Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

ne, pac pa je meni drugic ali tretjic odpadla rezervna guma 10m od AMZS-ja. :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>JST TUT NE MARAM FUL VRAT................CUPE....JE ZAKON............TUKI PA MOJA MAZDICA 323GTR...............MAM RAD FEJST......K JE CEU RINGLŠPIL..........K MAŠ 280KOJNČKOV POD SABO............SAM MAU VELIK PIJE.........20-30L.......JAO!

 

vum vum vum :P that's my boy :D flegma vidim da mava oba dobr okus za avte pa za kitare :D hehe da ne omenjam glede žensk :D mmm :palec:

 

Mazdice ja ... recimo en RX7

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo mene po dolgem času....tolk dogaja, da sploh ni časa blo za LNF.

Sem enkaj časa nazaj razmišljala tukaj o nakupu Fiata Meree....no ja....zdej je odločitev golf IV .... :inocent: Mora bit pa pred poletjem , ker je bistvo klima. V našem sedanjem avtu, se do obale ravno skuhamo :V:

Love Doesn't Have To Hurt To Feel Good
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst mam petkico in je zame dovolj za zdej,ima not tolk stvari nametanih,da mi vsak rece da je kot da bi prsou u banglades x:Dx x:Dx x:Dx ampak res,celo kaktus mam noter,pa suhe roze spredi,pa vse zivo....sotor,spalko,gorilnik,stole.....vse kar mi pride prav bilokdaj.tako se naprimer ob 2 ponoci,ko se z zura recimo peljem domov ustavim na pomolu,hribu,parkiriscu...bilokje,pa si skuham kavico.enkrat sem celo ob 3h ponoci,jeseni folku ,ki je sedel v kopru na pomolu,skuhala spagete x:Dx

tko ,da se mi vsi smejijo,ko vidjo kaj vse zacnem vlec iz te majhne petkice.

kakorkoli,zame je avto od skladisca do doma in prevoza.vse v enem.

najbolj zanimivo je ,ko maram policajem razlagat... x:Dx x:Dx x:Dx ,pa tudi to je prioriteta,ker se mi tko nasmejijo,da pozabijo,da nisem bila zavezana,pa da nimam opreme xsuperx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj,joj,joj xrolleyesx kaos! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Joj,joj,joj xrolleyesx kaos! x:Dx

x:Dx ja je ja,neki podobnega kot so imeli in imajo se danes hipiji kombije,pa cehi imajo tud neki tacga ,ko grejo na dopust.edina razlika je ,da meni se ni ratal na streho nic nataknit,ker nimam prtljaznika... x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa ti si še hujš k jst x:Dx Pri men je tud avtoradio že od začetka v prtljažniku, pol v prtljažniku je tud vsa motoristična orpema od čelade, jakne, itd. pa zadnjič sem našla brisačo tud. Pa pol moje omare s cunjami, spredi se najde sigurn kako od stare mame pecivo en mesec staro, ko ga je dala, da ga nesem domov, pol pa js to not pozabim... Knjige, revije, cigareti (ne moji), telovadna oprema pa masažna miza... x;)x Zadnjič sem sicer vse, razen mize ven zmetala, pa posesala, tk da je še kr...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>No pa ti si še hujš k jst  x:Dx  Pri men je tud avtoradio že od začetka v prtljažniku, pol v prtljažniku je tud vsa motoristična orpema od čelade, jakne, itd. pa zadnjič sem našla brisačo tud. Pa pol moje omare s cunjami, spredi se najde sigurn kako od stare mame pecivo en mesec staro, ko ga je dala, da ga nesem domov, pol pa js to not pozabim... Knjige, revije, cigareti (ne moji), telovadna oprema pa masažna miza...  x;)x Zadnjič sem sicer vse, razen mize ven zmetala, pa posesala, tk da je še kr...

