Skoči na vsebino

Lunin party


Lunin net

Recommended Posts

  • Komentarji 63
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Septembra je ok, vendar to je ša takooooooooooo daleč. Pa takrat bomo že vsi malo naveličani teh morij pa rek, sedaj nas pa kar premika. ;) Sicer je pa verjetno tako, da prav toliko kot jih ne bo moglo sedaj, jih ne bo moglo tudi septembra. Ampak kako že gre tisto: Vsak ima [samo] toliko pravic, kot ima moči. Žal. :(
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma joj, too much...

 

Oh, ja...

Kakor reces, ni prav...

A da gremo pol res spet na to varianto?

prilagajati se vsem...

 

Aliana je prisla... Free je tudi prisel...

Kolikor vem, pa Lunin g@ya ni organizirala Marsa. Tudi ni imela zadnje besede.

Prijateljsko se je prilagodila. Krotko in vse. Prav nic pomembno.

 

Tako da - :palec:

Komot... ima se kdo drug besedo... Prvo, zadnjo <--> in vmesno.

In vse.

 

Tudi jaz raje - samo pridem nekam.

Z ali brez - besede.

No, ampak ponavadi z... besedo namrec - redko sem namrec tiho v lajfu... zal, pravzaprav... ali pa ne...

 

Ma - cisto kul je biti vcasih kontradiktoren, vcasih je kul obcutljivo reagirat, ... se mi ne da bockat, kdo, kaj zakaj...

 

A ne gre za to, da bi bilo kul?

Ali gre v koncni fazi res za to, kdo bo imel zadnjo besedo?

Ma - dolgcas.

 

Evo - nocem imeti zadnje besede. Briga me. Kul?

Naj se potem organizira in naj se mi pove datum (ce se mi hoce - morda pa se bo lunin party izvajal brez lune) - tudi prav.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ne Marsa... ni blo tko misljeno...

 

sej sem rekla, najboljs da se doloc datum.. pa kot tista, ki vodi zadeve tukaj je logicno, da ga ti (pa nisem rekla, da si dolzna ti..)

 

vedno bo tako, da eni bodo, drugi ne in nima smisla iskat enga datuma, ko bodo lahko vsi..

 

jaz osebno vem, da se bom potrudila in prisla, ce bom le lahko, ce pa ne, pa pac drugic. Isto se mi lahko zgodi, da ne bom mogla prit sredi julija al pa sredi avgusta.. pac ne delam nacrtov za naprej..

 

Tko da...

 

naj bo Lunin party x;)x

 

 

 

Aliana

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah Marsha, saj to sploh ni letelo nate (čeprav je ta quote slučajno res od tebe), ampak na vsa taka dogovarjanja in pregovarjanja. Pač samo neka misel nekega popoldneva. In še na kraj pameti mi ne pada, da bi moral kdo mene upoštevati, ki sem vsega spisala 3 poste, ampak je to bilo samo MOJE mnenje in nič več. In oprosti, če sem te užalila ali pa razjezila, ker to ni bil moj namen. Bil je bolj glas vpijočega v puščavi. ;) Ignore x!x x:)x E glej... :flower:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja - malo me je res spodobodlo ono 'pravic in moci', pa sem potem presodila, da to vseeno nima kaksne take posebne zveze z mano in sem zakljucila, da ni bilo misljeno nic pikajoce in nic.

 

Nedvomno pa je letel name stavek 'Marsa bo imela zadnjo besedo'.

 

Pa se mi je zdelo, da v temi party govorimo o zadnji besedi, pravicah, moci...

Kar je bedasto...

 

POZNAM, kako se takole menijo zadeve.

V koncni fazi nihce, ki je bil najbolj glasen, ne pride.

 

Kot sem rekla - temu in temu pa ravno TA vikend ne ustreza (ko vsem ostalim)...

Temu bi ustrezalo na Soci, temu pa ne - temu pa bi na Kolpi, a oni pa bi prisel, ce bi bilo na Sochi.

Spet tretji hoce na Gorenjskem (najbrz ni treba posebej povedat, da je prvi s primorske, drugi z dolenjske in tretji z gorenjske)...

Nekateri hocejo v Lj, ker je na sredi - potem pa ne morejo Mariborcani ipd...

 

Ko pa odpovemo zaradi slabega vremena, pa se nekdo oglasi, da on je pa cisto lepo tam setkal... in prav super je bilo.

Vendar ko pa smo se dejansko tudi zmenili, pa ni prisetkal.

 

Ja, ja - ni lahko vsem ustreci.

Pa tudi oragniziranje zabave je zdaj zadnje, kar imava midva z Mitjo na umu.

En razlog pa je tudi vse zgoraj navedeno - prevec kompliciranja.....

Pa se nisva tako grebla za organizacijo.

 

Seveda pa sva bila vsakic zraven, ko se je zmenilo, ceprav v nobenem primeru nisva midva organizirala tega in ceprav morda tudi midva nisva 'imela casa'...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja prav fajn, če se bomo dobili, jaz samo ne morem 15.16. avgusta in 23.24 avgusta vse ostalo pride v poštev.

 

Težko organizirat za toliko ljudi, mogoče bi morali določiti datum, se prijaviti in določiti mesto, najbolj enostavno je, da vsak prinesemo seboj kaj bomo jedli in pili ! Kako bomo pa drugače naredili tako, da bo vsem prav ? Eni so mesojedci, drugi vegiji.....Če ostanemo dva dni , si prinesemo šotore, če ne lahko gremo zvečer domov. Vseeno kje SLO je lepa vsepovsod (tudi na Triglavu).

 

Mogoče pa sem totalno napačno razmišljala !

Čim manj dela in veliko druženja !

 

LP! V!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vemo se - se bo povedalo... x:Xx x;)x

 

Strelka - kdaj?

Z Lunatiki - takole 'uradno', javno in vse, smo se dobili samo v Tunjicah...

Potem pa je, ce je kaj se bilo, potekalo bolj ali manj v privat reziji... zato tudi ni bilo v Obvestilih, pac pa je gostitelj vabil bolj diskretno...

Saj to je logicno - ne mores delati pri sebi doma tega za ful ljudi...

Ravno zato pa smo mislili takole... narava in vse....

Ma....

Se bomo se malo posvetovali, pa povprasali po placih tudi - ker, saj ni samo od nas odvisno, trapasto pa je delati racune brez krcmarja...

Free se tudi malo zanima okoli pa se enih par...

Bomo pa ja nekaj dobrega ubodli! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Z Lunatiki - takole 'uradno', javno in vse, smo se dobili samo v Tunjicah...

Potem pa je, ce je kaj se bilo, potekalo bolj ali manj v privat reziji... zato tudi ni bilo v Obvestilih, pac pa je gostitelj vabil bolj diskretno...

Saj to je logicno - ne mores delati pri sebi doma tega za ful ljudi...

Ravno zato pa smo mislili takole... narava in vse....

Ma....

Se bomo se malo posvetovali, pa povprasali po placih tudi - ker, saj ni samo od nas odvisno, trapasto pa je delati racune brez krcmarja...

Free se tudi malo zanima okoli pa se enih par...

Bomo pa ja nekaj dobrega ubodli! :palec:

 

x^x x:)x :palec:

 

x:)x September se mi zdi fajn! x;)x

Helena

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...