Skoči na vsebino

Oči forumcev ;-)


triple x

Recommended Posts

nč ne pomaga, todi.....maš že zenico tako mačjo.... x:Dx :palec: ...lepe očke...

 

sicer so pa tud vse ostale objavljene ful lepe..... xDDx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah ja x:Dx đabe se trudim a nje x;)x

mam pa na vsaki fotki skor drgačne oči, skor ne morš verjet da so to iste xrolleyesx

včasih pa na kaki sliki kej totalno freaky vn pride :O: kot tule.....jao

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kakšni lepi, nežni učki Mystica! :palec: xsrcx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Marsa! xflirtx Scorpio look! :palec: Sam tm ni linka za učke popat, tle bojo pa same lepe okice gor! x:px x;)x

kako da ne! saj je ful uchk tam!

 

no kaj pa je to? ribji look? x:px :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moje niso glih nič ekstra (razen ene lepotične pike tik pod desnim očesom, da si vsi mislijo, da imam maskaro razmazano), nima pa nihče boljših oči od moje najboljše kolegice ...

 

in verjemite, ko njej tipi rečejo, da ima hude oči, to mislijo (za razliko od 99 %-krat, ko pač bluzijo, zato pač, da nekaj rečejo). evo jih:

 

 

 

 

(kliknite na sliko)

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moje niso glih nič ekstra (razen ene lepotične pike tik pod desnim očesom, da si vsi mislijo, da imam maskaro razmazano), nima pa nihče boljših oči od moje najboljše kolegice ...

 

in verjemite, ko njej tipi rečejo, da ima hude oči, to mislijo (za razliko od 99 %-krat, ko pač bluzijo, zato pač, da nekaj rečejo). evo jih:

 

 

(kliknite na sliko)

Ti s pa men ful znana. :inocent:

 

če sem iskrena..ko se pogledam v špegu, se mi prav nič na zdijo posebne xrolleyesx

Ne bluzi....tok prodorno barvo ma redko kdo. Bodi ponosna nanje!!! xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti s pa men ful znana. :inocent:

 

 

ne ne .. to so od moje najboljše kolegice oči. ne moje.

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moje x:)x

 

 

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pikica, ni ji Katja ime, pa s štajerskega konca je in zagrizena sovražnica žabarjev, tako da je na tem koncu samo, če se na morje pelje ali pa mene pride obiskat (raje vidi, da jaz pridem tja). Tako da dvomim, da si jo kdaj srečala ... xnckrivx

 

Mysti, ful sem se zadnjič režala, ko sem skapirala, da tvoje oko na ikoni dejansko mežika, če ga dovolj dolgo gledaš x:Dx x:Dx x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nima pa nihče boljših oči od moje najboljše kolegice ...

in verjemite, ko njej tipi rečejo, da ima hude oči, to mislijo (za razliko od 99 %-krat, ko pač bluzijo, zato pač, da nekaj rečejo).

hm..pa men pa niso nič tok posebnega. :inocent: mi zgleda taka smotana. tak mal kačji (pa ne sladko ampak kačje zahrbten) pogled. pa za moj okus čist preveč namazana. js mam rad take naravne bejbe x:px

 

Moje x:)x

a to so pa tvoje.. :2src: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm..pa men pa niso nič tok posebnega. :inocent: mi zgleda taka smotana. tak mal kačji (pa ne sladko ampak kačje zahrbten) pogled. pa za moj okus čist preveč namazana. js mam rad take naravne bejbe x:px

a to so pa tvoje.. :2src: xDDx

 

 

Kako pa oko lahko izgleda smotano? xnckrivx smotan lahko izgleda samo ksiht v kompletu.

 

namazana pa je zato tako, ker je to slika s pusta, ko sva se maskirali v metulja. in je pač treba mejkapa na sebe spravit še in še, da dobro zgleda.

 

nisem pa še srečala tipa, ki mu ne bi bila všeč ... vsi padejo. sem prepričana, da bi ti tudi x;)x

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma pravim, da niso nič ekstra.

 

evo. tudi za pust slikano. brez maskare, ker imam ful probleme z očmi in če mi tista kemija not slučajno pride, je še večji suffer. najraje povsem brez make-upa (ampak za pust to pač ne gre).

 

 

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ja, tako grdo olivno. satan. kako :xx!: so olive.

 

enkrat je bila ful fora, ko me je en sošolec vprašal, kakšne barve oči imam (sem imela rjave leče, ker so mi rjave ful všeč), pa rečem, da take grde.

in drug sošolec, ki je zraven stal (in me že videl z navadnimi lečami - ne barvnimi) reče: "Takšne barve, kot jaz." (pa še res je bilo) Je me prav grdo pogledal x:Ix

 

x:Dx x:Dx x:Dx

Tudi čez tisoč let, tu bom stal,

sonce bo moje srce,

ena od tisoč zvezd mi bo prav ,

nosil bom njeno ime ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...