Skoči na vsebino

Jekleni konjički


Marsa

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Eni še vedno ne razumejo, da je pri BMW podatek o konjih, pri japoncih pa o ponijih, ali pa so to celo neki bonsai konji! Pa še krivulje navora so zelo pomembne, pa velikosti navora itd.

Piko, pri avtomobilu, na cesti, med voznjo, steje navor na KOLESIH.

Ne na glavni gredi...to je podatek za v kataloge, za neuke.

 

Tukaj :Navor

se je gospodic potrudil, pa napisal kako pa kaj.

 

Tukaj:Datoteke

pa imas excelove datoteke, z vrednostmi, grafi...

In ja, med njimi je tudi S2000.Da ne bos presenecen nad rezultati.

 

Za razumevanje je potrebno osnovno znanje mat. in fiz.

Pa mislim, da si ti tukaj bolj doma, kot kdo drug, vkljucno z mano x:Ix x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 2,5k
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Posted Images

dons sem pa jaz bolj... lesena, nic ne razumem teh podatkov, katja... :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma kje, kroko, pha, turbo... :xx!: x:Dx Nič turbo. Blokado pa ima 9500.... x;)x Je rekel, da se je voznost ful izboljšala in res, sem probala, wiiii, kok je to lušno vozit.... x8Dx

 

Marsa, konji x:Dx x;)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Avto peljes na valje (merilna naprava) in ta naprava po koncanem merjenju "pljune

ven" list papirja.Na katerem so stevilcne vrednosti in grafi.

Navora in moci v odvisnosti od vrtljajev.

 

Prej jih je bilo 160konjicev, po posegu v motor (tuning) pa malo vec x;)x :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, too. thanx! :palec:

aha, to si mislila s popravki, nekaksen apgrejd?

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Marsa (hvala Krokodil x:Xx x;)x ), apgrejd ali tunning. x;)x Največja fora je, da avto navzven izgleda popolnoma serijski.... nobenih dodatkov, nič spuščen..... tko da je nekak nevpadljiv - temu pa se reče sleeper.

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Danes bla z dragim na meritvi ihahajev....  :vragec: .....Civic VTI, serijsko 160, danes 213 :eek:  :eek: :wOOt:  :palec:  :palec:  x^x  x^x  x^x (je ful lepo videt, da se ti vrača, kar si vlagal  x;)x ). x8Dx

 

Civic VTI ja ja ja :P :D to je mašina :D hihi kot da že serijsko 160 ni zadost :D ma ne 213 ;) vum vum vum swosh :P oujea :D še turbo daš gor pa boš prec pr 300

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dons zutri sm dvignu Jaguarčka! x8Dx Važn da pred retrogradnim Merkurom, drgač bi meu lohk vse zaj..an! x:Dx Hehehehehe,dons ga bom že mal dalšo turo stesteru, jutr pa ta ornk! x:px Aja, na Norvešk grem kot specializant! x^x
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mal nazaj preber.......nimam tok velkega špegla,pa tok dolge roke, da bi se slikala, pa tud časa nimam......bom mamici rekla, pa me bo slikala.......bip,bip,a so klikerji šli? x:Dx x;)x A kej druzga ne štima? Mogoče fotič crknu? x:Dx
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pa si, da jo boš dala nasledn dan gor, pa nč! x:Dx Tok rada fotke limaš, sam dej kej konkretnga, ne sam face-to že vsi vemo, da je lepa! x:Dx Kaj pa kej druzga?? x:px x:Dx
[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dons zutri sm dvignu Jaguarčka! x8Dx  Važn da pred retrogradnim Merkurom, drgač bi meu lohk vse zaj..an! x:Dx  Hehehehehe,dons ga bom že mal dalšo turo stesteru, jutr pa ta ornk! x:px  Aja, na Norvešk grem kot specializant! x^x

 

:D meni tud en đir :inocent: :inocent: :2src: x:Ix

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Dons zutri sm dvignu Jaguarčka! x8Dx  Važn da pred retrogradnim Merkurom, drgač bi meu lohk vse zaj..an! x:Dx  Hehehehehe,dons ga bom že mal dalšo turo stesteru, jutr pa ta ornk! x:px  Aja, na Norvešk grem kot specializant! x^x

 

kerga Jag-a si to kupu? pa ker letnik? dej kako slikco gor,da vidm to mašino x:Dx :palec:

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...