Skoči na vsebino

leto razvez


Starlight

Recommended Posts

veste kaj je GLAVNI ""razlog"" za "razvezo"? :8):

veza sama. :inocent:

100% vseh "razvez" se zacne z "vezo". x:Ix

je smesno, samo drzi, nooo... x:Dx

 

Se "locis" oz. "razvezes" od "bolecine" al od ljudi...?

Logično, saj je tudi poroka glavni razlog ločitev. x^x

 

Drugače se pa letos ženska, ko si ogleduje moškega s katerim bi se rada poročila, ne sme vprašati: ali je to moški, ki bo vzgajal moje otroke? ampak: A je to tip s katerim hočem, da se moji otroc srečujejo ob vikendih? x^x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
aha, potem imamo lahko vsak z vsakim, kar nam paše, nikdo ni z nikomer vezan (tu mislim predvsem čustveno navezan) pojem zvestobe je odpravljen...

in potem nimam nobenih duševnih stisk, ko izgubimo svojega dosedanjega posteljnega partnerja ...

kako se že temu reče? popolna promiskuiteta? :inocent: al nekaj takega x:Ix

nisem mislila na zvestobo. ne moreš zahtevati ničesar od nikogar. ljubezi ne moreš izsiliti, tudi zvestobe ne. ne vem, če si pod pojmom navezanost predstavljava isto, očitno ne. x:)x ma kakšna čustvena navezanost? to mi smrdi na posesivnost in posledično izsiljevanje in manipulacijo.

 

pa ti si bolan, sploh veš, kaj pomeni promiskuiteta?

 

pa čakaj cel lajf, da boš spoznal sorodno dušo, ki, dragi moj, ne obstaja, in seksaj z njo cel lajf. xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sorodna duša obstaja, sam treba je imet in iskati z dušo, kadar pa iščeš s kurcem, boš kurac tudi dobil x:Dx x:Dx

 

:lol: :lol:

...pa še dost resnice je v tem xDDx ....čeprav, občasno tud brez določenih pritiklin ne gre... x^x

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona
sorodna duša obstaja, sam treba je imet in iskati z dušo, kadar pa iščeš s kurcem, boš kurac tudi dobil x:Dx x:Dx

pravljica o sorodni duši ... in umreš, ne da bi jo našel. x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pravljica o sorodni duši ... in umreš, ne da bi jo našel. x^x

 

ooo mačona x:)x

me že kr mal skrbi zate...

se bojim da bistveno premal mižiš...

spančkaš sm mislu. pravlice, vilinčki, angelčki... x;)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest mačona

verjamem v NLP-je, kakšne duhove celo ... v sorodno dušo pač ne. spoznaš nekoga, s komer sta si všeč ... samo STA. ZDAJ in TUKAJ. ne obremenjujeta se s tem, kaj bo. gre za to, koliko dva, ki se ujemata, vlagata v partnerstvo ... se splača, če se štekata, če sta si všeč, če se ujameta. ne pa neki nabijat pravljice romantične o sorodnih dušah. xrolleyesx in pol padeš na realna tla.

 

kaj pa če spoznaš "sorodno" dušo, vse je perfect, super se štekata, potem pa ljubljena osebica nenadoma umre? cel lajf cmizdiš in raje vztrajaš v samoti kot da daš možnost komu novemu, mogoče boljšemu? zapičiti se v nekoga, zabiti si v glavo, da ta je pa "pravi" - njet good. če že, je sorodnih duš več. ni človeka, ki bi nam s svojo osebnostjo popolnoma ustrezal. nič ni dokončno, nič ni zanesljivo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...: A je to tip s katerim hočem, da se moji otroc srečujejo ob vikendih? x^x

 

x:Dx x:Dx x:Dx

LOL x:Dx x:Dx x:Dx a je to tip ki bo redno plačval preživnino moji deci

sorodna duša obstaja, sam treba je imet in iskati z dušo, kadar pa iščeš s kurcem, boš kurac tudi dobil x:Dx x:Dx

x:Dx x:Dx x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...