Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

... ni mi vec vsec enka...

zadnjic sem si ga dodobra ogledala, od blizu in parkiranega, mi ni zviznil mimo recimo... xDDx

Pa mi ne potegne (vec)...

Upam, da ne bodo pretiraval v te dizajnerske smeri...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

petka je meni najgrsi model, kar so jih kdaj naredil....trojka bo res lepa, sedemke sem pa navajena....

fotrov prijatelj kupil hummerja 2...od znotraj je :2src:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, :palec:

 

Men je pa najlepsa petka, no sestka je tud lepa, trojka je tud cist ok, a je mal majhna, kaksen sportnejsi modelcek recimo... :vio:

No nova je lepsa, v bistvu clo boljse kot petka zgleda, ki vedno gledam, ce ni morda trojka, se mi zdi, da so prejsnje petke bile bolj... markantne, ceprav je ta pac posebnejsa, ko so sli v ta nov stos..

No ko sem jo prvic videla, ko je na avtocesti svignila mim, se mi je zdela Uhhh!! :hepko: - zdaj se je zacetno navdusenje mal umirilo in mi je bolj vsec v bistvu starejsi dizajn...

Ampak vseen je lep. xloveyx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, poznavalci...prosim za nasvet...

 

kaj mislite o Opel vectri ??...Opli so mi vedno bili.. :xx!: ..zdaj pa se je ponudila priložnost, da dobim ta avto..pa sem :o|o:

 

menda je 2,2..kja več ne vem...

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Modeli x:o)x ..... k to pa mi ni jasn....zakaj za pravnike? Mah, k sicer sam se ne prištevam glih med tipicl pravnike......No, pa vseen, zakaj se vama zdi dbest za pravnike?  :vio:

 

SaabSaabSaabSaaaaaaaaaaab :P hehe vum vum ;) tak more bit avto....

 

hm zadne čase nekam na mazdice padam js mx5 :) mi je sploh cukrček.... iha.... drgač pa hondice toyotce... anything sam da ni dizl....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Astra, men tud Opli kaj blazno ne potegnejo, moram pa rect, da nova vectra je pa kar nobel, tud lepa je, pa po mojem cist soliden avto, pac nemc (ugotavljam, da vseen je nekaj na 'nemcih', 'japoncih', 'Italijanih', 'francozih'...)...

Svetujem, da ne odbacis prec, ampak gres pogledat.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja nč. sem se odločila da si unota kupm, k ga lih ful pocen dobim, pa vem od koga, pa zraven še mehankarja dobim... x:Dx x:Dx in je super za prvi avto x;)x x^x
spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri nas smo se končno zedinili kako in kaj. Problem se mi zdi, da ima mrcina 3l mašino in pa 210 KS

xrolleyesx ---pri teh kaznih bo tole loterija

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Aja, btw, dans sem se peljal mimo tebe, videu tvoj avto, vseaj enkrat opran x:Dx  x:o)x

 

 

:ermm: avto je opran že kakšnih 14 dni... :o|o: ..sicer pa nisem jaz kriva, ker je vedno parkiran ob cesti, pa ga pošpricajo...pa še pod drevesom, pa z njega svinjarija dol pada... :inocent: x:Dx

 

thx za nasvet...hm, danes sem si ga ogledala...mal prevelik se mi zdi... :o|o:

 

aja, zakaj pa nisi na kavo prišel ???

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš kaj, še nisem mislila avta zamenjat, to pride na vrsto spomladi...samo je tako naneslo, da je en avto na firmi fraj, pa sem mislila, če bi ga zase kupila...

 

zdaj pa se mi ne zdi več dobra ideja... :o|o:

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aiwa :palec: srečno vožnjo x:Xx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj tvoj bo, pa kaj ste tolk skrivnostni folk, vse je treba iz vas vlect!!!

 

Cosma pravi, smo se ze odlocil... x?x

Aiwa pravi, jes, moj bo, pejte se solit...

 

astra, men se zdi tud prevelik zate, sam... pejt vsaj en giro. ;)

Sicer pa - ves za kaj jaz navijam. x;)x x:px

 

triple, za avte pa nimava podobnega okusa, meni jaguar ni lep, ne prejsnji ne novi, pac pa stari mi je bil vsec, lepo zelena barva, 'taprava'. x^x

ne pa tole... ne vem, no, meni to ni jaguar.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaguar....gudy mi je S-type xyesx ta na slikci pa ne xnckrivx

aiwa :palec: :hepko:

vectra - lepa mi je spredaj...zadaj ne...notri je se nisem videla x:Ix

 

Prisel ven novi MB ML V8....malce spremenjen...tko no :vio:

Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Popoln in lep! :palec:  xsrcx

 

"Mercedes for cmofort, Ferrari for speed, but Jaguar is sex on wheels."

 

Tko da če si kaj škorpijo :P hihi pa tud če nisi mmm Jaguarčka ziher (sam ne zdej limuzinčk jaguarjevih.... mal bol :P tazga kt na slikci ja:))

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>"Mercedes for cmofort, Ferrari for speed, but Jaguar is sex on wheels."

 

Tko da če si kaj škorpijo :P hihi pa tud če nisi mmm Jaguarčka ziher (sam ne zdej limuzinčk jaguarjevih.... mal bol :P tazga kt na slikci ja:))

 

 

Hehehehehe,Nino, ti prov stvari vidš! x:Dx Sm ga že stesteru, pa prov dobr not pašm! x^x x8Dx

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ha ha ha

važn da je taprav slovenc. xg:Dx xg:Dx

 

ja no jz sem šla včeri po kupoprodajno pogodbo, da vse čimprej uštimamo... pol sem si že avtoradije ogledavala... ma čist sem že trapasta. uuu!!! a kdo ve kje kupim kšne luškan, cortkane prevlekice?

hvala bogu da je februatja regres! bo moj avtek krasen! :wub:

 

mišele jz sem še bl :hepko: :hepko: xsmx xsrcbumx :hepko: :hepko: xsrcx

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...