Skoči na vsebino

Dzamija


AljazK

Recommended Posts

  • Komentarji 178
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Sam tole zaporedje sem prebral Mick, Bubi, Mick, Bubi, Mick, Bubi x:Dx x:Dx x:Dx

 

Ni mi treba brat... sem za Micka x:px x:Dx

 

x;)x

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To sem namenoma izpustil, da si se spet ujeel.

A tist "J" v "naboljši" v tvojmu podpisu tud? xcivx :vragec: Hih, kak bo letu popravt..... :vragec: x:Dx

 

Nimbus.... x:o)x......nis nič zamudu x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najprasičnejši...ups....najpravičnejši si pozabu še 1x povedat..... x:px x8Dx

Matr je začel djed na vejice pazit.....zdaj jih postav še tam k jih ni treba.... :vragec: x:Dx

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xg:Dx

 

Si verjetn kar :switz: , ko si tuhtal ktero bi lohk spustu.....k sta dve celo xcivx x:Dx

 

Je reku......pa zbežal s teme..... x8Dx

 

Glede na to kake tumbaš ponavad bereš sam zaprte knjige :vragec:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glede na to kake tumbaš ponavad bereš sam zaprte knjige :vragec:

:vragec:

 

kakor koli, mozhak; za razliko od tebe; vsaj bere..... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk...tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam kot zgleda že sam navedbe avtorjev in naslovi knjig preveč utrudijo njegov intelekt...... :vragec: x:Dx

:vragec:

 

o togledni utrujenosti pri tebi, pach ne more biti govora.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:)x x:Xx vratio se Vuče ...pa đe si sunce ti žarko....plačem več mjesecima

 

stvarno te lipo opet vidjeti, nekako si se ugojio x;)x x:px

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No upam da se nista sklofala x:Dx x:Dx .

 

Maček pa je bil, ane?

 

Ni blo cajta, so bejbe gnjavle k sva se z nama namest z njimi ukvarjala..... xcivx x:Dx ....pa sn mogu it.

Jp...... k sn pol pil od žalosti, da sn morau it od njega :C: x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...
Razprodaja zemlje v Ljubljani, kdo da več. Izklicna cena za zemljišče, kjer bo džamija je 402 evra za kvadratni meter. KDO DA VEČ. Cena metra za stanovanje v Ljubljani pa je 2.851 evrov. SRAMOTA. 402+402 = 804+402=1206+402=1608+402=2010+402=2412+...

Se pravi 402*koliko = 2851.

 

Muslimanom je uspelo do prevelike džamije v Sloveniji (majhen korak). Uspelo jim bo tudi z jederskim orožjem uničiti svet (velik korak). Bravo.

 

In še to, Nostradamus je napovedal: "20 let po padcu vladavine lune bo na zemlji za vedno mir, vojn ne bo več".

Sprašujem se, če to pomeni konec človeštva?

Brez panike, itak bo RKC tole nabavila na dražbi. x;)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Muslimanom... Uspelo jim bo tudi z jederskim orožjem uničiti svet (velik korak). Bravo.

Bela vrtnica - slovenski nostradamus? x:o)x

 

Veš kaj me zanima? Kaj osebno tebi so muslimani tolk slabega nardil? Ker npr. meni osebno niso nič. Svetovno politiko pa se trudim videt z vseh plati, pa se bi tako dalo debatirat.......zelo diskutabilno. Torej.....moraš iz osebnih izkušenj imeti kakšne musli-travme al kako? :inocent:

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OO!:

 

In dejstvo je, da je bistvo te zamenjave bila muslimanska vera x:o)x A so bili delodajalci vsaj muslimani? Sicer pa si potemtakem vedno lahko kak tak razlog priredimo......ta je napredovala k je ženska jz pa tip (pa še s šefom je v sumljivo dobrih odnosih :vragec: x:o)x ), ta ker je blond jaz pa črnolas, ta k je štajerka jaz pa prlek, ta k lds jaz sds, ta k je rumen jaz pa bel, ta k je cigan (jaka prednost) jaz pa slovenc, ta k je vege jaz pa mesojed, ta k je šminker jaz pa roker, ta k je homo jaz pa hetero, ta k je lep jaz pa ne tolk zlo x:o)x , tak je suh jaz pa elegantno izpopolnjen x:o)x , ta k je za Olimpijo jz pa za Maribor, ta k je sposobnejši k jaz......ups....to ne pride v poštev, pomota...... x:o)x Saj ne rečem, da kdaj tudi res ni tako, samo tako posploševat, da ti to izoblikuje odnos do žensk, moških, prlekov, blondin, mesojedih, rokerjev.....je pa mal smešn, ni? In kriv je on, ne delodajalec? Aja, ta bo nek po neki liniji že čefur, ziher.... x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zaradi muslimana sem ostala brez službe, oziroma mene so odpustili, da so lahko njega zaposlili. Kaj še te zanima? Scenarij je pa napisal srb.

 

Nekaj podobnega se dogaja s SOVO. Komunisti ne prenesejo, da so jo zgubili. Komunisti so pred propadom, koncem, če pogledaš s strani živali takrat najbolj grize in je najbolj nevarna.

 

Zato tudi Jankovič ni hotel dati del za vrtičkarje, ampak za džamijo. Spet isti scenarij. Srb da raje muslimanu kot slovencu.

 

In srbi vladajo, zato je tud SOVA padla, ker so prisluškovali srbom, pač balkanu.

 

Jasno kot beli dan.

xsmx

Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.

Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.

by Tony Samara

 

NAGAJIVA USTVARJALKA

RECEPTKI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...