Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

:palec: x8Dx

Lusten. x:)x :vio:

ja, tole - kaj cmo, otroci se ful radi vozijo (jaz sem fotru zmeri tezila, ce sva sla v pralnico ali kam - greva na morje!! zdajle, ta moment :vio:).

 

trudi - x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

  • 4 weeks later...

Sem pred eno odločitvijo, ki nekako paše semle...

Že nakej časa mamo doma vw-je...pa ni važn, kolk je mejhn al pa star(en je še kar nov x:)x )...U glavnem, bi si rada kupila nekaj večjega, rabljenega in cenejšega. Razmišljam o Fiatu Marea Weekend,..kakšne dve leti stari...Pa me zanima, ali ma kdo kakšne izkušnje s tem avtom. x?x :o|o:

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Osvezujem, da bodo maherji vidl tole.

Iz (bliznje) prve roke ;) nimam nic prav o marei, ima pa dost folka fiate tud te mal vecje, pa so v glavnem kar zadovoljni, praviloma ni hujsih napak, sranj, pac pa vsi po vrsti tarnajo, da je skoz srevis, ki pa sicer ni zdaj tolk blazno drag, ampak je kao 'skoz kaj'.

V bistvu se kvarijo te stvari, plastika na vratih, kaj jaz vem, recem temu Italijani. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fix it again, tony! :D :D :P

 

A veste, zakaj se lastniki jaguarjev ne pozdravljajo na cesti, ko se srecajo?

Ker se vsak dan na servisu vidijo. :D

 

(saj tega sem ze povedala, ampak saj je cist kratek).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja saj jaz sem tud hotla to rect, a ni ta mal starejsi, kaj pa kaksen bravo ali brava, dvoji frendi bliznji imajo ze kar dolg, pa so kar zadovoljni (no kot sem zgoraj opisovala mal)..

Meni so pa kar posreceni fiati, mi je clo multipla vsec in baje je fajn za vozit in zgleda dbest vidljivost - da ne govorim o placu.

Pa ceprav zgleda kot delfin. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kaj, to mam pa tud jaz pri fiesti, vecx pustim okna nekoliko odprta, pa lohk uliva in ne vem kwa, pa ni nic not mokro (da ne govorim o sibedahu x^x, ki so me v zacetku prec vsi prestrasili z modrovanjem, kako je bad, ko potem kaj zamaka in vse, jaz pa ze dve zimi in dve poletji dala skoz). :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

stillo... je ful lušten....

citroen... lušten, ampak ne lih kej preveč kvaliteten... vsaj ena serija C3 je bla k se vse kvar... ga ma kolegica... pišuka novga kup, pa vse crkuje...

jz bi pa toyotko... yarkota x:Ix x:o)x

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa drugi teden dobim že svoj drugi avto, hah, pa sploh nimam izpita. Prvega, mojo plavo katrco, s katero sem se gonila po hribih tu naokoli v navzočnosti mojega dragega, ki bi tako rad videl, da naredim izpit, sem oblepila z rožicami joj kok je bil kjut, samo za 30 jurjov sem ga dobila. Zdaj pa mu poteče registracija in je možek zvohal enga šiptija, ki bi ga kupil za 40. Smrk, pa bom brez. A včeraj pa zvem, da dobim AXa, super!

Sicer sem možu obljubila, da če zadanem na mobitelovi nagradni igri Minicooperja, da grem takoj naredit izpit, on pa meni da ga bomo prodali, ker to je kurvinski avto, mi pa rabmo dnar. Ma ne, če ga zadanem, ga ne dam!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, sanjski avto pa je C5 karavan, zdaj se pa vozim samo s xantio okoli. Če bi jaz zbirala avto, bi gledala samo vizualno in potem bi to bil kakšen jeep, npr. od volvota ali pa BMW.

Sicer pa smo dosti na cesti tako da mi je zelo važna varnost avtomobila. Ko vidim, kakšni norci vozijo... zadnjič smo stali na stranski cesti in čakali, da zavijemo na glavno, pa pelje mimo ena žensak in nas podrsa, madona, pa pravi, da je mislila, da smo parkirani.

