Skoči na vsebino

Bog


anarhist

Recommended Posts

sam napisal/a si koma108, jaz pa pravim, da pojdi do 108 :)

 

potem boš malo bližje. :)

 

jaz ti lahko to povem, ker sem vsak dan na 108 in to večkrat dnevno.

ej človek....pa ti res ne štekaš....jaz sem bog....ti si bog....vsi smo bog....tu ni blizu daleč.....samo je.....mater si mi hecn x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ej človek....pa ti res ne štekaš....jaz sem bog....ti si bog....vsi smo bog....tu ni blizu daleč.....samo je.....mater si mi hecn x:)x

 

ja, mogoče bog z majhno začetnico. drugače pa jaz nisem Bog, ti nisi Bog, vsi nismo Bog. je pa res, da smo od Njega :)

 

jaz da sem ti hecen, si predstavljaš, kako hecen si šele ti meni? :)

 

saj v bistvu mi nisi hecen, te pa skušam razumet :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ql ane. potem vse veš in vse znaš?

med vsem in nič obstaja dovolj....dovolj vem in dovolj znam....da sem bog....in zadovoljen v življenju....enem in neskončnem x:)x

 

p.s. če nisi bog...kaj pa si

 

kok sta hecna. x:o)x x;)x x:px

a ti si bog ali nisi x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

med vsem in nič obstaja dovolj....dovolj vem in dovolj znam....da sem bog....in zadovoljen v življenju....enem in neskončnem x:)x

 

p.s. če nisi bog...kaj pa si

a ti si bog ali nisi x:Dx

 

okay, potem če dovolj veš in dovolj znaš, da si postal bog oz. si že od vedno bog, potem pridi danes do mene domov (saj veš kam). rad bi te vprašal ene par stvar in eno majno prošnjo imam zate.

 

kaj sem jaz? če si ti bog, potem sem jaz tvoj sluga. želim, da stopiš v moje srce in da ga očistiš vsega neznanja.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

med vsem in nič obstaja dovolj....dovolj vem in dovolj znam....da sem bog....in zadovoljen v življenju....enem in neskončnem x:)x

 

p.s. če nisi bog...kaj pa si

a ti si bog ali nisi x:Dx

nisem, sam nisem pa tud ne-bog. :vragec:

 

bog ni nekaj/nekdo, kar/ki izkljucuje drugo ali druge. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisem bog imam pa nekaj božanskega v sebi... če bi bil človek bog potem ne bi uničeval zaničeval poniževal vsega Božjega... ali pa mu ravno to prepričanje da je vsemogočni daje moč da unčuje svet okrog sebe... v gozdu sem sama prav ponižna nad veličino in mogočnostjo... pa sem včeraj ugotovila da ne vsi ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nisem bog imam pa nekaj božanskega v sebi... če bi bil človek bog potem ne bi uničeval zaničeval poniževal vsega Božjega... ali pa mu ravno to prepričanje da je vsemogočni daje moč da unčuje svet okrog sebe... v gozdu sem sama prav ponižna nad veličino in mogočnostjo... pa sem včeraj ugotovila da ne vsi ...

 

ja tako je, mi imamo nekaj božanskega v sebi in ravno v tisto smer bi se morali obračati/razvijati.

 

če bi človek bil Bog? navadno pogojeno živo bitje nikoli ne more priti na stopnjo Boga. Bog je Bog od

vedno in se nikoli ni razvil v samega sebe. lahko pa imamo podobne kvalitete, kot jih ima On, vendar

to nas še ne naredi Boga. vedno bomo neskončno manjši od Njega in to prav vseh ozirih.

 

vsak ima pa svobodno voljo in če je sam sebe prepričal, da je Bog, potem mu tega ne more

noben vzet.

 

:)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo,da o BOG-u nihče ne piše v ženskem spolu ...

 

Bog kot energetik je moškega spola, kot energija je pa tudi ženskega spola. na

nek način je potem Bog tudi ženska, oz. Njegova prva potenca je ženska. primer sonce in sončni žarki.

sončni žarki so na nek način tudi sonce, vendar po drugi strani so pa različni od njega. brez sončnih

žarkov pa ni mogoče videti sonca..... sončni žarki so milost sonca, da ga lahko vidimo.

