Skoči na vsebino

Glasbene zvrsti


Kristalka

Recommended Posts

(sem pogledla po čvekarijah...in mislim da ni nič podobnega.. :) )

 

zadnje čase mi ful paše drum and bass, dub ... pa roots reggae :grin:

ne morem pa tud mimo jazza (predvsem acid jazz), bossa nova mi je tud fajn.. funk itak :) :kulgreen:

ambient :palec:

 

in pol ostalo kar se znajde na playlisti... rock (večinoma starejši.. pa tud kaki novi štikli.. in yugorock) .. kak blues.. xsuperx

oldiesi so nam-moji družbi spet aktualni..

 

pa všeč mi je industrial.. ampak samo npr. na koncertu kakem, sploh če je dober performans zravn.. x8Dx

 

ne maram pa metala.. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 111
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

fajn, uzivej se naprej!! x8Dx :palec: :palec:

 

sam, what's the point teme sploh? xrolleyesx a raziskujes kaksna glasba je ljudem vsec? :inocent: mislim, a seminarsko delas?

(sem pogledla po čvekarijah...in mislim da ni nič podobnega.. :) )

 

zadnje čase mi ful paše drum and bass, dub ... pa roots reggae :grin:

ne morem pa tud mimo jazza (predvsem acid jazz), bossa nova mi je tud fajn.. funk itak :) :kulgreen:

ambient :palec:

 

in pol ostalo kar se znajde na playlisti... rock (večinoma starejši.. pa tud kaki novi štikli.. in yugorock) .. kak blues.. xsuperx

oldiesi so nam-moji družbi spet aktualni..

 

pa všeč mi je industrial.. ampak samo npr. na koncertu kakem, sploh če je dober performans zravn.. x8Dx

 

ne maram pa metala.. :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanima me v kakšne podrobnosti bodo šli ljudje, ki bodo komentirali.. a bo nekdo napisal.. primer: metal .. ali bo napisal gothic, progressive, power.. melodic... itd.. al pa npr.. bo to samo reggae.. al bo ragga, ska.. dancehall .. dub.. d'n'b..

mogoče hiphop.. al breakbeat.. trip-hop

 

in pa pač.. bo fajn če bo kdo napisal zakaj ravno takšna glasba.. ali pa kdaj mu najbolj paše..

 

ne delam seminarske.. me pa zanima pač kaj se posluša..

 

:vio: xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rock ... kakšen, odvisno od počutja ... od tistega pop-rocka pa do že skor metala ... tud heavy metal mi je fajn ... ta prav xDDx pa kakšen gothic metal paše ... poleti tud dalmatinske x:)x

How will we ever know

if we never try ...

P.M.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men tut pop rock, electro pop iz 70 in 80 ih pa Beatli iz 60ih, pa Jazz, Klasika, všeč mi je tudi tisto kar je všeč Kristalki house, chill out, ambientalna glasba pa dance, v bistvi mi je lažje povedat kaj mi ni všeč....

Men tud...ni mi všeč pop govedarija pa kak rave.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js pa bolj retro x:Dx mal je muzke, mlajše od mene k se mi zdi poslušljiva x;)x zdele se ne spomnm nč :inocent:

 

rock, pa ne kaka pop varianta :xx!: sam da je hard.....purpli pa heepi x:px pa kaka psihodelika mi sede...tastari floydi :2src:

 

ma ogromn je tega.......zdej sploh ne znajo fajn muzke več delat za moj okus :o|o:

 

 

pa za blues sm razpoložena tud včas x;)x kak big joe williams, howlin wolf, take zadeve.....

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Največ poslušam italijansko glasbo (v stilu Pausini, Boceli), pa tudi klasiko (največ Wagnerja, Bacha) in opero. Od elektronske glasbe mi je najbolj blizu trance ali pa mogoče kakšen nadpovprečno dober house. Poleg tega še Bebe (ne vem, kam naj jo uvrstim), Ima (kanadska pevka s čudovitim glasom in pesmimi) in pač pesmi, ki mi pridejo pod roke in so mi všeč.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
Veliko dobrega se najde, najraje pa se mi najde pop/rock 60, 70 in 80-ta :2src:
isto
Jazz, Klasika, chill out, ambientalna glasba
isto
Men tud...ni mi všeč pop govedarija pa kak rave.
isto plus narodnjaci xrolleyesx, punk (in kakšne depresijo vzbujajoče podzvrsti - crust, grind. :xx!: ), metal, hrvaška glasba, dalmatinska - krneki. :o|o:

 

Največ poslušam italijansko glasbo, pa tudi klasiko (največ Wagnerja, Bacha).
isto

 

poleg tega kakšni kubanski ritmi, ko mi kar srček zaigra :2src: , pa indijska, arabska - srce špila sto na uro.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najbolj mi paše progresivni rock in njegove številne podzvrsti. Seveda so tu tudi nekateri odlični novodobni glasbeniki -- vendar ne vsi, ker je v tudi v novodobni glasbi veliko čudnih in prav nič novodobnih zadev.
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada poslušam klasiko, italijanske pesmi, chill out, jazz... kakšni hrvaški izvajalci... stare pesmi- 50., 60... pa seveda sem velika fanica musicalov- Fantom iz opere je še vedno št. 1. :vio:

Rada pa poslušam tudi glasbo, ki pride izpod mojih prstov x8Dx :shsh: :listen:

In al' veš, da ti ga vnemaš,

ti mu pevski ogenj daš,

al' se smel bo razodeti

vsaj pozneje, sam ne ve.

