Skoči na vsebino

Magična astrologija


Recommended Posts

UUUU zanimivo!

A lahko prosim pogledaš še meni!

10.02.1980, Ljubljana, 8:55

 

Hvala, Trinity

Tudi ti imaš zanimivo karmo. V bistvu, če verjameš ali ne, pa če ti je še tako zoprno, moraš biti uspešna v karieri, imeti harmonične odnose s sodelavci in mamo, pa zaslužiti z vztrajnim delom svoj denar, da boš dobila TISTO lastno vrednost, ki jo kliče dharma, tvoja življenjska naloga.

Evo!

Severni vozelj je na 29.st.leva, kjer natanko je fiksna zvezda Regulus, ki prinaša čast,slavo, ugled... Vendar je dispozitor, sonce v 12.hiši, pa še v vodnarju. Sicer imam rada vodnarjevo energijo, je "človekoljubna", se bori za skupne ideje, humanost.. a nima pa nobene moči. Lej, sonce gre v času vodhnarja najbolj na jug in vidi se, da ti primankuje samozavesti za uresničitev levove naloge. Torej, moraš krepiti samozavest, vzpodbujato sonce, delaj asano pozdrav soncu vsako jutro, pa stojo na glavi, pa sončev vilinski ključek. Kariera je povezana (bo) z odgovornim delavnim mestom, morda v kakšni zaprti ustanovi (šole, bolnice, samostani......odmik), vendar tam boš pokazala na velik plod svojega dela.

Sicer pa so ti višji nivoji, duhovne sfere izjemno odprti, sploh zdaj, ko prihaja tja jupiter.

Nič, najboljše, da študiraš, imaš odprto za študij. Še dve leti in pol, potem po treh letih se približuje tista ta prava kariera.

Seveda bi bila odlična v večih stvareh. Recimo masaže, fizioterapija, regresoterapevtka- imaš globok um, v bistvu greš v veliko globino, a se še ne znaš izražati. Težko je namreč to globino ubesediti. Tudi zato je dobro, da se še izobražuješ, greš na kakšno potovanje, vse zdaj, ko gre jupiter ćez tvojo 9.hišo. Sicer pa imaš velik dar za vse ročne spretnosti, glina, kiparjenje, tu bi tudi lahko potegnila nekaj denarja- venera v biku v pr, tehtnica odpira 2.hišo.

 

Sicer pa je za teboj pestro obdobje, verjetno si veliko naredila na sebi, zdaj te čez 4mesece čaka optimistično, srečno obdobje.

Aha, počasi se začni poglabljati v odnos z očetom. Zakaj ga ni bilo vedno tam, pa nekakšen karmičen vpliv bo najmočnejši čez 6 -7 let. Prej moraš poštimat, imaš še štiri mesece, izkoristi jih.

SONCE v pr. je na 17.st rib. To so stopinje, ki nakazujejo, da greš lahko ven iz vzorcev, ki so jih predali že očetje očetu. Ali si oče ni zaupal dovolj? Zakaj? Kje je podobno obnašanje pri tebi. Ozavesti in transformiraj.

Aha, lahko z rekapitulacijo in z nihiliranjem. V.K. pa bi pomagal ozavestiti.

Potem je sončeva pot prosta in z užitkom ustvarjaš svoje veliko, "regulusovo" poslanstvo.

ĆAU xsrcx

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Gaia!

Vsak stavek, ki ga berem, se mi zdi še tako resničen! Kar se službe tiče ( že sedaj odgovorno delo ) , študija ( imam še leto in pol do konca, pa mogoče še magisterij ), nesposobnost ubesedenja, ročne spretnosti - eno stvar ki sem naredila, sem tudi prodala ( :eek: ),... Kar se pa staršev tiče, jih pa žal nimam več, tko da mogoče bo šlo za kako čiščenje za nazaj, vendar bolj sama s sabo! Je pa res da sva ista ( saj kolikor sem ga uspela spoznati ).