 

halo?!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>stillo... je ful lušten....

citroen... lušten, ampak ne lih kej preveč kvaliteten... vsaj ena serija C3 je bla k se vse kvar... ga ma kolegica... pišuka novga kup, pa vse crkuje...

jz bi pa toyotko... yarkota x:Ix  x:o)x

 

 

 

Picasso je fletn, čeden in dober avto. Not ma ful placa in sploh se ne kvari, vsaj naš se ne. Dela k urca x;)x

 

Ko smo se odločali za nakup drugega avtomobila sva bila z možem ful v dilemi, ker nisva vedela za katerega naj se odločiva. Izbirala sva med P 307, Stilom in Merivo. Moja prijateljica ima P 307 in je tako pogosta obiskovalka servisov, da je razmišljala že o tem, da bi Avtotehno tožila (prav zares), potem sva videla sred avtoceste Stila, ki mu je mašino razneslo, tako sva pristala na Merivo. No, zdaj je pa razbita....

Pri avtomobilih ni človk nkol dost pametn.... :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Picasso je fletn, čeden in dober avto. Not ma ful placa in sploh se ne kvari, vsaj naš se ne. Dela k    urca x;)x

 

Ko smo se odločali za nakup drugega avtomobila sva bila z možem ful v dilemi, ker nisva vedela za katerega naj se odločiva. Izbirala sva med P 307, Stilom in Merivo. Moja prijateljica ima P 307 in je tako pogosta obiskovalka servisov, da je razmišljala že o tem, da bi Avtotehno tožila (prav zares), potem sva videla sred avtoceste Stila, ki mu je mašino razneslo, tako sva pristala na Merivo. No, zdaj je pa razbita....

Pri avtomobilih ni človk nkol dost pametn.... :inocent:

 

 

Ma ej, jaz imam tud francoza, karavana in je SKOS neki narobe. Ce ne druzga pa bremze skripajo, al pa crkavajo luci na armaturi..poslali so mi celo iz avtohise, da naj avto pripeljem na servis, ker so ugotovili, da imajo neki narobe ( ne spoznam se na to) in lahko pride do kratkega stika. Joj sem pizdila. Pa to en let star avto. Prve par mesecev je bilo dobro, pa itak sem bila cisto navdusena....zdaj pa... :xx!:

No pa sej ce smo pr tem...tudi s sedmico je mel fotr probleme, k jih kao nej ne bi smel met... xrolleyesx sam tist so popravl in je blo v redu, men se pa skos neki kvar...

Drugac pa...men je blazno simpaticen bodoci passatek :2src:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko si omenila luci na armaturi...moji sosedi je na Cliu neprestano gorela lucka za rocno zavoro, pa pelje avto na Renault servis.

Pa uredijo.

 

Mine kak mesec, pa je imela neke druge tezave, tokrat gre na drug sevis.

Ji odpravijo napako, sproti pa opazijo, da nima 'lucke' za rocno zavoro, da manjka.

Tip na prvem servisu je zadevo resil tako, da je kar odvil zarnico.

Ce ne odpravis vzroka, pa odpravis posledico.Zakon :palec: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

krokodil, ma sej xrolleyesx Jaz sme ga tudi ze po pol leta peljala zarad teh luci. ker pr men je tko, da mi zacenjajo blendat luci na armaturi in hkrati tudi zunanje luci. nekaj cajta niti nisem vedela, potem mi je pa prijazen policaj povedal x:o)x

Pa sm ga peljala na servis, in je kao vse u redu. Pa sem spet norela, pa so ga imel pol dneva tam, so kao popravili...seveda je bilo isto. Mi je rekel, da se mu ocitno na vsake tolk cajta zmesa x!x x?x xrolleyesx Mah...ful problemov glede tega blendanja...

 

Ma too much je :xx!:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, saj sem pomislila na to, vendar....

 

Baje je prva serija P 307 prišla s precejšnjimi napakami na trg. Z lučmi jih je imelo kr precej težave. Tudi moja prijateljica - so ji na avtocesti sredi vožnje luči crknile - na armaturni plošči in zunanje - sred noči. Pa šipa na voznikovi strani se ji ni odpirala, pa.....

Očitne serijske napake. Ona je na koncu zahtevala podaljšanje garancije - in jo tudi dobila :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...