Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

Upam si trditi, da jih povprecno tedensko ( kadar imam predavanja celi teden) naredim vec kot ti - na voznikovem sedezu. "Bavarci" so pa del mojega zivljenja odkar pomnim. V skodi, pa se nisem sedela.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Cela dva modela nazaj, pravi podvig x:o)x

Aja, zate se je takrat čas ustavil x:Dx

Hja, model; očitno se na BMWje pa ne spoznaš. To je en model nazaj. Glede na to, da so ga oblikovali pred 15 leti, hm, kateri drug avto s toliko starim dezenom še izgleda v redu?

Kaj je s časom, ne vem, on ima svoja pravila - glavno je, da se vrti kolesje, pa četudi je avtomobilsko.

Za novega BMWja ne bom imel denarja. Ko pride ven vova trojka, bi morala zdajšnji cena precej pasti, takrat bi si lahko omislil kake 2-3 leta starega, trenutno aktualen model.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hja, model; očitno se na BMWje pa ne spoznaš. To je en model nazaj.

Piko, ti se motis. Dva je prava stevilka.

 

tega si ti slikal : http://www.basehead.org/download.php?id=13775

(serija E36)

 

ta je prisel za njim http://www.thewallpapers.org/download.php?wallz=num994

(serija E46)

 

ta je pa novi http://www.basehead.org/download.php?id=13281 (serija E90)

 

P.S.Ne jemlji tega osebno.Sem videl napako, pa sem jo popravil.Kdorkoli bi to napisal, bi jaz odgovoril enako.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Piko, ti se motis. Dva je prava stevilka. ...

ta je pa novi http://www.basehead.org/download.php?id=13281 (serija E90)

Kva? :eek: :eek: :eek:

Je že zunaj? Eh, Piko, torej dvojka, DVA! x:Dx x:o)x

Je zunaj ... pomeni, da se že prodaja? Ga grem takoj kupit! x:Ix

Hehe, naj ne vzamem osebno? Vedno in vse jemljem osebno. Ali je možno kako drugače? Kako bi se se potem lahko zahvalil za popravek?

Torej Bobnar, bedeso besedo vzamem nazaj!

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Piko:

btw, prejšnji model E46 je doživel vmes tudi facelift, tako da bi po novih marketinških prijemih lahko celo dejal da je TRI modele zadaj.

LP

Lahko imaš prav, lahko pa ne. Kaj jaz veš... Le da nikoli ne rečem, da imam novo punco, če ima novi makeup.

E46 je pač model... Saj je tudi E36 imel kozmetične popravke.

E-ji so mi tokrat kar nekako pri srcu! x:o)x

Saj res - kaj je pa narobe z malo starejšimi modeli? x:Dx

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp. Sam pol se pojavijo blemi, da dobiš takega k bi želel verjetn....črnega, pa usnje, pa to.....Bemu, kolk je star zdaj ta model sploh?

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P viš volvoti se mi kr dopadejo, že bol spodobno... ;) uhjej, gledam eno toyotco celico vum, vum, :D narbolš da fotr kupi seb BMW'ja js pa vzamem toyoto jipi ;)=
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>...razen tega da so stari , zvoženi in 2 krat amortizirani. x;)x  xDDx

Ne, če so redno vzdrževane... (karoserije, pa podvozja, motorček tako običajno ne dela problemov)!

 

Priznam, ne spoznam se preveč na vate avte, model 90 je res napovedan za marec...

 

Kroko, upam da nisi izvedenec za avte!

 

Izvedenci so ljudje, ki vedo vedno več o čedalje manj stvareh, dokler ne bodo naposled vedeli vse o nečem in nič o vsem. (Danny Kaye)

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kroko, upam da nisi izvedenec za avte!

Znalac ?

Nisem , brez skrbi.Ne za avte, ne za kaj drugega.

Nekaj vem o nekaterih stvareh, o drugih malo manj, o tretjih sploh ne vem, da obstajajo, no, nekaj bo celo ostalo neprebavljeno. x;)x

 

Ko smo ze pri temi avtomobili, no, sem tudi vcasih mislil, da znam voziti avtomobil.