 

x:Dx x:Dx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ste pa res grozne! :eek: x:Dx Jaz moram imeti vse spolirano, nikjer prahu ali smeti, se takoj počutim nelagodno, pa lepo mora dišati! x^x Ena prijateljica vedno počisti svoj avto, ko greva kam skupaj,ker pravi, da ji je nerodno,ko ve, kako sem jaz mahnjena na čistočo! x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ste pa res grozne! :eek:  x:Dx  Jaz moram imeti vse spolirano, nikjer prahu ali smeti, se takoj počutim nelagodno, pa lepo mora dišati! x^x Ena prijateljica vedno počisti svoj avto, ko greva kam skupaj,ker pravi, da ji je nerodno,ko ve, kako sem jaz mahnjena na čistočo! x:Dx

jst sm pa mahnjena na "banglades".sam ni tko umazano kot je razmetano,nimam brezveze nicka,ki ga imam-sem res cigo,sam da je pr men cistoce se,urejenosti pa ne,ker imam pol obcutek,kot da je sterilno-ne maram sterilnosti.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Ix

Iiiiih, kaj se vse najde pri nas v avtu. Posebej,ker prevažam deco, no xrolleyesx ni da bi govoril.

 

Avto ves lep in šik (kaj je lep.... :2src: uf, sem še po pol leta čisto zaljubljena vanj), pol pa noter moja otročad z blatnimi gojzerji, pa zadaj mljask po sendvičih pa čokoladicah in bombončkih na skrivaj pridobljenih od širne žlahte.....uaahhh! že po eni vožnji malo, da me ne kap, no saj pol se pa itak privadiš......, mislim, da bi pa non stop čistila, nak, se še na vsake kvatre komaj splača...ker je že naslednji dan isto x:o)x .

 

 

saj veste...drobtine, kosi salame,embalaža od sokov, porabljeni papirnati robčki, bananini olupki, pa jabolčni ogrizki, hm papirčki od bombončkov in čokoladic, čisto normal, ... :cry:

 

Ok. pol se pa zadnjič peljem s kolegico in olajšano ugotovim, da pri njej isto.

 

 

Ampak moja šara je pa kar pospravljena, antifriz doze, strgala,kak zemljevid etc, da se človek znajde.

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

 

,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:OO!:

tole me je pa groza.. da maš enkrat otroke pa ti takle svinjajo notr z drobtinami in čokolado.. men to ni jasno, sej se je doma, al pa zunaj. Tega jst v svojem avtu dovolila ne bom. Sem enkrat mojga nazijala full kak ne more tista dva koščka kruha si stlačit v usta preden se v avto vsede.. pa mi je bilo potem fullll žal. Samo to mi gre grozno na živce, pa 10 papirjev na zicih pa 5 vrečk in ne vem kaj še vse, jst to vztrajno ven nosim. Komaj čakam, da ga grem spet spucat.. :2src:

 

kosi salame da se recimo topijo na sedežih.. :OO!: :angry2: :bomb:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

 

Contesi se po mojem cist trga ob kakem takem avtu..

No jaz sem nekje vmes... nimam ne vem kaksne krame s sabo... par nujnih stvari... sem bolj minimal tu. :)

Mam pa baterije pa taksno.

 

Aja, Mushi! x:Dx x:px - sej ni tko hudo... :D Te drobtine pa taksno - sam mors skoz tezit :att: ... xrolleyesx... ampak pac, je potrebno... ce zelis imet seveda cist avto...

 

Cigo!! xDDx x:px Kul... Ja, fajn, men je pa vsec, ce je hipijada, sam ne prevec zanikrno... ce se pa raznoraznosti valjajo in se kaksni spageti padejo, zakaj pa ne. :P

 

Joj moja sestra kok ta vlaci!!!!! x:Dx x:Dx x:px

 

Sem pa tolk off, lenuh, in ze vec kot dve leti nimam radia. :8):

Halo, a ne? x:Dx

Tko je naneslo oz. .... hmmm, 'nanasha' (butast). :P

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej.. tkole prodaja avtomobila..

je b. včeraj kupil nov avto in prodal starega...

