Skoči na vsebino

Googlova Zemlja


Alan_New

Recommended Posts

Ali se kaj igrate z Googlovo Zemljo? Ste odkrili kakšne zanimive kraje na naši Zemljici? Morda bi si lahko tukaj izmenjavali kmz datoteke. x:)x Vem sicer, da se jih dobi veliko na spletu, a takšna, kot bodo tu, jih ne bo še dolgo časa. x^x

 

Pa zaplešimo.

 

http://nssdc.gsfc.nasa.gov/image/planetary/earth/gal_africa.jpg

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz ga mam tut... sam telih manjših krajev sploh ne pokaže, oziroma megleno se vidi :mellow:

Ja, odvisno od kraja in natančnosti satelita. Moj prejšnji kraj bivanja je tako lepo fotografiran, da z lahkoto najdem hišo, v tej vasi, v kateri sem zdaj, pa se nič ne vidi. x:)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

Na tej strani http://www.googleearthhacks.com/ je ogromno dodatkov za Google Earth, kjer lahko še več zadev odkriješ. Verjetno tudi precej divjine. x:)x

 

Zanimivo se mi zdi tudi, da satelitske fotografije kar hitro posodobijo. Ko sem si prvič inštaliral program, so še gradili nov odsek avtoceste na Bivju pri Kopru in je tako bilo tudi fotografirano. Zdaj pa se že v celoti vidi novo postavitev.

 

Kolikor je program simpatičen, me spominja tudi na Velikega brata. :xx!:

 

http://www.peaceproject.com/graphics/postcards/PC20.jpg

Popravljeno -> Alan_New
Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jz ga mam tut... sam telih manjših krajev sploh ne pokaže, oziroma megleno se vidi :mellow:

 

xrolleyesx pa še res je; baje je tut star, sodelavec je zanč reku, da ko je gledal svojo bajto, je vidu pred njo parkirano jadrnico, ki jo je takrat delal...no vmes jo je že dokončal in prodal...še zmeraj pa se vidi ogrodje jadrnice, pa je že 2 leti od prodaje xcivx tak da...to je zastarelo xrolleyesx

 

men je program kr simpatičen, kake blazne uporabne vrednosti pa jst ne vidim (sm kratkovidna x:Dx ), ker kokr rečeno, manjših krajev, najlepših plažic se sploh ne vidi, tak da lah tale guglert pr načrtovanju potovanj mirne duše izpustim x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

še zmeraj pa se vidi ogrodje jadrnice, pa je že 2 leti od prodaje xcivx tak da...to je zastarelo xrolleyesx

Saj, odvisno od kraja do kraja, kaj posodobijo.

 

Drugače raje gledam, kje je kak kraj, s tem programom, kot pa z atlasom recimo. x:)x

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...