Skoči na vsebino

Naše prehranjevalne pregrehe


Recommended Posts

  • Komentarji 279
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

ja, ta čokolada...ne morem verjeti da me ima lahko navadna tablica čokolade tako v oblasti...to je menda odvisnost...lahko je Milka..še bolje če je Kinderlada..najboljša pa je kinder jajčka :fool: , od drugih pregreh imam zelo rada sirove palačinke oblite s čokolado (lahko namesto sira nadev z orehi...). Bom kar končala, da mi nebo ponovno padel sladkor in ker smo ravno včeraj bili v "šopingu" preko meje lahko padem v skušnjavo....pozdravček vsem sladkosnedim

Če mora človek izbirati med sodbami prijateljev in svojimi

sanjami, se mora vedno odločiti za svoje sanje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pr sladkarijah se lahko x:Dx kontroliram, ceprav mi kdaj zapasejo vesele krave od Milke.

Ampak slano - chipsi, arasidi, pa olive, pa slan dimljen sir pa... x:px x:px

Rzen al pa stoletni kruh zraven zelene x:px solatke posute z ajdovo kasho, pa prpravljene z jabolcim kisom in buchnim oljem, aah. x:px

 

 

Pa mi res kak mineral v sledovih manjka.

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 months later...

Ja, vsa packarija tud men pase.

 

Ampak prav zasvojena sem pa seveda s kavo (in zravn cigareto, da je se tolk bolj ne zravo -bog pomagaj!)...

..

 

in Kinder Pinguinom.

Katastrofalna napaka zame, ker so dal kaka dva tedna ven se novo razlicico: s kokosom.

 

Prav notranji boji so, ko grem v stacuno sam po kruh, salalamo, pa jogurt - pa se pingvincki tam zravn veselo rezijo.

x:px Ham ham.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oooh anaconda yamsi...a mas se kaksnega tabelega na zalogi?

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sanjalica
Obožujem pršut(ledeno hladen, narezan izredno tanko, da se kar zvije ob rezilu noža), zraven pa sladko dinjo, ki jo postrežem na kockicah ledu! x:px

x:px

 

Jaz bi tudi...

Olive so lahko tudi zelene...samo mrzle morajo biti...

In veliko časa....

Če pa lahko izbiram lokacijo:

deka, bližina reke...jasno, zvezdato nebo.

 

Konec. Brez debate in moraliziranja o holesterolu in aknah.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
Hm hja nimam pregreh... razen morda začimbe, pa mm kisla smetana... mačke nebi kupile wiskas... temveč smetano :) čokoladni puding, hm vaniljev puding, ogromno sladoleda... ja ja to so moje pregrehe
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Njam , njam :P :P sem se kar oblizovat začela..

 

Jaz nimam pregreh.. Kaj pa sploh je pregreha ?

 

A je greh -- jesti ???

 

 

No, ja .. priznam.. da se zvečer ob .. recimo 22.uri nabutam s kakšno salamo, pa sirček, pa kruhek.. pa vse to zalijem z 1/2 l jogurta .. in to pred televizijo.. pol si pa še en čik prižgem... In pol mi je prec žal, .. pa moje kilce.. spet sem se zvečer nabasala.. pa tako pridna sem bila popldne.. naredila vzpon z kolesom... nemsto, da bi samo kaj popila... ne .. CUker pade, rabim energijo..

 

In to je pregreha x?x x?x No way.. to ti je samo malo "crkljanja".. Vse kar človeku paše za telo.. ni pre(greh)a , kajne :vragec: x?x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...