Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

ja pa s focusi je folk nad zadovoljen, pa imas svasta modelov... pa velik cenejs kot golf, pa nekak podoben stos...

 

Ce je enka glih rpedraga...

ma saj to je... jasno bi prec imel...sam nisi bebo, da bos tkole se ven metal...

ceprav... oh, ja... :| ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Meni je bil všeč A4...ampak zdaj ga sem se odločila, da mi ni več všeč....čeprav...hmmm bomo videli.

 

Kaj pa Honda pa Mazda...kaki dobri modelčki?

Enkica a to A1?

 

To je mal premajhen. jaz bi imela terenca, vendar res niso toliko udobni, pa še v garažo nama ne gre, pa še kaj hudo ekonomični niso.

 

Všeč mi je recimo tudi kaj od Volva....

 

pa še kaki so mi všeč, pa se ne bova toliko stegovala...mogoče v naslednji dekadi.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hm, to ej ena zame zanimiva tema  x:Dx  Sem šele naredila izpit za avto in moj prvi avto je Opel Corsa, je star, sam je sam moj  x:Dx (treba ga bo spucat, pa pol moje sobe je not...) Problem je v tem, da zdej mislim,d a sem Schumacher na cesti... Cesta je itak moj dom (doma ne maram bit, razen za računalnikom), že od 16. leta pa v moji garaži obvezno motor, A kategorijo sem itak prej naredila, kot B. Ampak po toliko letih na motorju ugotavljam, kak je avto ful boljš, motor bi imela pa še sam za na dirkališče (pri nas bodo itak prevelike kazni sedaj, pa tud ne mislim ogrožat nikogar...)

Ponoč pa res vozim ko stara mama, to morem priznat x:Dx situacija se izboljšuje, še sreča, prej se mi je zdel,d ahočem it kr naravnost v ovinku...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Meni je bil všeč A4...ampak zdaj ga sem se odločila, da mi ni več všeč....čeprav...hmmm bomo videli.

 

Kaj pa Honda pa Mazda...kaki dobri modelčki?

Enkica a to A1?

 

To je mal premajhen. jaz bi imela terenca, vendar res niso toliko udobni, pa še v garažo nama ne gre, pa še kaj hudo ekonomični niso.

 

Všeč mi je recimo tudi kaj od Volva....

 

pa še kaki so mi všeč, pa se ne bova toliko stegovala...mogoče v naslednji dekadi.

 

A4 je tudi meni lep :palec:

Kot enkico sva midve mislile BMW serija 1...

Hond pa Mazd pa ne poznam...

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jo, bmw 1 - hud, mal retro, mene mal na mazdo spominja, to mi je v bistvu minus (ne da mazda ni mega, pac pa nima kaj bmw na mazdo spominjat).

Jaz pa shizim na hondo, Dolores, je pa res, da mi je starejsi model (pravzaprav kar dost modelov civicov) bolj vsec.

Toyota pa mi ni vec vsec, razen kaka huda, limuzina, pa ena nova zdaj uletava z ne vem kaksno hudo novo tehnologijo... to pa je... x^x

 

jaz bi se v vasem stosu odlocila zA FOCUSA ALI MAZDO 3.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si bom ogledala tele enkice...čeprav nisem neki bimer fan. Razen X5, ki pa je malce predrag, pa še v garažo se ga ne da stlačit.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eh to je mini scena, to sta dva ki bodo trije al 4. druzina pa to, yaris je za bejbe, samske (al pa za 20l-25-leten parcek).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja saj....hvala za nasvete...grem zdaj še malce za bazar delat...potem pa pridem nazaj in preberem, nove prebliske.

 

Mazda, všečen design.

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat bi vozila res ono hud kar, pa ne sam hud pa po navadnih cestah zdaj (tko kot s K. po nemskih avtocestah s proschejem 250, da je tilt tilt delalo v glavah :D)

ampak res ono... kaj jaz vem, po stezah kaksnih, honda nekaj, formula scena, da res lohk TISCIS DO DASKE (in se mal)... pismu bi pasal to... to pa res...

adrenalinski, na glavo se butnit s skal, kao, wow,,, mah... tu sem bolj bikovske sorte... sam da mi pa das vozilo, kakrsnokoli, jjooooojjj, to pa gas... :) tu pa oven cisti, ocitno... :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma to je brezveze.., Nikol si nism želel furat hitre avte, a pa zakaj, sm se temeljito prašel, ker tak sm ,ker to ne rabm več niti si dokazovat, to je vse

potem moderna psihološka znanost razvija svoje variante in teorije, no zdej pa se določ

Ali naj pubertetniške sanje vedno vzhajajo ob momentu,ko je vroče ozračje?

.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah vem da je brez veze... sam pac povem... pa kaj... saj k sreci najbrz ne bom imela prav dosti sans za kaj tacga... ;)

Bi pa pritisnila pac na tisti gas, no... :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ma to je brezveze.., Nikol si nism želel furat hitre avte, a pa zakaj, sm se temeljito prašel, ker tak sm ,ker to ne rabm več niti si dokazovat, to je vse

potem moderna psihološka znanost razvija svoje variante in teorije, no zdej pa se določ

Ali naj pubertetniške sanje vedno vzhajajo ob momentu,ko je vroče ozračje?

 

 

no- glede dokazovanja.....odvisno koliko si star..

 

sama hitrost (če vozim sam) in to po cestah,ki so sorazmerno varna.....

 

 

 

juhhhhuuuu

 

 

adrenalin....

Vsaka ovira je priložnost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...