Skoči na vsebino

Bog


anarhist

Recommended Posts

:8):

 

No, najprej hvala vsem za izražena mnenja. Amapk nekateri ste preveč zamoralizirali - spet. tega nisem hotela. Jaz se travci ne bom odpovedala iz istega razloga, kot se ne bom odpovedala muziki, ki jo imam rada, čajem in kavi, ki jih rada pijem, sprehodom v gozdu, jogi in meditaciji, plesu...

Kajti vse to rada počnem.

Še enkrat, to zame ni bližnjica do Boga,amapak EDEN od načinov, da umirim svoj mali um.

Pa krasno se spi in sanja xDDx

 

Ne smete jemati življenja preresno. To je osnovna hiba človeštva, če mene vprašate.

 

Namaste x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še enkrat, to zame ni bližnjica do Boga,amapak EDEN od načinov, da umirim svoj mali um.

Po moje tud droge služijo umiritvi uma, pa alkohol...Vse sam, da bi folk pozabu na neprestano lajnanje uma, ki na koncu ne prinese nobene sreče. Samo, najbrž ni to edini način ta umiritev uma.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti, kabalist.

poln piiiiip te mam. dej gobec kdaj ven par centrimetrou iz knjig...

pa k te berem, učas se mareskej ful strinjam, sam ne vem kuko ti rata, da ... ma jebi se. rad te mam

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje tud droge služijo umiritvi uma, pa alkohol...Vse sam, da bi folk pozabu na neprestano lajnanje uma, ki na koncu ne prinese nobene sreče. Samo, najbrž ni to edini način ta umiritev uma.

 

prjatu, posluš

do pike se strinjam s tabo. pa vem kwa govorim. kao? sam lej, če ni bolše ideje... ka pa je use to? klic na pomoč... ki je ni, je ne bo, ker je ne more bit...

sam piiiiiip nekej pa more človk nardit... ne more se kr udat... piiiizdaaaaa. žrtev bit,.....

tele substance... vrjetn si jih kej probu... ja ka je z njimi... sam endrofine sproščajo. ja se j se jih da tud drgač. sam faaaak, k je lažje rečt. pa k se ti zazdi, da veš ka bi mogu, kr naenkrat vidš, da je tega tolk, da mogoč ne boš sfolgu...

ma dej

rad vas mam

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O BOG! Saj vendar vedno, ko nam gre kaj narobe kličemo boga, pa si mislimo, da nam bo on pomagal, takrat, ko smo ga sami užgali. Pa vendar se še kar sprašujemo, če obstaja?Seveda je tukaj z nami vsepovso ga čutimo. Tukaj je v vsem .V vsakem našem dihu, v šepetanju vetra, v žuborenju rek in v morjih. Morali bi se vprašati, ali smo pripravljeni vsak dan nameniti bogu delček čudovitih stvari, katerih smo vsak dan deležni in se sploh ne zavedamo kakšna darila sprejemamo. In vse to nam je namenil BOG. Od kod smo in kaj smo tudi to nam bog vsak dan znova poskuša dopovedati, samo mi ne znamo poslušati.Šele takrat, ko nam gre vse narobe začnemo klicati boga.Mislim , da bi bilo prav, če bi se veliko več ljudi vsak dan na trnutek zaustavili, in iz duše pomolili k bogu . Si lahko predstavljate, kako bi svet bil lepši , če bi samo na trnutek vsak dan naminili ljsoljudem dobro misel, pozabili , da obstaja pohlep, sovraštvo, x^x :xx!: srahovi, kateri nas omejujejo in nam jemljejo ljubezen. BOG JE LJUBEZEN IN BOG JE V NAS SAMIH.In če bomo gledali v pravo smer nas bo bog ljubil,.Tudi tisti,ki ga zanikajo so deležni te neskončne ljubezni,dajmo to ljubezen negovat.Dovolj bo če smo dobri, da mislimo dobro.Ni blagoslovlen samo tisti ki moli temveč vsak ki dela dobra dela.

