Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

jaz pa hondo civic - crno ali srebrno (al pa mazdo 3 x;)x x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>toyota jasno!

Saj meni je tudi jasno,pa so mi eno laguno pokazali :o|o: črno :8): hm,pa saj vem da bo razum zmagal na koncu. Hja,saj tudi kaka novejša bemfa ni nedosegljiva :eek: pa vendar, zadnji pogon pa moj mali hribček v Halozah in še zima , ni naj kombinacija xpolzx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:D hja sva se s kolegom (sco) pogovarjala o teh bemwlnih... pr nas ga ma itak že skor vsak... ehja... mah no js vedno bolj gledam Mazdo Mx5
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Perun... stekam... zadnji pogon pa to... ma avensis je po mojem nadvse solidna izbira! :palec:

Jaz sem sicer bolj za hondo kot toyoto, a - zakon tud toyota, itak! :palec:

 

Prakticno so vsi cari tolk dobri, da je res stvar okusa, jajcanja in tega.

 

mas balenote ful hude, djabe, tolk avta za tak cash!!! :eek: x8Dx x!x

Jih ful poznam nad zadovoljnih recimo...

 

jaz sem nekaj casa gledala colta, pa lancerja pa tko...

zdaj sem tolk zadovoljna s fiesto, da jo bom se mela... xsrcx

ampak avte pa pac zmeri gledam, kateri bi... enkrat, morda... pa tko. :)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak je toy zakon...samo..... :eek: hmm, problem je,da mi awensis na oko tak ne pade..razen črna :palec: v nedeljo sem bil v lj in si ogledal dva črna awensisa :palec: še teden dni, pa bo D day. :vio: :xx!:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Svak nabavil landroverja...16 mio...grd kot..nevemkaj :xx!: ..vsi detajli o dodatni opremi me res ne prepričajo..PRAVI MOŠKI ŠE VEDNO VOZI BMW!!!

 

Pravi moški za tak dnar vozi Saaba 9-3 vum vum vum :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sm mal prej vidu Mazdo 6.......matr je dobra. :palec: :palec: :palec:

 

Sicer pa tuhtam zakaj sploh razmišljam o novmu avtu........ko pa tak fino pade cena enemu dober ohranjenemu 2,3,4 leta starmu.... x:px

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Majčkeno sem računala, da s pomladjo dobim nov avto... :inocent: .Pa me včeraj kliče vulkanizer, da je že nabavil nove letne gume zame... :o|o:

 

Potem pa mi je še gospod prinesel letno vinjeto za Avstrijo, naj si jo nalepim na šipo...in ni treba bit zlo pameten, da skapiraš.... :o|o:

 

I plavuša je shvatila.... x;)x x:Dx

 

Astra

Per aspera ad astra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sm mal prej vidu Mazdo 6.......matr je dobra.  :palec:  :palec:  :palec:

 

Sicer pa tuhtam zakaj sploh razmišljam o novmu avtu........ko pa tak fino pade cena enemu dober ohranjenemu 2,3,4 leta starmu.... x:px

To ti ze skoz govorim, Mick (oboje x:px tud da je mazda 6 gudy)

 

<{POST_SNAPBACK}>Majčkeno sem računala, da s pomladjo dobim nov avto... :inocent: .Pa me včeraj kliče vulkanizer, da je že nabavil nove letne gume zame... :o|o:

 

Potem pa mi je še gospod prinesel letno vinjeto za Avstrijo, naj si jo nalepim na šipo...in ni treba bit zlo pameten, da skapiraš.... :o|o:

 

I plavuša je shvatila.... x;)x  x:Dx

 

Astra

x:Dx x:o)x :sori: :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Če smo že pri angležih, pa recimo avtomobili in estetika; kaj pa pravte na Roverja 75. Ga je Oskar Kogoj pohvalu, da je najlepši avto. Menda ga tud ima. Popolna oblika kozmičnega jajca pa to. Angleška klasika. Tip ma res filing za obliko x;)x . Stvar dobrega okusa, po moje.

 

.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Fak, kera neumnost  xrolleyesx Tako misljenje ima posebna "vrsta" ljudi.

Torej tudi tisti, ki si kupijo Mercedeza A, so tisti, ki si ne morejo privosciti C in ga imajo samo za to, da lahko RECEJO (!?!?) da imajo novi merdeces!?

 

govoril sm o BMW-ju in ne Mercedes-u, če pa sva že pri meci, pa od E klase naprej sploh ni tista prava meca,torej A in C(za stare mame x:Dx ) :xx!: x:Dx

Mimogrede, nisem se sam spomnil ta rek za BMW 1 ,o tem govorijo svetovni tabloidi in celo BMW sam (naj bi bil 1 dostopen vsem) torej.. x;)x

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...