 

"REgulusovo " poslanstvo! x:Ix - sounds good

 

Zdej si pa šibam pogledat vilinske ključe! :palec: :palec: :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živjo Gaia!

 

Najprej bi se ti rada zahvalila za odgovor, res si carica.

 

Res si vse zadela, mami bi rada spremenila (njeno negotovost, ne-odločnost), brata pa imam najraje na svetu.

 

Edino kar me bega je to, da si napisla da me čaka ena lepa ljubezenska stvar. Ne vem točno kaj si s tem mislila, ker fanta imam (in to svetovnega), edina večja ljubezen bi lahko bil otrok, ki ga pa še nimam, si ga pa močno želim.

 

Še enkrat moji podatki 08.11.1980 Kranj 15.15

 

Hvala, pa pozdravček! xDDx xDDx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala Gaia!

Vsak stavek, ki ga berem, se mi zdi še tako resničen! Kar se službe tiče ( že sedaj odgovorno delo ) , študija ( imam še leto in pol do konca, pa mogoče še magisterij ), nesposobnost ubesedenja, ročne spretnosti - eno stvar ki sem naredila, sem tudi prodala ( :eek: ),... Kar se pa staršev tiče, jih pa žal nimam več, tko da mogoče bo šlo za kako čiščenje za nazaj, vendar bolj sama s sabo! Je pa res da sva ista ( saj kolikor sem ga uspela spoznati ).

SONCE v pr. je na 17.st rib. To so stopinje, ki nakazujejo, da greš lahko ven iz vzorcev, ki so jih predali že očetje očetu. Ali si oče ni zaupal dovolj? Zakaj? Kje je podobno obnašanje pri tebi. Ozavesti in transformiraj.

Aha, lahko z rekapitulacijo in z nihiliranjem. V.K. pa bi pomagal ozavestiti.

 

Ja, sonce na 17.st v progresijah, v znamenju rib.

Poskušaj navezati stik z očetom v sanjah. Ni slučaj, da ti tudi jupiter v tranzitu prihaja na natalno luno, v strelcu, v 9.hiši in da je luna dispozitor tvoje 4.hiše- očeta, tudi mame.

Naj povem po domače. Ti moraš poštimat vzorce, katere njim (beri prednikom) ni uspelo.-

Kadar jupiter pride v deveto hišo, v tranzitu in sploh, če je to v znamenju strelca, ti dobiš stik z drugo pozornostjo, kjer se nahajata tudi oče in mati- to se lepo prebere iz karte. Lahko, da sta ona dva že prej hotela vzpostaviti stik, pa saj veš, kakšni smo zahodnjaki, težko nam je razumeti, da smrt ni prenehanje, da je le prehod v drugo pozornost.

 

O.K. Ko sem bila v indijanski savni sem šele začutila, kaj pomeni poštimat vzorce prednikov. Naravna ljudstva živijo s predniki, jih prašajo za nasvete, pa četudi so to pra-pra-predniki. Gredo celo do kamnitih ljudi (stone people).

Ja, njim je malček lažje. Za prehod, če si želimo, da se ne vračamo več po karmična izkustva na zemljo, če si želimo razviti naše notranje bitje v zvezdo, potem moramo očistiti vzorce prednikov. V naši kulturi moramo še naučiti naše prednike, kaj pomeni sočutje, spremeniti njihove vzorce skozi sebe in šele potem je njihovo notranje bitje svobodno!

To je 17.st., da kličejo iz one strani, da se prebudi, naveži stik in spremeni to, kar njim ni uspelo.

Vidi se, da imaš plemenite prednike, oče je imel obilico sočutja, gre pa za nek šok- stres, katerega moraš spraviti ven,

Nič, takole- prosi v sanjah, naj se ti pokaže vzorec, naveži stik z njima, pa bo!

Izica- le za nas evropejce neznanka! :love:

 

Ko je planet na 17.st določenega znamenja, takrat so vrata odprta. V tibetanski kulturi se teh stopinj najbolj razveselijo, igrajo na kosti, pojejo in vzpostavljajo stik, potem transformirajo in predniki so svobodni.

