Skoči na vsebino

Ignoranca


mkk

Recommended Posts

Da povem kako se je rešilo.

 

Najprej: ignorirala sem nazaj, vendar sem ostala vljudna.

Nto: postal je živčen, full gro je gledal in postal še zelo nesramem.

Nato: Sem zbrala vse svoje moči (na to sem res ponosna) in sem ostala v mejah vljudnosti (najraje pa bi skočila iz kože, ampak že ko sem prebirala te poste, sem se odločila, da ne bom dovolila, da me spravi iz tira - natanko tako kot so nekateri mi svetovali).

Nato: dan soočenja. Najprej je bil nesramen. Nato sem mu povedala, da tako nesramnega človeka še nisem srečala (nisem bila prijazna, sem bila pa vljudna) in ko sem to izgovorila do konca, se je v njem nekaj premaknilo in postal je drugačen. nič več tako napadalen, nesramen. Nato je pričel govoriti z normalnim tonom in je razložil zakaj. Potem sem povedala še sama svoje (nisem bila prijazna, vendar samo vljudna).

 

Na koncu (ugotovitve drugih) je spoiznal, da ni imela prav. Ni se opravičil. Nič ni naredil, samo nagaja mi ne več.

 

Torej, res hvala vsem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ignoranca je vrsta obrambe... Torej, če te nekdo ignorira se brani, ker je jezen, ljubosumen... -negativana čustva.

Zato si zapomni, da ignorirajo le tisti, ki se ne upajo spopasti s problemom in so strahopetni :eek:

(tako lahko tud vi mene ignorirate ker sem čisti novinc xDDx )

 

lep pozdravček vsem. Sem Namaar, mam rad punce in modra je moja najlubša barva. x:Ix

 

Čao Namaar!

 

Nič hudega če imaš rad punce, ampak tole si pa izredo lepo povedal.Dobrodošel in veliko sreče ti želim.

 

Tudi jaz sem mnenja,da je narobe ignorirati kogar koli,pa četudi je to tvoj nasprotnik ali pa zlobnež brez karakterja.

Moje načelo ; živi in pusti živeti. Tako ,da vedno lahko pozdravim vsakega ,le na kavo ne grem s tstimi ,ki so me uspeli prizadeti. Lahko mu pa vedno odgovotim na kakršno koli vprašanje.Z veseljem. x:Dx x:Dx :palec:

MISLI SO ČAROBNI DEL NAS SAMIH IN VODIJO NAS NA KRAJE,KJER NI LOČNIC NITI OMEJITEV
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest sheboom
Pa vzemimo tole: nisi pretirano zakompliciran človek in povsem človeško je, da ne moreš z redkimi posamezniki priti na podobno valovno dolžino (kaj šele na isto) ... In ti posamezniki ti že na prvi pogled delujejo antipatični, tako da sploh ne zmoreš, da ne bi ignoriral. Že res, da se trudiš, in če ti ne uspe, si osebnostno nekoliko omejen, ampak ali je možno, da je takšna ignoranca sprejemljiva in s tem razumljiva?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sheboom, ne vem, če sem te prav razumela, ampak meni se zdi, da če ti je nekdo antipatičen, ga ne ignoriraš, jaz bi temu bolj rekla, da se manj zapletaš z njim oz. ne iščeš toliko njegove družbe, ta pravo ignoriranje se mi zdi nekaj drugega npr. če prideš z nekom v konflikt, se odločiš ali ga boš ignoriral ali se z njim pogovoril. xrolleyesx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

če ti nekdo res gre peklensko na živce, pa ne najdeta skupnega jezika, ker bodisi je butelj in se izogiba reševanju konfliktov in raje beži pred problemi kot bi se trudil za dobre odnose ali vsaj ne čist podn odnose, bodisi ugotoviš, da je konflikt samo v tvoji glavi in oseba sploh ni vredna, da si razbijaš glavo, kaj si misli in zakaj je taka in taka do tebe, je najbolje, če se enostavno nehaš obremenjevati s to osebo in konfliktom med vama (resničnim ali namišljenim). razčistiš pri sebi, naravnaš se tako, da ti ni pomembno, kaj ta oseba misli, počne ... enostavno zgine iz tvojega življenja in sčasoma tudi iz tvojih misli. v srcu pa itak ni prostora za ljudi, ki jih ne maraš.

