Skoči na vsebino

Video: Nina Osenar DominatriX ?!?


luka4u

Recommended Posts

jaz se pa kar ne morem odločit ...

 

mi je pa mama enkrat rekla, ko je nek nov kruh domov prinesla in sem ga probala in se isto nisem mogla odločit, če je ok ali ni, da sigurno ni, ker če bi bil, bi to vedla v trenutku.

 

ma na čase je, na čase pa ni. v tem videu mi ni. v playboyju pa. xnckrivx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Punca gradi svojo popularnost očitno samo na fetiših :o|o: s Sanjo se mažeta s čokolado, v spotu fura S/M, upam da niso naslednje na vrsti živali xrolleyesx

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma men je tud huda,čeprav mi od začetka ni bila,ko se je začela pojavljat na sceni,preveč je bila vulgarna pred kamerami,zdej se je pa mal porihtala,kar se komunikacije z mediji tiče,pa morm rečt,da je prav fajna...inteligentna je zadost da zna igrat,kar se pa seksipila tiče je pa ni čez njo...od slovenskih estradnic seveda...so še navadne smrtnice,ki jih poznam,pa so mi boljše...da ne užalim katere Popravljeno -> lubenica
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Precej je boljših "smrtnic" x;)x po telesu, seksipilu ali pa intelektu xrolleyesx tole je meni precej prozorno in prazno :o|o:

Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo našel.

Kdor najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi.

Nejc Zaplotnik

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Umetno... :xx!:

Dolgčas... xrolleyesx

in kot je napisal že Onix - prazno.

Za ljudi brez domišljije.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men tud ni bila všeč tukaj...

so mi nekatere slovenke bolj všeč, ki pa so bolj uspešne v tujini kot pri nas...recimo martina Kajfež itd..

No, ta je šele glupa xrolleyesx

Včas mi je bla ful dobra, pol je pa parkrat usta odprla...prazno, vakuum.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ta je šele glupa xrolleyesx

Včas mi je bla ful dobra, pol je pa parkrat usta odprla...prazno, vakuum.

 

x:Dx x:Dx x:Dx :vragec: :palec:

Saj to je z vsemi temi misicami... xrolleyesx x:Dx

Dokler imajo usta zaprta je še nekako... x:o)x

Pol pa... xrolleyesx xrolleyesx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Huda bejba, postavca, vse..... vsec mi je, ker je tok sproscena bejba (kot jaz nikdar nom xDDx)

sam - DOLGCAS.

Prazno, ekshibicionizem, brez veze, ubije erotiko takle, dobr jaz sem zenska, sam vseen - saj sem estet, no topogledno je dbest (razen face).

 

Sem sita mal tega, k bejbe (razne shakire pa beyonce pa vse) sploh ne vejo, kok pa s cim bi she ritale pa migale pa rit nastavljale. xrolleyesx

 

sem ugasnila po eni tretjini.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

meni tudi ni, ampak mi je pa hecno, kako se različno odzivamo. no, precej normalno, v bistvu.

in tukaj sem se vprašala, kako to,da je nekomu totalno hot in sexy, drugemu pa dolgočasno in bedno. ni mi jasno, kaj je tisto, ki meni naredi nekoga lepega in sexy, a gre res samo za energije, ker sem ugotovila, da mi je sexy nekdo, ki je po vseh mojih merilih grd in sploh totalno izven tega, komur bi moja glava rekla, da je ok. absurd totalen xDDx.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nina je kul, ker se zna nastimat, prodat, ni je strah, zna bit samozavestna skratka je idealna za sport s katerim se ukvarja in je ravno zato se vedno na sceni, medtem ko bi s kakim drugim znacajem ze davno tonila v pozabo -> svaka ji cast edino ob njenem smehu ponavadi dobim krce, ampak to je pa itak moj probelem, pa IMHO prevec govori x:)x

 

P.S; enkrat sem na na 2m vidu v koloseju, ko se je neka njena prijatlejica z mojo zgovarjala in sem si mislu -> hmm kvaj pa to za ena picura ->pol mi pa cez 15 min frednica pove ' to je Nina Osenar' -> lol

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...edino ob njenem smehu ponavadi dobim krce, ampak to je pa itak moj probelem, ...

 

x:Dx x:Dx x:Dx :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem gledal cel spot... mi je ful huda... muska x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ostalo tko, tko... smo že mal razvajen, saj nam že iz vsakega plakata tiščijo ženska prsa pod nos x:px x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanja in Nina x:px

 

http://www3.shrani.si/files/sanjanin965990.jpg

 

Pirih in Sandi

 

http://www3.shrani.si/files/borojevi965994.jpg

 

xg:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men je lušna, postavna.

Se mi zdi, da je ena redkih, ki bo res čisto izkoristila te svoje nazive. Že zaradi tega je fajn.

So pa lepše...čeprav med misicami jih ne najdem. MISS je zame najbolj bedno tekmovanje sploh.

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Je pa zanimivo da mi je npr. Angelina všeč povsod, kakorkoli in..Sem zarad tega čuden ? :eek:

 

x:Dx x:Dx xrolleyesx

Čuden si, pa ne samo zarad tega... x:Dx x:Dx :vragec: xrolleyesx x:o)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...