Skoči na vsebino

Bog


anarhist

Recommended Posts

Daj no, koma106 -- vsakemu svoj čas. x;)x

ej...saj je vse skupaj samo en velik hec....bog...ljubezen....ti....jaz....vse ...nič....ker če ni hec ostane še samo trpljenje....malo ali veliko.....odvisno od nas....in naše izbire x:)x

 

p.s. spet nekaj bluzim na nepravem mestu

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako to misliš - trpljenje?

 

jaz mislim, kolikor sem te imela moč spoznati:), da ti v seb nosš eno vlko rakovo (astro forum) občutljivost,..........

in kaj ti vidiš tko božanskega v sebi xDDx :P :vio:

 

Njegova rakova občutljivost se mi zdi naravnost božanska.

Če ma kdo denarja odveč vzamem.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi ljubezen ni to, kar včasih mislimo. Ljubezen ni navezanost, temveč aktivnost od sebe k svetu okoli sebe. Težko je najti ločnico med ljubeznijo navznoter in ljubeznijo navzven.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj o drugem se ne da govoriti...razen če tvoje dojemanje sega nad boga....nič ni kar ni bog in vse je bog or whatever...torej se o čem drugem sploh ne moremo pogovarjati x:)x

 

Hm....a si zihr?

Ampak res......a si popolnoma zihr? x:Dx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja....vsaj v mojem skromnem pogledu na svet x:)x

x:Dx ja, razsvetljen je, torej skromen in veličasten hkrati...zato te pa

vprašam...ali res ni možno, da bi bilo še kaj več? xscratchx

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj bi še rad...več od neskončnosti....ali manj od niča x:)x

x:Dx x:Dx x:Dx

Saj ne, da bi zdaj kaj rad.....ampak razmišljam....

če je Bog vse kar je, kar je bilo in bo, kar bi lahko bilo....potem mora nekje

obstajati tudi tisto kar ne more biti, kar ne bi moglo biti in kar ne bo nikoli bilo...

in mora obstajati tudi točka kjer se to dvoje sreča.....točka ravnovesja, nam nezamisljiva, samo

slutim pa, da obstaja, nič drugega. Zato sem vprašal za tvoje mnenje o tem...pač debatiram x;)x

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx x:Dx

če je Bog vse kar je, kar je bilo in bo, kar bi lahko bilo....potem mora nekje

obstajati tudi tisto kar ne more biti, kar ne bi moglo biti in kar ne bo nikoli bilo...

ko najdeš enost med logiko in obratno logike....med zavednim in nezavednim...ugotoviš...da je bog tudi tisto...kar po naši logiki ne more biti.....a vseeno je x:)x

 

in mora obstajati tudi točka kjer se to dvoje sreča.....točka ravnovesja, nam nezamisljiva, samo

slutim pa, da obstaja, nič drugega. Zato sem vprašal za tvoje mnenje o tem...pač debatiram x;)x

točka je v nas...v našem ravnovesju duše telesa in razuma...tako blizu...da se nam zdi predaleč x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne.

V obstajanju materije obstaja njeno nasprotje.Antimaterija.

Obstoj antimaterije pomeni za nas-neznanstvenike, dokaz o obstoju Inteligence-duše.

Vprašaj se tako.Na kateri ravni deluje Um in kaj um je, če nima mase, oblike in telesa?

Če.

Tvojo slutnjo le podkrepim in te spodbujam, da pogruntaš še kaj "več".

ko se človek neha toliko spraševati....vidi da je prav narobe in narobe prav v vsakem trenutku....s vprašanji analiziramo in seciramo našo enost...in se od nje odvračamo....ker je nočemo sprejeti takšne kot je x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

obstajati tudi tisto kar ne more biti, kar ne bi moglo biti in kar ne bo nikoli bilo...

Tudi to, kar ne more biti je del Boga. Pravzaprav to obstaja kot del možnosti, katere se pa )še) niso razodele.

BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi to, kar ne more biti je del Boga. Pravzaprav to obstaja kot del možnosti, katere se pa )še) niso razodele.

 

A v ta kontekst spada tudi dilema, ali Bog lahko ustvari tako težko skalo, da je sam ne bi mogel dvigniti? x:o)x x:o)x x:o)x

 

zvedavi Nosorog

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...