Skoči na vsebino

Video: Nina Osenar DominatriX ?!?


luka4u

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
(popravljeno)
nina je čist ql punca in men se zdi ql da si usaj ena slavna slovenka upa kej dol is sebe dt

 

Pametno je graditi karijero in finance na telesni osnovi :palec: denar z leti porabiš za vzdrževanje x:Dx

Plastična kirurgija je drag šport, pa še "nujen" ko so telesni atributi premagani s strani gravitacije, celulita in "zdrave" prehrane x:Dx

Popravljeno -> pejprček
Luxury can be bought but class is a natural attitude
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men se pa zdi da je Sanja Grohar čist ista Osenarca ratala, tko je začela govorit, tko se je začela obnašat, oblačit, OMG xrolleyesx mogoče se mal preveč skup družita sam res, dve isti pa ne rabmo x:Dx

 

Drugač mi je pa Nina Osenar kul :palec: samozavestna, simpatična, sicer tipični geštel manekenke ampak to pač je. Všeč mi je pa da gre mal ven poti, da ni zadržana in konzervativna, uglavnem fajn ženska tut za pogledat!

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mani je pa Osenarca huda bejba :palec:

gištel zakon, nasmeh tudi...

 

sanja grohar mi je pa dost bedna, ker se dela nekaj kar ni...oz nekaj za kar nima prave energije :o|o:

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Lipi

Men je... ne vem... ne gane me sploh... ostanem indiferentna... miljon je se taki, pa precej bolj lusnih kot je ona.

Je pa res, da je ena redkih k je znala skoristit prilko kar najbolj od nasih misic, to ji je teeba priznat.

 

Ja, opazam da nas cedalje vec sploh ne trza vec na goloto, ker je je povsod dost. s cimrami smo se zadnc clo pritozevale nad eno reklamo ko so kazali enega napol razgaljenga tipa za cist brez veze... :8): x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... a gre res samo za energije, ker sem ugotovila, da mi je sexy nekdo, ki je po vseh mojih merilih grd in sploh totalno izven tega, komur bi moja glava rekla, da je ok. absurd totalen xDDx.

Po moje je bistvena energija, filing. Zunanja pojavnost je pomembna, a samo do ene mere in sekundarna. x:)x

 

Nina je kul, ker se zna nastimat, prodat, ni je strah, zna bit samozavestna ...

Hm, temu njenemu načinu že ne bi rekel samozavest, ker dvomim, da se (stalno) zaveda same sebe. To je navadno nastopaštvo.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po moje je bistvena energija, filing. Zunanja pojavnost je pomembna, a samo do ene mere in sekundarna. x:)x

Hm, temu njenemu načinu že ne bi rekel samozavest, ker dvomim, da se (stalno) zaveda same sebe. To je navadno nastopaštvo.

 

eh...plajbojeva zajčica in nastopaštvo...hm...nekako se ne strinjam xrolleyesx

...je pač sexy...in za bit sexy v javnosti je potrebno veliko samozavesti

Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

 

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

 

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

 

afriški pregovor

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh...plajbojeva zajčica in nastopaštvo...hm...nekako se ne strinjam xrolleyesx

...je pač sexy...in za bit sexy v javnosti je potrebno veliko samozavesti

Ne, to kar imenujemo samozavest, sploh ni to. Samozavest je (stalno) zavedanje samega sebe, zavest o samem sebi in nič drugega. To je nastopaštvo, pogum morda, ne pa samozavest. Totalno napačno govorimo, ni čudno da potem častimo nastopaštvo kot samozavest. :xx!:

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:xx!:

x:Dx xcivx x;)x

 

Pametno je graditi karijero in finance na telesni osnovi :palec: denar z leti porabiš za vzdrževanje x:Dx

Plastična kirurgija je drag šport, pa še "nujen" ko so telesni atributi premagani s strani gravitacije, celulita in "zdrave" prehrane x:Dx

x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no ko imamo ze stalno primerjave tele (in se tudi takorekoc ponujajo skoz same) - men je osenarca recimo 5x lepsa in 10x seksipilnejsa od sanje grohar.

sanja sploh nima lepega obraza, nina sicer tud ne, prav lepega, sam je cedna pa simpaticna v faco, medtem ko sanja (men osebno) ni niti najmanj....

pac pa ma postavo pa sanja boljso - a sam postavo.

 

al pa samovšečnosti...

ja, to je prava beseda. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...