 

ZA VSE DOBRE MISLI

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje tud droge služijo umiritvi uma, pa alkohol...Vse sam, da bi folk pozabu na neprestano lajnanje uma, ki na koncu ne prinese nobene sreče. Samo, najbrž ni to edini način ta umiritev uma.

 

Zihr ni edini, je pa najbolj komot, z najmanj truda, za vse ostale rabiš med drugim- muda.

xegox

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zihr ni edini, je pa najbolj komot, z najmanj truda, za vse ostale rabiš med drugim- muda.

xegox

Moje izkušnje pravijo, da če te take komot zadeve ne privlačijo, pravijo, da nimaš muda :inocent:

Se pa strinjam z napisanim.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim, da je najlažje se prbit, ali pa zadet... samo to jaz jemljem kot izbrati utopično, najlažjo pot, čeprav tle ne bi glih rekel , da je mnogo spogledovanja z duhovnostjo- tle bi se strinjal z kabalistom, določene izkušnje pod uplivom nekaterih substanc ,so v bistvu dobrodošle kot izkušnje, kot delček celostnega doživljanja , toda dvomim da koga to pripelje na pot duhovnosti- tole je bolj bla ,bla, -je pa tudi ena od poti skozi življenje, kdor si jo pač izbere...za soočanje/tudi s samim seboj/ je potreben pogum, za zadetost nikakršen.Saj lahko bluziš, da si zadet tudi boga pošlatal , ni problema. pa lohk greš tudi v vse možne sfere... sam jest temu rečem -zasvojenost .Obstoja tudi psihična, ne samo fizična...

Povezanost je lahko tudi/ po moje/ v cilju- zbrisat iz tega grdega sveta- eni morda skozi duhovnost- / bliže bogu- rečejo eni/ , drugi pa skozi opojne zadeve...seveda v zadetosti doživiš marsikaj- iluzija je plodna, ponavadi...

Osebno nimam kaj za rečt, moje mnenje je proti mamilom v vseh ozirih, čeprav imam sam takele izkušnje, ne glede zakaj jih kdo konzumira- ali jih bo ali ne bo - je pa vsekakor po bogu dana volja posameznika.

Nerkateri se drugače najbrž ne znajo izognit/ reševat/ tegobam tega sveta in tega življenja...je že tako...nekatere je preveč strah-...xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi sam sem bral Castenado in tudi tam ne propagira nekritično drogiranje, temveč imajo travice jasen in nadzorovan namen.

 

Resnicno, ni se za zajebavat s stvarmi,skoda je lahko tezka ali nepopravljiva :palec:

Trava pa vsekakor skrci zavest oz. te prilepi na frekvenco neke zavesti, kjer lahko enostavno obvisis, ker ne ves pac kaj in kako iz nje najvec potegniti -> izjema pac samo potrjuje pravilo

 

P.S; sicer pa je imel Don Juan svoje zvarke, samo reklo se jim je travca x:)x

 

sam piiiiiip nekej pa more človk nardit... ne more se kr udat... piiiizdaaaaa. žrtev bit,.....

Hmm, zakaj pa ne, ves postane zabavno, ko se naucis kako je zrtev bit x;)x x:o)x

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Resnicno, ni se za zajebavat s stvarmi,skoda je lahko tezka ali nepopravljiva :palec:

Trava pa vsekakor skrci zavest oz. te prilepi na frekvenco neke zavesti, kjer lahko enostavno obvisis, ker ne ves pac kaj in kako iz nje najvec potegniti -> izjema pac samo potrjuje pravilo

 

P.S; sicer pa je imel Don Juan svoje zvarke, samo reklo se jim je travca x:)x

Hmm, zakaj pa ne, ves postane zabavno, ko se naucis kako je zrtev bit x;)x x:o)x

 

posluš lubček. če izjema obstaja, po moje loh pravilo samo spodbija, ne pa potrjuje. pravilo nej bi blo pravilo...

ti pa kr lepo vrjem usem kr slišiš, brez da pomisliš...

aja, pa rad te mam. itak

no čaw

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:C: :C:

 

 

Vsem vam,ki vam je travca v tolažbo in si mažete vaše lepe očke, da ni škodljivo in iščete izgovore otem, kako vam je z uživanjem teh in istih življenje lepše. Noćem moralizirat postavljam pa vprašanje. Ali je kdo že poskusil drogo ,katera se imenuje LJUBEZEN?