 

(F. Prešeren)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js pa bolj retro x:Dx mal je muzke, mlajše od mene k se mi zdi poslušljiva x;)x zdele se ne spomnm nč :inocent:

 

rock, pa ne kaka pop varianta :xx!: sam da je hard.....purpli pa heepi x:px pa kaka psihodelika mi sede...tastari floydi :2src:

 

ma ogromn je tega.......zdej sploh ne znajo fajn muzke več delat za moj okus :o|o:

pa za blues sm razpoložena tud včas x;)x kak big joe williams, howlin wolf, take zadeve.....

 

x:Dx x:Dx x:Dx x:px

Mene tukaj mal EMŠO ven vleče... x:Dx

Tako da še najdem kaj "poslušljivega" kar je mlajše od mene... x:px x:Dx

Deep Purple, Pink Floyd, Rolling Stones... :palec:

U2, Queen, Dire Straits...

Abba, BoneyM(starejše)...

Pa Enya, Enigma, Vangelis... xsrcx

V bistvu vse zvrsti, tud klasika... xDDx

Tud kakšne starejše od Avsenikov...

Mi pa tud ne sede tisto kar nastaja zadnjih deset let, razen redkih izjem. :eek: x?x x:Dx

Da o domači produkciji ne govorim...(ni za javnost... :xx!: :vragec: )

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma vse gre skupaj, kar ti je pač všeč... x:Dx :palec:

Meni ni bila nikoli kakšna zvrst posebno všeč ali pa da mi kakšna sploh ni bila všeč.

Od vsakega nekaj.

Edino rap... :eek: xrolleyesx x?x

Tam not pa ne najdem nič zase... x:Dx xnckrivx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Imam rad vso glasbo, če mi je všeč. x:)x

 

všeč mi je narodna glasba ne narodnozabavna tisto tri komadi pa je dovolj xDDx ....sedaj pravijo moderno etno xDDx ...

 

drugače pa stari rock...tudi metal nekaj...ne vsega, ker nekater mi je preveč zatežen.

 

elektronska glasba ....tako, ki te dvigne mislim greš ...

Najbolj pa uživam ob kitari klasični, klavir, pa flavta... x:)x

 

SEm "mjuzik vomen" x:Dx , če mi je všeč se sploh ne poglbljam kakšna zvrst je :palec:

 

xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

:palec: ja hudo je vm ane..

 

jz poslušam pa use...

no naibolši so mi:

chamillionaire-ridin'

...trumpets

in tko dalje..pa itak mi je tut odvisn od poćutja..

ućasih rock..ućasih hiphop ( n treningiih pa to..)

no ja..

Paa Smo sPeT Tamm k nS ni..=*
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada imam muziko z primesmi elektronike.. electro, dub, minimal...chill out (Buddha bar, Tosca), pa kaksni DM, Placebo (cist mi sedejo zadnje case), Talking Heads....

Ne maram pa raznih Atomik harmonik in muzike s podebiljenimi besedili, pa tudi pjevalice oz. komercialna muzika mi ne gre kej prevec v usesa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Rada imam muziko z primesmi elektronike.. electro, dub, minimal...chill out (Buddha bar, Tosca), pa kaksni DM, Placebo (cist mi sedejo zadnje case), Talking Heads....

Ne maram pa raznih Atomik harmonik in muzike s podebiljenimi besedili, pa tudi pjevalice oz. komercialna muzika mi ne gre kej prevec v usesa

 

 

baaaaa....a lah prewedeš toLe...3/4 ne poznam hehe...=)...

Paa Smo sPeT Tamm k nS ni..=*
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od mlajših definitivno Alanis Morisette (jo mam glih zdej na iPodu)

sicer pa pravzaprav vse kar je dobro ... celo rap občasno ...

zelo mi je všeč ambientalna glasba in new age

od starih pa hipijevske zadeve Woodstock rulz :D

pa psihedelika ... pa queeni, pa u2 ...

Trše varjante roka, ki so se pojavile konec 70. in v začetku 80. (heavy metal ipd.) mi niso nikoli potegnile, pač pa mi še vedno sede dober punk ...

in seveda klasika: Mendelsson, Tchaikovsky, Mozart, Bach, Bethoven, Grieg, Chopin, Dvorak ... niso mi pa všeč modernejši klasiki a la Debussy

Aja ... "svetovna" glasba, predvsem afriška: souk, ray, macossa pa seveda salsa ... Pri teh stilih glasbe je dobro to, da pridejo do "nas" že prefiltrirani - samo najkvalitetnejši :)

 

 

Dgač pa če mate čas, naj pristavim še svoj piskrček:

 

http://100pp.zru.si/mp3.php

 

Mal je odbito ampak bi nekaterim znalo bit všeč ...

 

Aja in tle je še video, v katerem nastopajo moje sexy noge :D

 

Tonček

Pesem.si

Kdor ne pesni, bere pesmi :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in seveda klasika: Mendelsson, Tchaikovsky, Mozart, Bach, Bethoven, Grieg, Chopin, Dvorak ... niso mi pa všeč modernejši klasiki a la Debussy

 

Odličen okus za klasično glasbo imaš :2src:

Tudi meni modernejši klasiki nekako ne potegnejo... Še manj mi je pa všeč kakšen jazz :xx!:

Chopin je pa itak najpopolnejši skladatelj in največji genij ever!!! :wub:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tkole js pa poslusam USE zvrsti metala :vragec: xbendx :listen: xsuperx x;)x

"Remember when I told you how my

Kin is different in some ways?

And how you should not fall in love

With someone like me, anyway...

Between the lines, people see signs

When they feel the sear, every day's fear...

And one night their torches

Find the girl without a name...

And the one who has her

Love is no more safe..."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...