Skoči na vsebino

smisel za humor


Guest mačona

Recommended Posts

x:Dx x:Dx x^x x:px

za Kozoroge itak velja "bolj star, bolj nor". x:Dx

 

matr kle mas pa prow cist x:Dx

za cist vse k jih poznam vkljucno z mano...tole 100% vela...

 

:eek: x?x x:Dx

Po podatkih v tvojem profilu še nisi prav zelo nora... x:Dx x:Dx x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 94
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

no men gre definitivno najbolš od rok delanje norca iz same sebe x^x x:Dx sem mojstrsko razvila tole......seveda so bla potrebna leta prakse in velik talent x:Dx ka bi kej blo krivo temu.... :inocent:

drgač pa ja, črni humor x:px obožujem, pa vse te angleške fore x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Uč" laže... x:Dx x:Dx

To je bolj mišljeno stanje pameti, ne videz... x:Dx x:Dx :vragec: x:px :wOOt:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx Ja, ja, sej vem, samo je povezava med tem bl star, bl nor in še mlajši videz, uffff, gredo novim zmagam naproti. x;)x

 

x:Dx x:Dx x:Dx

Ja, pravijo da do 50-tega pamet dobivaš pol jo pa vračaš... x:Dx x:px

Men se zdi da sem jaz že mal v minusu... :wOOt: x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

težko priznam... ampak najbolj sem se narežala ob Dvojčku :xx!: in

Škorpjonu

 

No, za to je potrebnih več dejavnikov, sploh odlično aspektiran jupiter, ki daje optimizem. Dvojčki so sila zabavni, vendar, če ima nekdo saturna v svojem znaku blizu sonca in je slučajno dvojček, sigurno ne bo šal stresal iz rokava, oz. nas ne bo tko nasmejal kot nekdo, ki ima jupitra blizu sonca in vse to mogoče v tretji hiši- dvojčkasti hiši, takega bližina rada sprejema, ker jih zabava, razveseljuje in podobno. Nasplošno tudi 11 hiša, hiša prijateljstva mora biti več ali manj lepo aspektirana.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

po izkušnjah bi rekla, da so Škorpijon humoren samo na tuj račun. Zameri, če se šališ na njegov. Dvojočki imajo smisel, pa Device tudi xDDx

to pa ni res x^x tud sami se znamo šalit na svoj način x:px

sam zdej pa ne vem če se tu slučajn kej moj asc strelec oglaša :inocent: x:Dx

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se skoraj z vsakim narežim x:Dx ...razen z eno Levinjo k imam občutek, da je vsaj pol surove limone na tešče brez cukra obvezno pred najinim srečanjem, da mi usta skup vleče in ne narazen xrolleyesx ...ok se potrudim, da se ne srečave prevečkrat, k se mi ne da bit :huh:

...drgač pa seveda sem se dobro narežala z dvojčki, ovni, kozorogi, strelci, vodnarji, tehtnicami, ribami, biki, dinozavri in zajci ... :sorcerer:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

al pa prazna!? (11).

 

težko priznam... ampak najbolj sem se narežala ob Dvojčku icon_smile_dead.gif in

Škorpjonu

 

No, za to je potrebnih več dejavnikov, sploh odlično aspektiran jupiter, ki daje optimizem. Dvojčki so sila zabavni, vendar, če ima nekdo saturna v svojem znaku blizu sonca in je slučajno dvojček, sigurno ne bo šal stresal iz rokava, oz. nas ne bo tko nasmejal kot nekdo, ki ima jupitra blizu sonca in vse to mogoče v tretji hiši- dvojčkasti hiši, takega bližina rada sprejema, ker jih zabava, razveseljuje in podobno. Nasplošno tudi 11 hiša, hiša prijateljstva mora biti več ali manj lepo aspektirana.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz se skoraj z vsakim narežim x:Dx ...razen z eno Levinjo k imam občutek, da je vsaj pol surove limone na tešče brez cukra obvezno pred najinim srečanjem, da mi usta skup vleče in ne narazen xrolleyesx ...ok se potrudim, da se ne srečave prevečkrat, k se mi ne da bit :huh:

...drgač pa seveda sem se dobro narežala z dvojčki, ovni, kozorogi, strelci, vodnarji, tehtnicami, ribami, biki, dinozavri in zajci ... :sorcerer:

 

 

x:Dx x:Dx x:px

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A? Kako to misls¿

 

x:Dx

Kako... x:Dx

Če velja tisto bolj star bolj nor... x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah 1/3 sem ze dala cez x:)x

 

:eek:

A samo na sto let računaš? x?x x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoče bi ravno brez humorja-ali pa vsaj ne tako zelo očitno - bili merkurjevci - device -pa naj mi oprostijo - vendar se mi takole dozdeva - iščejo podnapise in zanke..medtem pa hec že mine..

tole sem astroznalka.com dodala x:px

 

Se ne bi strinjala s tem! Zaradi Merkurja Device zelo hitro zaštekamo vic x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to pa ni res x^x tud sami se znamo šalit na svoj način x:px

sam zdej pa ne vem če se tu slučajn kej moj asc strelec oglaša :inocent: x:Dx

 

Mislim, da se res tvoj strelec oglaša. Kombinacija strelca in škorpijona...znaš biti sarkastičen a ne?!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xrolleyesx se mi zdi da se mi ne bo dal vec nazaj hodt...tko da ja 100tka

 

xrolleyesx x:Dx

Jaz pa 110... :vragec: x^x x:o)x

Iz žlehtnobe... :vragec: x:Dx x:Dx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
Kozorogi so itak pogrnili že v štartu.

 

Jaz tudi na splosno ne bi prisodila kozorogom smisla za humor, ampak to pravilo potrjuje izjema, moja prijateljica , ki ima neverjeten smisel za humor, lahko bi ga enacila z angleskim. Najlepse pri vsem pa je, da se tega sploh ne zaveda, ceprav se v njeni druzbi mors ves cas rezat. Mene je spravla v prow nerodno situacijo, ravno sem odpila pozirek vina, ko je prjavla eno svojo. Jst se ze sploh ne morem kontrolirat ce je kej smesnga, pri njej pa sploh ne in sem bruhnla tist vin po mizi in na svojga soseda cez mizo, ki se je odlocil, da ta vecer pa ne bo nic pil, ker je zeni tako obljubil, ampak po tej nezgodi si je premislil, ker je rekel, da mu itak zena ne bo verjela, ce ma ze vso srajco z vinom natopljeno.

Poznam pa tudi dost ovnov, ki imajo specificen smisel za humor.

Jst reagiram pa na crnga, pa ne vem, ce zarad sonca v skorpjonu al strelca v asc.

Drugace pa s tehnicam tud taksne izkusnje, sin je tehtnica, in je smesen za posizit kadar hoce), u sluzbi mam pa tehtnico, ki ji vic poves u pol minute, potem pa pet minut ponucas za razlago.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...