 

 

UŽIVAJTE x:Xx x:Xx x:px

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:C: :C:

Vsem vam,ki vam je travca v tolažbo in si mažete vaše lepe očke, da ni škodljivo in iščete izgovore otem, kako vam je z uživanjem teh in istih življenje lepše. Noćem moralizirat postavljam pa vprašanje. Ali je kdo že poskusil drogo ,katera se imenuje LJUBEZEN?

UŽIVAJTE x:Xx x:Xx x:px

 

Ta droga je še bolj nevarna. Zaradi nje ljudje skačejo v smrt. Najbrž zato, ke mislijo, da jo morajo nenehno dobivat od nekoga. To pa itak ni več taprava ljubezen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ta droga je še bolj nevarna. Zaradi nje ljudje skačejo v smrt. Najbrž zato, ke mislijo, da jo morajo nenehno dobivat od nekoga. To pa itak ni več taprava ljubezen.

 

se zlo strinjam. načeloma. sam ka pa ljubezen do živali, narave...

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

se zlo strinjam. načeloma. sam ka pa ljubezen do živali, narave...

 

Dokler ti je ljubezen droga, to sploh ni ljubezen. Prava ljubezen potem sploh ni bil prisotna. Ni vsaka "ljubezen" LJUBEZEN. :inocent:

Kar nas dela odvisne, nas dol tlači.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

posluš lubček. če izjema obstaja, po moje loh pravilo samo spodbija, ne pa potrjuje. pravilo nej bi blo pravilo...

ti pa kr lepo vrjem usem kr slišiš, brez da pomisliš...

aja, pa rad te mam. itak

no čaw

 

In to si napisal samo zato, da te ni vec strah xrolleyesx

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dokler ti je ljubezen droga, to sploh ni ljubezen. Prava ljubezen potem sploh ni bil prisotna. Ni vsaka "ljubezen" LJUBEZEN. :inocent:

Kar nas dela odvisne, nas dol tlači.

 

:palec: :palec:

 

 

Vidim ,da sta skoraj skapirala, kaj sem hotela povedat. Res je razlika ,brezpogojna ljubezen je dajanje brez, da kar koli pričakuješ, ker takrat največ dobiš.

 

Ko ljubiš brez pričakovanj ni več nevarnosti, da boš nekaj dragocenega izgubil. Če pa v vse to vključiš še strah, potem si že vnaprej pogorel, ker si s tem sprožil dejanje povratne informacije.

 

Ni je čez brezpogojno ljubezen, do vsega živega na tem svetu. Živo pa je vse. xsrcx xsrcx x:Dx

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec:

Vidim ,da sta skoraj skapirala, kaj sem hotela povedat. Res je razlika ,brezpogojna ljubezen je dajanje brez, da kar koli pričakuješ, ker takrat največ dobiš.

 

Ko ljubiš brez pričakovanj ni več nevarnosti, da boš nekaj dragocenega izgubil. Če pa v vse to vključiš še strah, potem si že vnaprej pogorel, ker si s tem sprožil dejanje povratne informacije.

 

Ni je čez brezpogojno ljubezen, do vsega živega na tem svetu. Živo pa je vse. xsrcx xsrcx x:Dx

 

Roti, se zelo strinjam. Zelo zanimiva si mi, morda se bom pa še kaj novega naučil od tebe. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: :palec:

Vidim ,da sta skoraj skapirala, kaj sem hotela povedat. Res je razlika ,brezpogojna ljubezen je dajanje brez, da kar koli pričakuješ, ker takrat največ dobiš.

