Skoči na vsebino

Ruska glasba


Medica

Recommended Posts

Hoj.

 

Pravkar poslušam eno rusko pesem Katjuška in mi je blazno všeč. Ruske pesmi nasploh. Besedila sicer ne razumem, ampak sam ritem glasbe... Wau. Makes me wanna dance... :hepko: xsmx

 

A mogoče kdo pozna kakšne naslove, izvajalce ali karkoli, da bi si več takšne glasbe potegnila z neta oz. poskušala dobiti kako drugače... :?:

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo!

Jaz imam doma CD od dua Balalajka, ni nič petja, to so priredbe ruskih narodnih pesmi igrane na balalajko in harmoniko. Ne vem v kateri trgovini bi se dalo dobiti, drugače pa je uvoznik za Slovenijo MEGATON d.o.o.,Kidričeva 14a, Trzin. Prav rada bi ti poslala kakšen posnetek da slišiš, pa ne vem kako to storiti.

Meni so tudi všeč, so take vesele x:)x

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj.

 

Pravkar poslušam eno rusko pesem Katjuška in mi je blazno všeč. Ruske pesmi nasploh. Besedila sicer ne razumem, ampak sam ritem glasbe... Wau. Makes me wanna dance... :hepko: xsmx

 

A mogoče kdo pozna kakšne naslove, izvajalce ali karkoli, da bi si več takšne glasbe potegnila z neta oz. poskušala dobiti kako drugače... :?:

 

lp

 

Poskusi za štos kak ruski glasbeni kanal na satelitski TV. Del njihove popularne glasbe je sila podoben hrvaški iz šestdesetih let prejšnjega stoletja, del je na silo amerikaniziran :xx!: , na TV Sankt Petersburg pa so bili včasih ob nedeljah dopoldne ruski rock bandi. Eni sploh niso bili švoh. Sam mam občutek, da bi mela ti kaj bolj tradicionalnega ...

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Odvisno če češ ruske narodne pesmi al današnji pop/rock in take scene. Starejše ruske pesmi so definitivno dobre. Mam doma še eno vinil ploščo severnoruskega narodnega zbora.....joooooooooooo x:)x to so vokali x:)x x;)x
cosmic dancer
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men so te narodne pa starejše ful všeč... Kot so kakšna Kalinka, Katjuša in podobno, sej naslovov niti ne poznam. Ampak to je tista glasba, ki je ful poskočna, hiter tempo (ponavadi se stopnjuje od počasnega k vedno hitrejšemu)... Glasba, za katero takoj veš, da je ruska...

 

Nosorog: kaj pa če nimamo satelitske? x:)x Mamo kabelsko, ampak se mislim, da ni nobenega ruskega programa. Mogla bi pa še preverit... x;)x

 

Upanje: bom poskusla kej z neta potegnat od Balalajke... x:)x

 

 

Evo me, spet poslušam to eno in edino pesem, ki jo imam... x:Ix

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem spoznal band Dub TV iz Moskve xsuperx hecen reggae, sodobno plesno, pa ful hudo managerko imajo :2src: poročena s šefom banda, ki me je ful grdo gledal cel teden :inocent: sva se preveč dobro razumela (z managerko, da ne bo pomote x:Ix )

 

Je ful smešno poslušat Ruse, ko pojejo "mama afrika ...." vsi svetlooki in svetlolasi xrolleyesx

Lahko ti zapečem CD, če te zanima x;)x

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nosorog: kaj pa če nimamo satelitske? x:)x Mamo kabelsko, ampak se mislim, da ni nobenega ruskega programa. Mogla bi pa še preverit... x;)x

 

TV Sankt Petersburg je tud na satelitu težko najdt. Jst sm to gledu, ko sem živel tam. So piratsko rolal najnovejše filme. Se spomnim, da sem npr. Šindlerjev seznam tam na TV gledal vsaj 2 meseca prej, predno je bil v Lj v kinu.

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...