Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

(popravljeno)

Madonca me že doug ni blo klele!

Tm od 40 strani sm brau...

 

torej: ribico Katjo sumim višjega motoroznanstva :palec: (al pa naklučja)-všeč sta ji namreč Mitsubishi Lancer Evolution VIII (strup v limuzinski podobi... :vragec: ) pa še Honda S2000 ki tut ni glih nedolžna x:px

 

Nekdo je omenju ta nouga Mustanga pa ga povezovou z motorjem od tovornjaka: 2 besedi- Dodge Viper :vragec:

 

med awensisam pa laguno bi verjetno izbral awensisa (šampanjsko rumene, skorej srebrne pa z D-4D mašino x:px )-mi je pač vizuelno bl všeč, je pa dejstvo da so Toyote najzaneslivejši avti na svetu :palec: (ni ga taxi-kombija v aziji, k nebi bil Toyota, hilux je najbolš prodajani pick-up - pač tough, na relyju pariz-dakar so pa spremljevalna vozila-uganite kera-Toyote Landcruiser. Zdele sm se spomnu ene v tunisu, je mela 200.000 km pa je bla k nova)

 

Skorej bi pozabu oment opevano serijo 1 (BMW)- :o|o: :xx!: :xx!: :V:

ne vem, mi pač ne sedejo taki avti-mejhn, premočn(130i ma 230 konov), pa še drag k žefran :xx!:

 

 

chameleon

Popravljeno -> chameleon
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zgodbe gredo čez več tem. Ko sem danes ob 7. zvečer prišel k avtu, me je čakal Tiko. Lepo je čičal pod vetrobranskim steklom - takole me je pozdravil, ko sem prišel...
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Skorej bi pozabu oment opevano serijo 1 (BMW)- :o|o:  :xx!:  :xx!:  :V:

ne vem, mi pač ne sedejo taki avti-mejhn, premočn(130i ma 230 konov), pa še drag k žefran :xx!:

chameleon

 

BMW ni tko zlo majhen avto. Kašnih 5 cm krajši od 3 compakt, pa skor enak širok. 130i ma sicer 258 konj, ne 230. Honda 2000 jih ma 240, pa je približn enak velika kot 1. A to pa ni premočno pa premajhn?

 

Res je pa Toyota zakon kvalitete :palec:

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>BMW 1 ?? pa to sploh ni avto,to je za tiste "wanna be", ki si ne morejo privoščit vsaj bmw 3 pa si kupijo 1,samo toliko, da lahko rečejo,da vozijo oz. imajo "novi" BMW  x:Dx

 

Kot je men znan, je BMW 1 clo mal draži od 3 compakt. Pa sam malenkost cnej od navadne trojke. Razlika v dolžin pa večinoma pride zarad limuzinske oblike prtlažnika. Na medosje 5cm, nič več.

 

Take izjave so pa prepotentne.

 

Bo pa nova trojka več, pa predvsem šir od zdajšne (pa dražja tud).

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes lahko xcheersx končno vse urihtan in na cesti, kot je treba. Pismo sam pospeški so pa ubitačni, zalima v sedež ko na avionu.

Je mama rekla...''na pa boš lahko spet **zjala**'' itaq, da bom :blink:

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>BMW ni tko zlo majhen avto. Kašnih 5 cm krajši od 3 compakt, pa skor enak širok. 130i ma sicer 258 konj, ne 230. Honda 2000 jih ma 240, pa je približn enak velika kot 1. A to pa ni premočno pa premajhn?

 

Res je pa Toyota zakon kvalitete :palec:

Eni še vedno ne razumejo, da je pri BMW podatek o konjih, pri japoncih pa o ponijih, ali pa so to celo neki bonsai konji! Pa še krivulje navora so zelo pomembne, pa velikosti navora itd.

Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Če smo že pri angležih, pa recimo avtomobili in estetika; kaj pa pravte na Roverja 75. Ga je Oskar Kogoj pohvalu, da je najlepši avto. Menda ga tud ima. Popolna oblika kozmičnega jajca pa to. Angleška klasika. Tip ma res filing za obliko x;)x . Stvar dobrega okusa, po moje.

 

.

haha, xDDx x;)x, ce pa Oskar kogoj tako pravi, pol je pa ze res, a ne? x:px x:o)x

 

Je pa res kar lep.

Pravzaprav zamerim jaguarju, da je rover lepsi.

Mitja ga je pa tud ze vozil, pa pravi da je cist ok, sam ima vseen bemvlna. :D ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hudo, pa cabria sploh videla nisem (sem imela predolgo odprto). :inlove:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

noce mi odpret fotk.. :|

a kot vidim na 1. iz tegale tule (tamale), mi ni tolk vsec, da bi sel look v to smer.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Madonca me že doug ni blo klele!