 

Živjo Gaia!

 

 

 

Edino kar me bega je to, da si napisla da me čaka ena lepa ljubezenska stvar. Ne vem točno kaj si s tem mislila, ker fanta imam (in to svetovnega), edina večja ljubezen bi lahko bil otrok, ki ga pa še nimam, si ga pa močno želim.

 

Nič, nič, boš čez 4 mesece povedala- ti se lepo prepusti, dobro se obleči, ko greš ven, ne smeva pozabiti, da je luna konjunkcija venera (aspekt lepote, ljubezni, harmonije, tudi plodnosti) v škorpijonovem znamenju. Da se ne prehladiš. Uživaj in se slišiva čez par mesecev, kajne x8Dx xsrcx

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, kdor čaka dočaka. x:Dx :palec:

Za tabo sem pa jst :onfire: Gaia, zahvaljujem se ti oz. vama z Alanom za znanje, ki nam ga posredujeta na spletni strani pa tuki pa forumu xsrcbumx

Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile. Coelho

 

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš. Gustave Chevallier

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

SONCE v pr. je na 17.st rib. To so stopinje, ki nakazujejo, da greš lahko ven iz vzorcev, ki so jih predali že očetje očetu.

Ko je planet na 17.st določenega znamenja, takrat so vrata odprta. V tibetanski kulturi se teh stopinj najbolj razveselijo, igrajo na kosti, pojejo in vzpostavljajo stik, potem transformirajo in predniki so svobodni.

 

Gaia živjo. Jaz sem se pa glih spraševala kaj si s tem mislila, da je moj Uran na 17st, kot nekaj dobrega. Kakor vem je to levova stopinja, ne vem pa kaj bi to pri meni pomenilo, sigurno kaj v zvezi s kariero ker je v 10. hiši. Zagotovo pa me ful zanima astrologija in si tudi počasi pridobivam znanje. Si pa edina, ki je napisala da bi lahko bila dober astrolog...to me je res razveselilo. Lep večer ti želim. x;)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A loh še zame :inocent:

 

1.4.1976 8:15 LJ

 

Tnx x:Ix

Ja, ni kaj. Nezavedno kar bruha iz tebe. Še leto dni boš ozaveščala prejšnje življenje, se poglabljala v svojo karmo. Ja, zdaj v enem letu lahko ozavestiš svojo karmo :palec: (progresirano sonce v biku, aplikativna konjunkcija južno sečišče.) Hkrati pa se ti je na ljubezenskem področju zgodila velika prelomnica, venera je namreš trčila v kirona in čez leto dni menja znamenje. No, poglej isti signifikator- venera v obeh primerih.

Torej ozavesti, kaj se ti je na ljubezenskem področju dogajalo zadnje DVE leti (leta 2003 je bil tudi sončev mrk, na 29.st ovna, na tvoji luni. Vpliv tega mrka še traja) in morda celo preideš nek močan karmičen vzorec. Gre za zdravljenje nezavednih vsebin, ki jih ti lahko obrneš sebi v prid.

Tudi življenjska naloga bi lahko bila skozi zdravljenje z alternativnimi pripomočki, tudi z astrologijo. Tu bi lahko dobivala svojo lastno vrednost in tudi kaj denarja.

Nič, še štiri mesece boš precej "zbegana", iskala se boš in vedno znova se ti bodo odpirale neslutene globine, ne boš pa še našla tistega pravega, prvega koraka. Polna luna, 5.12 se dogodi prav na tvoji progresirani luni, ki dela opozicijo na tega neptuna- na 13.st! Izkoristi jo za svoj preboj. Poskušaj s pisanjem. Imaš velik dar pisanja, vendar ne vem ali si ga razvila. Piši, zapisuj sanje in ozaveščaj.

Toliko za zdaj in povej še ti, kaj se je dogajalo....