 

Ko ljubiš brez pričakovanj ni več nevarnosti, da boš nekaj dragocenega izgubil. Če pa v vse to vključiš še strah, potem si že vnaprej pogorel, ker si s tem sprožil dejanje povratne informacije.

 

Ni je čez brezpogojno ljubezen, do vsega živega na tem svetu. Živo pa je vse. xsrcx xsrcx x:Dx

 

Ja, če bi tko bilo, bi bilo lepo, pa v večini primerov ni. Se pa ne strinjam z unim- ljubiš brez pričakovanj- vsaka ljubezen ima svojo kalkulacijo, pričakovanja, če ne drugega pa zadoščenje... kaj pa je napačnega , če ljubiš nekoga in obenem pričakuješ, da ti bo to vračal- a je to sebično, morda...??to je povsem naravno in normalno...Tudi narava , ko jo ljubiš/ ko si že omenila/ ti vrača v obliki veselja in sreče, ko uzreš kakšen njen prijeten trenutek in pogled...-torej ti je povrnjeno... pa pri živalih isto... saj za našo srečo ni potrebno veliko/ no ja - morda preveč posplošujem/ dovolj je dobra energija , ki nas zapolni- tudi to je ljubezen...čr pa govorimo o ljubezni do boga, je pa tko- kdor resnično ljubi boga , je prav tako po svoje egoističen- skrbi za svoj filling ...ker vzporedno z ljubeznijo prihaja v nas tisto, čemur bi lahko rekli povratna informacija- kar pa ne vem, če si zaradi tega pogorel, če je to energija univerzalnega informacijskega polja, je to božja energija in ne vem čemu bi nam bilo vrnjeno z slabim, če smo dajali dobro.

Malce si zbrklala tole ljubezen- pa brezpogojno- saj mislim, da je vsaka PRAVA ljubezen brezpogojna.

xegox

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, če bi tko bilo, bi bilo lepo, pa v večini primerov ni. Se pa ne strinjam z unim- ljubiš brez pričakovanj- vsaka ljubezen ima svojo kalkulacijo, pričakovanja, če ne drugega pa zadoščenje... kaj pa je napačnega , če ljubiš nekoga in obenem pričakuješ, da ti bo to vračal- a je to sebično, morda...??to je povsem naravno in normalno...Tudi narava , ko jo ljubiš/ ko si že omenila/ ti vrača v obliki veselja in sreče, ko uzreš kakšen njen prijeten trenutek in pogled...-torej ti je povrnjeno... pa pri živalih isto... saj za našo srečo ni potrebno veliko/ no ja - morda preveč posplošujem/ dovolj je dobra energija , ki nas zapolni- tudi to je ljubezen...čr pa govorimo o ljubezni do boga, je pa tko- kdor resnično ljubi boga , je prav tako po svoje egoističen- skrbi za svoj filling ...ker vzporedno z ljubeznijo prihaja v nas tisto, čemur bi lahko rekli povratna informacija- kar pa ne vem, če si zaradi tega pogorel, če je to energija univerzalnega informacijskega polja, je to božja energija in ne vem čemu bi nam bilo vrnjeno z slabim, če smo dajali dobro.

Malce si zbrklala tole ljubezen- pa brezpogojno- saj mislim, da je vsaka PRAVA ljubezen brezpogojna.

xegox

Ljubezen do Boga egoistična? Kaj pa ljubezen do sebe? Po moje je to prva stvar, ki jo potrebujemo, da lahko sploh ljubimo. Itak pa na koncu se to zlije v eno. Boga se da ljubiti zaradi ljubezni same, po moje. Če poskusimo to aplicirat na kaj drugega, po mojem, težko uspemo. Je pa res, da je reči brezpogojna ljubezen, kot reči mokra voda. Ljubezen, kot jo poznamo na tem svet, si sploh ne zasluž tega imena.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ljubezen do Boga egoistična? Kaj pa ljubezen do sebe? Po moje je to prva stvar, ki jo potrebujemo, da lahko sploh ljubimo. Itak pa na koncu se to zlije v eno. Boga se da ljubiti zaradi ljubezni same, po moje. Če poskusimo to aplicirat na kaj drugega, po mojem, težko uspemo. Je pa res, da je reči brezpogojna ljubezen, kot reči mokra voda. Ljubezen, kot jo poznamo na tem svet, si sploh ne zasluž tega imena.