 

Bog je vrhovni uživalec vsega in vsi ostali smo v Njegovem služenjskem razpoloženju (hočemo al nočemo),

saj ga skušamo zadovoljit oz ga služimo nezavedno. tako da, če se tako pogleda, je samo on prav zares moški,

vsa ostala živa bitja smo pa načeloma ženske. to se čudno sliši, vendar ko se dosti

poglobiš v to je to samo po sebi razumljivo. (materialni intelekt ne dopusti hitro take razlage)

 

na tem planetu smo pa vsi ˝uživalci˝ oz. bogovi z majhno začetnico. se pravi moški in ženske (kot moški), vsi bi radi uživali, pa v

bistvu ne moremo zares uživat. samo Bog lahko zares uživa, mi pa imamo možnost dobit Njegove drobtinice in na tak način potem

pridemo do prave božanske ekstaze.

 

seveda, vsak ima svoje mnenje.... jaz samo o svojem pišem.

 

good night :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj sem jaz? če si ti bog, potem sem jaz tvoj sluga. želim, da stopiš v moje srce in da ga očistiš vsega neznanja.

 

ti si eno....z mano....z Bogom....z bogom....z vsem....zavedanje enosti te očisti....gluposti tvojega ega x:)x

 

Bog je. x:Dx

Bog ni x:Dx

 

ja tako je, mi imamo nekaj božanskega v sebi in ravno v tisto smer bi se morali obračati/razvijati.

 

če bi človek bil Bog? navadno pogojeno živo bitje nikoli ne more priti na stopnjo Boga. Bog je Bog od

vedno in se nikoli ni razvil v samega sebe. lahko pa imamo podobne kvalitete, kot jih ima On, vendar

to nas še ne naredi Boga. vedno bomo neskončno manjši od Njega in to prav vseh ozirih.

 

vsak ima pa svobodno voljo in če je sam sebe prepričal, da je Bog, potem mu tega ne more

noben vzet.

 

:)

zavedanje "božje" neskončnosti v vsej njegovi širini in globini in nasploh vsem lahko izenači našo zavest z božjo....malo komplicirano se sliši.....ampak je dosti bolj preprosto kot se zdi....

 

Bog kot energetik je moškega spola, kot energija je pa tudi ženskega spola. na

nek način je potem Bog tudi ženska, oz. Njegova prva potenca je ženska. primer sonce in sončni žarki.

sončni žarki so na nek način tudi sonce, vendar po drugi strani so pa različni od njega. brez sončnih

žarkov pa ni mogoče videti sonca..... sončni žarki so milost sonca, da ga lahko vidimo.

 

Bog je vrhovni uživalec vsega in vsi ostali smo v Njegovem služenjskem razpoloženju (hočemo al nočemo),

saj ga skušamo zadovoljit oz ga služimo nezavedno. tako da, če se tako pogleda, je samo on prav zares moški,

vsa ostala živa bitja smo pa načeloma ženske. to se čudno sliši, vendar ko se dosti

poglobiš v to je to samo po sebi razumljivo. (materialni intelekt ne dopusti hitro take razlage)

 

na tem planetu smo pa vsi ˝uživalci˝ oz. bogovi z majhno začetnico. se pravi moški in ženske (kot moški), vsi bi radi uživali, pa v

bistvu ne moremo zares uživat. samo Bog lahko zares uživa, mi pa imamo možnost dobit Njegove drobtinice in na tak način potem

pridemo do prave božanske ekstaze.

 

seveda, vsak ima svoje mnenje.... jaz samo o svojem pišem.

 

good night :)

premalo preprosto.....za moj okus definicije o bogu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zanimivo,da o BOG-u nihče ne piše v ženskem spolu ...

Bog je malce neroden izraz. Bog ni ne moško, ne žensko, niti nekaj vmes, ker je izven vsega, a vse je znotraj "njega". Bog je samo tehnični termin, ki pač označuje približek tega, kar je v resnici Bog. V Kabali se uporablja več besed. Najbližja je morebiti Elohim, ki je moška množina ženske ednine. Tudi za Sveti duh piše ENA je ONA, ki je duh življenja, a že v naslednjem stavku uporabi moški spol. Moške atribute Bogu so pridodali kasneje, prtedvsem s pojavom krščanstva, ki je zmešal precej antičnih izročil v enolončnico, katere okus ni vedno najboljši.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

te teme o bogu so prav hecne.....itak nič ne obstaja kar ni bog...sprejmi vse....in evo ti boga x:)x

 

V redu. Ampak zakaj so potem spori o obstoju boga? Ateisti pravijo: "Verujem kar vidim"

Če je bog v vsem ga torej lahko vidijo.

Če ma kdo denarja odveč vzamem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekdo je rekel: "kako lahko clovek gleda v nebo in rece da ni boga?" (al nekaj tacga, in ne spomnim se kdo je to rekel, sam je pa dobr povedal x;)x x^x)

 

Torej - poglej okol sebe. xDDx xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...