pa sva imela vezavo na Ljubljanski banki in bi mogla bit sredstva na računu že predvčerajšnjem.. pa one babe tam na Ljubljanski ja pa zakaj pa rabte tolk dnarja, a kr gotovino in to in je blo treba v Ljubljano klicat, da je ena tipka neki nrdila, pa kok ji to naročit, je pol kr B. reku naj mu dajo telefon pa se je zmenil (napizdu babo) in pol čez eno uro pride nazaj pa še kr ni blo zrihtano in tista tepka ko nama je takrat varčevanje prekinjala je en listek 10 minut prelagala gor in dol (se je že zjutri čist vsrala ko se je njena kolegica poglabljala v tiste liste, pa kdo vam je pa to delu???? Pa je rekel tale gospa zraven..) Pa še ona iz LJ še vedno nekega maila ni poslala in je reku naj še za ženo zrihtajo, ko bo ziher prišla popoldne. No in pol je ona sosednja le končala s stranko pa je rekla, da bo kr ona zrihtala in pol končno se je le uredilo pa je gotovino dobil. Pa nov avtoček kupu (clio diesel 80KM).

Potem pa popoldne smo šli k notarju pa potem na občino s kupoprodajno pogodbo za starega in je klical dopoldne tja pa kaj rabi pa ni noben reku da stare tablce tud, ker zdej itak grejo z avtom naprej (aja tud na občini lahk overiš pogodbo, pa tud da bi ktera p.. kej prej povedala), pa pol se ni dal zrihtat in pol gremo na AMZS, ker tam kao se pa da in tam reče, da je treba še pogodbo na davčno nest ker mora bit zabeležen kolk je DDV-ja gor (obstajajo pogodbe, ki v drobnem tisku že to vsebujejo, in one ki ne, pa smo ravno to imeli) no in potem ni mogu zavarovanja s starega na novega pa smo za novega potem le zrihtali, starega pa tud danes ne, ker davčna danes nima uradnih ur.. Madona!

In tam na AMZS so pa eni bili, ko so jim rekli, da ne morjo jim neki uredit, pa morjo na občino it, in dva mož in žena za nek prenos se je šlo, kar jim pa lahko samo na Zavarovalnici zrihtajo..

Birokrati, birokrati.. bi mogl za vsak lapus, napačne in nepopolne informacije jim začet dopust odbijat, sej človk tud če bi dva dneva dopusta imel ne more vse zrihtat..

Ah.. potem sem še jst šla dnar dvignat na Ljubljansko banko in ga prenes na Celjsko, kjer mam tud sedež in to je trajalo.. spet so si nohte gledale ktera kaj.. in virmanski nalog ni mogla napisat, ne da bi se z eno kolegico o eni mašini menila za njenim hrbtom, pa kr neki cmokljajo in stokajo.. in b. krementira kupcu tam zadaj sta stala, joj tale ljubljanska in pol una baba s surlo do podna, ja bo že še vidu kaj je celjska, bi se mogu en dan prej najavit za takole vsoto, pa če sva midva tri mesece nazaj povedala da bova dnar vzela!!!!!! In pol kao boljše gotovinski prenos, ker nakazilo na drugo banko in drug račun gre provizija in so rekli 1.2. bodo sredstva na računu in niso bla niti 2.2. in tud še takrat ne bi bla, so ga hotli kr odpravit, kao tekom dneva enkrat, pa je reku my kind of man JST RABIM DENAR TAKOJ ZDAJ!

In pol ko jst tam stojim, ona sosednja tam neki pred sebe mrmra da ne bo preveč razočaran, ko se bomo združili.. pa nisem nč kao da ne slišim.. Joj poden od podna tile takile uslužbenci.. Mogla bi it mal v kako fabriko garat, da bi vidla kaj je delo. Tam pa tiste lene riti skup tiščijo. xrolleyesx Pa po 5000 sit so mi izplačevali tist moj prišparan znesek, čeprav je ona tam na blagajni še zjutri naročevala enmu naj po 10000 pripravi, ker bo še imela gotovinski dvig.. jao jao.. sej se spomnim kak so tele račune transakcijske fuzlali tile LB... katastrofa.. Pa njihov klik.. sej vdret se verjetno tak povsod da. Onmu tipsonu bi mogl plačat takrat, take hekerje, ki ti povejo kje je catch je treba cenit, ne pa tožit.. Dober da nimam več nč tam, razen študenski račun, hehehe..

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D js sem zdaj opral mojega jeklenega konička :P hihi spet je bel.. :P :) vum vum pa čiste šipe komej čakam da se kam odpelem.... recimo na tehničnega xrolleyesx
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še moja sanjska lepotička! x:px xsrcx :palec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...