 

Tisto sem navezal na post ,ki sem ga komentiral- če nisi opazil. S tem sem hotel povedati, da ljubezni , v kateri ne pričakuješ nič, praktično ni. Ker je potemtakem tudi ljubezen do boga egoistična, ker vsekakor s to ljubeznijo stremimo za nečim- torej ni brezpogojna. Sicer pa mislim, da si razumel pravilno, če si prebral zgornji post- tistega na katerega sem se navezal.

Tisto- ljubezen do sebe- ha, ne vem kaj si hotel s tem povedati, ker brez nje tudi ni ljubezni naprej..a ne ?Meni je to jasno...komu pa...xegox

Ja, na svetu poznamo ljubezen in jo tretiramo pod tem imenom- je edini izraz, ki ga poznam- a maš boljšega/ slabšega/ - kaj je čemu vredno in kaj ne- je težko reči, ker nimaš nič s čem bi primerjal.Kar pa poreče tvoja iluzija ali predstavljanje nečesa. je pa osebna stvar...vsak vidi po svoje, tudi občutenja imajo več razločkov/ grd izraz- se opravičujem/ ..in taka je stvarnost.

xegox

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker je potemtakem tudi ljubezen do boga egoistična, ker vsekakor s to ljubeznijo stremimo za nečim- torej ni brezpogojna.

Če smatraš dobro počutje, ki te ob tem preplavi za egoizem, potem imaš pač prav. Drugače pa, če ga prosimo daj mi to, daj mi ono, to seveda ni prava ljubezen.

 

Tisto- ljubezen do sebe- ha, ne vem kaj si hotel s tem povedati, ker brez nje tudi ni ljubezni naprej..a ne ?Meni je to jasno...komu pa...xegox

Ja, to sem hotel povedat. x:)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če smatraš dobro počutje, ki te ob tem preplavi za egoizem, potem imaš pač prav. Drugače pa, če ga prosimo daj mi to, daj mi ono, to seveda ni prava ljubezen.

Ja, to sem hotel povedat. x:)x

 

Mislim ,da je vse kar počnemo z namenom pridobiti nekaj zase- za svojo rit- egoistično dejanje. Samoljubno, če ti je bolj všeč- jaz se pač izražam tako-lahko bi morda rekel kakšen drug izraz, nima veze- Ja -namen s katerim si hotel pridobiti- recimo- dobro počutje -je sebično dejanje.To sem hotel reči. -natanko...ni samo dajanje ampak dajanje z namenom..ni brezpogojno...točno to sem hotel povedat.

xegox :palec:

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, če bi tko bilo, bi bilo lepo, pa v večini primerov ni. Se pa ne strinjam z unim- ljubiš brez pričakovanj- vsaka ljubezen ima svojo kalkulacijo, pričakovanja, če ne drugega pa zadoščenje... kaj pa je napačnega , če ljubiš nekoga in obenem pričakuješ, da ti bo to vračal- a je to sebično, morda...??to je povsem naravno in normalno...Tudi narava , ko jo ljubiš/ ko si že omenila/ ti vrača v obliki veselja in sreče, ko uzreš kakšen njen prijeten trenutek in pogled...-torej ti je povrnjeno... pa pri živalih isto... saj za našo srečo ni potrebno veliko/ no ja - morda preveč posplošujem/ dovolj je dobra energija , ki nas zapolni- tudi to je ljubezen...čr pa govorimo o ljubezni do boga, je pa tko- kdor resnično ljubi boga , je prav tako po svoje egoističen- skrbi za svoj filling ...ker vzporedno z ljubeznijo prihaja v nas tisto, čemur bi lahko rekli povratna informacija- kar pa ne vem, če si zaradi tega pogorel, če je to energija univerzalnega informacijskega polja, je to božja energija in ne vem čemu bi nam bilo vrnjeno z slabim, če smo dajali dobro.