Drugače pa boš res lepo živela v naslednjih letih, venera ti menja znamenje, gre v znamenje svojega doma, v bikovo znamenje. Precej se ti bo spremenilo tudi med sodelavci, menjala boš verjetno par stvari- konec koncev, na boljše kajpak! :palec:

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi jaz upam na kakšne pozitivne novice:

19.04.1981 Maribor, 4.10

 

Ja, pozitivne novice so, da si izredno ustvarjalna, pa močna v svojih karakternih značilnostih. Včasih mogoče malček koleričen temperament, pa prehitre besede, a z srčkom vedno obrnjena iščoč svojo dušo dvojčico. No, morda pa si jo prav zdaj, pred kratkim srečala? (beri štiri mesece nazaj)...

Vsekakor imaš uspeh zapisan v življenju, veliko energije boš tudi vlagala v kariero. Morda bi bila precej kreativna tudi kot arhitekt? Ob pomoči pravih partnerjev, seveda.

Aha, da ne pozabim. Življenjska naloga je povezana z ustvarjalnostjo, kreativnostjo, ljubeznijo, otroci- v bistvu vse lepo, a transformirati moraš ta svoj kolerični temperament. V bistvu si ne zaupaš dovolj, pa venomer zbežiš v bojevito energijo, to moraš predelati. Redno zjutraj delaj asano pozdrav soncu, lahen tek, morda tudi kakšen Aikido ali Tai chi bi ti povrnil notranje ravnotežje. Gre namreč zato, da ne smeš več delati akcij z glavo skozi zid x:)x

Pa,pa

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pozitivne novice so, da si izredno ustvarjalna, pa močna v svojih karakternih značilnostih. Včasih mogoče malček koleričen temperament, pa prehitre besede, a z srčkom vedno obrnjena iščoč svojo dušo dvojčico. No, morda pa si jo prav zdaj, pred kratkim srečala? (beri štiri mesece nazaj)...

Vsekakor imaš uspeh zapisan v življenju, veliko energije boš tudi vlagala v kariero. Morda bi bila precej kreativna tudi kot arhitekt? Ob pomoči pravih partnerjev, seveda.

Aha, da ne pozabim. Življenjska naloga je povezana z ustvarjalnostjo, kreativnostjo, ljubeznijo, otroci- v bistvu vse lepo, a transformirati moraš ta svoj kolerični temperament. V bistvu si ne zaupaš dovolj, pa venomer zbežiš v bojevito energijo, to moraš predelati. Redno zjutraj delaj asano pozdrav soncu, lahen tek, morda tudi kakšen Aikido ali Tai chi bi ti povrnil notranje ravnotežje. Gre namreč zato, da ne smeš več delati akcij z glavo skozi zid x:)x

Pa,pa

 

najprej ful hvala, da si si vzela čas tudi za odgovor meni.

to, da sem včasih malo kolerična, akr drži, ja. pa tudi da vlagam dosti energije v kariero. v bisvtu trenutno vso. kar se tiče ljubezni, še nisem mela fanta in tudi nimam občutka, da bi nekoga takega srečala. to bi torej moralo biti avgusta, ne? ne bi vedla, res. glede ljubezni sem malo obupana že. saj veš, 25 let, brez fanta (sploh!).

sicer drži tudi to,m da si ne upam dovolj, pa tudi kar se tiče mojih idej in sploh vsega mojega dela, nisem glih samozavestna. a bom v karieri tudi uspešna ali bo mi pobrala samo dosti energije?

Popravljeno -> delfin
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to, da sem včasih malo kolerična, akr drži, ja. pa tudi da vlagam dosti energije v kariero. v bisvtu trenutno vso. kar se tiče ljubezni, še nisem mela fanta in tudi nimam občutka, da bi nekoga takega srečala. to bi torej moralo biti avgusta, ne? ne bi vedla, res. glede ljubezni sem malo obupana že. saj veš, 25 let, brez fanta (sploh!).

