z Mitjo razmisljala, da bi morda to izvedli septembra raje - ko bo vec folka na broju se...

Kaj menis?

Imamo spet par prostovoljcev, frendov, ki bodo zrihtali muzko etc...

 

Cakaj, evo, da ti ne bo treba desetic mi rect za link... grem zdajle direkt poiskat.

Nasla! x:)x

 

http://www.kolpa-adventures.com/

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, prav, ce je temu tako, pa septembra.

tine&co: hm, zadnjic sem jih ze kontaktiral preko maila, pa 0.

itak jih je treba poklicat. x:Dx x:Ix

mislim, da niso bili dosegljivi.

sam sem sicer nasel prostor ob lahinji, reka blizu koupe.

vec se moram se dogovoriti, ce bi bilo aktualno.

toda bolje bi bilo ob koupi.

ta vikend je bila koupa skoraj pretopla x:)x mega za kopat.

tudi za neplavalce x:Dx

menim, da je poletje (julij, avgust) idealno za koupo.

torej potrebujemo glasanje ostalih, interesentov!?

kaj menis?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free - ko smo jih mi kontaktirali (lani), so bili zelo azurni in profesionalni - takoj odgovorili, vse se je dalo zmenit, wc-ji, vse...

Bili so celo tako fair, da so povedali tisto soboto, da nima smisla riniti (*pa pac hoteli so, da plac, ki ga ponujajo, dozivimo v najlepsi luci in energiji).

 

Gre za to, da je med poletjem ful manj folka tu...

Ce se nas kani zmenit 10, itak nima smisla, da to postavljamo tako... Se pac samo zmenimo.

 

Glasovanje etc.?

Odpade.

Slabe izkusnje s tem - ta ne more tedaj, ta pa ne drugic. Ta bi to in oni bi drugo, spet tretji pa bi prisel, ce bi bilo tu in ne tam.

 

Ko se bomo tisti, ki bomo tole organizirali, dogovorili in uskladili s temi, ki nudijo plac, bomo dali obvestilo in izvedli zur.

Kdor bo imel cas, bo prisel.

Morda si ga bo kdo preprosto vzel...

 

Hocem reci - cimmanj kompliciranja.

Itak jih pride 10 ali pac neko stevilo - in itak navadno to niso tisti, ki najbolj navduseno pozdravljajo take ideje in tudi ne tisti, katerim si prilagajal cas in plac.

 

Ja - jaz vseskozi navijam za Kolpo.

 

nekaterim je bolj vsec Soca - meni tudi morda po lepoti pokrajine in po barvah.

 

A po filingu mi je boljsa Kolpa.

Tako da po mojem se bomo itak menili na Kolpi - nekje ze, pac. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glasovanje etc.?

Odpade.

Slabe izkusnje s tem - ta ne more tedaj, ta pa ne drugic. Ta bi to in oni bi drugo, spet tretji pa bi prisel, ce bi bilo tu in ne tam.

 

Ko se bomo tisti, ki bomo tole organizirali, dogovorili in uskladili s temi, ki nudijo plac, bomo dali obvestilo in izvedli zur.

Kdor bo imel cas, bo prisel.

Morda si ga bo kdo preprosto vzel...

Marsa, hotela sem tole komentirat, pa si me prehitela x;)x

 

Najbolj pameten način je to, kar si napisala x:)x :palec:

http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/71.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Tinina 400. objava. :palec:

 

Morda je pametno, vsekakor pa mi (nam) bo vzelo najmanj energije in casa... Ker res... poznamo tole vse.

 

Free - a septembra je pa premrzla Kolpa?

Meni se zdi september mega za zur...

Ceprav je res zoprno, ker moras imeti to cez vikend, pa se moznosti skrcijo.

In glede na to, da se je poletje letos zacelo tako kmalu, bogve kaksno bo. npr. 15. septembra...

 

Kaj pa vem, no - cez pocitnice so ljudje raztreseni povsod, ti casi pocitnikovanja pa se razvlecejo..

Oni bo na morju do 15., samo tale pa odhaja ze 14. - pa obeh ne bo en mesec... a stekas?

 

Ceprav - morda bi se lahko zmenili recimo cisto na koncu avgusta.

Ali pa zdaj - v zacetku julija - samo se bojim, da nam bo spet zmanjkalo casa - za takole tahitro varianto.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Free - ko smo jih mi kontaktirali (lani), so bili zelo azurni in profesionalni - takoj odgovorili, vse se je dalo zmenit, wc-ji, vse...

Bili so celo tako fair, da so povedali tisto soboto, da nima smisla riniti (*pa pac hoteli so, da plac, ki ga ponujajo, dozivimo v najlepsi luci in energiji).

 

Gre za to, da je med poletjem ful manj folka tu...

Ce se nas kani zmenit 10, itak nima smisla, da to postavljamo tako... Se pac samo zmenimo.

 

Glasovanje etc.?

Odpade.

Slabe izkusnje s tem - ta ne more tedaj, ta pa ne drugic. Ta bi to in oni bi drugo, spet tretji pa bi prisel, ce bi bilo tu in ne tam.

 

Ko se bomo tisti, ki bomo tole organizirali, dogovorili in uskladili s temi, ki nudijo plac, bomo dali obvestilo in izvedli zur.

Kdor bo imel cas, bo prisel.

Morda si ga bo kdo preprosto vzel...

 

Hocem reci - cimmanj kompliciranja.

Itak jih pride 10 ali pac neko stevilo - in itak navadno to niso tisti, ki najbolj navduseno pozdravljajo take ideje in tudi ne tisti, katerim si prilagajal cas in plac.

 

Ja - jaz vseskozi navijam za Kolpo.

 

nekaterim je bolj vsec Soca - meni tudi morda po lepoti pokrajine in po barvah.

 

A po filingu mi je boljsa Kolpa.

Tako da po mojem se bomo itak menili na Kolpi - nekje ze, pac.  x:)x

 

 

ja, prou. x:Xx

pac septembra.

premrzla ni niti pozimi, ce se potrudimo x:Dx

sam povem svoj predlog, itak. x:)x

sicer ja, se strinjam; izkusnje so res take, da je

pametno pac dolociti pa je. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

september... :sad: :\\:

studentje gremo mal ven iz drzave... x;)x

 

ma ja, kar dolocte, ce bo bo, ce ne ne. najboljs tako x^x

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...