Malce si zbrklala tole ljubezen- pa brezpogojno- saj mislim, da je vsaka PRAVA ljubezen brezpogojna.

xegox

 

Kaj po tvoje tudi bog egoističen? Čeprav nas on brezpogojno ljubi brez obzira na vse naše napake in kozlarije ,ki jih počnemo iz dneva v dan.Nisi razumel,povrnjeno ti je vselej če le ne kalkuliraš in računaš ,kajti vselej, ko pričakuješ nazaj ,kar si dal se smatra preračunljivostjo.Vem pa da bog ljubi in ničesar ne pričakuje,jasno pa je, da ti je v ljubezni potrebna povratna ljubezen, katera se itak samodejno povrne le če ljubiš na pravi način.

 

Ljubezen je lahko tudi sebična, ampak v tem primeru povzroča bolečino.Sicer pa, saj z razlogom obstaja zlo in dobro .Kako bi sicer vedeli kdaj uživamo in kdaj nam je hudo? Jin in jang kužiš,pa saj že veke in veke bijemo boj med dobrim in slabim. Problem ,danes pa je v tem, da smo se naučili kalkulirati,pa saj že dojenčki v vozičku, znajo preračunljivo ocenjevati svoje starše, kako jim bo ratalo spustiti vodo na svoj mlin.

 

Ravno zato je ljubezen tako dragocena,saj jo nekateri iščejo že vse svoje življenje ne zavedajoč se, da je tukaj v nas samih, samo prebuditi je treba svoj notranji jaz pa bo. Naš preblem je v tem ,da težko spregledamo tako enostavne stvari in nismo sposobni videti tisto, kar nam je pred noskom.

 

Vidiš ravno zato so živali tako preprosto zveste in s takšno lahkoto PRINAŠAJO V NAŠA ŽIVLJENJA RADOST

 

 

Bodi pozdravljen in imej se skrajno lepo x8Dx x;)x

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Roti, se zelo strinjam. Zelo zanimiva si mi, morda se bom pa še kaj novega naučil od tebe. x;)x

 

Hvala, vem pa tudi da se lahko jaz naučim od tebe marsikakšno modrost . Star pregovor pravi, da vsi vemo vse.Zakaj ta znanja ne bi delili.

 

x:Ix :8): imej se lepo

 

Ljubezen do Boga egoistična? Kaj pa ljubezen do sebe? Po moje je to prva stvar, ki jo potrebujemo, da lahko sploh ljubimo. Itak pa na koncu se to zlije v eno. Boga se da ljubiti zaradi ljubezni same, po moje. Če poskusimo to aplicirat na kaj drugega, po mojem, težko uspemo. Je pa res, da je reči brezpogojna ljubezen, kot reči mokra voda. Ljubezen, kot jo poznamo na tem svet, si sploh ne zasluž tega imena.

 

 

Bravo tako se govori, se strinjam Gotovo si svoje spoznanje tudi doživel. :palec: :palec: :palec: :palec:

 

 

LEPO SE IMEJ

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mislim ,da je vse kar počnemo z namenom pridobiti nekaj zase- za svojo rit- egoistično dejanje. Samoljubno, če ti je bolj všeč- jaz se pač izražam tako-lahko bi morda rekel kakšen drug izraz, nima veze- Ja -namen s katerim si hotel pridobiti- recimo- dobro počutje -je sebično dejanje.To sem hotel reči. -natanko...ni samo dajanje ampak dajanje z namenom..ni brezpogojno...točno to sem hotel povedat.

xegox :palec:

Po mojem pa ljubezen prinaša radost (od tod tudi navdušenost pri zaljubljenosti). In to je tisto, kar dobimo od ljubezni do Boga. To zame ni sebično, ker je, po moje, radost tisto k čemer težimo kot kamen proti zemlji. Če pa na to gledaš kot sebičnost imaš pač prav :o|o:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...