Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

<{POST_SNAPBACK}>tih bod, jaz speh se vedno nisem peljala avta k mehaniku. xrolleyesx x:Ix

 

js mam mehanika pr hiši ga že cel dan popravla po mal pa mu pomagam :C: moj dizl z 500 zvočnimi konji ma slabo bremzo zadi levo... :( bomo vidli zdaj je kupil en novi kos :P pa neki rihta...

 

glede contesine sanjske tigrice :D hihi že po imenu ti lepo sede... men je pa bol kšn jaguarček :D hihi tud zarad imena, ima da prede ko mucka....

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:eek: tvoj dizl in tile konji in tole x?x

a nimas petkice neke?

 

Contesa, dons sem vidla crno (ali grafitno) tigro, pa sem se nate spomnila. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>:eek: tvoj dizl in tile konji in tole x?x

a nimas petkice neke?

hihi petkico mam sam kadar naftar zamrzne... al pa kako drgač ne dela :D hiih no zdej sva ga z dedijem končno popravila, vse, ajd skoraj vse deluje :D hiih x:px vum vum, me ma da bi prec odpičil kam :D prejle sem ga parkiral, pa sva z dedijem, popravila zavore, pa opral sem ga.... ampak men se zdi da zdej bolš vleče :D hihi
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uuu, končno eno prijetno presenečenje v kaslu.....revija Mobil - prvi slovenski brezplačni mesečnik o avtomobilizmu itd.......ejga, neki za Bobnarja x;)x Na naslovnici pa Mazda Crossport.... :2src: ....mislim kake avte dela Mazda zadnje čase :palec: Pa v Večeru sem videl BMW serije 1......kaj pa mu fali? Ni se videl sicer zadek, težko je ocenit kolk je majhen al ne, sam na fotki je zgledal prav fajn, pa za večinski del moje vrste vožnje (mestne torej) bi bil prav fajn....saj te rabim avto ne ladje x:o)x ....okrog 5 mio? x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Maaaaaazdaaaaaaaaa  x!x  x;)x Definitivno  :palec:

 

x:Ix uhjej :D na žalost sem že enga tazga cupejčka našel :D pravzaprav kr dva, po ugodni ceni 1.050.000 :D jipi, si že manem roke... a je dober dan luna v ovnu za avte kupvat? navdih je prišel pa od lune v ribah?

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

he he he kewl... ampak morm najprej tega odplačat... pa sam gume mu morm zamenat, k mi jih je prasc od soseda prerezu... pa bo spet laufu...

 

drugač pa so me sami uhlji... kašn bravo, kje, za kok dnarja...???? x:px

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>he he he kewl... ampak morm najprej tega odplačat... pa sam gume mu morm zamenat, k mi jih je prasc od soseda prerezu... pa bo spet laufu...

 

drugač pa so me sami uhlji... kašn bravo, kje, za kok dnarja...???? x:px

 

kaj sosed?? sure? zakaj??? :eek: :eek: :eek: kaj pa če ti jih spet? kok mate to??

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok pa pejmo po vrsti...

je bwa aiwa na dopustu in pride v sredo domov in smo mel doma mizarja, in mi mami prav da sta mela s taspodnjim sosedom (upokojen policaj, k je fukjen in se je odpovedu svojmu lastnmu sinu, in ma pištolo pa kaj jz vem kaj še vsega boga doma) ene probleme.

mizar je parkiru pod njegovim oknom (kar je tudi pod našim sam da je un v prtličju mi pa v prvem) in sosed se je odloču da je tm prepovedano parkirat (se je on v svoji pametni glavi odloču kr sam) in ga je neki napizdu. Mizar se ni dal, ker drugje v bližini ni blo za parkirat in valda ne bo nosu stvari od ne vem kje h nam... In sosedu se puf strga inmu fukne moko na avto.

In mizar se ne da! K je šel od nas domov mu je z mizarskim limom za les zalimu vhdna vrata... in lim je deloval celo noč... sosed pa zjutri ni mogu ven. in je klicu policijo da ga ven sprav...

in potem revež ni mogu spat... k seveda je mogu enmu vrnit...

zdej do mizarja ni mogu pridet ker pojma nima iz kje je... se pravi najbolš da se spravi na nas, ker je bil mizar pri nas... in se on ponoči splazi do našga tipota in mu zalima brisalce in šipe... sam k je bil tak mraz lim ni prijel... seveda pa je vseeno bilo treba kupit nove brisalce...

 

in ker mu ni blo prov ker ni blo dost škode ni mogu spat... in bedi kmet cele noči... in se spomne da bo šu gume prerezat... pride vn in ni blo tipota (ker je mami prenočila pri stari mami) in naslednja najboljša stvar je bil seveda moj avto....

 

debil, cepec, idiot, kmet, .....

spet se mi je na bolš poslabšal
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa ni tole kaka srbska črna komedija??? xrolleyesx :OO!: :OO!: :OO!: :OO!:

jao..

sam pol tak če tam avto puščaš, se lahk spet kej takega odloč..

bemu...

to ti je večstanovanjska bajta..

še dober da se ne odloč fentat se s plinom.. :switz:

Mushi
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...