Partnerstvo ti lahko pride v povezavi z službo, kariero. Zdaj si v času, ko boš gledala na sebe popolnoma z druge strani. Veliko planetov v prvi hiši, ki je pokazatelj osebnosti imaš v ovnu. Progresirano luno pa v tehtnici. Prihaja torej čas, da delaš na partnerstvu, razvijaš svojo venero, svoj jin princip in svoj odvečni jang daš v neko borilno veščino. Aikido in podobno... Gre zato, da ne znaš dobro sprejemati in dajati, tega se moraš učiti za partnerstvo, kot tudi za kariero. V poletnem času si morda v službi koga za hip uzrla? Saj včasih se lahko sorodna duša približa,a je niti ne opaziš, ker imaš preveč dela sama s seboj. (planeti v 1.hiši). O.K., zdaj te kozmos pelje, da spoznaš druge, energijo daješ v smislu kreativnosti-drugim, tudi otroci, ples, zabava so pomembni za tvojo življenjsko nalogo.

Krepiti moraš torej sonce, da si bolje zaupaš (vilinski ključek sonca), pa drugim poskušaj dajati ljubezen in harmonijo, tudi v poslovnih stikih. Le zaupaj si. Imaš talent, ki pa se ga bojiš pogledati.- to je venera v biku, ki odpira 2.hišo, a v 2.hiši je kiron. Nimaš lastne vrednosti, kot ženska, pa v bistvu imaš vse predispozicije.

Svetujem, da v službi, med poslovnimi sodelavci vnašaš ljubezen, skozi komunikacijo, predstaviš svoje kreativne načrte starejšim in delaš na sebi. :palec:

Se slišimo, GAIA xsrcx

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vau, kakšna karta, Lea!

Očitno je, da imaš stik z mojstrskimi energijami. Zgleda, da si ga dobila že v prejšnjem lajfu. To mi kažeta jupitr v konjunkciji z uranom- (takoj zamenjam za tvojo karto). Ja v tem življenju boš ta znanja spravljala na zemljo, na nek neobičajen način, skozi pisanje, učenje, vodenje tečajev....

Zamisli si, da boš to počela že čez kakšno dobro leto in pol, tako v celoti (ne vem kaj delaš zdej) saj imaš progresirano luno v ribah, ki se ti počasi in zanesljivo približuje tvojemu severnemu vozlu. Kar jokaj, če je treba, tudi to zlitje z čustvi vsega sveta je pomembno, po tibetansko na kratko SOČUTJE- tu je tvoja pot, mojstrska pot- Je pa ena krizica za tabo, malček si še prestrašena, venera v pr ti gre na natalno sonce. Torej vzpodbujaj venerine gibe, jej več vitamina-B3-niacin-a, pa ti bo šla venera lepo v nov dom (čez dve leti), beti novo znamenje- Leva- Potem pa bo tvoja notranja ženskica pokazala na plod svojega trdega dela...

Tako na hitrco..

Pa,pa xDDx

Gaia, a lahko še nekaj vprašam? Tole me grize pa si nisem upala, ko vidim, kakšen je naval, pa vseeno...no, če si boš vzela še košček svojega znanja, energije in časa zame, bi te rada vprašala. če je to, kar naj bi se zgodilo čez leto in pol manifestacija mojega poslanstva. a je to moj namen prihoda sem? in, če mi lahko daš še kakšen nasvet na poti do tja? sočutje je močno čustvo in mislim, da ga vsak dan znova spoznavam. pa še to: kje lahko *vidim* venerine gibe?

hvala! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gaia, a lahko še nekaj vprašam? Tole me grize pa si nisem upala, ko vidim, kakšen je naval, pa vseeno...no, če si boš vzela še košček svojega znanja, energije in časa zame, bi te rada vprašala. če je to, kar naj bi se zgodilo čez leto in pol manifestacija mojega poslanstva. a je to moj namen prihoda sem? in, če mi lahko daš še kakšen nasvet na poti do tja? sočutje je močno čustvo in mislim, da ga vsak dan znova spoznavam. pa še to: kje lahko *vidim* venerine gibe?

hvala! :palec:

No prav, bolj po domače!