Ne perfektno, ampak zelo dobro.

Pa sem se imel kasneje priloznost peljati v avtomobilu z bivsim voznikom rally-ja v YU, pa sem spremenil mnenje.

 

Eni pridejo do samokriticnosti prej, eni pozneje, eni si pa lazejo do smrti x^x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam je v bistvu najbolj ceden ali lichen od tamalih (pa ziher med najbolsjimi, ce ne najboljsi x;)x ve se zakaj x:px).

zadnjic prezhim na ex sosedo (ki so od nekdaj imeli minija, prej tastarega 20 let, me je prav zanimal), pa jo vprasam, daj povej, a si zadovoljna z minijem?

Pravi ful... da je bil kar drag, a ful kao svojega dnarja vreden, da ga ima par let in skoz brez problemov in vse... je rekla, saj ves, skor 'tradicionalno', da zato minija glih... no a da ji ni zal, ceprav $$$.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>

Eni pridejo do samokriticnosti prej, eni pozneje, eni si pa lazejo do smrti x^x

 

js sm najbolši x^x :P hehe ... ;) no gremo zdej k radovednosti, ki odkriva resnico... em kako je blo? vozit se z voznikom rallya...

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.renault.si/RenaultSITe/cars/meg...home/index.html

 

Evo, tole je bil pa moj sanjski avto, že ko sem videla prvo sličico v frenč časopisih...... :2src:, cene pa seveda še niso vedeli, je blo kakor poskusni model in še niso začeli s proizvodnjo.

 

Ko so začeli sedančka prodajati pri nas, se sploh nisem upala pomisliti,da bo kdaj moj.. :2src: .

 

Potem je pa moj vrli prejšnji francoz prešel 8 leto (itak limuzina, enoprostorce naj vozi kar slabša polovica...), to je pri meni skrajna meja, ko napoči čas za menjavo. Oborožena s katalogi, preverjanje cen in zmogljivosti, pol ga pa v nemških časopisih razglasijo za non-plus ultra dobro izbiro (dizla 1,5 100KM)

 

 

če pa nemci hvalijo francoze... :eek: :eek: , ni trte mrte, preverjanje cen ali dam zanj toliko ali ne,

 

potem sem ga pa nabavila in....

 

mi kuri 4,4-4,5litra... :palec: , vozi se fantastično, ima 520 litrski prtljažnik..recimo, da je za eno nabavko v marketu, če bi bil manjši, bi morala pa dvakrat...x:Dx

Saj vem, da sem pristranska, ampak že celo življenje vozim Renaulte, pa doma smo jih imeli tudi, pa moj dragi je tudi njihov pristaš. Pri prejšnjem Renaultu sem imela dobesedno 0 stroškov, nikoli nič narobe.

In ko sem šla na testne vožnje, pa gledala male prtljažnike drugih avtov.. :xx!: me je itak vse minilo.Karavana ne maram, enoprostorca paže itak imamo (Renaulta je jasno xDDx )

Tako da je moj hercle res en mega avto!

 

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Alo. Moja zgodba Renault. Prvi avto katrca xDDx xDDx Brez problemov...dokler je ni rja pojedla....pol pa vmes dva golfa :palec: (vse rabljeno seveda) IN POTEM:: novi avo..cisto novi xDDx xDDx xDDx novi MEGANE xDDx xDDx Sreca je trajala dva dni :sori: crko potovalni racunalnik . :sori: menjali dvakrat,pa dela. x:)x Cez pol leta crkne najprej ena svecka(cinspula) pa druga pa tretja :sori: ko je ato star 1.5 leta altenator-jermenica :V: ,ko ima avto 85.000 kilometrov pa pade dol zobati jermen :C: :C: KOLINE vseh 16 ventilov :C: pol pa spet altenator , saj nimam srca tega avta prodat nekomu :vragec: ,tak da ga vozi zdaj zena, jaz pa golfa II diesel ,ki dela bp x:)x Kupujem pa sedaj Toyoto Avensisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D skor mi je že megane sedan ratal všeč :D ampak sem si premislil po naslednem postu :D hihi, uhja, Toyotce vum vum :P to je pa tud men fšeč...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...