Tm od 40 strani sm brau...

 

torej: ribico Katjo sumim višjega motoroznanstva :palec: (al pa naklučja)-všeč sta ji namreč Mitsubishi Lancer Evolution VIII (strup v limuzinski podobi... :vragec: ) pa še Honda S2000 ki tut ni glih nedolžna x:px

 

chameleon

 

Hehe, :vragec: ribica Katja čaka na pristopno izjavo........ kmalu bo postala Bad Girl.... http://www.bad-girls-si.com/ :vragec: :vragec: :vragec:

 

MA, čist sem fascinirana nad avtomobili, nad tem kako vse deluje, kako iz enega mini mlinčka potegneš ven 200+ konjev, pa navor, pa mašina, pa deli....... Ma NORO!! (sploh ker žensk o tem nihče ne poučuje, če se ne zmigajo same :o|o:)

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, saj, meni tud to ni vsec... tistega pa ne odpre... morda moram v IE. ||

 

;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:|||

Onega mi je odprlo (je vseen mal boljs na vecji fotki, zelo dodelan in vse, sam mi ni za bmw tak look pac).

No tegale z2 pa ni sans,m error, skoraj zamrznilo...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Eni še vedno ne razumejo, da je pri BMW podatek o konjih, pri japoncih pa o ponijih, ali pa so to celo neki bonsai konji! Pa še krivulje navora so zelo pomembne, pa velikosti navora itd.

 

Bajke in legende iz starih cajtov. V kere eni še verjamejo. Ma kakšni bonsai konji. Ke si pa to pobrav??? Majo japonci ta prave kone.

 

Da imajo japonci slab navor? Ne ga srat. Kakšna honda 2000 ma res mal slabš navor glede na končno moč, ampak je avto lahek športen in ne rab več navora. In te mašine ne dajejo v kakšno več limuzino. Sam tud M3 ma glede na končno moč mal slabš navor. Pa ga tud ne rab, saj te mašine isto ne dajejo v sedmko.

 

Je pa bedarija, da flancaš o tem, kaj eni ne razumejo. Očitno ti verjameš flancam.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Pojma nimam, pobrala iz neke nemske strani in je bila oznaka 1. Cisto verjamem, da bo 2. Ceprav....spredaj je cista enka  xnckrivx

Cabrio je blazno luskan. Cena bo pa spet....ene 8?  :xx!:  x;)x

 

Že pred nekaj leti so so zrisal tacga cabria in ga označil kot prototip nove dvojke. Al bo ena al dve bomo pa vidl. Cena pa bo gotv kašn miljonček več od enke.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>haha, xDDx x;)x, ce pa Oskar kogoj tako pravi, pol je pa ze res, a ne? x:px x:o)x

 

Je pa res kar lep.

Pravzaprav zamerim jaguarju, da je rover lepsi.

Mitja ga je pa tud ze vozil, pa pravi da je cist ok, sam ima vseen bemvlna. :D ;)

 

Ma saj pravm, očitno ma možakar res filing za obliko x;)x x:o)x

 

Pa jaguarji majo še zmer klasičn angleški šarm. Ampak 75 je pa le 75.

 

Hm? Vozu Roverja al Jaguarja?

.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

heeeeeejjjjj, bravo perun!!!!!!! :palec: x8Dx

 

hehe, si se prav (x;)x x:px) odlocil. :palec:

Cestitke in - srecno voznjo in vse dbest z novim 'ljubimcem'. x:Xx :palec:

 

**

 

Emanuel - roverja... jaz sem ga sam zlo od bliz vidla, tedaj morda se nisem imela izpita ali pa glih, pa mi ni... v kaksne nove, tuje itd. avte se prevec intenzivno usedat... rajs mam svojga, pa je mir. :)

 

Ampak je pa res lep... a vseeno ne dovolj karizmaticen... in ZATO bemvl.

 

Npr. volvi mi nikol niso bili vsec (prevec marsovski, moski - dejansko so imeli - ne vem ce je se - v logotu mars).. skatle.

Ampak zdaj!!! ga je pa veselje pogledat (najbrz tudi vozit, a od 'teh' avtov ne bi imela volva, kvecjemu pol saaba, sam se to ne... itak bi imela pol japonca - civica pac recimo... ali bemvlna, ko bodo kaksno lustno dvojko ubodli, cez kakih 15 let... ko bo se do mene bmw prisel xDDx).

 

Vsec so mi angleske tele zelene farbe (sicer ne bi imela zelenega avta).

Jaguar tastar je meni zakon, licna skatlica, temnozelena, s svetlimi usnjenimi zici. :kiss:

 

Ampak sem bolj preprost tip cloveka... tolk ze sem, da ne bom imela drekaste (recimo nek 'senf' scena) petke, a komot imam bordo fiesto. :vio: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...