 

jaz sem jih dala ene par na ignor, ker se enostavno ne želim več ukvarjati s tem, kaj si mislijo o čemerkoli ... ker sem se prej samo obremenjevala. zdaj se pa ne. ker ne vidim, kakšne neumnosti kvasijo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

micka je francelna vabila, da nej pride u lublano pod dravski most... vztrajno in brezkompromisno. franclna ni blo... a ni pezde neresn, pa neodgovoren pa ignorantski???
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanima me, kaj vi mislite o ignoranci - ko ene človek nekaj prosi (za kar ima pravico) in druga oseba to v celoti ignorira in se poleg tega dela še norca?

 

Sama ne morem ostati mirna, kaj pa vi. Hvala za razmišljanja x:)x .

 

ignoranca - samo požvižga se,pravico si jemleš,ker samo človek želi red. norčavo je človeško bitje,ko pa si ga lastiš. kot pa vemo,osebe loh tudi sanjarijo in ignoranca je samo preslišanje nečesa.

 

no,kjer sta dva je lede intima,ampk zanimivejše je deliti izkušnje z drugim.

 

Srečno.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ignoranca - samo požvižga se,pravico si jemleš,ker samo človek želi red. norčavo je človeško bitje,ko pa si ga lastiš. kot pa vemo,osebe loh tudi sanjarijo in ignoranca je samo preslišanje nečesa.

 

no,kjer sta dva je lede intima,ampk zanimivejše je deliti izkušnje z drugim.

 

Srečno.

lej jo lej..to je pa ena Pia k mi pošlje osebno sporočilo pol pa moj odgovor ignorira xnckrivx

moj komentar na tvoj post - dvomim, da kdo šteka kaj si hotla povedat. xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej jo lej..to je pa ena Pia k mi pošlje osebno sporočilo pol pa moj odgovor ignorira xnckrivx

moj komentar na tvoj post - dvomim, da kdo šteka kaj si hotla povedat. xDDx

Si dobu demonstracijo teme pogovora x:o)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst ignoriram samo ljudi, ki so še zmeraj vsiljivi tut po tem ko jim že 10x daš vedet da TE NE ZANIMA kaj "prodajajo", če vidim da me hočejo samo izkoristit pa se mi ne da bit izkoriščena in mi to pije energijo ali pa so preprosto tečni, dolgočasni, se z njimi ne ujamem v pogovoru - uglavnem folk ki mi (čeprav nevede) pije energijo.

 

Sicer ignorance same ne maram, da vidiš da te nekdo načrtno ignorira, kaj zameri ali karkoli, rada se pogovorim o tistem kar naj bi bil povod za ignoranco, sicer se mi zdi blesavo ukvarjat s slabo vestjo če vem da hočem kaj rešit pa mi to nekdo preprečuje.

 

Aja pa tečno mi je, če me kdo ignorira ko se pogovarjam na MSN-ju, TKO KT ZDJ NPR. ko napiše 1 stavk pa jst 5 pol pa čakam 10 min da enga smileya nazaj nariše :xx!: ja sej ti kr beri to, upam da bo priletel na odprta ušesa x:Xx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej jo lej..to je pa ena Pia k mi pošlje osebno sporočilo pol pa moj odgovor ignorira xnckrivx

moj komentar na tvoj post - dvomim, da kdo šteka kaj si hotla povedat. xDDx

 

preklet bučman xDDx samo sanjarla sm umes,predn sm dojela,oprosti. nism nalašč te poiskala,da bi te odbila xDDx tud js u use dvomm..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...