Tvoje sonce je na 28.st raka, v 12.hiši. Življenjska naloga pa v ribah, 9.hiša. Jupiter v konjunkciji z uranom je dispozitor tvoje dharme, tvoje ž.n.. torej dispozitor v znamenju tehtnice- venera. No, pa smo tam venera -pr na soncu, natalnemu na 28.st raka.

Izica!

Aha, po domače. Gre za nek družinski vzorec, ki je skrit v tvojih celicah. Venera je planet, ki prinaša ljubezen, harmonijo, a na soncu je prestrašena. Morda se bo v tem letu raztapljal ta vzorec- gre za tradicionalni vzorček, po katerem ti iz nezavednega razmišljaš. Tvoja karma je, a spremeniš način razmišlanja, da postane bolj lahkoten in da tvoj um začne sprejemati informacije od mojstrskih energij. Tako, neko duhovniško poslanstvo- posvečenost. No, to boš potem počasi predajala tudi drugim. Ha,ha, lahko bi bila tudi učitelj letenja x:Dx

 

Vsekakor venerini gibi so podobni asani mačke v jogi. Poleg gibov je potreben tudi zvok, torej petje planetu, da pomaga izčistiti tiste celice...(sonce v raku)

Torej gibe in petje planetom zdaj snemava z Alanom, pa bo nekje začetek decembra v kompletu vilinskih ključkov. Tako.

Se slišiva

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: hvala!

ja, z negativnimi družinskimi vzorci se soočam. pot me je na srečo pripeljala do tja, da se lahko soočam z njimi in jih z določenimi tehnikami raztapljam, odstranjujem. in kar nekaj jih je bilo že zadnjih pol leta, nekaj pa jih že čaka v vrsti x;)x .

hvala za vse! :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko bojo vsi prišli na vrsto, bi še jaz. :vragec: 4.9.1983, 13:30, Murska Sobota.

Ja, ni kej, končno si na vrsti.

Verjetno čutiš to lepo energijo, ki prihaja v tvoje življenje, verjetno si kar zadovoljna sama v sebi. Tudi v prejšnjem življenju si imela precej duhovno energijo, morda življenje izven civilizacije, vendar v tem življenju moraš najti način, da vso to duhovno energijo spraviš skozi komunikacijo, na zemljo. Zelo važno, je da se veliko izobražuješ, pa preideš izvorno bolečino, ki se javlja skozi partnerstvo. Zavedaj se, da je s tabo vse cool, vendar vedno naletiš na druge (beri partnerja), ki je potreben zdravljenja- morda ravno skozi komunikacijo. Ja, pred parimi meseci se ti je sprožila izvorna bolečina, morda skozi partnerja- lahko so to tudi kakšni sodelavci (služba, kariera)

Vsekakor merkur v pr je na 17.st. device, luna pr v dvojčkih, torej delaj na merkurju. Delaj na tem, da ozdraviš sebe, skozi zrcalo, ki prihaja od drugih. Morda je mati imela neko skrivnost v sebi, ki ti je nikoli ni povedala ali pa je bila maček preveč kritična, pa si ti taka do partnerjev, potem pa te prizadane.

No, vsekakor za svojo dharmo moraš podpreti partnerja, kajti skozi njega duhovno rasteš. Ali pa je partner tisti, ki ti bo pomagal tvoje visoko leteče cilje spraviti v praktično življenje. Kaj pa tujina?

 

Skratka, če se ti je pred kratkim zgodila kakšna izvorna bolečina v partnerstvu, jo moraš vzeti, kot zrcalno sliko. Tisto, kar te je motilo, moraš spremeniti v sebi. Refleksija pač.

Si pa precej duhovno in svobodno bitje, vendar res je tvoja dharma povezana skozi sodelovanje z drugimi! xsrcx

Taši Delek!

www.astrogaia.net

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

×
×
  • Objavi novo...